Back to Top

Tik Bahis ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
• Jetbahis
Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Austria: Tipico Bundesliga - Relegation Group
20:0021.05.2021Admira - Altach
20:0021.05.2021Ried - Austria Vienna
20:0021.05.2021St. Polten - Hartberg
Austria: Tipico Bundesliga - Championship Group
18:0022.05.2021Rapid Vienna - LASK
18:0022.05.2021Salzburg - Tirol
18:0022.05.2021Wolfsberger AC - Sturm Graz
Austria: 2. Liga
18:0023.05.2021Austria Vienna II - Vorwarts Steyr
18:0023.05.2021Dornbirn - Floridsdorfer AC
18:0023.05.2021Grazer - Kapfenberg
18:0023.05.2021Horn - Amstetten
18:0023.05.2021Lafnitz - A. Lustenau
18:0023.05.2021Liefering - BW Linz
18:0023.05.2021SK Rapid Vienna - A. Klagenfurt
18:0023.05.2021Wacker Innsbruck - FC Juniors
Austria: Regionalliga East
20:3021.05.2021Traiskirchen - Neusiedl
20:3021.05.2021Wiener Neustadt - Mauerwerk
20:3021.05.2021Wiener Sport-Club - Drassburg
15:0022.05.2021Admira - Marchfeld
17:3022.05.2021Stripfing - Leobendorf
17:3022.05.2021Wiener Viktoria - Wiener Linien
Austria: Regionalliga Central
20:0020.05.2021SV Spittal - WSC Wels
20:0021.05.2021Allerheiligen - Bad Gleichenberg
20:0021.05.2021Gleisdorf - Vocklamarkt
20:0021.05.2021SC Weiz - Union Gurten
20:0021.05.2021Wels - Deutschlandsberger
20:0022.05.2021Weindorf St. Anna - Ried
18:0023.05.2021Stadl Paura - Kalsdorf
18:0023.05.2021Sturm Graz - AC Wolfsberger
17:0024.05.2021WSC Wels - Allerheiligen
18:0024.05.2021Bad Gleichenberg - Kalsdorf
18:0024.05.2021Gleisdorf - Wels
18:0024.05.2021SC Weiz - Vocklamarkt
18:0024.05.2021Stadl Paura - Weindorf St. Anna
18:0024.05.2021Sturm Graz - Ried
18:0024.05.2021Union Gurten - AC Wolfsberger
Austria: Regionalliga West - Vorarlberg - Relegation Group
15:0022.05.2021Rotenberg - A. Lustenau
15:0022.05.2021Rothis - RW Rankweil
15:0022.05.2021Wolfurt - Bregenz
Austria: Bundesliga Women
15:0022.05.2021Landhaus W - Altenmarkt W
15:0022.05.2021Vorderland W - Wacker Innsbruck W
11:0023.05.2021Neulengbach W - Sturm Graz W
13:0023.05.2021Bergheim W - Sudburgenland W
15:0024.05.2021Horn W - St. Polten W
Son Skorlar
Austria: Tipico Bundesliga - Championship Group
18:0016.05.2021LASK2 - 5Salzburg[1-3]
18:0016.05.2021Sturm Graz4 - 1Rapid Vienna[0-1]
18:0016.05.2021Tirol2 - 2Wolfsberger AC[1-0]
Austria: Tipico Bundesliga - Relegation Group
18:0015.05.2021Altach3 - 0Ried[1-0]
18:0015.05.2021Austria Vienna2 - 1St. Polten[1-1]
18:0015.05.2021Hartberg2 - 0Admira[1-0]
Austria: Tipico Bundesliga - Championship Group
21:3012.05.2021Salzburg2 - 0Rapid Vienna[1-0]
19:3012.05.2021Tirol2 - 3Sturm Graz[1-2]
19:3012.05.2021Wolfsberger AC0 - 4LASK[0-2]
Austria: Tipico Bundesliga - Relegation Group
21:3011.05.2021Austria Vienna3 - 1Hartberg[2-0]
19:3011.05.2021Ried0 - 0Admira[0-0]
19:3011.05.2021St. Polten3 - 3Altach[2-0]
Austria: Tipico Bundesliga - Championship Group
18:0009.05.2021Rapid Vienna1 - 2Wolfsberger AC[0-0]
15:3009.05.2021LASK3 - 3Tirol[1-1]
15:3009.05.2021Sturm Graz1 - 3Salzburg[0-1]
Austria: Tipico Bundesliga - Relegation Group
18:0008.05.2021Admira2 - 0St. Polten[1-0]
18:0008.05.2021Altach2 - 1Austria Vienna[2-0]
18:0008.05.2021Hartberg1 - 1Ried[0-0]
Austria: Tipico Bundesliga - Championship Group
19:3028.04.2021LASK0 - 0Sturm Graz[0-0]
19:3028.04.2021Salzburg1 - 1Wolfsberger AC[0-0]
19:3028.04.2021Tirol2 - 3Rapid Vienna[0-1]
Austria: Tipico Bundesliga - Relegation Group
19:3027.04.2021Austria Vienna0 - 0Admira[0-0]
19:3027.04.2021Hartberg2 - 1Altach[1-1]
19:3027.04.2021St. Polten0 - 0Ried[0-0]
Austria: Tipico Bundesliga - Championship Group
18:0025.04.2021Sturm Graz3 - 1LASK[2-0]
15:3025.04.2021Rapid Vienna4 - 0Tirol[1-0]
15:3025.04.2021Wolfsberger AC1 - 2Salzburg[1-1]
Austria: Tipico Bundesliga - Relegation Group
18:0024.04.2021Admira0 - 2Austria Vienna[0-1]
18:0024.04.2021Altach2 - 2Hartberg[2-1]
18:0024.04.2021Ried2 - 1St. Polten[0-0]
Austria: Tipico Bundesliga - Championship Group
21:3021.04.2021LASK1 - 1Rapid Vienna[0-0]
19:3021.04.2021Sturm Graz0 - 1Wolfsberger AC[0-0]
19:3021.04.2021Tirol3 - 2Salzburg[1-1]
Austria: Tipico Bundesliga - Relegation Group
21:3020.04.2021Austria Vienna2 - 2Ried[1-1]
19:3020.04.2021Altach0 - 1Admira[0-0]
19:3020.04.2021Hartberg0 - 0St. Polten[0-0]
Austria: 2. Liga
15:3016.05.2021A. Klagenfurt4 - 0Horn[1-0]
15:3016.05.2021A. Lustenau2 - 4Liefering[0-1]
15:3016.05.2021Amstetten2 - 3SK Rapid Vienna (Am)[2-1]
15:3016.05.2021BW Linz4 - 0Austria Vienna II[2-0]
15:3016.05.2021FC Juniors1 - 3Lafnitz[0-2]
15:3016.05.2021Floridsdorfer AC2 - 2Grazer[1-1]
15:3016.05.2021Kapfenberg0 - 1Dornbirn[0-1]
15:3016.05.2021Vorwarts Steyr1 - 3Wacker Innsbruck[1-1]
11:3013.05.2021Dornbirn3 - 1Vorwarts Steyr[1-0]
11:3013.05.2021SK Rapid Vienna (Am)1 - 1Austria Vienna II[0-0]
21:2512.05.2021Liefering2 - 3A. Klagenfurt[0-3]
19:3012.05.2021Amstetten0 - 2Floridsdorfer AC[0-1]
19:3012.05.2021FC Juniors1 - 0BW Linz[0-0]
19:3012.05.2021Grazer2 - 0A. Lustenau[1-0]
19:3012.05.2021Horn2 - 1Kapfenberg[1-1]
19:1012.05.2021Lafnitz1 - 2Wacker Innsbruck[0-1]
11:3009.05.2021A. Klagenfurt3 - 1FC Juniors[2-1]
15:3008.05.2021A. Lustenau4 - 2Amstetten[0-0]
15:3008.05.2021Austria Vienna II2 - 4Dornbirn[1-2]
21:2507.05.2021Wacker Innsbruck5 - 1Grazer[2-1]
Austria: Regionalliga East
17:3016.05.2021Mauerwerk - Stripfing
19:3015.05.2021Leobendorf - Traiskirchen
19:3015.05.2021Wiener Linien - Bruck Leitha
20:3014.05.2021Drassburg - Wiener Viktoria
20:3014.05.2021Marchfeld - Wiener Neustadt
20:0014.05.2021Neusiedl - Wiener Sport-Club
17:3008.05.2021Wiener Viktoria - Neusiedl
21:4507.05.2021Admira (Am) - Wiener Linien
20:3007.05.2021Traiskirchen - Mauerwerk
20:3007.05.2021Wiener Neustadt - Stripfing
20:3007.05.2021Wiener Sport-Club - Leobendorf
20:0007.05.2021Bruck Leitha - Drassburg
17:3002.05.2021Mauerwerk - Wiener Sport-Club
19:3001.05.2021Leobendorf - Wiener Viktoria
19:3001.05.2021Wiener Linien - Marchfeld
17:3001.05.2021Stripfing - Traiskirchen
20:3030.04.2021Drassburg - Admira (Am)
20:0030.04.2021Neusiedl - Bruck Leitha
17:3024.04.2021Wiener Viktoria - Mauerwerk
15:0024.04.2021Admira (Am) - Neusiedl
Austria: Regionalliga Central
18:0016.05.2021AC Wolfsberger (Am) - Stadl Paura
18:0016.05.2021Ried (Am) - Allerheiligen
18:0016.05.2021Union Gurten - SV Spittal
18:0016.05.2021Vocklamarkt - Wels
18:0015.05.2021WSC Wels - Sturm Graz (Am)
20:0014.05.2021Bad Gleichenberg - SC Weiz
20:0014.05.2021Deutschlandsberger - Weindorf St. Anna
20:0014.05.2021Kalsdorf - Gleisdorf
20:0012.05.2021Wels - Kalsdorf
18:0012.05.2021Gleisdorf - AC Wolfsberger (Am)
18:0012.05.2021Ried (Am) - Deutschlandsberger
18:0012.05.2021Stadl Paura - WSC Wels
18:0012.05.2021Sturm Graz (Am) - Union Gurten
18:0012.05.2021Weindorf St. Anna - Vocklamarkt
20:0011.05.2021Allerheiligen - SC Weiz
20:0011.05.2021SV Spittal - Bad Gleichenberg
18:0009.05.2021AC Wolfsberger (Am) - Wels
18:0009.05.2021Union Gurten - Stadl Paura
20:0007.05.2021Bad Gleichenberg - Sturm Graz (Am)
20:0007.05.2021SC Weiz - SV Spittal
Austria: Regionalliga West - Vorarlberg - Relegation Group
15:0015.05.2021A. Lustenau (Am) - Rothis
15:0015.05.2021Dornbirner SV - Rotenberg
15:0015.05.2021RW Rankweil - Wolfurt
15:0013.05.2021Bregenz - RW Rankweil
15:0013.05.2021Rothis - Dornbirner SV
15:0013.05.2021Wolfurt - A. Lustenau (Am)
15:0008.05.2021A. Lustenau (Am) - Bregenz
15:0008.05.2021Dornbirner SV - Wolfurt
15:0008.05.2021Rotenberg - Rothis
15:0001.05.2021A. Lustenau (Am) - RW Rankweil
15:0001.05.2021Dornbirner SV - Bregenz
15:0001.05.2021Rotenberg - Wolfurt
15:0024.04.2021Bregenz - Rotenberg
15:0024.04.2021RW Rankweil - Dornbirner SV
15:0024.04.2021Wolfurt - Rothis
Austria: Ofb Cup
21:3001.05.2021LASK0 - 3Salzburg[0-1]
Austria: Bundesliga Women
15:0016.05.2021Sudburgenland W3 - 0Altenmarkt W[0-0]
11:3015.05.2021Wacker Innsbruck W0 - 5Sturm Graz W[0-0]
13:0009.05.2021Sturm Graz W2 - 0Vorderland W[2-0]
18:0008.05.2021Horn W0 - 3Landhaus W[0-3]
15:1508.05.2021Altenmarkt W1 - 4Neulengbach W[0-2]
14:0008.05.2021Wacker Innsbruck W3 - 3Bergheim W[0-2]
11:0008.05.2021St. Polten W4 - 0Sudburgenland W[1-0]
13:0002.05.2021Landhaus W0 - 5St. Polten W[0-3]
11:0002.05.2021Sudburgenland W1 - 2Wacker Innsbruck W[0-0]
11:0002.05.2021Vorderland W0 - 1Altenmarkt W[0-0]
17:0001.05.2021Neulengbach W6 - 0Horn W[2-0]
15:0001.05.2021Bergheim W0 - 3Sturm Graz W[0-2]
13:0025.04.2021Landhaus W1 - 2Neulengbach W[1-0]
11:0025.04.2021Horn W0 - 2Vorderland W[0-0]
18:0024.04.2021Sturm Graz W7 - 0Sudburgenland W[6-0]
15:1524.04.2021Altenmarkt W0 - 1Bergheim W[0-0]
14:0024.04.2021St. Polten W6 - 0Wacker Innsbruck W[4-0]
Üye Yorumları
clatter :  5 saat önce
merhaba...devamı
Caziii_53 :  7 saat önce
1. Ye BMW 320i
...devamı
tahminist :  20 saat önce
1. Appl macbook air
...devamı
Priapos :  1 gün önce
Euro 2020'nin anlamlı olması için bize;
...devamı
brindar :  1 gün önce
1.5000 TL
...devamı
SecurityXxX :  2 gün önce
1.Motorsiklet,(50cc)
...devamı
Bestwinner :  2 gün önce
1. Playstation 5
...devamı
C4GR1 :  2 gün önce
Priapos, günlük tahmin yarışmasında saatlik tahmin yap...devamı
Priapos :  3 gün önce
C4GR1 sabah 11 ile gece 12 arası açık oluyor. Gece yatarken...devamı
C4GR1 :  3 gün önce
Hala tahmin yapılamıyor. I kadar Mac var. Ne diyim ben şimdi....devamı