Back to Top

Tik Bahis ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
• Jetbahis
  • 18/05 Sa
TÜRKIYE: PTT 1. Lig
18:00BittiAltinordu1 - 0Samsunspor[0-0]7
ENGLAND: Premier League
20:0063'Manchester Utd1 - 0Fulham[1-0]6
20:0064'Southampton0 - 0Leeds[0-0]1
21:0021'Brighton0 - 1Manchester City[0-1]5
22:15Chelsea - Leicester8
İTALYA: Serie A
21:30Lazio - Torino6
PORTEKIZ: Portuguese Liga
22:15Tondela - Ferreira4
İSPANYA: Segunda Division
20:0064'Cartagena2 - 2Almeria[1-1]2
22:30Albacete - Lugo2
22:30Ponferradina - Espanyol3
FRANSA: Lig 2
21:45Grenoble - Paris FC
TÜRKIYE: Kupa - İlk etap
20:4535'Antalyaspor0 - 2Besiktas[0-2]8
ARJANTIN: Primer B Nacional
03:10BittiAlvarado1 - 1Tigre[0-1]
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
03:00ErtelendiBlooming - Nacional Potosi
BRAZIL: Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play Offs
02:00BittiNovorizontino4 - 0Ituano[2-0]
BRAZIL: Brasileiro Women
02:00BittiCorinthians W3 - 2Gremio W[0-0]
EKVATOR: Serie A - İkinci etap
03:00BittiTecnico U.1 - 2Orense[0-0]
MEXICO: Liga Mx Women - Clausura - Play Offs
03:00BittiU.A.N.L.- Tigres W4 - 1Monterrey W[2-1]
05:00BittiGuadalajara Chivas W2 - 1Atlas W[1-0]
NORTH & CENTRAL AMERICA: Caribbean Club Championship
00:00BittiMetropolitan FA4 - 0Real Rincon[-]
03:00BittiFlames United0 - 12Inter Moengotapoe[0-5]
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
01:00BittiNacional Asuncion2 - 1Olimpia Asuncion[0-1]
PARAGUAY: Division Intermedia
00:00BittiIndependiente FBC3 - 0Sportivo Iteno[2-0]
CEZAYİR: lig 2
17:00BittiArzew2 - 2El Kerma[0-0]
17:00BittiASM Oran2 - 0SC Ain Defla[1-0]
17:00BittiBejaia1 - 0Arba[1-0]
17:00BittiBen Aknoun2 - 0USM Blida[1-0]
17:00BittiCA Batna1 - 0Khroub[0-0]
17:00BittiCR Beni Thour1 - 2Amal Bou Saada[-]
17:00BittiEl Khemis1 - 0Saida[-]
17:00BittiEulma0 - 0Annaba[0-0]
17:00BittiJSM Tiaret1 - 0Temouchent[-]
17:00BittiKhenchela1 - 1Chelghoum[0-1]
17:00BittiMO Constantine1 - 1CRB Ouled Djellal[0-0]
17:00BittiMsila2 - 1MO Bejaia[0-0]
17:00BittiRC Kouba2 - 1Lakhdaria[1-0]
17:00BittiRC Oued Rhiou0 - 1Oued Sly[0-1]
17:00BittiRemchi2 - 0Ain Ouessara[0-0]
17:00BittiTadjenant1 - 7US Chaouia[0-3]
17:00BittiTelaghema4 - 1MSP Batna[2-1]
17:00BittiWidad Adabi de Boufarik4 - 3Harrach[2-0]
ARJANTİN: Argentino A
21:0021'Boca Unidos0 - 0Sportivo Las Parejas[0-0]
ARJANTİN: Primera D Metropolitana
21:30Deportivo Muniz - Sportivo Barracas
ERMENISTAN: Premier Lig
11:00HükmenArarat Yerevan3 - 0Lori[-]
16:00İptalGandzasar - Noah
ERMENİSTAN: Birinci Lig
15:00BittiBKMA1 - 0Lernayin Artsakh[0-0]
BELARUS: Vysshaya Liga Reserve
15:00BittiIsloch 21 - 3Vitebsk 2[0-1]
BELGIUM: Super League Women - Losers Stage
21:0019'Charleroi W0 - 0Aalst W[0-0]
21:30Genk W - Femina Woluwe W
21:0023'St. Liege W2 - 0RSC Anderlecht W[1-0]
BENIN: Ligue 1 - Championship Group
18:00AS Cotonou - Dynamo Parakou
18:00Bembereke - Requins
18:00Buffles du Borgou - Eternel
BREZİLYA: Paulista A2
17:00BittiRB Brasil1 - 2Rio Claro[1-1]
21:30Sao Bernardo - Atibaia
BRAZIL: Copa Do Brasil U20
21:0022'Floresta EC U201 - 0Botafogo U20[1-0]
BULGARISTAN: A PFG
17:30BittiEtar1 - 2Montana[1-1]
20:0066'Botev Vratsa1 - 1Slavia Sofia[1-1]
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
18:00BittiBarnechea0 - 1D. Puerto Montt[0-0]
19:00BittiCobreloa2 - 2S. Morning[1-1]
19:00BittiCopiapo0 - 2Deportes Iquique[0-1]
19:3089'San Marcos de Arica1 - 2Deportes Temuco[0-2]
22:30Magallanes - Rangers
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
06:00BittiHerediano2 - 1Santos DG[1-0]
CONGO DR: Super Ligi
17:30BittiRenaissance0 - 0JSK[0-0]
İNGILTERE: League One
20:0063'Oxford Utd0 - 2Blackpool[0-2]
İNGILTERE: League Two
22:15Newport - Forest Green
İNGILTERE: Blue Square Premier
21:0021'Wrexham0 - 0Notts Co[0-0]
21:45Aldershot - Eastleigh
21:45Solihull Moors - Barnet
21:45Weymouth - Boreham Wood
21:45Yeovil - Maidenhead
ESTONYA: Meistr ligi
18:00BittiKuressaare1 - 2Narva[0-0]
ETHIOPIA: Premier League
10:00BittiSt. George0 - 1Hadiya Hossana[0-1]
15:00BittiSebeta City1 - 0Adama City[1-0]
FINLANDIYA: Ykkonen
18:30BittiKlubi 043 - 1Mikkelin[2-1]
ALMANYA: Regionalliga North
20:0062'Ulm1 - 1Steinbach Haiger[0-1]
20:0063'Schweinfurt2 - 1SpVgg Bayreuth[2-0]
GREECE: Super League 2 - Relegation Group
15:30BittiAO Trikala3 - 1Apollon Larissa[2-1]
15:30BittiKaraiskakis0 - 3O.F. Ierapetra[0-2]
15:30BittiPanachaiki1 - 2Doxa Dramas[1-1]
HONG KONG: HKFA 2ci Küme
15:00BittiLee Man Warriors2 - 1Eastern AA[1-0]
IRAN: Hazfi Cup
19:00BittiShahin Bandar Ameri1 - 4Persepolis[1-1]
ITALY: Primavera 2
17:00BittiPordenone U193 - 0Vicenza U19[1-0]
ÜRDÜN: Premier Lig
20:30DAAl Buqaa0 - 2Al Wehdat[0-2]
KAZAKİSTAN: Premier League
15:00BittiTuran0 - 2FK Akzhayik[0-0]
16:00BittiK. Almaty4 - 2Aktobe[2-1]
18:00BittiKaisar Kyzylorda2 - 5FC Astana[1-3]
LETONYA: Virslīga
18:00BittiRFS1 - 0Spartaks[0-0]
MALI: Premiere Division
19:30US Bougouni - AS Police
20:00ASOM - Stade Malien
MAURITANIA: Ligue 1 - Championship Group
20:00Nouakchott King's - Sahel
22:40Police - Garde Nationale
MOLDOVA: Ulusal Lig
16:00BittiZimbru Chisinau1 - 1Dinamo-Auto[0-1]
18:00BittiCodru Lozova2 - 4Milsami[0-2]
FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
21:154'Difaa El Jadidi0 - 0Moghreb Tetouan[0-0]
23:30Wydad - Olympique de Safi
FAS: GNF 2
21:009'Kawkab Marrakech0 - 0Ittihad Khemisset[0-0]
NETHERLANDS: Eredivisie Women - Relegation Group
20:30DAHeerenveen W0 - 0Excelsior W[0-0]
NIGER: Ligue 1
18:15Douanes Niamey - Jangorzo
18:15Nigelec - Espoir
NORTHERN IRELAND: Irish Cup
18:00PSLarne1 - 1Crusaders[0-1]
22:00Ballymena - Linfield
ROMANYA: Divizia A
20:30DAFC Botosani0 - 0CFR Cluj[0-0]3
RUSYA: 2nci Küme Güney
13:00BittiLokomotiv-Kazanka1 - 2Dynamo Moscow 2[1-0]
13:00BittiZenit 23 - 0Vladimir[0-0]
13:00BittiZvezda St. Peterburg3 - 3Rodina Moscow[1-1]
15:00BittiTver3 - 0Luki-Energiya[1-0]
16:00BittiOlimp-Dolgoprudny2 - 0Smolensk[2-0]
18:00BittiMurom0 - 1Leningradets[0-1]
13:00BittiLada Togliatti1 - 5Zenit-Izhevsk[1-2]
16:00BittiLada Dimitrovgrad0 - 3Kamaz[0-3]
16:00BittiNosta0 - 3Chelyabinsk[0-3]
16:00BittiVolna Nizhegorodskaya1 - 0Krylya Sovetov Samara 2[1-0]
17:00BittiOrenburg 20 - 6Ural 2[0-5]
İSKOÇYA: Division 1
21:35Airdrieonians - Morton
İSKOÇYA: Division 3
21:45Kelty Hearts - Brechin
SIRBISTAN: Super Liga
17:00BittiCukaricki2 - 1Radnik[2-0]
17:00BittiMacva1 - 0Zlatibor Cajetina[0-0]
17:00BittiTSC Backa Topola2 - 1FK Indjija[1-1]
19:05BittiMladost1 - 0Partizan[1-0]
SLOVENYA: Prva Liga
18:00BittiAluminij3 - 0Bravo[2-0]
SOMALIA: Nation Link Telecom Championship
15:30BittiJeenyo4 - 2Geeska Afrika[1-1]
GÜNEY AFRIKA: Premier Lig
16:00BittiBaroka0 - 0Tshakhuma[0-0]
16:00BittiSwallows0 - 0Stellenbosch[0-0]
18:00BittiChippa Utd.1 - 2Bloem Celtic[1-0]
GÜNEY KORE: K-Ligi - Şampiyona Playoffları
13:30ErtelendiSeoul - Incheon
13:30BittiSuwon City3 - 4Pohang[1-3]
İSVEÇ: Allsvenskan
19:30BittiDegerfors3 - 0Orebro[2-0]
İSVEÇ: Superettan
19:3090'GAIS2 - 3Trelleborgs[2-3]
19:30BittiLandskrona2 - 1Falkenbergs[0-0]
SWEDEN: Allsvenskan Women
19:30BittiLinkopings W1 - 1Kristianstads W[1-0]
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
14:00BittiMwadui0 - 1Tanzania Prisons[0-0]
16:00BittiMtibwa Sugar2 - 0Mbeya City[1-0]
UGANDA: Premier League
16:00BittiAirtel Kitara3 - 1Myda[3-0]
16:00BittiBusoga0 - 4Express[0-2]
16:00BittiOnduparaka FC0 - 0Bright Stars[0-0]
16:00BittiVipers2 - 3Mbarara City[2-0]
16:00BittiWakiso Giants2 - 1BUL[1-0]
ÖZBEKISTAN: Professional Football League
15:30BittiKokand 19122 - 3Sogdiana[2-3]
17:45BittiBunyodkor0 - 0Navbahor Namangan[0-0]
VIETNAM: National League Women
12:00ErtelendiHa Noi 2 W - Ho Chi Minh W
12:00ErtelendiHa Noi W - Phong Phu Ha Nam 2 W
14:30ErtelendiPhong Phu Ha Nam W - Son La W
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
21:45Halesowen - Redditch
ENGLAND: Premier League
20:0063'Manchester Utd1 - 0Fulham[1-0]6
20:0064'Southampton0 - 0Leeds[0-0]1
21:0021'Brighton0 - 1Manchester City[0-1]5
İSPANYA: Segunda Division
20:0064'Cartagena2 - 2Almeria[1-1]2
TÜRKIYE: Kupa - İlk etap
20:4535'Antalyaspor0 - 2Besiktas[0-2]8
ARJANTİN: Argentino A
21:0021'Boca Unidos0 - 0Sportivo Las Parejas[0-0]
BELGIUM: Super League Women - Losers Stage
21:0019'Charleroi W0 - 0Aalst W[0-0]
21:0023'St. Liege W2 - 0RSC Anderlecht W[1-0]
BRAZIL: Copa Do Brasil U20
21:0022'Floresta EC U201 - 0Botafogo U20[1-0]
BULGARISTAN: A PFG
20:0066'Botev Vratsa1 - 1Slavia Sofia[1-1]
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
19:3089'San Marcos de Arica1 - 2Deportes Temuco[0-2]
İNGILTERE: League One
20:0063'Oxford Utd0 - 2Blackpool[0-2]
İNGILTERE: Blue Square Premier
21:0021'Wrexham0 - 0Notts Co[0-0]
ALMANYA: Regionalliga North
20:0062'Ulm1 - 1Steinbach Haiger[0-1]
20:0063'Schweinfurt2 - 1SpVgg Bayreuth[2-0]
ÜRDÜN: Premier Lig
20:30DAAl Buqaa0 - 2Al Wehdat[0-2]
FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
21:154'Difaa El Jadidi0 - 0Moghreb Tetouan[0-0]
FAS: GNF 2
21:009'Kawkab Marrakech0 - 0Ittihad Khemisset[0-0]
NETHERLANDS: Eredivisie Women - Relegation Group
20:30DAHeerenveen W0 - 0Excelsior W[0-0]
ROMANYA: Divizia A
20:30DAFC Botosani0 - 0CFR Cluj[0-0]3
İSVEÇ: Superettan
19:3090'GAIS2 - 3Trelleborgs[2-3]

Bu tarih için oran açılmış karşılaşma bulunamadı

TÜRKIYE: PTT 1. Lig
18:00BittiAltinordu1 - 0Samsunspor[0-0]7
ARJANTIN: Primer B Nacional
03:10BittiAlvarado1 - 1Tigre[0-1]
BRAZIL: Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play Offs
02:00BittiNovorizontino4 - 0Ituano[2-0]
BRAZIL: Brasileiro Women
02:00BittiCorinthians W3 - 2Gremio W[0-0]
EKVATOR: Serie A - İkinci etap
03:00BittiTecnico U.1 - 2Orense[0-0]
MEXICO: Liga Mx Women - Clausura - Play Offs
03:00BittiU.A.N.L.- Tigres W4 - 1Monterrey W[2-1]
05:00BittiGuadalajara Chivas W2 - 1Atlas W[1-0]
NORTH & CENTRAL AMERICA: Caribbean Club Championship
00:00BittiMetropolitan FA4 - 0Real Rincon[-]
03:00BittiFlames United0 - 12Inter Moengotapoe[0-5]
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
01:00BittiNacional Asuncion2 - 1Olimpia Asuncion[0-1]
PARAGUAY: Division Intermedia
00:00BittiIndependiente FBC3 - 0Sportivo Iteno[2-0]
CEZAYİR: lig 2
17:00BittiArzew2 - 2El Kerma[0-0]
17:00BittiASM Oran2 - 0SC Ain Defla[1-0]
17:00BittiBejaia1 - 0Arba[1-0]
17:00BittiBen Aknoun2 - 0USM Blida[1-0]
17:00BittiCA Batna1 - 0Khroub[0-0]
17:00BittiCR Beni Thour1 - 2Amal Bou Saada[-]
17:00BittiEl Khemis1 - 0Saida[-]
17:00BittiEulma0 - 0Annaba[0-0]
17:00BittiJSM Tiaret1 - 0Temouchent[-]
17:00BittiKhenchela1 - 1Chelghoum[0-1]
17:00BittiMO Constantine1 - 1CRB Ouled Djellal[0-0]
17:00BittiMsila2 - 1MO Bejaia[0-0]
17:00BittiRC Kouba2 - 1Lakhdaria[1-0]
17:00BittiRC Oued Rhiou0 - 1Oued Sly[0-1]
17:00BittiRemchi2 - 0Ain Ouessara[0-0]
17:00BittiTadjenant1 - 7US Chaouia[0-3]
17:00BittiTelaghema4 - 1MSP Batna[2-1]
17:00BittiWidad Adabi de Boufarik4 - 3Harrach[2-0]
ERMENISTAN: Premier Lig
11:00HükmenArarat Yerevan3 - 0Lori[-]
ERMENİSTAN: Birinci Lig
15:00BittiBKMA1 - 0Lernayin Artsakh[0-0]
BELARUS: Vysshaya Liga Reserve
15:00BittiIsloch 21 - 3Vitebsk 2[0-1]
BREZİLYA: Paulista A2
17:00BittiRB Brasil1 - 2Rio Claro[1-1]
BULGARISTAN: A PFG
17:30BittiEtar1 - 2Montana[1-1]
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
18:00BittiBarnechea0 - 1D. Puerto Montt[0-0]
19:00BittiCobreloa2 - 2S. Morning[1-1]
19:00BittiCopiapo0 - 2Deportes Iquique[0-1]
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
06:00BittiHerediano2 - 1Santos DG[1-0]
CONGO DR: Super Ligi
17:30BittiRenaissance0 - 0JSK[0-0]
ESTONYA: Meistr ligi
18:00BittiKuressaare1 - 2Narva[0-0]
ETHIOPIA: Premier League
10:00BittiSt. George0 - 1Hadiya Hossana[0-1]
15:00BittiSebeta City1 - 0Adama City[1-0]
FINLANDIYA: Ykkonen
18:30BittiKlubi 043 - 1Mikkelin[2-1]
GREECE: Super League 2 - Relegation Group
15:30BittiAO Trikala3 - 1Apollon Larissa[2-1]
15:30BittiKaraiskakis0 - 3O.F. Ierapetra[0-2]
15:30BittiPanachaiki1 - 2Doxa Dramas[1-1]
HONG KONG: HKFA 2ci Küme
15:00BittiLee Man Warriors2 - 1Eastern AA[1-0]
IRAN: Hazfi Cup
19:00BittiShahin Bandar Ameri1 - 4Persepolis[1-1]
ITALY: Primavera 2
17:00BittiPordenone U193 - 0Vicenza U19[1-0]
KAZAKİSTAN: Premier League
15:00BittiTuran0 - 2FK Akzhayik[0-0]
16:00BittiK. Almaty4 - 2Aktobe[2-1]
18:00BittiKaisar Kyzylorda2 - 5FC Astana[1-3]
LETONYA: Virslīga
18:00BittiRFS1 - 0Spartaks[0-0]
MOLDOVA: Ulusal Lig
16:00BittiZimbru Chisinau1 - 1Dinamo-Auto[0-1]
18:00BittiCodru Lozova2 - 4Milsami[0-2]
NORTHERN IRELAND: Irish Cup
18:00PSLarne1 - 1Crusaders[0-1]
RUSYA: 2nci Küme Güney
13:00BittiLokomotiv-Kazanka1 - 2Dynamo Moscow 2[1-0]
13:00BittiZenit 23 - 0Vladimir[0-0]
13:00BittiZvezda St. Peterburg3 - 3Rodina Moscow[1-1]
15:00BittiTver3 - 0Luki-Energiya[1-0]
16:00BittiOlimp-Dolgoprudny2 - 0Smolensk[2-0]
18:00BittiMurom0 - 1Leningradets[0-1]
13:00BittiLada Togliatti1 - 5Zenit-Izhevsk[1-2]
16:00BittiLada Dimitrovgrad0 - 3Kamaz[0-3]
16:00BittiNosta0 - 3Chelyabinsk[0-3]
16:00BittiVolna Nizhegorodskaya1 - 0Krylya Sovetov Samara 2[1-0]
17:00BittiOrenburg 20 - 6Ural 2[0-5]
SIRBISTAN: Super Liga
17:00BittiCukaricki2 - 1Radnik[2-0]
17:00BittiMacva1 - 0Zlatibor Cajetina[0-0]
17:00BittiTSC Backa Topola2 - 1FK Indjija[1-1]
19:05BittiMladost1 - 0Partizan[1-0]
SLOVENYA: Prva Liga
18:00BittiAluminij3 - 0Bravo[2-0]
SOMALIA: Nation Link Telecom Championship
15:30BittiJeenyo4 - 2Geeska Afrika[1-1]
GÜNEY AFRIKA: Premier Lig
16:00BittiBaroka0 - 0Tshakhuma[0-0]
16:00BittiSwallows0 - 0Stellenbosch[0-0]
18:00BittiChippa Utd.1 - 2Bloem Celtic[1-0]
GÜNEY KORE: K-Ligi - Şampiyona Playoffları
13:30BittiSuwon City3 - 4Pohang[1-3]
İSVEÇ: Allsvenskan
19:30BittiDegerfors3 - 0Orebro[2-0]
İSVEÇ: Superettan
19:30BittiLandskrona2 - 1Falkenbergs[0-0]
SWEDEN: Allsvenskan Women
19:30BittiLinkopings W1 - 1Kristianstads W[1-0]
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
14:00BittiMwadui0 - 1Tanzania Prisons[0-0]
16:00BittiMtibwa Sugar2 - 0Mbeya City[1-0]
UGANDA: Premier League
16:00BittiAirtel Kitara3 - 1Myda[3-0]
16:00BittiBusoga0 - 4Express[0-2]
16:00BittiOnduparaka FC0 - 0Bright Stars[0-0]
16:00BittiVipers2 - 3Mbarara City[2-0]
16:00BittiWakiso Giants2 - 1BUL[1-0]
ÖZBEKISTAN: Professional Football League
15:30BittiKokand 19122 - 3Sogdiana[2-3]
17:45BittiBunyodkor0 - 0Navbahor Namangan[0-0]
ENGLAND: Premier League
22:15Chelsea - Leicester8
İTALYA: Serie A
21:30Lazio - Torino6
PORTEKIZ: Portuguese Liga
22:15Tondela - Ferreira4
İSPANYA: Segunda Division
22:30Albacete - Lugo2
22:30Ponferradina - Espanyol3
FRANSA: Lig 2
21:45Grenoble - Paris FC
ARJANTİN: Primera D Metropolitana
21:30Deportivo Muniz - Sportivo Barracas
BELGIUM: Super League Women - Losers Stage
21:30Genk W - Femina Woluwe W
BENIN: Ligue 1 - Championship Group
18:00AS Cotonou - Dynamo Parakou
18:00Bembereke - Requins
18:00Buffles du Borgou - Eternel
BREZİLYA: Paulista A2
21:30Sao Bernardo - Atibaia
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
22:30Magallanes - Rangers
İNGILTERE: League Two
22:15Newport - Forest Green
İNGILTERE: Blue Square Premier
21:45Aldershot - Eastleigh
21:45Solihull Moors - Barnet
21:45Weymouth - Boreham Wood
21:45Yeovil - Maidenhead
MALI: Premiere Division
19:30US Bougouni - AS Police
20:00ASOM - Stade Malien
MAURITANIA: Ligue 1 - Championship Group
20:00Nouakchott King's - Sahel
22:40Police - Garde Nationale
FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
23:30Wydad - Olympique de Safi
NIGER: Ligue 1
18:15Douanes Niamey - Jangorzo
18:15Nigelec - Espoir
NORTHERN IRELAND: Irish Cup
22:00Ballymena - Linfield
İSKOÇYA: Division 1
21:35Airdrieonians - Morton
İSKOÇYA: Division 3
21:45Kelty Hearts - Brechin
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
21:45Halesowen - Redditch
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
03:00ErtelendiBlooming - Nacional Potosi
ERMENISTAN: Premier Lig
16:00İptalGandzasar - Noah
GÜNEY KORE: K-Ligi - Şampiyona Playoffları
13:30ErtelendiSeoul - Incheon
VIETNAM: National League Women
12:00ErtelendiHa Noi 2 W - Ho Chi Minh W
VIETNAM: National League Women
12:00ErtelendiHa Noi W - Phong Phu Ha Nam 2 W
VIETNAM: National League Women
14:30ErtelendiPhong Phu Ha Nam W - Son La W
Üye Yorumları
clatter :  6 saat önce
merhaba...devamı
Caziii_53 :  7 saat önce
1. Ye BMW 320i
...devamı
tahminist :  20 saat önce
1. Appl macbook air
...devamı
Priapos :  1 gün önce
Euro 2020'nin anlamlı olması için bize;
...devamı
brindar :  1 gün önce
1.5000 TL
...devamı
SecurityXxX :  2 gün önce
1.Motorsiklet,(50cc)
...devamı
Bestwinner :  2 gün önce
1. Playstation 5
...devamı
C4GR1 :  2 gün önce
Priapos, günlük tahmin yarışmasında saatlik tahmin yap...devamı
Priapos :  3 gün önce
C4GR1 sabah 11 ile gece 12 arası açık oluyor. Gece yatarken...devamı
C4GR1 :  3 gün önce
Hala tahmin yapılamıyor. I kadar Mac var. Ne diyim ben şimdi....devamı