Back to Top

Tik Bahis ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
• Jetbahis
Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Japan: J1 League
12:0027.06.2021Tokushima - Yokohama F. Marinos
12:0027.06.2021Yokohama FC - Shimizu S-Pulse
12:3027.06.2021Kashima Antlers - Hokkaido Consadole Sapporo
13:0027.06.2021FC Tokyo - Oita Trinita
13:0027.06.2021Shonan Bellmare - Kashiwa Reysol
13:0027.06.2021Urawa Reds - Avispa Fukuoka
Japan: J2 League
08:0026.06.2021V-Varen Nagasaki - Iwata
09:0026.06.2021Blaublitz - Sagamihara
12:0026.06.2021Albirex Niigata - Mito
12:0026.06.2021Verdy - Tochigi
12:3026.06.2021Kyoto - Okayama
12:3026.06.2021Ryukyu - Yamaga
13:0026.06.2021Giravanz Kitakyushu - Chiba
13:0026.06.2021Montedio Yamagata - Kanazawa
12:0027.06.2021Kofu - Kusatsu
13:0027.06.2021Machida - Ehime
13:0027.06.2021Renofa Yamaguchi - Omiya Ardija
Japan: J3 League
11:0026.06.2021Fujieda MYFC - Tegevajaro Miyazaki
11:0026.06.2021Grulla Morioka - YSCC
12:0026.06.2021Kamatamare - Kumamoto
12:0026.06.2021Toyama - Imabari
13:0026.06.2021Gainare Tottori - Fukushima Utd
10:0027.06.2021Azul Claro Numazu - Nagano
13:0027.06.2021Gifu - Kagoshima Utd
Japan: Nadeshiko League Women
07:0026.06.2021C-Osaka W - Nittaidai W
07:0026.06.2021Ehime W - Harima Albion W
07:0026.06.2021FC Takatsuki Speranza W - Angeviolet Hiroshima W
07:0026.06.2021Yokohama FC Seagulls W - Setagaya Sfida FC W
08:0026.06.2021Orca Kamogawa W - Yamato Sylphid W
07:0027.06.2021Kunoichi W - NGU Nagoya W
Son Skorlar
Japan: J1 League
13:0023.06.2021Hokkaido Consadole Sapporo - Cerezo Osaka
13:0023.06.2021Kashiwa Reysol0 - 2Urawa Reds[0-0]
13:0023.06.2021Oita Trinita0 - 0Kashima Antlers[0-0]
13:0023.06.2021Tokushima0 - 1FC Tokyo[0-1]
13:0023.06.2021Vegalta Sendai2 - 3Shimizu S-Pulse[1-1]
13:0023.06.2021Yokohama F. Marinos2 - 0Sagan Tosu[0-0]
12:0023.06.2021Vissel Kobe5 - 0Yokohama FC[3-0]
13:0020.06.2021Urawa Reds2 - 3Shonan Bellmare[1-1]
11:0020.06.2021Kashima Antlers1 - 1Vegalta Sendai[0-0]
13:0019.06.2021Sanfrecce Hiroshima1 - 0Kashiwa Reysol[0-0]
12:0019.06.2021Yokohama FC0 - 1FC Tokyo[0-1]
08:0019.06.2021Hokkaido Consadole Sapporo2 - 0Oita Trinita[2-0]
07:0019.06.2021Avispa Fukuoka1 - 2Vissel Kobe[1-1]
13:0002.06.2021Shonan Bellmare0 - 0Gamba Osaka[0-0]
13:0002.06.2021Yokohama FC0 - 2Kawasaki Frontale[0-1]
13:0030.05.2021Kawasaki Frontale2 - 1Kashima Antlers[1-0]
12:0030.05.2021Urawa Reds0 - 0Nagoya Grampus[0-0]
11:0030.05.2021Gamba Osaka2 - 0Yokohama FC[1-0]
09:0030.05.2021Tokushima1 - 1Shonan Bellmare[1-1]
09:0030.05.2021Vegalta Sendai1 - 1Cerezo Osaka[0-0]
Japan: J2 League
13:0021.06.2021Blaublitz0 - 2Albirex Niigata[0-1]
13:0020.06.2021Giravanz Kitakyushu0 - 2Ehime[0-2]
13:0020.06.2021Kusatsu0 - 1Machida[0-1]
12:0020.06.2021Mito0 - 1Montedio Yamagata[0-0]
09:0020.06.2021Sagamihara0 - 2Verdy[0-1]
13:0019.06.2021Iwata1 - 0Chiba[1-0]
13:0019.06.2021Kanazawa1 - 2Kyoto[1-2]
13:0019.06.2021Okayama3 - 0Ryukyu[1-0]
12:0019.06.2021Kofu2 - 2Renofa Yamaguchi[0-0]
12:0019.06.2021Tochigi0 - 2V-Varen Nagasaki[0-1]
12:0019.06.2021Yamaga0 - 0Omiya Ardija[0-0]
13:0013.06.2021Omiya Ardija1 - 1Tochigi[1-1]
13:0013.06.2021Ryukyu3 - 0Giravanz Kitakyushu[1-0]
12:0013.06.2021Ehime1 - 3Kanazawa[0-2]
09:0013.06.2021Iwata1 - 0Kofu[1-0]
09:0013.06.2021Machida0 - 2Blaublitz[0-0]
08:0013.06.2021Albirex Niigata0 - 1Okayama[0-0]
08:0013.06.2021Chiba0 - 1Verdy[0-1]
08:0013.06.2021Mito2 - 0Sagamihara[1-0]
08:0013.06.2021Montedio Yamagata2 - 0Renofa Yamaguchi[1-0]
Japan: J3 League
13:3020.06.2021Kumamoto1 - 1Gainare Tottori[1-0]
10:0020.06.2021Imabari3 - 0Gifu[2-0]
09:0020.06.2021Tegevajaro Miyazaki2 - 2Kamatamare[1-1]
08:0020.06.2021Nagano4 - 0Toyama[2-0]
07:0020.06.2021YSCC4 - 3Fujieda MYFC[2-1]
13:0019.06.2021Kagoshima Utd0 - 0Vanraure[0-0]
11:0019.06.2021Grulla Morioka3 - 2Azul Claro Numazu[2-2]
08:0013.06.2021Kamatamare1 - 2Fukushima Utd[0-0]
08:0013.06.2021Toyama1 - 1Kumamoto[1-0]
07:0013.06.2021Azul Claro Numazu0 - 2Kagoshima Utd[0-1]
07:0013.06.2021Fujieda MYFC1 - 1Imabari[1-1]
07:0013.06.2021Gainare Tottori1 - 8Nagano[0-3]
07:0013.06.2021Vanraure3 - 0YSCC[3-0]
09:0012.06.2021Gifu3 - 1Tegevajaro Miyazaki[2-1]
11:0006.06.2021Grulla Morioka4 - 0Fujieda MYFC[3-0]
08:0006.06.2021Kumamoto0 - 1Azul Claro Numazu[0-0]
07:0006.06.2021Fukushima Utd1 - 2Gifu[1-2]
07:0006.06.2021Kagoshima Utd1 - 2Kamatamare[1-0]
07:0006.06.2021Tegevajaro Miyazaki2 - 0Vanraure[0-0]
09:0005.06.2021Imabari0 - 0Nagano[0-0]
Japan: Ybc Levain Cup - Play Offs
12:0013.06.2021Urawa Reds2 - 2Vissel Kobe[2-1]
11:0013.06.2021Shonan Bellmare1 - 4FC Tokyo[1-3]
11:0013.06.2021Yokohama F. Marinos1 - 3Hokkaido Consadole Sapporo[0-1]
12:0006.06.2021Vissel Kobe1 - 2Urawa Reds[1-1]
09:0006.06.2021Kashima Antlers2 - 1Shimizu S-Pulse[1-1]
07:0006.06.2021Hokkaido Consadole Sapporo1 - 1Yokohama F. Marinos[1-1]
08:0005.06.2021FC Tokyo0 - 1Shonan Bellmare[0-0]
13:0002.06.2021Shimizu S-Pulse0 - 1Kashima Antlers[0-1]
Japan: Emperors Cup
13:0016.06.2021Kashima Antlers8 - 1YSCC[4-0]
12:0016.06.2021Gamba Osaka3 - 1Kwansei[2-0]
12:0016.06.2021Sanfrecce Hiroshima1 - 5Ococias Kyoto[1-2]
12:0016.06.2021Verdy0 - 1Okayama[0-0]
12:0016.06.2021Vissel Kobe4 - 0Suzuka Point[1-0]
12:0016.06.2021Yokohama FC1 - 2Vanraure[0-0]
13:0009.06.2021Albirex Niigata4 - 1Kanazawa[3-0]
13:0009.06.2021Iwata3 - 0Hokkaido Tokachi[0-0]
13:0009.06.2021Kofu1 - 2Fukui Utd.[1-0]
13:0009.06.2021Mito0 - 3Kusatsu[0-2]
13:0009.06.2021Montedio Yamagata1 - 2Verspah Oita[1-1]
13:0009.06.2021Oita Trinita3 - 2Honda Lock[0-0]
13:0009.06.2021Sagan Tosu1 - 0Kumamoto[1-0]
13:0009.06.2021Shimizu S-Pulse1 - 0Fukuyama[0-0]
13:0009.06.2021Shonan Bellmare1 - 0Osaka[0-0]
13:0009.06.2021Tochigi2 - 0Machida[2-0]
13:0009.06.2021Urawa Reds1 - 0Toyama[0-0]
13:0009.06.2021Vegalta Sendai0 - 1Grulla Morioka[0-1]
13:0009.06.2021V-Varen Nagasaki2 - 0Okinawa SV[1-0]
13:0009.06.2021Yamaga1 - 0Ryukyu[0-0]
Japan: Nadeshiko League Women
08:0020.06.2021Angeviolet Hiroshima W1 - 4Kunoichi W[0-3]
07:0020.06.2021Harima Albion W2 - 2Yokohama FC Seagulls W[1-1]
07:0020.06.2021Yamato Sylphid W4 - 2Ehime W[2-2]
07:0019.06.2021NGU Nagoya W2 - 1Orca Kamogawa W[2-1]
07:0019.06.2021Setagaya Sfida FC W2 - 4C-Osaka W[1-3]
06:0019.06.2021FC Takatsuki Speranza W1 - 2Nittaidai W[0-1]
08:0012.06.2021C-Osaka W2 - 1Yokohama FC Seagulls W[1-1]
08:0006.06.2021Nittaidai W0 - 2Ehime W[0-1]
07:0006.06.2021FC Takatsuki Speranza W1 - 0Orca Kamogawa W[0-0]
07:0006.06.2021Kunoichi W3 - 2C-Osaka W[1-0]
08:0005.06.2021Setagaya Sfida FC W1 - 0NGU Nagoya W[0-0]
07:0005.06.2021Yamato Sylphid W1 - 1Harima Albion W[1-0]
07:0005.06.2021Yokohama FC Seagulls W0 - 0Angeviolet Hiroshima W[0-0]
07:0030.05.2021Angeviolet Hiroshima W1 - 1Setagaya Sfida FC W[0-1]
07:0030.05.2021Harima Albion W1 - 0NGU Nagoya W[1-0]
07:0030.05.2021Orca Kamogawa W1 - 0Kunoichi W[0-0]
07:0029.05.2021C-Osaka W3 - 2Yamato Sylphid W[1-1]
07:0029.05.2021Ehime W0 - 0FC Takatsuki Speranza W[0-0]
07:0029.05.2021Nittaidai W0 - 2Yokohama FC Seagulls W[0-2]
Üye Yorumları
bahis doktoru :  14 saat önce
yarışma 11 temmuza kadar....devamı
magic :  2 gün önce
Hocam belli ki yeni üyesin, öncelikle hosgeldin. Ayın 22 si...devamı
SecurityXxX :  2 gün önce
Selam @erdembey93, Yarışma ""11 Temmuz 2021"" son bulacak. Yani...devamı
erdembey93 :  2 gün önce
50 tane daha tahmin hakkım var ayın 22'si olmuş bugün'e...devamı
burocktr :  4 gün önce
Emin ol senden daha şansızım ben. Beraberlikte iade...devamı
bahiskurt :  4 gün önce
güzel yarışma olmuş ...devamı
myfate :  6 gün önce
Mayıs 2021 döneminde kazanmış olduğum 100 tl bonus hesabıma...devamı
akhenaton78 :  6 gün önce
Ne şanssızım ya 10 luk 2 kez seri yapıyordum tek maçtan...devamı
umutislek :  7 gün önce
Benim de mayıs ayı bonusu hesaba geçmiş teşekkürler ...devamı
burocktr :  7 gün önce
Evet bonus yatmış teşekkürler Tik bahis :)...devamı