Back to Top

Tik Bahis ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
• Jetbahis
Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Austria: Bundesliga
18:0030.10.2021A. Klagenfurt - Admira
18:0030.10.2021Altach - Hartberg
18:0030.10.2021Ried - Salzburg
Austria: 2. Liga
19:3029.10.2021Horn - Wacker Innsbruck
19:3029.10.2021Lafnitz - SK Rapid Vienna
19:3029.10.2021Liefering - Vorwarts Steyr
13:0030.10.2021BW Linz - Floridsdorfer AC
15:3030.10.2021Austria Vienna II - Kapfenberg
15:3030.10.2021Dornbirn - Grazer
Austria: Regionalliga Central
20:0029.10.2021Allerheiligen - Deutschlandsberger
20:0029.10.2021SC Weiz - Weindorf St. Anna
20:0029.10.2021Vocklamarkt - AC Wolfsberger
20:0029.10.2021Wels - SV Spittal
16:0030.10.2021Stadl Paura - Gleisdorf
17:0030.10.2021Treibach - Union Gurten
17:0030.10.2021WSC Wels - Sturm Graz
Austria: Regionalliga West - Tyrol
11:3026.10.2021Reichenau - Fugen
12:0026.10.2021SV Worgl - SV Innsbruck
15:0026.10.2021Schwaz - Kufstein
16:0026.10.2021Hall - Wacker Innsbruck
17:0026.10.2021Kitzbuhel - SC Imst
17:0026.10.2021Telfs - Tirol
14:0030.10.2021Wacker Innsbruck - Reichenau
15:3030.10.2021SV Innsbruck - Kitzbuhel
17:0030.10.2021Fugen - Schwaz
17:0030.10.2021Kufstein - Telfs
17:3030.10.2021SC Imst - Hall
Austria: Regionalliga West - Salzburg
20:0029.10.2021Bischofshofen - USK Anif
20:0029.10.2021Grodig - Johann
20:0029.10.2021SAK 1914 - Seekirchen
15:0030.10.2021Wals-Grunau - A. Salzburg
16:0030.10.2021Saalfelden - Kuchl
Austria: Regionalliga West - Vorarlberg
17:0030.10.2021Brauerei Egg - Wolfurt
17:0030.10.2021Dornbirner SV - Hohenems
18:0030.10.2021Lauterach - RW Rankweil
Austria: Ofb Cup
12:3026.10.2021Lafnitz - Wolfsberger AC
15:3026.10.2021SC Weiz - A. Klagenfurt
19:0027.10.2021Floridsdorfer AC - Kapfenberg
19:0027.10.2021Sturm Graz - Ried
20:0027.10.2021BW Linz - Hartberg
20:0027.10.2021St. Polten - Salzburg
19:0028.10.2021Amstetten - Rapid Vienna
19:0028.10.2021LASK - Tirol
Austria: Bundesliga Women
13:4530.10.2021Altenmarkt W - Austria Vienna W
15:0030.10.2021Neulengbach W - Sturm Graz W
Son Skorlar
Austria: Bundesliga
18:0023.10.2021Admira0 - 1Tirol[0-0]
18:0023.10.2021Austria Vienna4 - 1Ried[2-1]
18:0023.10.2021Wolfsberger AC2 - 1A. Klagenfurt[1-0]
18:0017.10.2021Sturm Graz1 - 0Ried[1-0]
15:3017.10.2021LASK0 - 1Wolfsberger AC[0-0]
15:3017.10.2021Tirol2 - 2Hartberg[1-1]
18:0016.10.2021A. Klagenfurt1 - 1Rapid Vienna[0-1]
18:0016.10.2021Altach1 - 1Salzburg[1-1]
18:0016.10.2021Austria Vienna2 - 2Admira[1-1]
18:0003.10.2021Salzburg3 - 1LASK[2-0]
15:3003.10.2021Hartberg3 - 2Sturm Graz[2-0]
15:3003.10.2021Rapid Vienna5 - 2Tirol[1-1]
18:0002.10.2021Admira2 - 0Altach[1-0]
18:0002.10.2021Ried1 - 1A. Klagenfurt[1-0]
18:0002.10.2021Wolfsberger AC1 - 0Austria Vienna[1-0]
18:0026.09.2021Rapid Vienna0 - 3Sturm Graz[0-1]
15:3026.09.2021Hartberg3 - 4Austria Vienna[2-3]
Austria: 2. Liga
15:3023.10.2021Grazer0 - 3Liefering[0-0]
15:3023.10.2021SK Rapid Vienna (Am)1 - 1Dornbirn[0-0]
21:2522.10.2021A. Lustenau0 - 1BW Linz[0-0]
19:3022.10.2021Amstetten2 - 0Austria Vienna II[0-0]
19:3022.10.2021Floridsdorfer AC3 - 0Horn[1-0]
19:3022.10.2021Vorwarts Steyr1 - 3Lafnitz[1-2]
19:3022.10.2021Wacker Innsbruck5 - 1FC Juniors[4-0]
11:3017.10.2021BW Linz3 - 1Austria Vienna II[1-1]
15:3016.10.2021Horn0 - 3Amstetten[0-2]
15:3016.10.2021Lafnitz2 - 0Dornbirn[2-0]
15:3016.10.2021SK Rapid Vienna (Am)0 - 3Wacker Innsbruck[0-1]
19:3015.10.2021A. Lustenau6 - 0Kapfenberg[5-0]
19:3015.10.2021Floridsdorfer AC2 - 0Vorwarts Steyr[1-0]
19:3015.10.2021Liefering2 - 0FC Juniors[0-0]
19:3015.10.2021St. Polten6 - 1Grazer[3-0]
11:3003.10.2021Wacker Innsbruck0 - 1BW Linz[0-0]
21:0002.10.2021Grazer1 - 0Floridsdorfer AC[0-0]
15:3002.10.2021Lafnitz1 - 3Liefering[1-2]
21:2501.10.2021Dornbirn0 - 2A. Lustenau[0-1]
Austria: Regionalliga East
20:0023.10.2021Wiener Neustadt1 - 2Wiener Sport-Club[1-1]
17:0023.10.2021Neusiedl0 - 5Stripfing[0-2]
15:0023.10.2021Mauerwerk1 - 0Drassburg[0-0]
20:3022.10.2021Marchfeld3 - 3Bruck Leitha[1-0]
20:3022.10.2021Traiskirchen2 - 1Admira (Am)[1-0]
20:0022.10.2021First Vienna0 - 0Wiener Viktoria[0-0]
20:0022.10.2021Leobendorf1 - 1TWL Elektra[0-0]
15:3017.10.2021Admira (Am)1 - 3Leobendorf[1-1]
18:0016.10.2021Wiener Viktoria4 - 0Neusiedl[1-0]
16:3016.10.2021Stripfing3 - 0Mauerwerk[0-0]
20:3015.10.2021Drassburg0 - 2Traiskirchen[0-1]
20:3015.10.2021TWL Elektra0 - 1Marchfeld[0-0]
20:3015.10.2021Wiener Sport-Club0 - 3First Vienna[0-1]
20:0015.10.2021Bruck Leitha5 - 1Wiener Neustadt[3-0]
19:4512.10.2021Admira (Am)0 - 2Marchfeld[0-0]
17:0009.10.2021First Vienna1 - 0Bruck Leitha[0-0]
15:0009.10.2021Mauerwerk1 - 0Wiener Viktoria[1-0]
20:3008.10.2021Drassburg2 - 1Admira (Am)[0-0]
20:3008.10.2021Marchfeld0 - 3Leobendorf[0-1]
20:3008.10.2021Neusiedl0 - 1Wiener Sport-Club[0-0]
Austria: Regionalliga Central
20:0023.10.2021Weindorf St. Anna3 - 1SV Spittal[0-0]
17:0023.10.2021Sturm Graz (Am)3 - 3Bad Gleichenberg[2-1]
17:0023.10.2021Union Gurten3 - 1Kalsdorf[1-0]
20:3022.10.2021Deutschlandsberger2 - 0Vocklamarkt[2-0]
20:0022.10.2021Allerheiligen3 - 1Ried (Am)[1-0]
20:0022.10.2021Gleisdorf1 - 4WSC Wels[0-1]
20:0022.10.2021Wels5 - 0Stadl Paura[2-0]
16:3022.10.2021AC Wolfsberger (Am)5 - 1SC Weiz[3-0]
17:0016.10.2021WSC Wels3 - 1Wels[1-0]
16:3016.10.2021Ried (Am)1 - 1Union Gurten[0-0]
16:0016.10.2021AC Wolfsberger (Am)2 - 1SV Spittal[1-0]
16:0016.10.2021Stadl Paura3 - 3Weindorf St. Anna[1-1]
20:0015.10.2021Bad Gleichenberg0 - 0Gleisdorf[0-0]
20:0015.10.2021SC Weiz1 - 0Deutschlandsberger[0-0]
20:0015.10.2021Treibach2 - 3Sturm Graz (Am)[0-3]
20:0015.10.2021Vocklamarkt2 - 1Allerheiligen[1-1]
19:4509.10.2021Weindorf St. Anna0 - 3WSC Wels[0-2]
16:0009.10.2021AC Wolfsberger (Am)1 - 1Stadl Paura[1-0]
20:0008.10.2021Vocklamarkt0 - 1Ried (Am)[0-0]
20:0008.10.2021Wels2 - 4Bad Gleichenberg[2-3]
Austria: Regionalliga West - Tyrol
17:3023.10.2021Kitzbuhel2 - 1Wacker Innsbruck (Am)[0-0]
17:3023.10.2021SC Imst0 - 0SV Worgl[0-0]
15:0023.10.2021Tirol (Am)1 - 2SV Innsbruck[1-0]
20:3022.10.2021Fugen4 - 2Hall[3-0]
20:0022.10.2021Kufstein1 - 2Reichenau[1-2]
20:0022.10.2021Telfs0 - 1Schwaz[0-1]
16:0017.10.2021Schwaz3 - 1Tirol (Am)[2-1]
11:3017.10.2021Reichenau2 - 0Telfs[0-0]
16:0016.10.2021SV Innsbruck1 - 1SC Imst[0-1]
15:0016.10.2021SV Worgl3 - 1Wacker Innsbruck (Am)[3-1]
20:0015.10.2021Hall3 - 2Kufstein[1-0]
17:0010.10.2021Telfs5 - 1Hall[2-0]
11:3010.10.2021Tirol (Am)0 - 8SC Imst[0-5]
15:0009.10.2021Wacker Innsbruck (Am)3 - 1SV Innsbruck[2-0]
20:3008.10.2021Fugen0 - 7SV Worgl[0-1]
20:0008.10.2021Kufstein1 - 2Kitzbuhel[0-0]
20:0008.10.2021Schwaz3 - 0Reichenau[0-0]
12:0003.10.2021SV Innsbruck2 - 2Fugen[2-1]
11:3003.10.2021Tirol (Am)0 - 2Reichenau[0-0]
17:3002.10.2021SC Imst1 - 4Wacker Innsbruck (Am)[1-0]
Austria: Regionalliga West - Salzburg
18:0023.10.2021Seekirchen2 - 1Saalfelden[1-0]
15:0023.10.2021A. Salzburg0 - 1Grodig[0-1]
15:0023.10.2021USK Anif2 - 3Johann[2-2]
20:0019.10.2021Saalfelden3 - 0Wals-Grunau[2-0]
20:0019.10.2021Seekirchen0 - 1Grodig[0-1]
17:0016.10.2021Saalfelden2 - 0Bischofshofen[0-0]
20:3015.10.2021Johann1 - 2A. Salzburg[1-2]
20:0015.10.2021SAK 19140 - 3USK Anif[0-3]
20:0015.10.2021Wals-Grunau0 - 2Seekirchen[0-0]
19:3015.10.2021Grodig0 - 3Kuchl[0-1]
19:3012.10.2021Wals-Grunau0 - 2Grodig[0-0]
19:0009.10.2021Kuchl3 - 0Johann[1-0]
16:0009.10.2021USK Anif0 - 1A. Salzburg[0-0]
20:0008.10.2021SAK 19141 - 2Saalfelden[0-2]
20:0008.10.2021Wals-Grunau0 - 0Bischofshofen[0-0]
17:0002.10.2021Grodig4 - 1Bischofshofen[3-1]
17:0002.10.2021Saalfelden7 - 0USK Anif[5-0]
16:3002.10.2021A. Salzburg1 - 0Kuchl[0-0]
Austria: Regionalliga West - Vorarlberg
17:0023.10.2021Bregenz2 - 2Brauerei Egg[1-1]
17:0023.10.2021Hohenems2 - 1Rothis[0-1]
16:0023.10.2021Admira Dornbirn3 - 1Dornbirner SV[1-0]
14:4523.10.2021Rotenberg1 - 1Lauterach[0-0]
17:0017.10.2021Brauerei Egg2 - 5RW Rankweil[2-1]
16:0017.10.2021A. Lustenau (Am)0 - 4Rotenberg[0-1]
15:0017.10.2021Rothis0 - 1Admira Dornbirn[0-1]
18:0016.10.2021Lauterach2 - 0Hohenems[0-0]
16:3016.10.2021Wolfurt2 - 0Bregenz[0-0]
17:0010.10.2021RW Rankweil1 - 1Wolfurt[0-1]
11:3010.10.2021Dornbirner SV2 - 4Rothis[0-1]
17:0009.10.2021Hohenems4 - 1A. Lustenau (Am)[1-1]
17:0009.10.2021Rotenberg1 - 1Brauerei Egg[1-1]
16:3009.10.2021Admira Dornbirn1 - 1Lauterach[0-1]
17:0003.10.2021Wolfurt0 - 0Rotenberg[0-0]
16:0003.10.2021A. Lustenau (Am)0 - 3Admira Dornbirn[0-1]
17:0002.10.2021Brauerei Egg0 - 5Hohenems[0-3]
17:0002.10.2021Bregenz1 - 3RW Rankweil[1-2]
17:0002.10.2021Lauterach2 - 1Dornbirner SV[1-1]
Austria: Bundesliga Women
13:0017.10.2021Sturm Graz W1 - 1St. Polten W[1-1]
12:0017.10.2021Austria Vienna W6 - 1Wacker Innsbruck W[3-0]
11:3017.10.2021First Vienna W3 - 0Vorderland W[1-0]
15:0016.10.2021Neulengbach W7 - 1Bergheim W[4-0]
13:0016.10.2021Sudburgenland W0 - 5Altenmarkt W[0-2]
15:0010.10.2021Bergheim W1 - 5Sturm Graz W[0-1]
13:0010.10.2021Wacker Innsbruck W4 - 0Sudburgenland W[1-0]
11:0010.10.2021Vorderland W1 - 1Austria Vienna W[1-1]
19:3009.10.2021First Vienna W0 - 3St. Polten W[0-1]
14:1509.10.2021Altenmarkt W0 - 4Neulengbach W[0-1]
14:3003.10.2021Austria Vienna W2 - 1First Vienna W[0-0]
14:0003.10.2021Bergheim W0 - 7St. Polten W[0-4]
12:0003.10.2021Neulengbach W3 - 1Wacker Innsbruck W[3-1]
12:0003.10.2021Sudburgenland W1 - 1Vorderland W[0-0]
18:3002.10.2021Sturm Graz W4 - 1Altenmarkt W[1-0]
15:0026.09.2021First Vienna W7 - 0Sudburgenland W[5-0]
11:0026.09.2021Vorderland W1 - 1Neulengbach W[0-0]
14:4525.09.2021Altenmarkt W3 - 1Bergheim W[0-1]
11:3025.09.2021Wacker Innsbruck W1 - 4Sturm Graz W[1-2]
Üye Yorumları
burocktr :  2 gün önce
Gönderilecek olsa gönderilirdi artık umudumuz kasım ayına....devamı
Bestwinner :  2 gün önce
Sanırım ödüller bu ay da gönderilmeyecek. Çünkü admin...devamı
burocktr :  2 gün önce
Hala ödüllerden bir haber yok mu sayın admin? Mayısta...devamı
trend28 :  4 gün önce
Sayın admin bana en son 20 eylül de diğer kullanıcı...devamı
magic :  8 gün önce
OFFFFFFFFF.....devamı
clatter :  10 gün önce
teşekkürler
...devamı
Bestwinner :  12 gün önce
Admin tekrardan merhaba. Biz ödüller ne zaman gönderilcek diye...devamı
Caziii_53 :  14 gün önce
Bu ay ödül yok büyük ihtimalle.
...devamı
umutislek :  14 gün önce
Merhaba Eylül ayında 2. Ödülü 1000TL Bonus hesabıma...devamı
Bestwinner :  15 gün önce
Eylül ayında kazandığım bonus hesabıma gönderilmiş....devamı