Back to Top

Tik Bahis ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
• Jetbahis
  • 27/09 Pts
TÜRKIYE: Spor Toto Süper Lig
20:00Kasimpasa - Konyaspor1
20:00Trabzonspor - Alanyaspor2
TÜRKIYE: PTT 1. Lig
20:00Denizlispor - Samsunspor1
ENGLAND: Premier League
22:00Crystal Palace - Brighton1
İSPANYA: Primera Division
22:00Celta Vigo - Granada CF1
İTALYA: Serie A
21:45Venezia - Torino1
PORTEKIZ: Portuguese Liga
21:00Ferreira - Belenenses1
23:15Boavista - Estoril1
İSPANYA: Segunda Division
22:00Fuenlabrada - Cartagena1
FRANSA: Lig 2
21:45Toulouse - Caen1
RUSYA: Premier Ligi
17:00Ural - Arsenal Tula1
19:00Nizhny Novgorod - CSKA Moscow
ARJANTIN: Primera División - Torneo Inicial
00:00BittiIndependiente1 - 4Godoy Cruz[0-2]
02:15BittiBoca Juniors1 - 0Colon Santa FE[0-0]
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
00:15BittiTomayapo1 - 3Bolivar[0-1]
02:30BittiThe Strongest1 - 1Always Ready[1-1]
22:00Santa Cruz - Guabira
BREZILYA: Campeonato Brasileiro
00:15BittiAthletico-PR4 - 2Gremio[2-0]
00:15BittiSport Recife0 - 1Fortaleza[0-1]
02:30BittiAtletico GO0 - 0Cuiaba[0-0]
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
00:15BittiBotafogo RJ2 - 0Sampaio Correa[1-0]
00:15BittiPonte Preta1 - 0Brasil de Pelotas[0-0]
BREZİLYA: Acreano
00:00BittiHumaita2 - 1Galvez[1-0]
02:00BittiAcreano3 - 4Rio Branco[2-1]
BRAZIL: Brasileiro Women - Play Offs
03:00BittiCorinthians W3 - 1Palmeiras W[3-0]
CANADA: U Sports
00:00BittiConcordia2 - 1Sherbrooke[-]
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
02:00BittiRangers0 - 1S. Morning[0-1]
18:00Magallanes - Deportes Iquique
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
00:00BittiJaguares de Cordoba4 - 3Millonarios[2-1]
04:10BittiQuindio1 - 0Ind. Medellin[1-0]
KOLOMBİYA: Primera B
00:00BittiCortulua0 - 0Bogota[0-0]
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
02:00BittiSaprissa3 - 0Zeledon[1-0]
CURAçAO: Promé Divishon
01:00BittiSithoc1 - 1Jong Holland[1-1]
01:00BittiUNDEBA0 - 1Victory Boys[0-0]
EKVATOR: Serie A - İkinci etap
00:30BittiMacara2 - 3Delfin[0-3]
03:00BittiEmelec2 - 2U. Catolica[1-2]
ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura
00:15BittiAtletico Marte0 - 1FAS[0-1]
20:00YKMunicipal Limeno - Platense Municipal
HONDURAS: Liga Nacional
01:00BittiPlatense2 - 3UPNFM[1-0]
02:00BittiReal Sociedad0 - 4Real Espana[0-1]
MEKSIKA: Primera División - Apertura
03:06BittiSantos Laguna1 - 2Monterrey[0-0]
MEKSIKA: Liga de Ascenso - Apertura
01:00BittiTapatio1 - 4Atlante[0-3]
MEXICO: Liga Premier Serie B
00:00BittiHuracanes Izcalli2 - 0Guerreros De Xico[-]
NİKARAGUA: Primera Division
02:30BittiFerretti0 - 0Managua FC[0-0]
03:00BittiJalapa2 - 1Diriangen[1-0]
05:00BittiUNAN-Managua1 - 1Juventus Managua[0-0]
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura
00:00BittiJalapa U200 - 1Diriangen U20[0-0]
PANAMA: LPF
01:00BittiCosta del Este0 - 0San Francisco[0-0]
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
01:00BittiRiver Plate1 - 2Olimpia Asuncion[1-0]
03:15BittiGuairena FC2 - 1Libertad Asuncion[1-0]
PERU: Primera División - İkinci etap
02:00BittiAlianza Huanuco1 - 2Sporting Cristal[1-1]
19:00Cusco - AD Cantolao
23:30Binacional - U. San Martin
ABD: Major League Soccer
02:00BittiSporting Kansas City1 - 2Seattle Sounders[0-1]1
04:30BittiAustin FC2 - 0Los Angeles Galaxy[0-0]
ABD: USL Pro
00:00BittiBirmingham2 - 1Charlotte Independ.[1-1]
00:00BittiSacramento Republic0 - 2LA Galaxy 2[0-0]
01:00BittiOklahoma City Energy2 - 0Indy Eleven[1-0]
04:00BittiReal Monarchs0 - 0New York Red Bulls 2[0-0]
USA: Nisa - Fall Season
02:00BittiCalifornia Utd.1 - 0Maryland Bobcats[1-0]
USA: Nwsl Women
00:00BittiWashington Spirit W2 - 1Kansas City NWSL W[1-1]
02:00BittiReign W3 - 0Orlando Pride W[3-0]
VENEZUELA: Primer Küme - Apertura
01:15BittiLa Guaira1 - 0Yaracuyanos[0-0]
03:30BittiHermanos Colmenares1 - 1Zamora[0-1]
ARNAVUTLUK: Super League
14:45Egnatia - Skenderbeu
14:45Laci - Kukesi
ARJANTİN: Primera C Metropolitana
21:00Deportivo Espanol - Laferrere
ARJANTİN: Primera D Metropolitana
21:00Yupanqui - CSR Espanol
21:30ErtelendiArgentino de Rosario - Deportivo Paraguayo
21:30ErtelendiCentral Ballester - Deportivo Muniz
21:30ErtelendiCSR Espanol - Juventud Unida S. M.
21:30ErtelendiDef. de Cambaceres - Lugano
21:30ErtelendiLiniers - Puerto Nuevo
21:30ErtelendiYupanqui - Sportivo Barracas
ERMENISTAN: Premier Lig
15:00Alashkert - BKMA
19:00Ararat Yerevan - Pyunik Yerevan
BELGIUM: Pro League U21
20:30Anderlecht U21 - St. Liege U21
20:30Kortrijk U21 - Virton U21
20:30Mouscron U21 - Seraing U21
20:30St. Truiden U21 - Charleroi U21
20:30Waasland-Beveren U21 - Eupen U21
21:00Beerschot VA U21 - Royal Union SG U21
21:00Lierse K. U21 - Deinze U21
21:00Lommel SK U21 - Oostende U21
21:00Westerlo U21 - RWDM U21
BOLIVIA: Nacional B - First Stage
21:00Ciudad Nueva SC - Torre Fuerte
23:00Argentinos Juniors - Academia Santa Cruz
BRAZIL: Brasileiro U20
21:00Sport Recife U20 - Ceara U20
22:15Atletico-MG U20 - Sao Paulo U20
BULGARISTAN: A PFG
17:30Pirin Blagoevgrad - Cherno More
19:45Lok. Sofia - Slavia Sofia
BULGARISTAN: B PFG
17:00CSKA 1948 Sofia II - Ludogorets II
17:00ErtelendiMaritsa Plovdiv - Levski Lom
BURKINA FASO: Premier League
18:30Royal - Salitas
CHILE: Segunda Division
21:30Iberia - Rodelindo
HIRVATISTAN: 1. HNL
19:00Dragovoljac - Istra 1961
GÜNEY KIBRIS: First Division
19:00AEK Larnaca - Ol. Nicosia
20:00APOEL - Paeek
DANIMARKA: Süper Ligi
20:00Aarhus - Sonderjyske1
İNGİLTERE: Non League Premier
21:45Redditch - Coalville
21:45Stourbridge - Rushall
İSVEÇ: Division 2 - Norra Götaland - Relegasyon
15:30Birmingham U23 - Southampton U23
20:00Wolves U23 - Sunderland U23
21:00Burnley U23 - Reading U23
21:00Norwich U23 - West Brom U23
21:00Stoke City U23 - Aston Villa U23
21:00Tottenham U23 - Derby U23
ENGLAND: Professional Development League
15:00Cardiff U23 - Millwall U23
15:00Coventry U23 - Sheffield Wed U23
15:00Ipswich U23 - Bristol City U23
EUROPE: Euro U17 Women - Qualification - Round 1 - League A
14:00Spain U17 W - Iceland U17 W
20:00Serbia U17 W - Northern Ireland U17 W
16:00Ukraine U17 W - North Macedonia U17 W
17:00Montenegro U17 W - Azerbaijan U17 W
19:00Belarus U17 W - Kosovo U17 W
19:00Georgia U17 W - Luxembourg U17 W
19:00Moldova U17 W - Estonia U17 W
FRANSA: National
19:45Chateauroux - Sedan
ALMANYA: 3. Liga
20:00Viktoria Berlin - TSV Havelse
YUNANISTAN: Super Ligi
17:15Giannina - OFI Crete
19:30Atromitos - Aris
19:30Smyrnis - Ionikos
INDIA: Durand Cup - Play Offs
15:30Mohammedan - Bengaluru Utd
ENDONEZYA: ISL
11:15PSM Makassar - Barito Putera
15:00Persikabo 1973 - Persib Bandung
INDONESIA: Liga 2 - First Round
11:15Persekat - Badak Lampung
11:15Persijap Jepara - PS Hizbul Wathan
16:30Perserang Serang - PSKC Cimahi
İRLANDA: Premier Lig
21:45Dundalk - Bohemians
İTALYA: Lega Pro C1/A
22:00Catanzaro - Catania
ITALY: Serie D - Group B
21:30Crema - Arconatese
ITALY: Primavera 1
16:00Fiorentina U19 - Sassuolo U19
16:00Sampdoria U19 - Bologna U19
18:00Napoli U19 - Pescara U19
KAZAKİSTAN: Premier League
14:00FC Astana - Taraz
14:00FK Akzhayik - Kaisar Kyzylorda
15:00Atyrau - Tobol
16:00Ordabasy - Kaspij Aktau
KAZAKİSTAN: 1. Küme
13:00Aksu - Maqtaaral
13:00Ekibastuz - Shakhtar Bulat
14:00Akademiya Ontustik - Kyzylzhar Academy
KUWAIT: Emir Cup
20:00Al Arabi - Al Qadisiya
KYRGYZSTAN: Premier Liga
13:00Neftchi Kochkor-Ata - Abdish-Ata
MALAYSIA: Malaysia Cup
16:00Johor DT - Kelantan
16:00Kedah - Kelantan United
16:00Melaka United - Negeri Sembilan
16:00Petaling Jaya CFC - Sabah
MONGOLIA: Premier League
05:00BittiDeren1 - 3FC Ulaanbaatar[0-1]
08:00BittiMazaalainuud2 - 5BCH Lions[0-2]
11:00Khoromkhon - Khaan Khuns-Erchim
14:00Falcons - Khangarid
FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
21:15Jeunesse Sportive Soualem - Olympique Khouribga
HOLLANDA: Eerste Divisie
21:00Jong Ajax - Maastricht
NETHERLANDS: Reserve League
15:30Jong FC Emmen - Jong FC Twente
16:00Jong Venlo - Jong Den Haag
19:30Jong Heerenveen - Jong Heracles
NORVEÇ: Division 2, avd 1
19:00Valerenga 2 - Floro
16:00Rosenborg 2 - Fram
17:00Odd 2 - V. Haugesund
NORWAY: Division 3 - Group 1
19:00Lillestrom 2 - Lorenskog
20:00Honefoss - Mjondalen 2
20:00Sarpsborg 08 2 - Halsen
18:00Vidar - Start 2
19:30Viking 2 - Hinna
19:00Brann 2 - Fana
17:30Rana FK - Stabaek 2
PARAGUAY: Division Intermedia
17:00Tacuary - Diaz
21:45General Caballero JLM - Rubio Nu
PERU: Segunda División
21:15Chavelines - Juan Aurich
POLONYA: Ekstraklasa
19:00Piast Gliwice - Cracovia1
POLONYA: Division 1
19:00Zaglebie Sosnowiec - Korona Kielce
PORTUGAL: Liga Revelacao U23
17:00Braga U23 - Vitoria Guimaraes U23
19:00Vizela U23 - Leixoes U23
KATAR: Premier Lig
16:45Al-Gharafa - Umm-Salal
19:30Al Rayyan - Al Khor
19:30Al Wakra - Al Ahli Doha
ROMANYA: Divizia A
18:00Gaz Metan Medias - Sepsi Sf. Gheorghe
21:00Univ. Craiova - Din. Bucuresti
RUSYA: 2nci Küme Güney
16:00FK Chayka - FK Anzi Makhackala
18:30Yessentuki - Dynamo Makhachkala
14:00Lada Togliatti - Omsk
17:00Ulyanovsk - Dynamo Barnaul
SUUDİ ARABİSTAN: Division 1
18:10Al Jeel - Al Wehda
18:20Al-Kawkab - Al Khaleej
20:10Najran - Al-Shoalah
SIRBISTAN: Super Liga
17:00FK Vozdovac - Mladost
19:00Proleter - Napredak
21:00Cukaricki - Radnik
SIRBİSTAN: Prva Ligi
16:00Buducnost Dobanovci - Zeleznicar Pancevo
16:00IMT Novi Beograd - Loznica
SLOVENYA: Prva Liga
18:00Celje - Tabor Sezana
SOUTH KOREA: K League 2
13:30Seoul E. - Busan
İSVEÇ: Allsvenskan
20:00Degerfors - AIK
20:00Goteborg - Kalmar1
20:00Halmstad - Sirius1
İSVEÇ: Division 1, Norra
20:30Sylvia - Dalkurd
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
14:00Mtibwa Sugar - Mbeya Kwanza
16:00Coastal Union - Azam
16:00Namungo - Geita Gold
UKRAYNA: Premier League
19:30Ch. Odessa - Inhulets
UKRAYNA: 2. Lig
15:15ErtelendiKramatorsk - Volyn Lutsk
16:15Kremin - Alliance
17:30Nyva Ternopil - Prykarpattya
UKRAYNA: Druha Ligi
15:00Dunaivtsi - AFSC Kyiv
16:00LNZ Cherkasy - Bukovyna
ÖZBEKISTAN: Professional Football League
17:00Lok. Tashkent - Mashal Muborak
17:00Nasaf Qarshi - Bunyodkor

Şu an da devam eden herhangi bir maç yok

TÜRKIYE: Spor Toto Süper Lig
20:00Kasimpasa - Konyaspor1
20:00Trabzonspor - Alanyaspor2
TÜRKIYE: PTT 1. Lig
20:00Denizlispor - Samsunspor1
ENGLAND: Premier League
22:00Crystal Palace - Brighton1
İSPANYA: Primera Division
22:00Celta Vigo - Granada CF1
İTALYA: Serie A
21:45Venezia - Torino1
PORTEKIZ: Portuguese Liga
21:00Ferreira - Belenenses1
23:15Boavista - Estoril1
İSPANYA: Segunda Division
22:00Fuenlabrada - Cartagena1
FRANSA: Lig 2
21:45Toulouse - Caen1
RUSYA: Premier Ligi
17:00Ural - Arsenal Tula1
DANIMARKA: Süper Ligi
20:00Aarhus - Sonderjyske1
POLONYA: Ekstraklasa
19:00Piast Gliwice - Cracovia1
21:00Univ. Craiova - Din. Bucuresti
20:00Goteborg - Kalmar1
20:00Halmstad - Sirius1
ARJANTIN: Primera División - Torneo Inicial
00:00BittiIndependiente1 - 4Godoy Cruz[0-2]
02:15BittiBoca Juniors1 - 0Colon Santa FE[0-0]
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
00:15BittiTomayapo1 - 3Bolivar[0-1]
02:30BittiThe Strongest1 - 1Always Ready[1-1]
BREZILYA: Campeonato Brasileiro
00:15BittiAthletico-PR4 - 2Gremio[2-0]
00:15BittiSport Recife0 - 1Fortaleza[0-1]
02:30BittiAtletico GO0 - 0Cuiaba[0-0]
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
00:15BittiBotafogo RJ2 - 0Sampaio Correa[1-0]
00:15BittiPonte Preta1 - 0Brasil de Pelotas[0-0]
BREZİLYA: Acreano
00:00BittiHumaita2 - 1Galvez[1-0]
02:00BittiAcreano3 - 4Rio Branco[2-1]
BRAZIL: Brasileiro Women - Play Offs
03:00BittiCorinthians W3 - 1Palmeiras W[3-0]
CANADA: U Sports
00:00BittiConcordia2 - 1Sherbrooke[-]
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
02:00BittiRangers0 - 1S. Morning[0-1]
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
00:00BittiJaguares de Cordoba4 - 3Millonarios[2-1]
04:10BittiQuindio1 - 0Ind. Medellin[1-0]
KOLOMBİYA: Primera B
00:00BittiCortulua0 - 0Bogota[0-0]
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
02:00BittiSaprissa3 - 0Zeledon[1-0]
CURAçAO: Promé Divishon
01:00BittiSithoc1 - 1Jong Holland[1-1]
01:00BittiUNDEBA0 - 1Victory Boys[0-0]
EKVATOR: Serie A - İkinci etap
00:30BittiMacara2 - 3Delfin[0-3]
03:00BittiEmelec2 - 2U. Catolica[1-2]
ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura
00:15BittiAtletico Marte0 - 1FAS[0-1]
HONDURAS: Liga Nacional
01:00BittiPlatense2 - 3UPNFM[1-0]
02:00BittiReal Sociedad0 - 4Real Espana[0-1]
MEKSIKA: Primera División - Apertura
03:06BittiSantos Laguna1 - 2Monterrey[0-0]
MEKSIKA: Liga de Ascenso - Apertura
01:00BittiTapatio1 - 4Atlante[0-3]
MEXICO: Liga Premier Serie B
00:00BittiHuracanes Izcalli2 - 0Guerreros De Xico[-]
NİKARAGUA: Primera Division
02:30BittiFerretti0 - 0Managua FC[0-0]
03:00BittiJalapa2 - 1Diriangen[1-0]
05:00BittiUNAN-Managua1 - 1Juventus Managua[0-0]
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura
00:00BittiJalapa U200 - 1Diriangen U20[0-0]
PANAMA: LPF
01:00BittiCosta del Este0 - 0San Francisco[0-0]
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
01:00BittiRiver Plate1 - 2Olimpia Asuncion[1-0]
03:15BittiGuairena FC2 - 1Libertad Asuncion[1-0]
PERU: Primera División - İkinci etap
02:00BittiAlianza Huanuco1 - 2Sporting Cristal[1-1]
ABD: Major League Soccer
02:00BittiSporting Kansas City1 - 2Seattle Sounders[0-1]1
04:30BittiAustin FC2 - 0Los Angeles Galaxy[0-0]
ABD: USL Pro
00:00BittiBirmingham2 - 1Charlotte Independ.[1-1]
00:00BittiSacramento Republic0 - 2LA Galaxy 2[0-0]
01:00BittiOklahoma City Energy2 - 0Indy Eleven[1-0]
04:00BittiReal Monarchs0 - 0New York Red Bulls 2[0-0]
USA: Nisa - Fall Season
02:00BittiCalifornia Utd.1 - 0Maryland Bobcats[1-0]
USA: Nwsl Women
00:00BittiWashington Spirit W2 - 1Kansas City NWSL W[1-1]
02:00BittiReign W3 - 0Orlando Pride W[3-0]
VENEZUELA: Primer Küme - Apertura
01:15BittiLa Guaira1 - 0Yaracuyanos[0-0]
03:30BittiHermanos Colmenares1 - 1Zamora[0-1]
MONGOLIA: Premier League
05:00BittiDeren1 - 3FC Ulaanbaatar[0-1]
08:00BittiMazaalainuud2 - 5BCH Lions[0-2]
TÜRKIYE: Spor Toto Süper Lig
20:00Kasimpasa - Konyaspor1
20:00Trabzonspor - Alanyaspor2
TÜRKIYE: PTT 1. Lig
20:00Denizlispor - Samsunspor1
ENGLAND: Premier League
22:00Crystal Palace - Brighton1
İSPANYA: Primera Division
22:00Celta Vigo - Granada CF1
İTALYA: Serie A
21:45Venezia - Torino1
PORTEKIZ: Portuguese Liga
21:00Ferreira - Belenenses1
23:15Boavista - Estoril1
İSPANYA: Segunda Division
22:00Fuenlabrada - Cartagena1
FRANSA: Lig 2
21:45Toulouse - Caen1
RUSYA: Premier Ligi
17:00Ural - Arsenal Tula1
19:00Nizhny Novgorod - CSKA Moscow
ARNAVUTLUK: Super League
14:45Egnatia - Skenderbeu
14:45Laci - Kukesi
ARJANTİN: Primera C Metropolitana
21:00Deportivo Espanol - Laferrere
ARJANTİN: Primera D Metropolitana
21:00Yupanqui - CSR Espanol
ERMENISTAN: Premier Lig
15:00Alashkert - BKMA
19:00Ararat Yerevan - Pyunik Yerevan
BELGIUM: Pro League U21
20:30Anderlecht U21 - St. Liege U21
20:30Kortrijk U21 - Virton U21
20:30Mouscron U21 - Seraing U21
20:30St. Truiden U21 - Charleroi U21
20:30Waasland-Beveren U21 - Eupen U21
21:00Beerschot VA U21 - Royal Union SG U21
21:00Lierse K. U21 - Deinze U21
21:00Lommel SK U21 - Oostende U21
21:00Westerlo U21 - RWDM U21
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
22:00Santa Cruz - Guabira
BOLIVIA: Nacional B - First Stage
21:00Ciudad Nueva SC - Torre Fuerte
23:00Argentinos Juniors - Academia Santa Cruz
BRAZIL: Brasileiro U20
21:00Sport Recife U20 - Ceara U20
22:15Atletico-MG U20 - Sao Paulo U20
BULGARISTAN: A PFG
17:30Pirin Blagoevgrad - Cherno More
19:45Lok. Sofia - Slavia Sofia
BULGARISTAN: B PFG
17:00CSKA 1948 Sofia II - Ludogorets II
BURKINA FASO: Premier League
18:30Royal - Salitas
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
18:00Magallanes - Deportes Iquique
CHILE: Segunda Division
21:30Iberia - Rodelindo
HIRVATISTAN: 1. HNL
19:00Dragovoljac - Istra 1961
GÜNEY KIBRIS: First Division
19:00AEK Larnaca - Ol. Nicosia
20:00APOEL - Paeek
DANIMARKA: Süper Ligi
20:00Aarhus - Sonderjyske1
İNGİLTERE: Non League Premier
21:45Redditch - Coalville
21:45Stourbridge - Rushall
İSVEÇ: Division 2 - Norra Götaland - Relegasyon
15:30Birmingham U23 - Southampton U23
20:00Wolves U23 - Sunderland U23
21:00Burnley U23 - Reading U23
21:00Norwich U23 - West Brom U23
21:00Stoke City U23 - Aston Villa U23
21:00Tottenham U23 - Derby U23
ENGLAND: Professional Development League
15:00Cardiff U23 - Millwall U23
15:00Coventry U23 - Sheffield Wed U23
15:00Ipswich U23 - Bristol City U23
EUROPE: Euro U17 Women - Qualification - Round 1 - League A
14:00Spain U17 W - Iceland U17 W
20:00Serbia U17 W - Northern Ireland U17 W
16:00Ukraine U17 W - North Macedonia U17 W
17:00Montenegro U17 W - Azerbaijan U17 W
19:00Belarus U17 W - Kosovo U17 W
19:00Georgia U17 W - Luxembourg U17 W
19:00Moldova U17 W - Estonia U17 W
FRANSA: National
19:45Chateauroux - Sedan
ALMANYA: 3. Liga
20:00Viktoria Berlin - TSV Havelse
YUNANISTAN: Super Ligi
17:15Giannina - OFI Crete
19:30Atromitos - Aris
19:30Smyrnis - Ionikos
INDIA: Durand Cup - Play Offs
15:30Mohammedan - Bengaluru Utd
ENDONEZYA: ISL
11:15PSM Makassar - Barito Putera
15:00Persikabo 1973 - Persib Bandung
INDONESIA: Liga 2 - First Round
11:15Persekat - Badak Lampung
11:15Persijap Jepara - PS Hizbul Wathan
16:30Perserang Serang - PSKC Cimahi
İRLANDA: Premier Lig
21:45Dundalk - Bohemians
İTALYA: Lega Pro C1/A
22:00Catanzaro - Catania
ITALY: Serie D - Group B
21:30Crema - Arconatese
ITALY: Primavera 1
16:00Fiorentina U19 - Sassuolo U19
16:00Sampdoria U19 - Bologna U19
18:00Napoli U19 - Pescara U19
KAZAKİSTAN: Premier League
14:00FC Astana - Taraz
14:00FK Akzhayik - Kaisar Kyzylorda
15:00Atyrau - Tobol
16:00Ordabasy - Kaspij Aktau
KAZAKİSTAN: 1. Küme
13:00Aksu - Maqtaaral
13:00Ekibastuz - Shakhtar Bulat
14:00Akademiya Ontustik - Kyzylzhar Academy
KUWAIT: Emir Cup
20:00Al Arabi - Al Qadisiya
KYRGYZSTAN: Premier Liga
13:00Neftchi Kochkor-Ata - Abdish-Ata
MALAYSIA: Malaysia Cup
16:00Johor DT - Kelantan
16:00Kedah - Kelantan United
16:00Melaka United - Negeri Sembilan
16:00Petaling Jaya CFC - Sabah
MONGOLIA: Premier League
11:00Khoromkhon - Khaan Khuns-Erchim
14:00Falcons - Khangarid
FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
21:15Jeunesse Sportive Soualem - Olympique Khouribga
HOLLANDA: Eerste Divisie
21:00Jong Ajax - Maastricht
NETHERLANDS: Reserve League
15:30Jong FC Emmen - Jong FC Twente
16:00Jong Venlo - Jong Den Haag
19:30Jong Heerenveen - Jong Heracles
NORVEÇ: Division 2, avd 1
19:00Valerenga 2 - Floro
16:00Rosenborg 2 - Fram
17:00Odd 2 - V. Haugesund
NORWAY: Division 3 - Group 1
19:00Lillestrom 2 - Lorenskog
20:00Honefoss - Mjondalen 2
20:00Sarpsborg 08 2 - Halsen
18:00Vidar - Start 2
19:30Viking 2 - Hinna
19:00Brann 2 - Fana
17:30Rana FK - Stabaek 2
PARAGUAY: Division Intermedia
17:00Tacuary - Diaz
21:45General Caballero JLM - Rubio Nu
PERU: Primera División - İkinci etap
19:00Cusco - AD Cantolao
23:30Binacional - U. San Martin
PERU: Segunda División
21:15Chavelines - Juan Aurich
POLONYA: Ekstraklasa
19:00Piast Gliwice - Cracovia1
POLONYA: Division 1
19:00Zaglebie Sosnowiec - Korona Kielce
PORTUGAL: Liga Revelacao U23
17:00Braga U23 - Vitoria Guimaraes U23
19:00Vizela U23 - Leixoes U23
KATAR: Premier Lig
16:45Al-Gharafa - Umm-Salal
19:30Al Rayyan - Al Khor
19:30Al Wakra - Al Ahli Doha
ROMANYA: Divizia A
18:00Gaz Metan Medias - Sepsi Sf. Gheorghe
21:00Univ. Craiova - Din. Bucuresti
RUSYA: 2nci Küme Güney
16:00FK Chayka - FK Anzi Makhackala
18:30Yessentuki - Dynamo Makhachkala
14:00Lada Togliatti - Omsk
17:00Ulyanovsk - Dynamo Barnaul
SUUDİ ARABİSTAN: Division 1
18:10Al Jeel - Al Wehda
18:20Al-Kawkab - Al Khaleej
20:10Najran - Al-Shoalah
SIRBISTAN: Super Liga
17:00FK Vozdovac - Mladost
19:00Proleter - Napredak
21:00Cukaricki - Radnik
SIRBİSTAN: Prva Ligi
16:00Buducnost Dobanovci - Zeleznicar Pancevo
16:00IMT Novi Beograd - Loznica
SLOVENYA: Prva Liga
18:00Celje - Tabor Sezana
SOUTH KOREA: K League 2
13:30Seoul E. - Busan
İSVEÇ: Allsvenskan
20:00Degerfors - AIK
20:00Goteborg - Kalmar1
20:00Halmstad - Sirius1
İSVEÇ: Division 1, Norra
20:30Sylvia - Dalkurd
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
14:00Mtibwa Sugar - Mbeya Kwanza
16:00Coastal Union - Azam
16:00Namungo - Geita Gold
UKRAYNA: Premier League
19:30Ch. Odessa - Inhulets
UKRAYNA: 2. Lig
16:15Kremin - Alliance
17:30Nyva Ternopil - Prykarpattya
UKRAYNA: Druha Ligi
15:00Dunaivtsi - AFSC Kyiv
16:00LNZ Cherkasy - Bukovyna
ÖZBEKISTAN: Professional Football League
17:00Lok. Tashkent - Mashal Muborak
17:00Nasaf Qarshi - Bunyodkor
ARJANTİN: Primera D Metropolitana
21:30ErtelendiArgentino de Rosario - Deportivo Paraguayo
21:30ErtelendiCentral Ballester - Deportivo Muniz
21:30ErtelendiCSR Espanol - Juventud Unida S. M.
21:30ErtelendiDef. de Cambaceres - Lugano
21:30ErtelendiLiniers - Puerto Nuevo
21:30ErtelendiYupanqui - Sportivo Barracas
17:00ErtelendiMaritsa Plovdiv - Levski Lom
ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura
20:00YKMunicipal Limeno - Platense Municipal
UKRAYNA: 2. Lig
15:15ErtelendiKramatorsk - Volyn Lutsk
Üye Yorumları
trend28 :  6 gün önce
Teşekkürler dönüşünüz için...devamı
Admin :  7 gün önce
Selam @trend28
...devamı
trend28 :  8 gün önce
Admin maillere cevap yazdık ama büyük ödül karşılıkları...devamı
DeLi_LaCiVeRt :  8 gün önce
ilk defa bonuslar ayın 15 geçtiğini görüyorum.....devamı
magic :  11 gün önce
Sponsor şuan sadece bets10 hocam. Bol şans. ...devamı
35gultepe :  13 gün önce
Admin uzun zamandır yarışmalardan uzağım yine eskisi gibi...devamı
burocktr :  13 gün önce
Evet o durumda var @Bestwinner. Ben bunu şundan dolayı...devamı
Bestwinner :  13 gün önce
Bence mantıklı. Ama şunu da belirtmekte fayda var. Yarışmaya...devamı
burocktr :  13 gün önce
Benim fikrim de şöyle; amaç eğer sitede doğru tahmin...devamı
burocktr :  13 gün önce
Teşekkürler @Bestwinner:) 9 maç olsa bu sefer 9. maçta...devamı