Back to Top

Tik Bahis ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
• Jetbahis
Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Denmark: Superliga - Championship Group
19:0019.05.2021Nordsjaelland - Randers FC
Denmark: Superliga - Relegation Group
19:0019.05.2021Aalborg - Vejle
Denmark: Superliga - Championship Group
21:0019.05.2021FC Copenhagen - Midtjylland
Denmark: Superliga - Relegation Group
19:0020.05.2021Horsens - Sonderjyske
19:0020.05.2021Lyngby - Odense
Denmark: Superliga - Championship Group
22:0020.05.2021Aarhus - Brondby
Denmark: Superliga - Relegation Group
15:0024.05.2021Odense - Horsens
15:0024.05.2021Sonderjyske - Aalborg
15:0024.05.2021Vejle - Lyngby
Denmark: Superliga - Championship Group
18:0024.05.2021Brondby - Nordsjaelland
18:0024.05.2021Midtjylland - Aarhus
18:0024.05.2021Randers FC - FC Copenhagen
Denmark: 1st Division - Promotion Group
20:0021.05.2021Fredericia - Viborg
20:0021.05.2021Helsingor - Silkeborg
20:0021.05.2021Koge - Esbjerg
Denmark: 1st Division - Relegation Group
14:0022.05.2021Skive IK - Hvidovre IF
15:0022.05.2021F. Amager - Kolding IF
15:0023.05.2021Hobro - Vendsyssel
Denmark: 2nd Division - Group 1
15:0022.05.2021Jammerbugt - Sydvest
15:0022.05.2021Middelfart - SfB-Oure
16:0022.05.2021B.93 - Dalum IF
14:0024.05.2021Holstebro - Aarhus Fremad
14:3024.05.2021Holbaek - Thisted FC
14:3024.05.2021VSK Aarhus - Naesby
15:0024.05.2021Brabrand - BK Frem
Denmark: 2nd Division - Group 2
15:0022.05.2021Hillerod - Hellerup
14:0024.05.2021AB Copenhagen - Roskilde
14:0024.05.2021Naestved - Nykobing
14:0024.05.2021Slagelse - Avarta
14:3024.05.2021Roskilde KFUM's - Vanlose
15:0024.05.2021Tarnby - FA 2000
16:0024.05.2021Skovshoved - Bronshoj
Denmark: Elitedivisionen Women - Relegation
14:0022.05.2021ASA Aarhus W - Sundby W
Denmark: Elitedivisionen Women - Championship Group
15:0022.05.2021Fortuna Hjorring W - Thisted FC W
15:0022.05.2021Koge W - KoldingQ W
Denmark: Elitedivisionen Women - Relegation
15:0022.05.2021Aalborg W - Aarhus W
15:0022.05.2021B93 W - Odense Q W
Denmark: Elitedivisionen Women - Championship Group
17:0022.05.2021Nordsjaelland W - Brondby W
Son Skorlar
Denmark: Superliga - Relegation Group
20:0017.05.2021Sonderjyske2 - 0Lyngby[1-0]
Denmark: Superliga - Championship Group
19:0016.05.2021Aarhus3 - 1Nordsjaelland[2-1]
17:0016.05.2021FC Copenhagen2 - 1Brondby[1-1]
Denmark: Superliga - Relegation Group
15:0016.05.2021Aalborg1 - 1Horsens[0-1]
Denmark: Superliga - Championship Group
14:0016.05.2021Midtjylland1 - 1Randers FC[0-1]
Denmark: Superliga - Relegation Group
20:0014.05.2021Vejle2 - 2Odense[2-1]
Denmark: Superliga - Championship Group
20:0010.05.2021Nordsjaelland2 - 2FC Copenhagen[0-0]
19:0009.05.2021Brondby3 - 1Midtjylland[1-1]
17:0009.05.2021Randers FC0 - 1Aarhus[0-1]
Denmark: Superliga - Relegation Group
15:0009.05.2021Lyngby3 - 4Horsens[0-2]
15:0009.05.2021Vejle4 - 2Sonderjyske[1-0]
20:0007.05.2021Odense1 - 0Aalborg[1-0]
Denmark: Superliga - Championship Group
20:0003.05.2021FC Copenhagen3 - 2Aarhus[3-0]
19:0002.05.2021Midtjylland3 - 0Nordsjaelland[2-0]
17:0002.05.2021Randers FC4 - 2Brondby[1-1]
Denmark: Superliga - Relegation Group
15:0002.05.2021Sonderjyske2 - 0Odense[0-0]
19:0530.04.2021Aalborg4 - 0Lyngby[2-0]
17:0030.04.2021Horsens3 - 3Vejle[2-0]
Denmark: Superliga - Championship Group
20:0026.04.2021Nordsjaelland3 - 2Midtjylland[1-1]
21:0025.04.2021Aarhus1 - 2FC Copenhagen[1-1]
Denmark: Superliga - Relegation Group
19:0025.04.2021Odense2 - 0Lyngby[2-0]
Denmark: Superliga - Championship Group
17:0025.04.2021Brondby2 - 0Randers FC[1-0]
Denmark: Superliga - Relegation Group
15:0025.04.2021Horsens1 - 0Aalborg[0-0]
15:0025.04.2021Sonderjyske1 - 0Vejle[0-0]
Denmark: Superliga - Championship Group
21:1522.04.2021Midtjylland4 - 1FC Copenhagen[1-0]
Denmark: Superliga - Relegation Group
19:0022.04.2021Vejle3 - 0Horsens[2-0]
Denmark: Superliga - Championship Group
18:4522.04.2021Aarhus2 - 0Randers FC[1-0]
21:0021.04.2021Nordsjaelland0 - 3Brondby[0-1]
Denmark: Superliga - Relegation Group
19:0021.04.2021Aalborg3 - 2Odense[1-0]
19:0021.04.2021Lyngby0 - 1Sonderjyske[0-1]
Denmark: Superliga - Championship Group
20:0019.04.2021Randers FC0 - 0Midtjylland[0-0]
Denmark: 1st Division - Promotion Group
16:0016.05.2021Helsingor2 - 1Fredericia[1-0]
Denmark: 1st Division - Relegation Group
15:0016.05.2021Skive IK1 - 0F. Amager[0-0]
Denmark: 1st Division - Promotion Group
16:0015.05.2021Esbjerg0 - 4Viborg[0-3]
Denmark: 1st Division - Relegation Group
15:0015.05.2021Hvidovre IF2 - 2Vendsyssel[0-1]
Denmark: 1st Division - Promotion Group
14:0015.05.2021Silkeborg4 - 1Koge[2-1]
Denmark: 1st Division - Relegation Group
20:0014.05.2021Kolding IF0 - 0Hobro[0-0]
20:0012.05.2021F. Amager0 - 1Hvidovre IF[0-1]
Denmark: 1st Division - Promotion Group
20:0012.05.2021Viborg3 - 3Silkeborg[1-3]
Denmark: 1st Division - Relegation Group
20:0011.05.2021Hobro3 - 0Skive IK[3-0]
20:0011.05.2021Vendsyssel3 - 0Kolding IF[1-0]
Denmark: 1st Division - Promotion Group
20:0011.05.2021Koge0 - 5Helsingor[0-3]
19:3010.05.2021Esbjerg1 - 2Fredericia[0-1]
20:0007.05.2021Helsingor0 - 3Viborg[0-1]
19:3007.05.2021Fredericia3 - 0Koge[2-0]
Denmark: 1st Division - Relegation Group
20:0006.05.2021Hobro2 - 0F. Amager[1-0]
20:0006.05.2021Skive IK2 - 1Vendsyssel[0-0]
Denmark: 1st Division - Promotion Group
20:0006.05.2021Silkeborg2 - 0Esbjerg[0-0]
Denmark: 1st Division - Relegation Group
19:3005.05.2021Hvidovre IF0 - 2Kolding IF[0-1]
16:0002.05.2021Vendsyssel1 - 1Hobro[1-0]
Denmark: 1st Division - Promotion Group
15:0002.05.2021Fredericia0 - 1Silkeborg[0-1]
Denmark: 1st Division - Relegation Group
14:0001.05.2021Hvidovre IF3 - 0Skive IK[1-0]
20:0030.04.2021Kolding IF2 - 1F. Amager[0-0]
Denmark: 1st Division - Promotion Group
19:0030.04.2021Viborg0 - 3Helsingor[0-1]
20:0029.04.2021Esbjerg1 - 0Koge[0-0]
Denmark: 1st Division - Relegation Group
15:0025.04.2021F. Amager2 - 0Skive IK[1-0]
15:0024.04.2021Hobro1 - 1Hvidovre IF[0-1]
Denmark: 1st Division - Promotion Group
14:3024.04.2021Koge1 - 2Fredericia[1-1]
Denmark: 1st Division - Relegation Group
20:0023.04.2021Kolding IF1 - 1Vendsyssel[1-1]
Denmark: 1st Division - Promotion Group
20:0023.04.2021Helsingor1 - 0Esbjerg[0-0]
20:0023.04.2021Silkeborg2 - 0Viborg[2-0]
Denmark: 2nd Division - Group 1
17:0015.05.2021Thisted FC1 - 0Dalum IF[0-0]
15:0015.05.2021Aarhus Fremad3 - 1BK Frem[2-1]
15:0015.05.2021Holbaek1 - 2Middelfart[1-0]
15:0015.05.2021Naesby0 - 1Jammerbugt[0-0]
14:3015.05.2021VSK Aarhus1 - 2Holstebro[0-0]
14:0015.05.2021SfB-Oure1 - 3Brabrand[0-1]
14:0015.05.2021Sydvest0 - 2B.93[0-1]
14:0009.05.2021Holstebro1 - 3Holbaek[1-2]
16:0008.05.2021B.930 - 0Thisted FC[0-0]
16:0008.05.2021BK Frem1 - 0Sydvest[1-0]
15:0008.05.2021Aarhus Fremad4 - 1SfB-Oure[1-0]
15:0008.05.2021Brabrand1 - 0Naesby[1-0]
15:0008.05.2021Dalum IF0 - 4VSK Aarhus[0-3]
15:0008.05.2021Jammerbugt2 - 0Middelfart[1-0]
14:3002.05.2021Holbaek2 - 4Dalum IF[0-3]
14:0002.05.2021Thisted FC1 - 1BK Frem[0-1]
15:0001.05.2021Brabrand1 - 2B.93[1-2]
15:0001.05.2021Middelfart2 - 1Sydvest[1-0]
15:0001.05.2021Naesby1 - 0Holstebro[1-0]
14:3001.05.2021VSK Aarhus1 - 2Aarhus Fremad[0-1]
Denmark: 2nd Division - Group 2
14:0016.05.2021Avarta2 - 2Tarnby[0-1]
16:0015.05.2021Bronshoj0 - 4Roskilde[0-1]
16:0015.05.2021Nykobing3 - 0AB Copenhagen[1-0]
14:4515.05.2021FA 20000 - 0Hillerod[0-0]
14:3015.05.2021Roskilde KFUM's1 - 2Slagelse[0-0]
14:0015.05.2021Vanlose1 - 2Skovshoved[0-2]
20:0014.05.2021Hellerup1 - 0Naestved[1-0]
14:0009.05.2021Slagelse0 - 1AB Copenhagen[0-1]
16:0008.05.2021Bronshoj0 - 2Avarta[0-0]
16:0008.05.2021Skovshoved0 - 2Nykobing[0-1]
15:0008.05.2021Hillerod1 - 0Roskilde KFUM's[1-0]
15:0008.05.2021Tarnby1 - 2Naestved[1-2]
14:4508.05.2021FA 20000 - 0Hellerup[0-0]
20:0007.05.2021Roskilde2 - 1Vanlose[0-0]
14:0002.05.2021AB Copenhagen3 - 1Bronshoj[1-0]
14:0002.05.2021Avarta2 - 2FA 2000[0-1]
16:0001.05.2021Nykobing3 - 1Tarnby[1-0]
15:0001.05.2021Hillerod2 - 1Slagelse[1-0]
14:3001.05.2021Roskilde KFUM's1 - 1Roskilde[0-0]
19:3030.04.2021Naestved0 - 1Skovshoved[0-0]
Denmark: Landspokal Cup
16:0013.05.2021Randers FC4 - 0Sonderjyske[2-0]
Denmark: Elitedivisionen Women - Championship Group
16:0016.05.2021Thisted FC W0 - 1Koge W[0-0]
Denmark: Elitedivisionen Women - Relegation
15:0016.05.2021Aarhus W1 - 0Sundby W[0-0]
15:0016.05.2021B93 W4 - 1ASA Aarhus W[3-1]
15:0016.05.2021Odense Q W0 - 0Aalborg W[0-0]
Denmark: Elitedivisionen Women - Championship Group
15:0016.05.2021Fortuna Hjorring W1 - 2Brondby W[1-0]
15:0016.05.2021KoldingQ W4 - 1Nordsjaelland W[1-0]
17:0013.05.2021Koge W1 - 1Fortuna Hjorring W[1-0]
Denmark: Elitedivisionen Women - Relegation
15:0013.05.2021Aalborg W1 - 0B93 W[0-0]
Denmark: Elitedivisionen Women - Championship Group
15:0013.05.2021Brondby W0 - 0KoldingQ W[0-0]
15:0013.05.2021Nordsjaelland W5 - 1Thisted FC W[3-1]
Denmark: Elitedivisionen Women - Relegation
13:0013.05.2021Sundby W0 - 6Odense Q W[0-1]
20:0012.05.2021ASA Aarhus W0 - 4Aarhus W[0-3]
Denmark: Elitedivisionen Women - Championship Group
17:0008.05.2021Nordsjaelland W1 - 3Fortuna Hjorring W[1-2]
Denmark: Elitedivisionen Women - Relegation
15:0008.05.2021Aalborg W2 - 1ASA Aarhus W[1-0]
15:0008.05.2021Aarhus W4 - 1Odense Q W[3-1]
Denmark: Elitedivisionen Women - Championship Group
15:0008.05.2021Brondby W1 - 2Koge W[0-1]
15:0008.05.2021KoldingQ W4 - 1Thisted FC W[1-1]
Denmark: Elitedivisionen Women - Relegation
12:0008.05.2021Sundby W1 - 5B93 W[1-2]
16:0001.05.2021Aalborg W1 - 0Sundby W[0-0]
16:0001.05.2021Odense Q W5 - 2ASA Aarhus W[1-1]
15:0001.05.2021B93 W1 - 6Aarhus W[0-2]
Denmark: Elitedivisionen Women - Championship Group
17:0024.04.2021Koge W5 - 0Nordsjaelland W[2-0]
16:0024.04.2021Thisted FC W0 - 1Brondby W[0-0]
Denmark: Elitedivisionen Women - Relegation
15:0024.04.2021Aarhus W0 - 0Aalborg W[0-0]
15:0024.04.2021Odense Q W1 - 2B93 W[0-2]
Denmark: Elitedivisionen Women - Championship Group
15:0024.04.2021Fortuna Hjorring W1 - 1KoldingQ W[1-0]
Denmark: Elitedivisionen Women - Relegation
14:0024.04.2021Sundby W1 - 1ASA Aarhus W[0-0]
Denmark: Elitedivisionen Women - Championship Group
20:0021.04.2021KoldingQ W3 - 1Koge W[1-1]
19:0021.04.2021Thisted FC W0 - 2Fortuna Hjorring W[0-1]
18:3021.04.2021Brondby W3 - 1Nordsjaelland W[2-1]
Denmark: Danish Cup Women
16:0030.04.2021Thisted FC W2 - 1Brondby W[0-0]
Üye Yorumları
clatter :  4 saat önce
merhaba...devamı
Caziii_53 :  6 saat önce
1. Ye BMW 320i
...devamı
tahminist :  19 saat önce
1. Appl macbook air
...devamı
Priapos :  1 gün önce
Euro 2020'nin anlamlı olması için bize;
...devamı
brindar :  1 gün önce
1.5000 TL
...devamı
SecurityXxX :  2 gün önce
1.Motorsiklet,(50cc)
...devamı
Bestwinner :  2 gün önce
1. Playstation 5
...devamı
C4GR1 :  2 gün önce
Priapos, günlük tahmin yarışmasında saatlik tahmin yap...devamı
Priapos :  3 gün önce
C4GR1 sabah 11 ile gece 12 arası açık oluyor. Gece yatarken...devamı
C4GR1 :  3 gün önce
Hala tahmin yapılamıyor. I kadar Mac var. Ne diyim ben şimdi....devamı