Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
• Jetbahis
• Hovarda
• Betroad
Bugün
Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.
Gelecek Maçlar
Slovakia: Nike Liga - Relegation Group | |||||||
17:00 | 30.03.2024 | Banska Bystrica | - | Trencin | |||
17:00 | 30.03.2024 | Skalica | - | Michalovce | |||
17:00 | 30.03.2024 | Z. Moravce-Vrable | - | Kosice |
Slovakia: Nike Liga - Championship Group | |||||||
19:30 | 30.03.2024 | Slovan Bratislava | - | Podbrezova | |||
18:30 | 31.03.2024 | Trnava | - | Zilina |
Slovakia: 2. Liga | |||||||
16:00 | 30.03.2024 | L. Mikulas | - | Myjava | |||
17:00 | 30.03.2024 | Samorin | - | Spisska Nova Ves | |||
11:30 | 31.03.2024 | Zilina B | - | Malzenice |
Slovakia: 3. Liga - East | |||||||
17:00 | 30.03.2024 | Lubovna | - | Namestovo | |||
17:00 | 30.03.2024 | MSK Lucenec | - | Bardejov | |||
16:00 | 31.03.2024 | Filakovo | - | 1.FK Svidnik | |||
16:00 | 31.03.2024 | Kalinovo | - | Slavia TU Kosice | |||
16:00 | 31.03.2024 | Oravske Vesele | - | Rimavska Sobota | |||
16:00 | 31.03.2024 | Spisske Podhradie | - | Vranov |
Slovakia: 3. Liga - West | |||||||
17:00 | 30.03.2024 | Galanta | - | Belusa | |||
17:00 | 30.03.2024 | Jednota Banova | - | MSK Martin | |||
17:00 | 30.03.2024 | Lehota p. V. | - | Velke Ludince | |||
17:00 | 30.03.2024 | Sala | - | HA Banska Bystrica |
Slovakia: 4. Liga - Central | |||||||
17:00 | 30.03.2024 | Badin | - | Banik Stranavy | |||
17:00 | 30.03.2024 | Cadca | - | Tvrdosin | |||
17:00 | 30.03.2024 | K. Nove Mesto | - | TJD Pribelce | |||
17:00 | 30.03.2024 | SK Javornik Makov | - | Besenova | |||
17:00 | 30.03.2024 | Slavia Staskov | - | Lip. Stiavnica | |||
16:00 | 31.03.2024 | Kovacova | - | Medzibrod | |||
16:00 | 31.03.2024 | Krasno | - | Sokol Zubrohlava |
Slovakia: 4. Liga - East | |||||||
12:30 | 30.03.2024 | Sokol Lubotice | - | Raslavice | |||
17:00 | 30.03.2024 | Sabinov | - | Sobrance-Sobranecko | |||
16:00 | 31.03.2024 | FK Cana | - | Velky Saris | |||
16:00 | 31.03.2024 | Gerlachov | - | Lok. Kosice | |||
16:00 | 31.03.2024 | Medzev | - | Kezmarok | |||
16:00 | 31.03.2024 | Medzilaborce | - | Rudnany | |||
16:00 | 31.03.2024 | Mladost Kalsa | - | Poprad | |||
16:00 | 31.03.2024 | Pavlovce n. Uhom | - | Kechnec | |||
18:00 | 03.04.2024 | Kezmarok | - | Poprad | |||
18:00 | 03.04.2024 | Sabinov | - | Pavlovce n. Uhom |
Slovakia: 4. Liga - West | |||||||
17:00 | 30.03.2024 | FKM Nove Zamky | - | Stankovce | |||
16:00 | 31.03.2024 | Blava Jaslovske Bohunice | - | Banik Prievidza | |||
16:00 | 31.03.2024 | Imel | - | Boleraz | |||
16:00 | 31.03.2024 | Levice | - | Gabcikovo | |||
16:00 | 31.03.2024 | Trebatice | - | Gbely | |||
16:00 | 31.03.2024 | Trstice | - | Z. Moravce-Vrable B |
Slovakia: Slovak Cup | |||||||
17:00 | 02.04.2024 | Lipany | - | Ruzomberok | |||
16:30 | 03.04.2024 | Trnava | - | Podbrezova |
Slovakia: 1. Liga Women | |||||||
13:00 | 30.03.2024 | Topolcany GFC W | - | Zilina W |
Son Skorlar
Bitmiş maçlar bulunmamaktadır
...devamı