Back to Top

Tik Bahis ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
• Jetbahis
Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Czech Republic: 1. Liga
17:0002.10.2021Bohemians - Sigma Olomouc
17:0002.10.2021Ceske Budejovice - FK Pardubice
17:0002.10.2021Slovacko - Teplice
20:0002.10.2021Plzen - Zlin
17:0003.10.2021Hradec Kralove - Jablonec
17:0003.10.2021Karvina - Mlada Boleslav
17:0003.10.2021Liberec - Ostrava
20:0003.10.2021Sparta Prague - Slavia Prague
Czech Republic: Division 2
17:0001.10.2021Dukla Prague - Prostejov
18:0001.10.2021Brno - Sparta Prague B
19:0001.10.2021Jihlava - Mas Taborsko
11:1502.10.2021Chrudim - Varnsdorf
11:1502.10.2021Trinec - Zizkov
11:1502.10.2021Vyskov - Usti nad Labem
19:0002.10.2021Opava - Lisen
17:0003.10.2021Vlasim - Pribram
Czech Republic: Cfl - Group A
11:1528.09.2021Motorlet Prague - Benesov
11:1528.09.2021Pisek - Admira Prague
11:1528.09.2021Slavia Prague B - SK Rakovnik
11:1528.09.2021Vysehrad - Vltavin
11:3028.09.2021Karlovy Vary - Plzen B
11:3028.09.2021Kraluv Dvur - Pribram B
11:3028.09.2021Povltavska FA - Domazlice
16:3028.09.2021Hostoun - Sokolov
19:0001.10.2021Pisek - Povltavska FA
11:1502.10.2021SK Rakovnik - Motorlet Prague
11:1502.10.2021Vltavin - Karlovy Vary
17:0002.10.2021Domazlice - Sokolov
11:0003.10.2021Pribram B - Benesov
11:1503.10.2021Admira Prague - Hostoun
11:1503.10.2021Slavia Prague B - Kraluv Dvur
11:3003.10.2021Plzen B - Vysehrad
Czech Republic: Cfl - Group B
11:1528.09.2021Bohemians 1905 B - Chlumec nad Cidlinou
11:1528.09.2021Dukla Prague B - Zivanice
11:1528.09.2021Mlada Boleslav B - Prepere
11:3028.09.2021Liberec B - Usti nad Orlici
12:0028.09.2021Jablonec B - Hradec Kralove B
12:0028.09.2021Teplice B - Pardubice B
16:3028.09.2021Brozany - Zapy
16:3028.09.2021Velvary - Zbuzany
11:1502.10.2021Zbuzany - Teplice B
11:3002.10.2021Prepere - Usti nad Orlici
16:0002.10.2021Zivanice - Bohemians 1905 B
11:1503.10.2021Dukla Prague B - Jablonec B
11:1503.10.2021Hradec Kralove B - Chlumec nad Cidlinou
11:1503.10.2021Pardubice B - Velvary
16:0003.10.2021Brozany - Mlada Boleslav B
16:0003.10.2021Zapy - Liberec B
Czech Republic: Msfl
19:0001.10.2021Hlucin - Znojmo
19:0001.10.2021Kromeriz - Velke Mezirici
11:1502.10.2021FK Frydek-Mistek - Unicov
11:1502.10.2021Otrokovice - Vrchovina
16:0002.10.2021Rosice - Dolni Benesov
16:0002.10.2021Uhersky Brod - Zlin B
11:0003.10.2021Ostrava B - FKM Jihlava
11:1503.10.2021Sigma Olomouc B - Blansko
11:1503.10.2021Slovacko B - Vratimov
Czech Republic: Division A
11:1528.09.2021Petrin Plzen - Ceske Budejovice B
16:3028.09.2021Doubravka - Sedlcany
16:3028.09.2021Katovice - Klatovy
16:3028.09.2021Prestice - Myto
16:3028.09.2021Sobeslav - Union Beroun
16:3028.09.2021Sokol Lom - Marianske Lazne
17:0028.09.2021Jindrichuv Hradec - Rokycany
18:0028.09.2021Hvezda Cheb - Horovice
11:1502.10.2021Marianske Lazne - Petrin Plzen
11:1502.10.2021Union Beroun - Sedlcany
11:3002.10.2021Ceske Budejovice B - Sokol Lom
15:3002.10.2021Prestice - Jindrichuv Hradec
16:0002.10.2021Katovice - Sobeslav
16:0002.10.2021Klatovy - Doubravka
16:0002.10.2021Rokycany - Horovice
16:0003.10.2021Myto - Hvezda Cheb
Czech Republic: Division B
11:1528.09.2021Aritma Prague - Brandys n. Labem
11:1528.09.2021Meteor Prague - Cesky Brod
11:1528.09.2021Neratovice - FK Ceska Lipa
11:1528.09.2021Steti - SK Kladno
16:3028.09.2021Louny - Tatran Rakovnik
16:3028.09.2021Olympie Brezova - Dobris
16:3028.09.2021Ostrov - Chomutov
16:3028.09.2021Slany - Banik Most - Sous
20:0001.10.2021Chomutov - Olympie Brezova
11:1502.10.2021Aritma Prague - Slany
11:1502.10.2021Brandys n. Labem - Louny
11:1502.10.2021FK Ceska Lipa - Meteor Prague
11:1502.10.2021Neratovice - Steti
11:1502.10.2021SK Kladno - Cesky Brod
16:0002.10.2021Banik Most - Sous - Tatran Rakovnik
16:0002.10.2021Dobris - Ostrov
Czech Republic: Division C
11:1528.09.2021Kutna Hora - Velke Hamry
16:3028.09.2021Caslav - Kosmonosy
16:3028.09.2021Horky nad Jizerou - Benatky n. Jiz.
16:3028.09.2021Letohrad - Hlinsko
16:3028.09.2021Poricany - Kolin
16:3028.09.2021Tochovice - Dvur Kralove
16:3028.09.2021Trutnov - Libis
16:3028.09.2021Vysoke Myto - Nachod
11:1502.10.2021Libis - Poricany
11:3002.10.2021Kosmonosy - Kutna Hora
16:0002.10.2021Letohrad - Horky nad Jizerou
16:0003.10.2021Benatky n. Jiz. - Nachod
16:0003.10.2021Caslav - Tochovice
16:0003.10.2021Dvur Kralove - Velke Hamry
16:0003.10.2021Hlinsko - Vysoke Myto
16:0003.10.2021Kolin - Trutnov
Czech Republic: Division D
11:3002.10.2021Havlickuv Brod - Start Brno
11:1503.10.2021Velka Bites - Slavoj Polna
11:3003.10.2021Breclav - Hodonin
16:0003.10.2021Lanzhot - Zbrojovka Brno B
16:0003.10.2021Stara Rise - Humpolec
16:0003.10.2021Zdar na Sazavou - Tasovice
16:0003.10.2021Zdirec n. D. - Bystrice n. Pern.
Czech Republic: Division E
16:0002.10.2021Bzenec - Prerov
16:0002.10.2021HFK Olomouc - Sumperk
16:0002.10.2021Holesov - Slavicin
16:0002.10.2021SK Hranice - Skastice
16:0002.10.2021Valasske Mezirici - Vsetin
11:1503.10.2021Strani - Nove Sady
16:0003.10.2021FK Kozlovice - Vsechovice
Czech Republic: Division F
16:0002.10.2021Hermanice - Vitkovice
16:0002.10.2021Rymarov - Detmarovice
11:1503.10.2021Opava B - Havirov
16:0003.10.2021Bilovec - Polanka nad Odrou
16:0003.10.2021Bohumin - Frydlant n. O.
16:0003.10.2021Bruntal - Novy Jicin
16:0003.10.2021Frenstat p. R. - Karvina B
Czech Republic: U19 League
01:0028.09.2021Ceske Budejovice U19 - Opava U19
11:3028.09.2021Plzen U19 - Pribram U19
12:0028.09.2021Sigma Olomouc U19 - Ostrava U19
13:0028.09.2021Brno U19 - Meteor Prague U19
13:3028.09.2021Mlada Boleslav U19 - FC Fastav Zlin U19
14:0028.09.2021Slavia Prague U19 - FK Pardubice U19
14:0028.09.2021Slovacko U19 - Hradec Kralove U19
12:0002.10.2021Brno U19 - Mlada Boleslav U19
12:0002.10.2021FC Fastav Zlin U19 - Opava U19
12:0002.10.2021FK Pardubice U19 - Sigma Olomouc U19
12:0002.10.2021Meteor Prague U19 - Ceske Budejovice U19
12:0002.10.2021Sparta Prague U19 - Plzen U19
13:4502.10.2021Slavia Prague U19 - Slovacko U19
14:0002.10.2021Hradec Kralove U19 - Ostrava U19
14:4502.10.2021Pribram U19 - Karvina U19
Czech Republic: 1. Liga Women
15:0002.10.2021Liberec W - Lok. Brno W
15:0002.10.2021Slavia Prague W - Sparta Prague W
15:3003.10.2021Plzen W - Slovacko W
16:0003.10.2021Dukla Prague W - FK Pardubice W
Czech Republic: 2. Liga Women
14:0002.10.2021Branik W - Olomouc W
15:0002.10.2021Hradec Kralove W - Sparta Prague B W
15:0003.10.2021FC Praha W - Teplice W
15:0003.10.2021Ostrava W - Lisen W
Czech Republic: Czech Cup Women
11:0028.09.2021Ajax Bezmerov W - Uhersky B. W
11:0028.09.2021Rakovec W - Prostejov W
15:0028.09.2021Banik Most - Sous W - Mnichovo H. W
15:0028.09.2021Vlasim W - Karlovy Vary W
16:0028.09.2021Bohemians 1905 W - Sazava u L. W
17:0028.09.2021Cesky Tesin W - SK Lodenice W
17:0028.09.2021Sezimovo Usti W - Ceske Budejovice W
Son Skorlar
Czech Republic: 1. Liga
20:0026.09.2021Slavia Prague4 - 1Hradec Kralove[2-0]
17:0026.09.2021Jablonec0 - 1Liberec[0-1]
17:0026.09.2021Mlada Boleslav3 - 5Slovacko[1-3]
17:0026.09.2021Teplice0 - 0Sigma Olomouc[0-0]
20:0025.09.2021Zlin2 - 5Sparta Prague[1-2]
17:0025.09.2021Ceske Budejovice3 - 1Karvina[2-1]
17:0025.09.2021FK Pardubice0 - 1Plzen[0-0]
17:0025.09.2021Ostrava4 - 1Bohemians[1-1]
20:0019.09.2021Bohemians1 - 5Slavia Prague[1-0]
17:0019.09.2021Karvina1 - 1Teplice[0-0]
17:0019.09.2021Sparta Prague1 - 1Jablonec[1-0]
20:0018.09.2021Plzen2 - 1Ceske Budejovice[0-0]
17:0018.09.2021Liberec2 - 1Mlada Boleslav[0-1]
17:0018.09.2021Slovacko3 - 0Zlin[0-0]
20:0017.09.2021Hradec Kralove2 - 0FK Pardubice[1-0]
20:0017.09.2021Sigma Olomouc1 - 1Ostrava[1-0]
20:0012.09.2021Slavia Prague2 - 1Slovacko[1-0]
17:0012.09.2021Jablonec1 - 0Karvina[1-0]
17:0012.09.2021Mlada Boleslav3 - 3Sigma Olomouc[1-2]
15:0012.09.2021Ceske Budejovice0 - 1Hradec Kralove[0-0]
Czech Republic: Division 2
17:3026.09.2021Mas Taborsko1 - 0Chrudim[0-0]
17:3026.09.2021Prostejov0 - 1Opava[0-1]
17:3026.09.2021Varnsdorf5 - 1Trinec[3-0]
11:3026.09.2021Sparta Prague B2 - 3Vlasim[0-3]
17:3025.09.2021Lisen2 - 1Jihlava[1-1]
17:3025.09.2021Pribram1 - 4Vyskov[1-1]
19:0024.09.2021Usti nad Labem1 - 6Brno[1-3]
18:0024.09.2021Zizkov1 - 1Dukla Prague[1-0]
21:0019.09.2021Brno2 - 1Zizkov[1-1]
16:0018.09.2021Opava0 - 0Mas Taborsko[0-0]
11:1518.09.2021Chrudim0 - 2Lisen[0-1]
11:1518.09.2021Trinec1 - 1Jihlava[0-0]
11:1518.09.2021Vyskov2 - 3Sparta Prague B[1-1]
19:0017.09.2021Usti nad Labem2 - 0Varnsdorf[1-0]
17:3017.09.2021Dukla Prague2 - 3Pribram[1-2]
17:3017.09.2021Vlasim0 - 1Prostejov[0-0]
18:0012.09.2021Mas Taborsko3 - 0Trinec[2-0]
18:0012.09.2021Varnsdorf3 - 1Vlasim[2-0]
11:3012.09.2021Sparta Prague B1 - 0Usti nad Labem[1-0]
11:1512.09.2021Zizkov1 - 4Vyskov[0-1]
Czech Republic: Cfl - Group A
11:3025.09.2021Hostoun2 - 0SK Rakovnik[1-0]
11:3025.09.2021Karlovy Vary0 - 0Admira Prague[0-0]
11:3025.09.2021Kraluv Dvur0 - 0Pisek[0-0]
11:3025.09.2021Povltavska FA3 - 3Vysehrad[1-1]
11:1525.09.2021Benesov5 - 3Domazlice[2-0]
11:1525.09.2021Motorlet Prague1 - 3Slavia Prague B[0-1]
11:1525.09.2021Sokolov0 - 3Vltavin[0-2]
11:3024.09.2021Pribram B1 - 0Plzen B[0-0]
11:3019.09.2021Plzen B1 - 0Povltavska FA[1-0]
11:1519.09.2021Admira Prague2 - 0Sokolov[1-0]
11:1519.09.2021Slavia Prague B4 - 1Hostoun[2-0]
17:3018.09.2021Domazlice3 - 0Pribram B[1-0]
11:1518.09.2021Pisek2 - 0Motorlet Prague[0-0]
11:1518.09.2021SK Rakovnik4 - 2Karlovy Vary[1-2]
11:1518.09.2021Vltavin0 - 2Benesov[0-2]
11:1518.09.2021Vysehrad0 - 2Kraluv Dvur[0-1]
18:0015.09.2021Benesov1 - 4Kraluv Dvur[0-3]
17:0012.09.2021Hostoun0 - 0Pisek[0-0]
11:3012.09.2021Karlovy Vary2 - 1Slavia Prague B[2-1]
11:0012.09.2021Pribram B0 - 5Vltavin[0-2]
Czech Republic: Cfl - Group B
16:3025.09.2021Usti nad Orlici1 - 2Pardubice B[0-2]
16:3025.09.2021Velvary1 - 1Zapy[0-0]
11:3025.09.2021Liberec B0 - 0Zivanice[0-0]
11:1525.09.2021Bohemians 1905 B2 - 3Dukla Prague B[1-0]
11:1525.09.2021Chlumec nad Cidlinou2 - 3Prepere[2-1]
11:1525.09.2021Hradec Kralove B1 - 0Zbuzany[1-0]
11:1525.09.2021Jablonec B1 - 3Brozany[0-2]
16:3024.09.2021Mlada Boleslav B1 - 2Teplice B[1-1]
16:3019.09.2021Brozany1 - 0Bohemians 1905 B[1-0]
16:3019.09.2021Zapy0 - 0Usti nad Orlici[0-0]
11:1519.09.2021Dukla Prague B0 - 0Liberec B[0-0]
11:1519.09.2021Pardubice B3 - 1Chlumec nad Cidlinou[1-1]
16:3018.09.2021Zivanice3 - 1Velvary[1-1]
12:0018.09.2021Teplice B2 - 2Jablonec B[1-1]
11:3018.09.2021Prepere0 - 4Hradec Kralove B[0-3]
11:1518.09.2021Zbuzany1 - 1Mlada Boleslav B[1-1]
14:0013.09.2021Bohemians 1905 B4 - 2Teplice B[0-1]
11:3012.09.2021Liberec B0 - 1Brozany[0-0]
11:1512.09.2021Chlumec nad Cidlinou0 - 1Zapy[0-1]
11:1512.09.2021Hradec Kralove B1 - 4Pardubice B[0-3]
Czech Republic: Msfl
16:3026.09.2021Vrchovina1 - 2Slovacko B[0-2]
11:3026.09.2021Zlin B2 - 4Otrokovice[1-1]
11:1526.09.2021FKM Jihlava2 - 1Rosice[0-0]
11:1526.09.2021Unicov0 - 4Sigma Olomouc B[0-3]
17:0025.09.2021Kromeriz3 - 0Hlucin[1-0]
16:3025.09.2021Blansko2 - 1Uhersky Brod[1-0]
16:3025.09.2021Dolni Benesov2 - 2Znojmo[0-2]
11:1525.09.2021Velke Mezirici1 - 0FK Frydek-Mistek[0-0]
17:0024.09.2021Ostrava B3 - 1Vratimov[2-0]
11:1519.09.2021Slovacko B2 - 0Zlin B[1-0]
11:1519.09.2021Znojmo2 - 2FKM Jihlava[0-1]
11:0019.09.2021Ostrava B3 - 0Vrchovina[1-0]
16:3018.09.2021Rosice1 - 0Vratimov[1-0]
16:3018.09.2021Uhersky Brod0 - 1Unicov[0-0]
11:1518.09.2021FK Frydek-Mistek2 - 4Kromeriz[2-1]
11:1518.09.2021Otrokovice2 - 4Blansko[1-3]
11:1518.09.2021Sigma Olomouc B2 - 0Velke Mezirici[2-0]
19:0017.09.2021Hlucin3 - 0Dolni Benesov[0-0]
17:0012.09.2021FK Frydek-Mistek0 - 2Hlucin[0-1]
17:0012.09.2021Vrchovina2 - 3Rosice[1-2]
Czech Republic: Mol Cup
17:1522.09.2021Velvary2 - 4Slavia Prague[2-0]
17:0022.09.2021Lisen0 - 3Sparta Prague[0-2]
16:4522.09.2021Vltavin2 - 5Ostrava[0-1]
16:3022.09.2021Karvina1 - 0Chrudim[1-0]
16:3022.09.2021Prepere0 - 1Jablonec[0-0]
16:3022.09.2021Prostejov0 - 4Bohemians[0-0]
16:3022.09.2021Trinec0 - 1Teplice[0-0]
16:3022.09.2021Zapy0 - 4Hradec Kralove[0-1]
16:3022.09.2021Zbuzany1 - 2Slovacko[0-2]
18:0021.09.2021Jihlava2 - 0FK Pardubice[1-0]
18:0021.09.2021Opava2 - 4Mlada Boleslav[0-2]
18:0021.09.2021Plzen2 - 1Pribram[1-1]
17:0021.09.2021Vlasim1 - 2Sigma Olomouc[0-1]
17:3014.09.2021Velke Mezirici0 - 5Opava[0-4]
18:0008.09.2021Chlumec nad Cidlinou0 - 1Chrudim[0-0]
18:0008.09.2021Vitkovice0 - 3Trinec[0-1]
17:0008.09.2021Vltavin3 - 2Usti nad Labem[2-0]
18:0007.09.2021Banik Most - Sous0 - 1Pribram[0-0]
18:0002.09.2021Zapy2 - 1Zizkov[1-0]
18:0001.09.2021Kolin1 - 2Dukla Prague[1-1]
Czech Republic: Division A
16:3026.09.2021Sedlcany0 - 4Rokycany[0-0]
17:0025.09.2021Hvezda Cheb3 - 1Klatovy[1-1]
16:3025.09.2021Doubravka1 - 3Katovice[0-3]
16:3025.09.2021Jindrichuv Hradec1 - 4Sokol Lom[1-3]
16:3025.09.2021Sobeslav3 - 4Prestice[1-4]
11:3025.09.2021Horovice2 - 1Marianske Lazne[1-0]
11:1525.09.2021Petrin Plzen3 - 1Myto[2-1]
11:1525.09.2021Union Beroun1 - 4Ceske Budejovice B[0-3]
16:3019.09.2021Myto5 - 1Horovice[2-1]
16:3019.09.2021Sokol Lom3 - 1Sobeslav[2-0]
16:3018.09.2021Katovice3 - 0Hvezda Cheb[1-0]
16:3018.09.2021Klatovy3 - 3Petrin Plzen[2-0]
16:3018.09.2021Prestice2 - 2Doubravka[2-1]
16:3018.09.2021Rokycany1 - 0Union Beroun[1-0]
11:3018.09.2021Ceske Budejovice B7 - 0Jindrichuv Hradec[5-0]
11:1518.09.2021Marianske Lazne2 - 2Sedlcany[1-0]
17:0012.09.2021Sedlcany2 - 2Myto[1-1]
17:0011.09.2021Doubravka4 - 4Sokol Lom[3-2]
17:0011.09.2021Rokycany3 - 4Ceske Budejovice B[1-2]
17:0011.09.2021Sobeslav7 - 1Jindrichuv Hradec[4-0]
Czech Republic: Division B
16:3025.09.2021Banik Most - Sous4 - 1Chomutov[0-1]
16:3025.09.2021Cesky Brod3 - 3Dobris[1-0]
16:3025.09.2021Louny3 - 1Aritma Prague[2-0]
16:3025.09.2021Ostrov1 - 1FK Ceska Lipa[0-1]
16:3025.09.2021Slany1 - 0Neratovice[0-0]
11:1525.09.2021Meteor Prague1 - 4Brandys n. Labem[1-2]
11:1525.09.2021Steti0 - 0Olympie Brezova[0-0]
11:1525.09.2021Tatran Rakovnik2 - 3SK Kladno[0-2]
17:0018.09.2021Olympie Brezova4 - 1Slany[1-1]
16:3018.09.2021Dobris2 - 1Tatran Rakovnik[0-0]
11:3018.09.2021Chomutov3 - 1Steti[2-1]
11:1518.09.2021Aritma Prague5 - 1Meteor Prague[2-1]
11:1518.09.2021Brandys n. Labem4 - 2Ostrov[1-2]
11:1518.09.2021FK Ceska Lipa0 - 0Cesky Brod[0-0]
11:1518.09.2021Neratovice4 - 0Louny[2-0]
11:1518.09.2021SK Kladno4 - 3Banik Most - Sous[2-2]
17:0012.09.2021Louny3 - 2Olympie Brezova[0-0]
11:1512.09.2021Meteor Prague0 - 2Neratovice[0-2]
17:0011.09.2021Cesky Brod1 - 0Brandys n. Labem[0-0]
17:0011.09.2021Slany1 - 1Steti[0-1]
Czech Republic: Division C
16:3025.09.2021Horky nad Jizerou0 - 1Trutnov[0-0]
16:3025.09.2021Nachod2 - 3Libis[0-2]
16:3025.09.2021Poricany3 - 1Hlinsko[1-0]
16:3025.09.2021Tochovice1 - 1Letohrad[0-1]
16:3025.09.2021Velke Hamry2 - 2Benatky n. Jiz.[0-2]
16:3025.09.2021Vysoke Myto0 - 3Kosmonosy[0-3]
11:1525.09.2021Dvur Kralove2 - 3Kolin[0-0]
11:1525.09.2021Kutna Hora3 - 3Caslav[1-1]
16:3019.09.2021Benatky n. Jiz.1 - 1Dvur Kralove[0-0]
16:3019.09.2021Caslav0 - 2Vysoke Myto[0-1]
16:3019.09.2021Hlinsko2 - 1Nachod[2-0]
16:3019.09.2021Kolin2 - 1Horky nad Jizerou[0-0]
16:3018.09.2021Letohrad7 - 0Kutna Hora[2-0]
16:3018.09.2021Trutnov4 - 2Tochovice[2-0]
11:3018.09.2021Kosmonosy4 - 1Poricany[3-0]
11:1518.09.2021Libis0 - 2Velke Hamry[0-0]
18:0015.09.2021Velke Hamry2 - 3Caslav[1-0]
17:0012.09.2021Benatky n. Jiz.1 - 1Kolin[0-1]
17:0012.09.2021Dvur Kralove4 - 2Libis[3-2]
17:0012.09.2021Poricany2 - 0Caslav[1-0]
Czech Republic: Division D
16:3026.09.2021Humpolec1 - 1Zbrojovka Brno B[1-1]
16:3026.09.2021Slavoj Polna0 - 1Zdirec n. D.[0-0]
16:3026.09.2021Tasovice2 - 0Stara Rise[2-0]
11:1526.09.2021Velka Bites0 - 1Lanzhot[0-0]
16:3025.09.2021Bystrice n. Pern.1 - 0Breclav[0-0]
16:3025.09.2021Havlickuv Brod2 - 3Hodonin[0-1]
16:3025.09.2021Start Brno8 - 0Zdar na Sazavou[5-0]
16:3019.09.2021Stara Rise0 - 2Start Brno[0-1]
16:3019.09.2021Zdar na Sazavou0 - 6Hodonin[0-3]
16:3019.09.2021Zdirec n. D.0 - 3Velka Bites[0-1]
11:3019.09.2021Lanzhot3 - 0Humpolec[0-0]
11:1519.09.2021Zbrojovka Brno B7 - 1Tasovice[6-0]
11:3018.09.2021Breclav5 - 0Slavoj Polna[3-0]
11:3018.09.2021Havlickuv Brod0 - 1Bystrice n. Pern.[0-0]
18:0015.09.2021Velka Bites0 - 1Zbrojovka Brno B[0-0]
17:0012.09.2021Hodonin6 - 0Stara Rise[3-0]
17:0012.09.2021Tasovice0 - 1Humpolec[0-0]
17:0012.09.2021Zdirec n. D.0 - 2Lanzhot[0-0]
17:0011.09.2021Bystrice n. Pern.2 - 1Zdar na Sazavou[0-1]
17:0011.09.2021Start Brno1 - 2Zbrojovka Brno B[1-1]
Czech Republic: Division E
16:3026.09.2021Prerov5 - 2Holesov[3-1]
16:3026.09.2021Sumperk1 - 0Strani[1-0]
16:3026.09.2021Vsechovice3 - 5Bzenec[1-0]
11:1526.09.2021Slavicin0 - 2Valasske Mezirici[0-0]
16:3025.09.2021HFK Olomouc0 - 2SK Hranice[0-0]
16:3025.09.2021Nove Sady4 - 1FK Kozlovice[3-0]
15:0025.09.2021Vsetin3 - 0Skastice[1-0]
16:3019.09.2021FK Kozlovice3 - 0Sumperk[1-0]
16:3019.09.2021Strani1 - 0HFK Olomouc[0-0]
16:3018.09.2021Bzenec1 - 1Nove Sady[0-0]
16:3018.09.2021Holesov0 - 0Vsechovice[0-0]
16:3018.09.2021Skastice3 - 2Slavicin[1-1]
16:3018.09.2021SK Hranice3 - 0Vsetin[2-0]
16:3018.09.2021Valasske Mezirici2 - 3Prerov[1-2]
17:0012.09.2021Sumperk1 - 2Bzenec[1-1]
11:1512.09.2021Slavicin1 - 1Vsetin[0-1]
17:0011.09.2021Nove Sady2 - 0Holesov[0-0]
17:0011.09.2021Prerov3 - 0Skastice[2-0]
17:0011.09.2021Strani1 - 1SK Hranice[0-1]
17:0011.09.2021Vsechovice2 - 0Valasske Mezirici[0-0]
Czech Republic: Division F
16:3026.09.2021Bilovec0 - 4Opava B[0-3]
16:3026.09.2021Polanka nad Odrou1 - 0Frenstat p. R.[1-0]
11:1526.09.2021Karvina B5 - 0Hermanice[1-0]
16:3025.09.2021Detmarovice1 - 0Bruntal[1-0]
16:3025.09.2021Frydlant n. O.1 - 1Rymarov[0-1]
16:0025.09.2021Vitkovice1 - 2Bohumin[0-1]
11:1525.09.2021Novy Jicin6 - 1Havirov[2-0]
16:3019.09.2021Bruntal1 - 3Frydlant n. O.[0-1]
16:3019.09.2021Frenstat p. R.3 - 2Bilovec[2-1]
11:1519.09.2021Havirov3 - 2Detmarovice[2-1]
11:1519.09.2021Opava B3 - 1Novy Jicin[1-1]
16:3018.09.2021Hermanice1 - 2Polanka nad Odrou[0-1]
16:3018.09.2021Rymarov5 - 1Vitkovice[1-0]
17:0012.09.2021Bilovec7 - 0Hermanice[3-0]
17:0012.09.2021Frenstat p. R.3 - 1Opava B[0-0]
17:0012.09.2021Polanka nad Odrou1 - 1Bohumin[1-0]
11:1512.09.2021Karvina B3 - 0Rymarov[1-0]
17:3011.09.2021Frydlant n. O.3 - 0Havirov[0-0]
17:0011.09.2021Detmarovice2 - 3Novy Jicin[1-1]
16:0011.09.2021Vitkovice1 - 2Bruntal[1-2]
Czech Republic: Moravskoslezsky Kp
16:3026.09.2021Koberice2 - 1Moravan Oldrisov[1-0]
16:3026.09.2021Krnov2 - 1Petrvald na Morave[2-0]
16:3026.09.2021Pusta Polom4 - 2Fulnek[4-0]
16:3025.09.2021Bridlicna1 - 1Haj ve Slezsku[0-0]
16:3025.09.2021Brusperk0 - 2Hlubina[0-0]
16:3025.09.2021Cesky Tesin1 - 2Celadna[0-1]
16:3025.09.2021Dolni Datyne0 - 0Lok.Petrovice[0-0]
16:3025.09.2021Jakubcovice4 - 1Orlova[1-0]
16:3019.09.2021Moravan Oldrisov3 - 0Dolni Datyne[2-0]
16:3018.09.2021Celadna0 - 5Koberice[0-4]
16:3018.09.2021Fulnek3 - 0Cesky Tesin[1-0]
16:3018.09.2021Hlubina4 - 2Bridlicna[2-1]
16:3018.09.2021Lok.Petrovice0 - 0Jakubcovice[0-0]
16:3018.09.2021Orlova1 - 1Brusperk[1-1]
16:3018.09.2021Petrvald na Morave2 - 3Pusta Polom[0-2]
11:1518.09.2021Haj ve Slezsku3 - 4Krnov[2-2]
17:0012.09.2021Krnov2 - 0Hlubina[1-0]
17:0012.09.2021Pusta Polom2 - 3Haj ve Slezsku[1-1]
17:0011.09.2021Brusperk2 - 2Lok.Petrovice[0-1]
17:0011.09.2021Cesky Tesin5 - 1Petrvald na Morave[2-0]
Czech Republic: Zlinsky Kp
16:0026.09.2021Nedasov5 - 0Bystrice pod Hostynem[3-0]
16:0026.09.2021Nevsova1 - 4Batov[1-1]
16:0026.09.2021Stitna nad Vlari0 - 3Luhacovice[0-1]
16:0025.09.2021Kvasice8 - 0Valasska Polanka[3-0]
16:0025.09.2021Morkovice2 - 1Napajedla[1-1]
16:0025.09.2021Slusovice2 - 1Borsice[0-1]
16:0025.09.2021Velke Karlovice2 - 3Brumov[0-2]
16:3019.09.2021Borsice2 - 0Stitna nad Vlari[1-0]
11:1519.09.2021Brumov3 - 2Slusovice[2-1]
16:3018.09.2021Bystrice pod Hostynem2 - 4Kvasice[0-3]
16:3018.09.2021Napajedla3 - 2Nevsova[0-2]
16:3018.09.2021Valasska Polanka1 - 1Morkovice[0-0]
11:1518.09.2021Luhacovice2 - 1Nedasov[1-0]
19:3017.09.2021Batov3 - 1Velke Karlovice[1-1]
16:3012.09.2021Nedasov2 - 0Borsice[1-0]
16:3012.09.2021Nevsova3 - 0Morkovice[3-0]
16:3012.09.2021Stitna nad Vlari4 - 1Brumov[2-0]
16:3011.09.2021Kvasice2 - 1Luhacovice[1-1]
16:3011.09.2021Slusovice3 - 1Batov[2-0]
16:3011.09.2021Velke Karlovice0 - 3Napajedla[0-1]
Czech Republic: Jihomoravsky Kp
17:0026.09.2021Rousinov1 - 2Rajecko[1-2]
16:3026.09.2021Lisen B4 - 1SK Krumvir[2-1]
11:3026.09.2021Svratka Brno3 - 0Moravsky Krumlov[2-0]
17:0025.09.2021Bosonohy1 - 3Kurim[0-1]
17:0025.09.2021Mutenice1 - 0Bystrc[0-0]
17:0025.09.2021Ratiskovice0 - 2Boskovice[0-0]
11:3025.09.2021Sparta Brno4 - 5Ivancice[4-1]
11:1525.09.2021Bohunice4 - 0Moravska Slavia[4-0]
17:0019.09.2021Ivancice2 - 2Svratka Brno[1-2]
17:0019.09.2021Rajecko1 - 1Bohunice[0-1]
17:0018.09.2021Bystrc2 - 0Lisen B[2-0]
17:0018.09.2021Moravska Slavia0 - 2Sparta Brno[0-0]
17:0018.09.2021Moravsky Krumlov1 - 4Ratiskovice[0-2]
17:0018.09.2021SK Krumvir2 - 3Bosonohy[2-2]
11:3018.09.2021Boskovice4 - 2Mutenice[1-0]
11:1518.09.2021Kurim2 - 2Rousinov[1-1]
16:3012.09.2021Lisen B3 - 1Boskovice[1-1]
11:3012.09.2021Svratka Brno2 - 1Moravska Slavia[1-1]
17:3011.09.2021Rousinov3 - 0SK Krumvir[1-0]
17:3011.09.2021Sparta Brno6 - 2Rajecko[4-1]
Czech Republic: Vysocina Kp
16:3026.09.2021Pelhrimov2 - 0Chotebor[1-0]
16:3026.09.2021Pribyslav1 - 1Sapeli Polna[0-1]
11:1526.09.2021Velke Mezirici B2 - 1Sperice[0-0]
16:3025.09.2021HFK Trebic0 - 3Bedrichov[0-1]
16:3025.09.2021Namest n. Oslavou0 - 3Nova Ves[0-1]
16:3025.09.2021Okrisky2 - 2Vrchovina B[1-0]
16:3025.09.2021Zirovnice0 - 1Ledec nad Sazavou[0-0]
16:3019.09.2021Ledec nad Sazavou1 - 1Velke Mezirici B[1-0]
16:3019.09.2021Nova Ves3 - 0Okrisky[3-0]
11:3019.09.2021Sapeli Polna7 - 0Namest n. Oslavou[3-0]
16:3018.09.2021Bedrichov2 - 4Pribyslav[1-2]
16:3018.09.2021Chotebor2 - 3Zirovnice[1-2]
16:3018.09.2021Sperice3 - 0HFK Trebic[1-0]
16:3018.09.2021Vrchovina B2 - 2Pelhrimov[0-1]
17:0012.09.2021Namest n. Oslavou4 - 1Pribyslav[3-1]
17:0012.09.2021Okrisky0 - 2Sapeli Polna[0-0]
17:0012.09.2021Pelhrimov2 - 5Nova Ves[2-2]
17:0012.09.2021Sperice3 - 0Bedrichov[1-0]
11:1512.09.2021Velke Mezirici B1 - 3Chotebor[0-0]
17:0011.09.2021HFK Trebic3 - 1Ledec nad Sazavou[2-0]
Czech Republic: Kralovehradecky Kp
16:3026.09.2021Novy Bydzov4 - 2Vrchlabi[2-1]
17:0025.09.2021Slavia HK5 - 0Jicin[3-0]
16:3025.09.2021Horice1 - 5Cerveny Kostelec[0-1]
16:3025.09.2021Kostelec n. O.0 - 2Trebes[0-0]
16:3025.09.2021Libcany3 - 2Police nad Metuji[1-0]
16:3025.09.2021Vysoka n. Labem4 - 0Cernilov[1-0]
15:3025.09.2021Chlumec nad Cidlinou B3 - 0Jaromer[0-0]
13:3025.09.2021Dobruska3 - 2Rychnov n. Kneznou[1-1]
17:0019.09.2021Cerveny Kostelec1 - 4Chlumec nad Cidlinou B[0-3]
17:0019.09.2021Jaromer1 - 0Kostelec n. O.[0-0]
17:0019.09.2021Police nad Metuji2 - 3Novy Bydzov[1-0]
17:0019.09.2021Rychnov n. Kneznou1 - 2Libcany[0-1]
17:0019.09.2021Vrchlabi0 - 2Slavia HK[0-1]
17:0018.09.2021Cernilov0 - 3Dobruska[0-1]
17:0018.09.2021Trebes2 - 1Vysoka n. Labem[1-0]
14:0018.09.2021Jicin1 - 0Horice[0-0]
17:3012.09.2021Libcany1 - 0Cernilov[0-0]
17:3012.09.2021Novy Bydzov3 - 1Rychnov n. Kneznou[1-1]
17:3012.09.2021Slavia HK4 - 1Police nad Metuji[2-1]
18:0011.09.2021Horice0 - 3Vrchlabi[0-1]
Czech Republic: Liberecky Kp
17:3026.09.2021Visnova1 - 3Velke Hamry B[0-3]
11:3026.09.2021Skalice u C.Lipy1 - 0Zelezny Brod[1-0]
17:3025.09.2021Desna2 - 3Lomnice nad Popelkou[0-2]
17:3025.09.2021Hejnice1 - 3Frydlant[1-1]
17:3025.09.2021Novy Bor2 - 0Turnov[1-0]
17:3025.09.2021Sedmihorky3 - 0Rovensko p. Tr.[2-0]
17:3025.09.2021Straz p. Ralskem1 - 1Hradek nad Nisou[1-1]
17:3019.09.2021Turnov5 - 0Straz p. Ralskem[1-0]
17:3019.09.2021Velke Hamry B6 - 0Desna[3-0]
17:3018.09.2021Hradek nad Nisou1 - 1Visnova[1-0]
17:3018.09.2021Lomnice nad Popelkou5 - 0Hejnice[2-0]
17:3018.09.2021Rovensko p. Tr.2 - 0Novy Bor[1-0]
17:3018.09.2021Zelezny Brod0 - 0Sedmihorky[0-0]
11:3018.09.2021Frydlant1 - 3Skalice u C.Lipy[1-1]
11:3012.09.2021Skalice u C.Lipy2 - 3Lomnice nad Popelkou[0-2]
18:0011.09.2021Desna0 - 3Hradek nad Nisou[0-2]
18:0011.09.2021Hejnice1 - 4Velke Hamry B[0-3]
18:0011.09.2021Novy Bor5 - 1Zelezny Brod[4-0]
18:0011.09.2021Rovensko p. Tr.0 - 4Turnov[0-2]
18:0011.09.2021Sedmihorky0 - 5Frydlant[0-2]
Czech Republic: Ustecky Kp
16:0026.09.2021Banik Most - Sous B3 - 3FK Jilove[1-1]
17:3025.09.2021Modra4 - 1Horni Jiretin[1-1]
17:3025.09.2021Srbice0 - 2Brna[0-0]
15:0025.09.2021Litomericko3 - 1Modlany[1-0]
11:3025.09.2021Kadan0 - 3Zatec[0-2]
11:3025.09.2021Krupka3 - 2Perstejn[0-1]
11:3025.09.2021Oldrichov1 - 2Domousice[1-1]
11:1525.09.2021Lovosice4 - 3Vilemov[3-0]
18:0018.09.2021Brna2 - 3Banik Most - Sous B[1-0]
18:0018.09.2021Domousice2 - 1Litomericko[1-1]
18:0018.09.2021FK Jilove2 - 3Oldrichov[0-0]
18:0018.09.2021Perstejn2 - 4Kadan[1-3]
18:0018.09.2021Vilemov3 - 1Krupka[0-1]
18:0018.09.2021Zatec1 - 0Modra[0-0]
15:3018.09.2021Modlany6 - 0Lovosice[3-0]
11:3018.09.2021Horni Jiretin3 - 0Srbice[1-0]
16:0012.09.2021Banik Most - Sous B0 - 1Horni Jiretin[0-0]
11:3012.09.2021Kadan3 - 1Krupka[2-0]
18:0011.09.2021Modra3 - 4Perstejn[2-1]
18:0011.09.2021Srbice8 - 2Zatec[2-2]
Czech Republic: Plzensky Kp
17:3026.09.2021Domazlice B4 - 0Sokol Radnice[1-0]
17:0026.09.2021Stankov4 - 5Nyrsko[2-1]
17:3025.09.2021Bolevec1 - 4Tlumacov[1-3]
17:3025.09.2021Chotikov4 - 1Holysov[3-1]
17:3025.09.2021Plzen-Cernice1 - 3Horni Briza[1-2]
17:3025.09.2021Stribro2 - 5Sokol Lhota[2-1]
17:3025.09.2021Zruc0 - 3Nepomuk[0-1]
11:1525.09.2021Vejprnice2 - 1Rapid Plzen[1-1]
17:3019.09.2021Holysov3 - 2Stribro[0-0]
17:3019.09.2021Sokol Radnice1 - 0Plzen-Cernice[0-0]
17:3018.09.2021Horni Briza3 - 0Stankov[2-0]
17:3018.09.2021Nyrsko2 - 1Bolevec[0-1]
17:3018.09.2021Rapid Plzen1 - 3Zruc[0-2]
17:3018.09.2021Sokol Lhota1 - 2Domazlice B[1-1]
17:3018.09.2021Tlumacov0 - 3Vejprnice[0-1]
18:0017.09.2021Nepomuk3 - 2Chotikov[1-0]
17:0012.09.2021Stankov1 - 0Sokol Radnice[0-0]
11:3012.09.2021Holysov4 - 3Sokol Lhota[3-3]
18:0011.09.2021Vejprnice2 - 0Nyrsko[0-0]
18:0011.09.2021Zruc7 - 1Tlumacov[2-1]
Czech Republic: Jihocesky Kp
17:3026.09.2021Milevsko1 - 2Olesnik[0-1]
11:3026.09.2021Trebon0 - 2Jankov[0-0]
11:1526.09.2021Junior Strakonice1 - 0Mas Taborsko B[1-0]
17:3025.09.2021Prachatice2 - 0Blatna[2-0]
17:3025.09.2021Rudolfov1 - 2Protivin[0-0]
17:3025.09.2021Sezimovo Usti1 - 2Cimelice[1-0]
17:3025.09.2021TJ Osek2 - 2Drazice[0-1]
17:3025.09.2021Tyn nad Vltavou2 - 3Cesky Krumlov[1-2]
17:3019.09.2021Blatna0 - 4Mas Taborsko B[0-1]
17:3019.09.2021Jankov0 - 2Rudolfov[0-2]
17:3019.09.2021Junior Strakonice2 - 0Sezimovo Usti[1-0]
17:3018.09.2021Cesky Krumlov5 - 0Trebon[2-0]
17:3018.09.2021Cimelice2 - 2Tyn nad Vltavou[2-1]
17:3018.09.2021Drazice2 - 1Milevsko[0-1]
11:1518.09.2021Protivin1 - 3TJ Osek[0-3]
11:0018.09.2021Olesnik3 - 0Prachatice[2-0]
18:0012.09.2021Milevsko2 - 0Protivin[1-0]
11:3012.09.2021Trebon1 - 1Cimelice[1-0]
18:0011.09.2021Rudolfov1 - 0Cesky Krumlov[1-0]
18:0011.09.2021TJ Osek2 - 1Jankov[2-1]
Czech Republic: Prazsky Prebor
17:3025.09.2021Olympia Radotin0 - 0Admira Prague B[0-0]
11:3025.09.2021Dukla JM9 - 1Ujezd nad Lesy[4-0]
11:3025.09.2021Hostivar1 - 0Kolovraty[0-0]
11:3025.09.2021Predni Kopanina3 - 0Vysehrad B[1-0]
11:3025.09.2021Zlicin5 - 2Treboradice[3-2]
11:1525.09.2021Kralovice3 - 3Podoli Praha[1-1]
11:1525.09.2021Ujezd Prague3 - 1Zizkov B[0-1]
18:0024.09.2021US Prague1 - 2Motorlet Prague B[1-1]
17:3019.09.2021Treboradice4 - 9Dukla JM[1-5]
17:3019.09.2021Ujezd nad Lesy0 - 2Olympia Radotin[0-1]
15:0019.09.2021Admira Prague B2 - 0Hostivar[2-0]
14:3018.09.2021Vysehrad B0 - 5Ujezd Prague[0-2]
11:1518.09.2021Kolovraty1 - 0Kralovice[1-0]
11:1518.09.2021Podoli Praha3 - 0Predni Kopanina[0-0]
11:1518.09.2021Zizkov B7 - 3US Prague[2-2]
18:3017.09.2021Motorlet Prague B2 - 1Zlicin[0-0]
18:0011.09.2021Olympia Radotin3 - 1Treboradice[2-0]
18:0011.09.2021Predni Kopanina3 - 2Kolovraty[0-2]
11:3011.09.2021Dukla JM5 - 2Motorlet Prague B[2-2]
11:3011.09.2021Hostivar2 - 0Ujezd nad Lesy[2-0]
Czech Republic: Stredocesky Kp
17:3026.09.2021Cesky Brod B2 - 2Tuchlovice[0-1]
17:3026.09.2021Nymburk2 - 3FK Komarov[1-1]
17:3026.09.2021Velim5 - 1Povltavska FA B[1-1]
17:3026.09.2021Vlasim B0 - 1Porici n. S.[0-0]
17:3025.09.2021Dobrovice8 - 0SK Lhota[2-0]
17:3025.09.2021Kosor7 - 0Lysa n. L.[4-0]
17:3025.09.2021Nespeky7 - 1Bohemia Podebrady[3-0]
11:1525.09.2021Klicany3 - 1Hrebec[1-1]
17:3019.09.2021Lysa n. L.0 - 3Nymburk[0-3]
17:3019.09.2021SK Lhota1 - 6Velim[0-3]
18:3018.09.2021Porici n. S.0 - 1Klicany[0-0]
17:3018.09.2021Bohemia Podebrady4 - 1Cesky Brod B[2-1]
17:3018.09.2021Povltavska FA B0 - 1Kosor[0-1]
17:3018.09.2021Tuchlovice0 - 0Dobrovice[0-0]
11:3018.09.2021FK Komarov2 - 1Vlasim B[1-1]
11:1518.09.2021Hrebec2 - 5Nespeky[2-3]
18:0012.09.2021Cesky Brod B3 - 2Hrebec[2-1]
18:0012.09.2021Nymburk0 - 1Kosor[0-0]
18:0012.09.2021SK Lhota1 - 0Povltavska FA B[0-0]
18:0012.09.2021Velim6 - 1Tuchlovice[4-0]
Czech Republic: Karlovarsky Kp
17:3026.09.2021Kralovske Porici6 - 0Touzim[2-0]
17:3025.09.2021Frantiskovy Lazne2 - 6Chodov[0-3]
17:3025.09.2021Nejdek1 - 2Vintirov[0-1]
17:3025.09.2021Nova Role2 - 2Zlutice[1-0]
17:3025.09.2021Union Nove Sedlo3 - 0Lomnice[1-0]
20:0024.09.2021Karlovy Vary B5 - 0Loko K. Vary[1-0]
19:0024.09.2021FC Cheb2 - 4Hroznetin[2-2]
17:3019.09.2021Touzim3 - 4Frantiskovy Lazne[0-2]
17:3018.09.2021Chodov3 - 1Nova Role[1-1]
17:3018.09.2021Hroznetin2 - 0Union Nove Sedlo[1-0]
17:3018.09.2021Zlutice1 - 4FC Cheb[0-1]
16:0018.09.2021Lomnice2 - 3Karlovy Vary B[1-1]
14:0018.09.2021Vintirov5 - 2Kralovske Porici[2-0]
11:1518.09.2021Loko K. Vary4 - 2Nejdek[2-1]
18:0012.09.2021Touzim0 - 6Chodov[0-5]
18:0011.09.2021Frantiskovy Lazne2 - 7Vintirov[2-4]
18:0011.09.2021Kralovske Porici10 - 1Loko K. Vary[3-1]
18:0011.09.2021Nejdek8 - 1Lomnice[5-0]
18:0011.09.2021Union Nove Sedlo0 - 0Zlutice[0-0]
20:0010.09.2021Karlovy Vary B0 - 0Hroznetin[0-0]
Czech Republic: Olomoucky Kp
16:3026.09.2021Bohunovice1 - 5Medlov[0-4]
16:3026.09.2021Dolany0 - 5Zabreh[0-1]
16:3026.09.2021Lutin1 - 2Rapotin[0-1]
16:3026.09.2021SK Lipova2 - 1Zelatovice[0-0]
16:3026.09.2021Velke Losiny2 - 1Mohelnice[1-0]
16:3025.09.2021Kralice na Hane2 - 7Sternberk[2-5]
16:3025.09.2021Litovel1 - 0Brodek u Prerova[1-0]
16:3025.09.2021Sokol Usti0 - 1Jesenik[0-0]
16:3019.09.2021Brodek u Prerova2 - 1Bohunovice[1-0]
16:3019.09.2021Medlov3 - 1Kralice na Hane[0-1]
16:3019.09.2021SK Lipova2 - 1Zabreh[1-1]
16:3018.09.2021Jesenik2 - 6Lutin[1-4]
16:3018.09.2021Rapotin2 - 0Velke Losiny[0-0]
16:3018.09.2021Sternberk8 - 1Dolany[4-1]
16:3018.09.2021Zelatovice3 - 2Sokol Usti[1-1]
11:3018.09.2021Mohelnice6 - 0Litovel[4-0]
17:0012.09.2021Dolany1 - 2Medlov[1-0]
17:0012.09.2021Lutin2 - 1Zelatovice[0-1]
17:0012.09.2021SK Lipova1 - 0Sternberk[0-0]
17:0012.09.2021Velke Losiny1 - 3Jesenik[1-1]
Czech Republic: Pardubicky Kp
16:3026.09.2021Hermanuv Mestec5 - 3Prosec[1-0]
16:3026.09.2021Moravany3 - 1Rohovladova Bela[2-1]
16:3026.09.2021SK Pardubicky4 - 4Ceska Trebova[1-3]
16:3026.09.2021Svitavy4 - 1Holice[1-1]
16:3025.09.2021Litomysl1 - 3Chocen[0-1]
16:3025.09.2021Moravska Trebova2 - 0Luze[1-0]
16:3025.09.2021Tremosnice0 - 0Lanskroun[0-0]
11:1525.09.2021Chrudim B1 - 2Horni Redice[1-1]
16:3019.09.2021Holice4 - 3SK Pardubicky[2-1]
16:3019.09.2021Horni Redice1 - 0Tremosnice[1-0]
16:3019.09.2021Lanskroun4 - 0Svitavy[2-0]
16:3019.09.2021Prosec0 - 4Moravska Trebova[0-1]
14:0019.09.2021Luze0 - 3Moravany[0-0]
16:3018.09.2021Ceska Trebova0 - 1Litomysl[0-1]
16:3018.09.2021Chocen4 - 1Hermanuv Mestec[3-0]
16:3018.09.2021Rohovladova Bela3 - 4Chrudim B[1-1]
17:0012.09.2021Hermanuv Mestec4 - 0Ceska Trebova[3-0]
17:0012.09.2021Lanskroun3 - 3Holice[3-3]
17:0012.09.2021Moravany4 - 0Prosec[2-0]
17:0012.09.2021Moravska Trebova2 - 1Chocen[0-1]
Czech Republic: U19 League
13:3025.09.2021Sigma Olomouc U190 - 0Slavia Prague U19[0-0]
12:0025.09.2021Hradec Kralove U191 - 2Sparta Prague U19[1-1]
12:0025.09.2021Mlada Boleslav U193 - 1Plzen U19[2-1]
12:0025.09.2021Opava U191 - 2Pribram U19[1-0]
12:0025.09.2021Slovacko U191 - 3Brno U19[0-2]
11:0025.09.2021Ostrava U191 - 2FC Fastav Zlin U19[1-0]
01:0025.09.2021Ceske Budejovice U19 - FK Pardubice U19
13:0024.09.2021Karvina U193 - 0Meteor Prague U19[2-0]
14:3018.09.2021FC Fastav Zlin U190 - 3Hradec Kralove U19[0-1]
14:3018.09.2021FK Pardubice U194 - 1Karvina U19[2-0]
14:0018.09.2021Pribram U191 - 1Ostrava U19[1-0]
12:0018.09.2021Brno U191 - 1Sigma Olomouc U19[0-1]
12:0018.09.2021Meteor Prague U193 - 2Opava U19[1-1]
12:0018.09.2021Slavia Prague U190 - 1Ceske Budejovice U19[0-0]
12:0018.09.2021Sparta Prague U190 - 0Mlada Boleslav U19[0-0]
11:3018.09.2021Plzen U191 - 1Slovacko U19[0-0]
14:0015.09.2021Sparta Prague U193 - 0Slovacko U19[0-0]
14:0014.09.2021FK Pardubice U191 - 1Ostrava U19[1-0]
14:3011.09.2021FC Fastav Zlin U190 - 2Sparta Prague U19[0-0]
Czech Republic: 1. Liga Women
15:0026.09.2021Slovacko W2 - 0Liberec W[1-0]
12:0026.09.2021FK Pardubice W3 - 3Plzen W[2-2]
15:1525.09.2021Sparta Prague W13 - 0Dukla Prague W[3-0]
12:0025.09.2021Lok. Brno W0 - 3Slavia Prague W[0-2]
12:0011.09.2021Plzen W0 - 4Sparta Prague W[0-3]
11:3011.09.2021Dukla Prague W0 - 9Slavia Prague W[0-5]
11:3011.09.2021Liberec W3 - 2FK Pardubice W[0-1]
21:0010.09.2021Slovacko W4 - 0Lok. Brno W[2-0]
16:3005.09.2021FK Pardubice W0 - 3Slovacko W[0-3]
14:0005.09.2021Sparta Prague W6 - 0Liberec W[3-0]
12:0005.09.2021Lok. Brno W2 - 0Dukla Prague W[1-0]
15:0004.09.2021Slavia Prague W2 - 0Plzen W[1-0]
15:0029.08.2021Slovacko W - Sparta Prague W
11:3029.08.2021Plzen W6 - 0Dukla Prague W[3-0]
Czech Republic: 2. Liga Women
11:3026.09.2021Lisen W0 - 2Hradec Kralove W[0-1]
14:0025.09.2021Teplice W3 - 4Ostrava W[0-1]
11:1525.09.2021FC Praha W4 - 2Branik W[0-2]
15:0019.09.2021Ostrava W1 - 2FC Praha W[0-1]
16:3018.09.2021Olomouc W2 - 1Lisen W[0-0]
15:3018.09.2021Branik W1 - 5Sparta Prague B W[0-2]
14:0018.09.2021Hradec Kralove W5 - 2Teplice W[1-1]
15:0012.09.2021Ostrava W0 - 0Branik W[0-0]
11:3012.09.2021Lisen W0 - 5Sparta Prague B W[0-4]
14:0011.09.2021Teplice W2 - 2Olomouc W[2-0]
11:1511.09.2021FC Praha W3 - 4Hradec Kralove W[1-4]
17:3008.09.2021Ostrava W1 - 0Olomouc W[1-0]
16:3005.09.2021Sparta Prague B W5 - 2Teplice W[3-2]
18:0004.09.2021Olomouc W3 - 1FC Praha W[1-0]
16:4504.09.2021Branik W0 - 0Lisen W[0-0]
14:4504.09.2021Hradec Kralove W0 - 2Ostrava W[0-2]
14:0029.08.2021Teplice W4 - 2Lisen W[1-2]
11:1529.08.2021FC Praha W2 - 4Sparta Prague B W[0-3]
Czech Republic: Czech Cup Women
18:0029.08.2021Cesky Tesin W2 - 1Slovan Ostrava W[2-1]
Üye Yorumları
trend28 :  6 gün önce
Teşekkürler dönüşünüz için...devamı
Admin :  7 gün önce
Selam @trend28
...devamı
trend28 :  8 gün önce
Admin maillere cevap yazdık ama büyük ödül karşılıkları...devamı
DeLi_LaCiVeRt :  8 gün önce
ilk defa bonuslar ayın 15 geçtiğini görüyorum.....devamı
magic :  11 gün önce
Sponsor şuan sadece bets10 hocam. Bol şans. ...devamı
35gultepe :  13 gün önce
Admin uzun zamandır yarışmalardan uzağım yine eskisi gibi...devamı
burocktr :  13 gün önce
Evet o durumda var @Bestwinner. Ben bunu şundan dolayı...devamı
Bestwinner :  13 gün önce
Bence mantıklı. Ama şunu da belirtmekte fayda var. Yarışmaya...devamı
burocktr :  13 gün önce
Benim fikrim de şöyle; amaç eğer sitede doğru tahmin...devamı
burocktr :  13 gün önce
Teşekkürler @Bestwinner:) 9 maç olsa bu sefer 9. maçta...devamı