Back to Top

Tik Bahis ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
• Jetbahis
Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Germany: Bundesliga
16:3015.05.2021Arminia Bielefeld - Hoffenheim
16:3015.05.2021Augsburg - Werder Bremen
16:3015.05.2021Bayer Leverkusen - Union Berlin
16:3015.05.2021B. Monchengladbach - Stuttgart
16:3015.05.2021Freiburg - Bayern Munich
16:3015.05.2021Hertha Berlin - FC Koln
16:3015.05.2021Schalke - Eintracht Frankfurt
19:0016.05.2021Mainz - Dortmund
21:3016.05.2021RB Leipzig - Wolfsburg
Germany: 2. Bundesliga
16:3016.05.2021Braunschweig - Wurzburger Kickers
16:3016.05.2021Darmstadt - Heidenheim
16:3016.05.2021Dusseldorf - Aue
16:3016.05.2021Karlsruher - Holstein Kiel
16:3016.05.2021Nurnberg - Bochum
16:3016.05.2021Paderborn - Greuther Furth
16:3016.05.2021Sandhausen - Regensburg
16:3016.05.2021St. Pauli - Hannover
16:3016.05.2021VfL Osnabruck - Hamburger SV
Germany: 3. Liga
20:0014.05.2021Saarbrucken - Meppen
15:0015.05.2021Duisburg - Ingolstadt
15:0015.05.2021Uerdingen - Magdeburg
15:0015.05.2021Unterhaching - Hansa Rostock
15:0015.05.2021Verl - Mannheim
15:0015.05.2021Viktoria Koln - Kaiserslautern
14:0016.05.2021Hallescher - Wehen
15:0016.05.2021Munich 1860 - Bayern II
15:0016.05.2021SG Dynamo Dresden - Turkgucu Munchen
20:0017.05.2021Lubeck - Zwickau
Germany: Regionalliga Nordost
14:3016.05.2021Altglienicke - Chemnitzer
14:3016.05.2021Auerbach - Hertha Berlin II
14:3016.05.2021Babelsberg - Lokomotive Leipzig
14:3016.05.2021Chemie Leipzig - Furstenwalde
14:3016.05.2021Energie Cottbus - Rathenow
14:3016.05.2021Halberstadt - BFC Dynamo
14:3016.05.2021Lichtenberg - Luckenwalde
14:3016.05.2021Meuselwitz - Jena
14:3016.05.2021TB Berlin - Bischofswerdaer
14:3016.05.2021Viktoria Berlin - Berliner AK 07
Germany: Regionalliga West
15:0015.05.2021Ahlen - Rodinghausen
15:0015.05.2021Bonner - Homberg
15:0015.05.2021Fortuna Koln - B. Monchengladbach II
15:0015.05.2021Lippstadt - Schalke II
15:0015.05.2021RW Essen - Alemannia Aachen
15:0015.05.2021Wegberg-Beeck - Preussen Munster
15:0015.05.2021Wiedenbruck - Wuppertaler
15:0016.05.2021Dusseldorf II - Oberhausen
15:0016.05.2021Lotte - Koln II
19:0019.05.2021Lippstadt - B. Monchengladbach II
Germany: Regionalliga Sudwest
15:0015.05.2021Alzenau - Schott Mainz
15:0015.05.2021Bahlinger - Walldorf
15:0015.05.2021Balingen - FC 08 Homburg
15:0015.05.2021Giessen - Pirmasens
15:0015.05.2021Grossaspach - FSV Frankfurt
15:0015.05.2021Hoffenheim II - Elversberg
15:0015.05.2021Offenbach - RW Koblenz
15:0015.05.2021Steinbach Haiger - Kassel
15:0015.05.2021Ulm - Stuttgart II
15:0016.05.2021Freiburg II - Stadtallendorf
15:0016.05.2021Mainz II - Aalen
20:0018.05.2021Ulm - Steinbach Haiger
Germany: Regionalliga Bayern - Promotion
20:0018.05.2021Schweinfurt - SpVgg Bayreuth
Germany: Oberliga Nofv-Nord
15:0016.05.2021Brandenburger - Stern
15:0016.05.2021CFC Hertha - Pampow
15:0016.05.2021Hansa Rostock II - Hertha Zehlendorf
15:0016.05.2021RSV Eintracht - Neustrelitz
15:0016.05.2021Staaken - Seelow
15:0016.05.2021Stendal - Rostocker FC
15:0016.05.2021Strausberg - Blau Weiss Berlin
15:0016.05.2021Torgelower Greif - Greifswald
Germany: Oberliga Nofv- Sud
15:0016.05.2021Eilenburg - Grimma
15:0016.05.2021Einheit Rudolstadt - Krieschow
15:0016.05.2021Halle - Sandersdorf
15:0016.05.2021Jena II - FC Merseburg
15:0016.05.2021Ludwigsfelder - Blau-Weiss Zorbau
15:0016.05.2021Martinroda - Inter Leipzig
15:0016.05.2021Nordhausen - Erfurt
15:0016.05.2021Oberlausitz - Plauen
Germany: Oberliga Bremen
14:0015.05.2021Bremer - Hastedt
14:0015.05.2021BTS Neustadt - SFL Bremerhaven
14:0015.05.2021BTS Neustadt - Leher
14:0015.05.2021Werder Bremen III - Hemelingen
14:1515.05.2021Blumenthaler - Schwachhausen
15:0015.05.2021Aumund-Vegesack - Komet Arsten
15:0015.05.2021Aumund-Vegesack - Werder Bremen III
16:0015.05.2021Brinkumer - Hastedt
16:0015.05.2021Geestemunde - Habenhauser
12:0016.05.2021Geestemunde - Blumenthaler
16:0016.05.2021Borgfeld - Hemelingen
16:0016.05.2021Komet Arsten - OSC Bremerhaven
16:0016.05.2021Union 60 Bremen - Borgfeld
16:0016.05.2021Union 60 Bremen - Brinkumer
16:0016.05.2021Vatan Bremen - Bremer
16:3016.05.2021Habenhauser - Vatan Bremen
16:3016.05.2021Leher - Schwachhausen
16:3016.05.2021SFL Bremerhaven - OSC Bremerhaven
Germany: Oberliga Westfalen
16:0016.05.2021ASC 09 Dortmund - Clarholz
16:0016.05.2021FC Gutersloh - Sprockhovel
16:0016.05.2021Finnentrop/Bamenohl - Holzwickeder SC
16:0016.05.2021Kaan-Marienborn - Ennepetal
16:0016.05.2021Paderborn II - Haltern
16:0016.05.2021Preussen Munster 2 - RSV Meinerzhagen
16:0016.05.2021Schermbeck 2020 - Siegen
16:0016.05.2021SG Wattenscheid - Erndtebruck
16:0016.05.2021Westfalia Rhynern - Vreden
16:1516.05.2021Westfalia Herne - Hammer SpVgg.
Germany: Oberliga Hessen
16:0015.05.2021Fulda-Lehnerz - Friedberg
16:0015.05.2021Hessen Dreieich - Neuhof
16:0015.05.2021SV Steinbach - Bad Vilbel
16:0015.05.2021TUS Dietkirchen - Erlensee
16:0015.05.2021Viktoria Griesheim - Fernwald
16:0015.05.2021Waldgirmes - Hanau
16:0016.05.2021Eddersheim - Hunfelder
16:0016.05.2021Flieden - RW Walldorf
16:0016.05.2021Ginsheim - Baunatal
16:0016.05.2021Zeilsheim - Hadamar
Germany: Oberliga Bayern Süd
15:0015.05.2021Dachau - Donaustauf
15:0015.05.2021Deisenhofen - Ismaning
15:0015.05.2021Hankofen-Hailing - TSV 1880 Wasserburg
15:0015.05.2021Ingolstadt II - Nordlingen
15:0015.05.2021Kottern-St. Mang - Kirchanschoring
15:0015.05.2021Munich 1860 II - Landsberg
15:0015.05.2021Pipinsried - Turkspor Augsburg
15:0015.05.2021Schwaben Augsburg - Pullach
15:0015.05.2021Schwabmunchen - Regensburg II
Germany: Oberliga Baden-Württemberg
15:0016.05.2021Backnang - Goppinger SV
15:0016.05.2021Freiburger - Sandhausen II
15:0016.05.2021Ravensburg - Bruchsal
15:0016.05.2021Stutt. Kickers - TSV Ilshofen
16:0016.05.2021Dorfmerkingen - Nottingen
16:0016.05.2021Lorrach-Brombach - Freiberg
16:0016.05.2021Pforzheim - Neckarsulmer
16:0016.05.2021Rielasingen-Arlen - Linx
16:0016.05.2021Villingen - Walldorf II
16:3016.05.2021Oberachern - Reutlingen
Germany: Oberliga Mittelrhein
16:0016.05.2021Duren - Frechen
16:0016.05.2021Glesch-Paffendorf - FC Viktoria 08
16:0016.05.2021Hennef - Alfter
16:1516.05.2021Wesseling-Urfeld - Eilendorf
16:3016.05.2021Deutz - Siegburger
16:3016.05.2021Fortuna Koln II - Freialdenhoven
16:3016.05.2021Friesdorf - Breinig
16:3016.05.2021VfL Vichttal - Hurth
Germany: Oberliga Niederrhein
16:0016.05.2021Cronenberger - Meerbusch
16:0016.05.2021FC Monheim - SSVg Velbert
16:0016.05.2021Jahn Hiesfeld - Bocholt
16:0016.05.2021Niederwenigern - Kleve
16:0016.05.2021Schonnebeck - TuRU Dusseldorf
16:0016.05.2021TVD Velbert - 1.FC Monchengladbach
16:1516.05.2021SpVgg Sterkrade-Nord - SW Essen
16:1516.05.2021Union Nettetal - DJK Teutonia St.Tonis
16:3016.05.2021FSV Duisburg - Baumberg
Germany: Bundesliga Women
15:0016.05.2021Potsdam W - Eintracht Frankfurt W
Germany: 2. Bundesliga Women
12:0016.05.2021B. Monchengladbach W - Jena W
12:0016.05.2021Borussia Bocholt W - Turbine Potsdam 2 W
12:0016.05.2021FFC Niederkirchen W - Bayern Munich 2 W
12:0016.05.2021Ingolstadt W - Eintracht Frankfurt 2 W
15:0016.05.2021Andernach W - Wurzburger Kickers W
15:0016.05.2021Arminia Bielefeld W - Berghofen W
15:0016.05.2021Saarbrucken W - Hoffenheim 2 W
15:0016.05.2021Wolfsburg 2 W - Gutersloh W
16:0019.05.2021Ingolstadt W - FFC Niederkirchen W
19:3019.05.2021Eintracht Frankfurt 2 W - Wurzburger Kickers W
Son Skorlar
Germany: Bundesliga
19:0012.05.2021Schalke1 - 2Hertha Berlin[1-1]
19:0009.05.2021Hertha Berlin0 - 0Arminia Bielefeld[0-0]
16:3009.05.2021Eintracht Frankfurt1 - 1Mainz[0-1]
14:3009.05.2021FC Koln1 - 4Freiburg[0-2]
19:3008.05.2021Bayern Munich6 - 0B. Monchengladbach[4-0]
16:3008.05.2021Dortmund3 - 2RB Leipzig[1-0]
16:3008.05.2021Hoffenheim4 - 2Schalke[0-2]
16:3008.05.2021Werder Bremen0 - 0Bayer Leverkusen[0-0]
16:3008.05.2021Wolfsburg3 - 0Union Berlin[1-0]
21:3007.05.2021Stuttgart2 - 1Augsburg[1-0]
19:3006.05.2021Hertha Berlin3 - 0Freiburg[2-0]
19:0003.05.2021Mainz1 - 1Hertha Berlin[1-1]
19:0025.04.2021B. Monchengladbach5 - 0Arminia Bielefeld[3-0]
16:3025.04.2021RB Leipzig2 - 0Stuttgart[0-0]
19:3024.04.2021Bayer Leverkusen3 - 1Eintracht Frankfurt[0-0]
16:3024.04.2021Freiburg1 - 1Hoffenheim[0-1]
16:3024.04.2021Mainz2 - 1Bayern Munich[2-0]
16:3024.04.2021Union Berlin3 - 1Werder Bremen[0-0]
16:3024.04.2021Wolfsburg0 - 2Dortmund[0-1]
21:3023.04.2021Augsburg2 - 3FC Koln[0-3]
Germany: 2. Bundesliga
21:3010.05.2021Hamburger SV5 - 2Nurnberg[3-1]
19:0010.05.2021Holstein Kiel1 - 0Hannover[1-0]
14:3009.05.2021Aue3 - 8Paderborn[2-4]
14:3009.05.2021Bochum5 - 1Regensburg[2-1]
14:3009.05.2021Heidenheim2 - 1Sandhausen[0-1]
14:0008.05.2021Dusseldorf2 - 2Braunschweig[1-0]
14:0008.05.2021Greuther Furth2 - 2Karlsruher[1-2]
14:0008.05.2021Wurzburger Kickers1 - 3VfL Osnabruck[0-0]
19:3007.05.2021Hannover1 - 2Darmstadt[0-0]
19:3007.05.2021Holstein Kiel4 - 0St. Pauli[2-0]
19:3004.05.2021Holstein Kiel2 - 0Sandhausen[1-0]
21:3003.05.2021Dusseldorf3 - 2Karlsruher[1-1]
19:3029.04.2021Hamburger SV1 - 1Karlsruher[0-0]
19:3028.04.2021Greuther Furth3 - 2Sandhausen[1-1]
19:3027.04.2021Nurnberg1 - 1Holstein Kiel[1-0]
21:3026.04.2021Darmstadt3 - 1Bochum[0-0]
19:0026.04.2021Karlsruher0 - 0Aue[0-0]
14:3025.04.2021Regensburg1 - 1Hamburger SV[1-0]
14:3025.04.2021Sandhausen4 - 2Hannover[1-1]
14:3025.04.2021St. Pauli2 - 1Greuther Furth[1-0]
Germany: 3. Liga
20:0010.05.2021Mannheim3 - 2Hallescher[3-2]
15:0009.05.2021Bayern II1 - 2Unterhaching[0-1]
14:0009.05.2021Meppen0 - 2Lubeck[0-0]
15:0008.05.2021Hansa Rostock0 - 0Zwickau[0-0]
15:0008.05.2021Ingolstadt0 - 0Saarbrucken[0-0]
15:0008.05.2021Kaiserslautern4 - 1Uerdingen[3-1]
15:0008.05.2021Magdeburg3 - 2Duisburg[2-0]
15:0008.05.2021SG Dynamo Dresden2 - 0Viktoria Koln[2-0]
15:0008.05.2021Wehen1 - 1Munich 1860[1-0]
20:0007.05.2021Turkgucu Munchen1 - 2Verl[1-0]
20:0005.05.2021Duisburg2 - 2Bayern II[1-1]
20:0005.05.2021Saarbrucken0 - 3Magdeburg[0-0]
20:0005.05.2021Uerdingen1 - 1Viktoria Koln[1-0]
20:0005.05.2021Unterhaching0 - 2Mannheim[0-1]
20:0005.05.2021Zwickau0 - 0Meppen[0-0]
20:0004.05.2021Hallescher4 - 1Turkgucu Munchen[1-1]
20:0004.05.2021Hansa Rostock1 - 1Ingolstadt[0-0]
20:0004.05.2021Lubeck0 - 3Wehen[0-2]
20:0004.05.2021Munich 18603 - 0Kaiserslautern[1-0]
20:0004.05.2021Verl0 - 0SG Dynamo Dresden[0-0]
Germany: Regionalliga Nordost
14:3009.05.2021Berliner AK 07 - Meuselwitz
14:3009.05.2021BFC Dynamo - Auerbach
14:3009.05.2021Bischofswerdaer - Altglienicke
14:3009.05.2021Chemnitzer - Energie Cottbus
14:3009.05.2021Furstenwalde - Babelsberg
14:3009.05.2021Hertha Berlin II - Viktoria Berlin
14:3009.05.2021Jena - Lichtenberg
14:3009.05.2021Lokomotive Leipzig - Halberstadt
14:3009.05.2021Luckenwalde - TB Berlin
14:3009.05.2021Rathenow - Chemie Leipzig
14:3002.05.2021Altglienicke - Luckenwalde
14:3002.05.2021Auerbach - Lokomotive Leipzig
14:3002.05.2021Chemie Leipzig - Babelsberg
14:3002.05.2021Energie Cottbus - Bischofswerdaer
14:3002.05.2021Halberstadt - Furstenwalde
14:3002.05.2021Lichtenberg - Berliner AK 07
14:3002.05.2021Meuselwitz - Hertha Berlin II
14:3002.05.2021Rathenow - Chemnitzer
14:3002.05.2021TB Berlin - Jena
14:3002.05.2021Viktoria Berlin - BFC Dynamo
Germany: Regionalliga West
20:3012.05.2021Dusseldorf II2 - 4Preussen Munster[1-3]
15:0008.05.2021Alemannia Aachen0 - 3Lotte[0-3]
15:0008.05.2021B. Monchengladbach II2 - 1Dusseldorf II[2-0]
15:0008.05.2021Homberg0 - 3Wiedenbruck[0-2]
15:0008.05.2021Koln II1 - 0Wegberg-Beeck[0-0]
15:0008.05.2021Oberhausen2 - 1Lippstadt[1-1]
15:0008.05.2021Preussen Munster3 - 1Fortuna Koln[2-1]
15:0008.05.2021Schalke II6 - 1Ahlen[1-0]
15:0008.05.2021Straelen0 - 1Bonner[0-1]
15:0008.05.2021Wuppertaler1 - 2RW Essen[0-1]
19:3005.05.2021Preussen Munster4 - 0Lippstadt[1-0]
19:0004.05.2021Fortuna Koln2 - 0Dusseldorf II[1-0]
15:0002.05.2021Homberg - Wegberg-Beeck
15:0002.05.2021RW Essen5 - 0Lippstadt[1-0]
19:3030.04.2021Dusseldorf II4 - 2Wuppertaler[3-0]
15:0024.04.2021Bonner1 - 2Bergisch Gladbach[1-1]
15:0024.04.2021Lotte1 - 0Wuppertaler[1-0]
15:0024.04.2021RW Essen4 - 1Homberg[2-0]
15:0024.04.2021Wegberg-Beeck1 - 3Fortuna Koln[1-1]
15:0024.04.2021Wiedenbruck2 - 0Straelen[1-0]
Germany: Regionalliga Sudwest
20:0011.05.2021Balingen0 - 4Ulm[0-1]
15:0008.05.2021Elversberg3 - 0Offenbach[1-0]
15:0008.05.2021FC 08 Homburg1 - 1Hoffenheim II[0-0]
15:0008.05.2021FSV Frankfurt4 - 2Bahlinger[1-2]
15:0008.05.2021Giessen1 - 2Ulm[0-0]
15:0008.05.2021Kassel2 - 2Balingen[2-0]
15:0008.05.2021Pirmasens2 - 0Aalen[2-0]
15:0008.05.2021RW Koblenz3 - 0Grossaspach[1-0]
15:0008.05.2021Schott Mainz0 - 2Freiburg II[0-1]
15:0008.05.2021Steinbach Haiger2 - 1Stadtallendorf[1-0]
15:0008.05.2021Stuttgart II3 - 2Alzenau[1-1]
15:0008.05.2021Walldorf4 - 2Mainz II[2-1]
20:0004.05.2021Aalen2 - 1Walldorf[0-1]
20:0004.05.2021Grossaspach1 - 2Elversberg[0-0]
20:0004.05.2021Hoffenheim II1 - 1Kassel[0-0]
20:0004.05.2021Mainz II1 - 3FSV Frankfurt[0-2]
20:0004.05.2021Offenbach3 - 2FC 08 Homburg[2-2]
20:0004.05.2021Pirmasens0 - 2Ulm[0-0]
20:0004.05.2021Steinbach Haiger4 - 0Schott Mainz[0-0]
19:0004.05.2021Alzenau1 - 1Giessen[1-1]
Germany: Oberliga Nofv-Nord
15:0009.05.2021Blau Weiss Berlin - Brandenburger
15:0009.05.2021Hertha Zehlendorf - Stendal
15:0009.05.2021Neustrelitz - Strausberg
15:0009.05.2021Pampow - Hansa Rostock II
15:0009.05.2021Rostocker FC - Torgelower Greif
15:0009.05.2021Seelow - CFC Hertha
15:0009.05.2021Stern - Staaken
15:0009.05.2021Tasmania Berlin - RSV Eintracht
15:0002.05.2021CFC Hertha - Stern
15:0002.05.2021Hansa Rostock II - Seelow
15:0002.05.2021Neustrelitz - Tasmania Berlin
15:0002.05.2021RSV Eintracht - Greifswald
15:0002.05.2021Staaken - Blau Weiss Berlin
15:0002.05.2021Stendal - Pampow
15:0002.05.2021Strausberg - Brandenburger
15:0002.05.2021Torgelower Greif - Hertha Zehlendorf
15:0025.04.2021Brandenburger - Staaken
15:0025.04.2021Greifswald - Neustrelitz
15:0025.04.2021Rostocker FC - RSV Eintracht
15:0025.04.2021Tasmania Berlin - Strausberg
Germany: Oberliga Nofv- Sud
15:0009.05.2021An der Fahner Hohe - Oberlausitz
15:0009.05.2021Blau-Weiss Zorbau - Martinroda
15:0009.05.2021Erfurt - Eilenburg
15:0009.05.2021FC Merseburg - Nordhausen
15:0009.05.2021Grimma - Ludwigsfelder
15:0009.05.2021Inter Leipzig - Halle
15:0009.05.2021Krieschow - Jena II
15:0009.05.2021Plauen - Einheit Rudolstadt
15:0002.05.2021Eilenburg - FC Merseburg
15:0002.05.2021Einheit Rudolstadt - Jena II
15:0002.05.2021Halle - Blau-Weiss Zorbau
15:0002.05.2021Ludwigsfelder - Erfurt
15:0002.05.2021Martinroda - Grimma
15:0002.05.2021Nordhausen - Krieschow
15:0002.05.2021Oberlausitz - Sandersdorf
15:0002.05.2021Plauen - An der Fahner Hohe
15:0025.04.2021An der Fahner Hohe - Einheit Rudolstadt
15:0025.04.2021Inter Leipzig - Oberlausitz
15:0025.04.2021Jena II - Nordhausen
15:0025.04.2021Sandersdorf - Plauen
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein
16:0018.04.2021Inter Turkspor Kiel - SC Weiche-08 II
15:0018.04.2021Todesfelde - Lubeck II
17:3017.04.2021Oldenburger - Eutin
15:0017.04.2021Bordesholm - Husumer
15:0017.04.2021Dornbreite Lubeck - Eichede
15:0017.04.2021Flensburg - Frisia Risum-Lindholm
15:0017.04.2021Kronshagen - Altenholz
15:0017.04.2021Pansdorf - Neumunster
Germany: Oberliga Bremen
16:3009.05.2021SFL Bremerhaven - Union 60 Bremen
16:3009.05.2021SFL Bremerhaven - Aumund-Vegesack
16:0009.05.2021Hastedt - Borgfeld
16:0009.05.2021Hastedt - Komet Arsten
16:0009.05.2021Vatan Bremen - BTS Neustadt
16:0009.05.2021Vatan Bremen - Geestemunde
15:3009.05.2021Hemelingen - Komet Arsten
15:3009.05.2021Hemelingen - Leher
15:0009.05.2021Brinkumer - Bremer
14:0009.05.2021Schwachhausen - Geestemunde
14:0009.05.2021Schwachhausen - Habenhauser
16:0008.05.2021OSC Bremerhaven - Habenhauser
16:0008.05.2021OSC Bremerhaven - Leher
14:1508.05.2021Blumenthaler - Aumund-Vegesack
14:1508.05.2021Blumenthaler - BTS Neustadt
14:0008.05.2021Werder Bremen III - Brinkumer
14:0008.05.2021Werder Bremen III - Union 60 Bremen
19:4507.05.2021Bremer - Borgfeld
16:3002.05.2021Habenhauser - Leher
16:3002.05.2021SFL Bremerhaven - Vatan Bremen
Germany: Oberliga Westfalen
16:0009.05.2021Clarholz - Eintracht Rheine
16:0009.05.2021Ennepetal - Westfalia Rhynern
16:0009.05.2021Erndtebruck - Preussen Munster 2
16:0009.05.2021Haltern - ASC 09 Dortmund
16:0009.05.2021Hammer SpVgg. - Schermbeck 2020
16:0009.05.2021Holzwickeder SC - FC Gutersloh
16:0009.05.2021RSV Meinerzhagen - Finnentrop/Bamenohl
16:0009.05.2021Siegen - Paderborn II
16:0009.05.2021Sprockhovel - Kaan-Marienborn
16:0009.05.2021Vreden - Westfalia Herne
16:1502.05.2021Westfalia Herne - Schermbeck 2020
16:0002.05.2021ASC 09 Dortmund - Siegen
16:0002.05.2021Eintracht Rheine - Haltern
16:0002.05.2021FC Gutersloh - RSV Meinerzhagen
16:0002.05.2021Finnentrop/Bamenohl - Erndtebruck
16:0002.05.2021Kaan-Marienborn - Holzwickeder SC
16:0002.05.2021Paderborn II - Hammer SpVgg.
16:0002.05.2021SG Wattenscheid - Clarholz
16:0002.05.2021Vreden - Ennepetal
16:0002.05.2021Westfalia Rhynern - Sprockhovel
Germany: Oberliga Hessen
16:0009.05.2021Bad Vilbel - Flieden
16:0009.05.2021Friedberg - Viktoria Griesheim
16:0009.05.2021Ginsheim - TUS Dietkirchen
16:0009.05.2021Hanau - Eddersheim
16:0009.05.2021Neuhof - SV Steinbach
16:0009.05.2021RW Walldorf - Fulda-Lehnerz
16:0008.05.2021Erlensee - Waldgirmes
16:0008.05.2021Fernwald - Zeilsheim
16:0008.05.2021Hunfelder - Hessen Dreieich
15:0008.05.2021Baunatal - Hadamar
16:0002.05.2021Eddersheim - Erlensee
16:0002.05.2021Flieden - Neuhof
16:0002.05.2021Zeilsheim - Friedberg
16:0001.05.2021Fulda-Lehnerz - Bad Vilbel
16:0001.05.2021Hadamar - Fernwald
16:0001.05.2021Hessen Dreieich - Hanau
16:0001.05.2021SV Steinbach - Hunfelder
16:0001.05.2021TUS Dietkirchen - Baunatal
16:0001.05.2021Viktoria Griesheim - RW Walldorf
16:0001.05.2021Waldgirmes - Ginsheim
Germany: Oberliga Bayern Süd
15:0008.05.2021Donaustauf - Pipinsried
15:0008.05.2021Ismaning - Ingolstadt II
15:0008.05.2021Kirchanschoring - Hankofen-Hailing
15:0008.05.2021Landsberg - Dachau
15:0008.05.2021Nordlingen - Schwabmunchen
15:0008.05.2021Pullach - Kottern-St. Mang
15:0008.05.2021Regensburg II - Munich 1860 II
15:0008.05.2021TSV 1880 Wasserburg - Deisenhofen
15:0008.05.2021Turkspor Augsburg - Schwaben Augsburg
17:0002.05.2021Munich 1860 II - Nordlingen
16:0002.05.2021Schwabmunchen - Ismaning
17:0001.05.2021Hankofen-Hailing - Pullach
17:0001.05.2021Ingolstadt II - TSV 1880 Wasserburg
17:0001.05.2021Kottern-St. Mang - Schwaben Augsburg
17:0001.05.2021Pipinsried - Landsberg
16:3001.05.2021Turkspor Augsburg - Donaustauf
16:0001.05.2021Deisenhofen - Kirchanschoring
15:0001.05.2021Dachau - Regensburg II
17:0025.04.2021Regensburg II - Pipinsried
17:0024.04.2021Ismaning - Munich 1860 II
Germany: Oberliga Baden-Württemberg
16:0009.05.2021Lorrach-Brombach - Sandhausen II
16:0009.05.2021Rielasingen-Arlen - Neckarsulmer
16:3008.05.2021Oberachern - Bruchsal
15:3008.05.2021Freiburger - Nottingen
15:0008.05.2021Backnang - Walldorf II
15:0008.05.2021Dorfmerkingen - Linx
15:0008.05.2021Freiberg - TSV Ilshofen
15:0008.05.2021Pforzheim - Bissingen
15:0008.05.2021Ravensburg - Goppinger SV
15:0008.05.2021Stutt. Kickers - Reutlingen
20:3005.05.2021Bruchsal - Freiburger
20:0005.05.2021Bissingen - Backnang
20:0005.05.2021Neckarsulmer - Ravensburg
20:0005.05.2021Reutlingen - Lorrach-Brombach
20:0005.05.2021Sandhausen II - Freiberg
20:0005.05.2021Villingen - Pforzheim
19:3005.05.2021Goppinger SV - Dorfmerkingen
19:3005.05.2021Linx - Oberachern
19:3005.05.2021Nottingen - Stutt. Kickers
19:3005.05.2021Walldorf II - Rielasingen-Arlen
Germany: Oberliga Mittelrhein
16:3009.05.2021Deutz - Friesdorf
16:3009.05.2021Fortuna Koln II - Breinig
16:3009.05.2021VfL Vichttal - Frechen
16:1509.05.2021Wesseling-Urfeld - Siegburger
16:0009.05.2021Alfter - Hurth
16:0009.05.2021Duren - Freialdenhoven
16:0009.05.2021Glesch-Paffendorf - Eilendorf
16:0009.05.2021Hennef - Pesch
16:3002.05.2021Frechen - Hennef
16:3002.05.2021Friesdorf - Wesseling-Urfeld
16:3002.05.2021Pesch - Alfter
16:1502.05.2021Siegburger - Fortuna Koln II
16:0002.05.2021Breinig - Glesch-Paffendorf
16:0002.05.2021Eilendorf - Duren
16:0002.05.2021FC Viktoria 08 - VfL Vichttal
16:0002.05.2021Hurth - Deutz
16:3025.04.2021Deutz - Wesseling-Urfeld
16:3025.04.2021Fortuna Koln II - Friesdorf
16:3025.04.2021VfL Vichttal - Freialdenhoven
16:0025.04.2021Duren - Breinig
Germany: Oberliga Niederrhein
21:0012.05.2021SpVgg Sterkrade-Nord - TuRU Dusseldorf
20:3012.05.2021Cronenberger - Kleve
20:3012.05.2021Dusseldorf-West - DJK Teutonia St.Tonis
20:3012.05.2021FC Monheim - Kray
20:3012.05.2021Jahn Hiesfeld - Germania Ratingen
20:3012.05.2021Schonnebeck - Baumberg
20:3012.05.2021SSVg Velbert - Bocholt
20:3012.05.2021TVD Velbert - Meerbusch
16:3009.05.2021Bocholt - SpVgg Sterkrade-Nord
16:3009.05.2021DJK Teutonia St.Tonis - Hilden
16:3009.05.2021TuRU Dusseldorf - Cronenberger
16:0009.05.20211.FC Monchengladbach - FC Monheim
16:0009.05.2021Baumberg - Niederwenigern
16:0009.05.2021Germania Ratingen - Schonnebeck
16:0009.05.2021Kleve - Union Nettetal
16:0009.05.2021Kray - Jahn Hiesfeld
16:0009.05.2021Meerbusch - Dusseldorf-West
16:0009.05.2021SC Velbert - FSV Duisburg
16:0009.05.2021SW Essen - TVD Velbert
16:3002.05.2021Hilden - Kleve
Germany: Dfb Pokal
21:3001.05.2021Dortmund5 - 0Holstein Kiel[5-0]
21:3030.04.2021Werder Bremen1 - 2RB Leipzig[0-0]
Germany: Junioren Bundesliga North
14:0017.04.2021Chemnitzer FC U19 - Cottbus U19
14:0017.04.2021Dresden U19 - St. Pauli U19
14:0017.04.2021Eimsbutteler U19 - Holstein Kiel U19
14:0017.04.2021Magdeburg U19 - Hamburger SV U19
14:0017.04.2021RB Leipzig U19 - Hallescher U19
14:0017.04.2021Union Berlin U19 - Hertha U19
14:0017.04.2021VfL Osnabruck U19 - Wolfsburg U19
14:0017.04.2021Viktoria Berlin U19 - Hannover U19
Germany: Junioren Bundesliga South
14:0017.04.2021Bayern U19 - Heidenheim U19
14:0017.04.2021Darmstadt U19 - Mainz U19
14:0017.04.2021Eintracht Frankfurt U19 - Augsburg U19
14:0017.04.2021Furth U19 - Offenbach U19
14:0017.04.2021Ingolstadt U19 - Freiburg U19
14:0017.04.2021Kaiserslautern U19 - Walldorf U19
14:0017.04.2021Karlsruher U19 - Stuttgart U19
14:0017.04.2021Nurnberg U19 - Hoffenheim U19
14:0017.04.2021Saarbrucken U19 - Ulm U19
Germany: Junioren Bundesliga West
14:0017.04.2021Bielefeld U19 - RW Essen U19
14:0017.04.2021B. Monchengladbach U19 - Duisburg U19
14:0017.04.2021Dortmund U19 - Fortuna Koln U19
14:0017.04.2021Dusseldorf U19 - Paderborn U19
14:0017.04.2021Koln U19 - Alemannia Aachen U19
14:0017.04.2021Oberhausen U19 - Schalke U19
14:0017.04.2021Viktoria Koln U19 - Leverkusen U19
14:0017.04.2021Wuppertaler U19 - Preussen Munster U19
Germany: Bundesliga Women
15:0009.05.2021Bayer Leverkusen W2 - 2Meppen W[1-1]
15:0009.05.2021Duisburg W1 - 2Werder Bremen W[0-2]
15:0009.05.2021Freiburg W3 - 1SGS Essen W[0-0]
14:0009.05.2021Wolfsburg W1 - 1Bayern Munich W[0-1]
20:1507.05.2021Hoffenheim W0 - 0Sand W[0-0]
20:1505.05.2021Eintracht Frankfurt W3 - 1SGS Essen W[2-1]
15:0025.04.2021Duisburg W0 - 4Wolfsburg W[0-1]
15:0025.04.2021Freiburg W0 - 3Eintracht Frankfurt W[0-0]
15:0025.04.2021Meppen W1 - 0Hoffenheim W[0-0]
15:0025.04.2021Sand W6 - 1Werder Bremen W[1-1]
20:1523.04.2021Bayer Leverkusen W2 - 1SGS Essen W[2-0]
17:0021.04.2021Potsdam W2 - 3Bayern Munich W[1-2]
15:0018.04.2021Eintracht Frankfurt W4 - 0Sand W[2-0]
15:0018.04.2021Potsdam W1 - 0Duisburg W[1-0]
15:0018.04.2021SGS Essen W3 - 1Meppen W[0-1]
15:0018.04.2021Werder Bremen W2 - 1Bayer Leverkusen W[2-0]
15:0018.04.2021Wolfsburg W3 - 2Freiburg W[2-1]
19:3017.04.2021Bayern Munich W2 - 3Hoffenheim W[2-0]
Germany: 2. Bundesliga Women
15:0009.05.2021Berghofen W0 - 1Borussia Bocholt W[0-0]
15:0009.05.2021FFC Niederkirchen W1 - 1Saarbrucken W[0-1]
15:0009.05.2021Ingolstadt W1 - 1Hoffenheim 2 W[1-1]
15:0009.05.2021Koln W7 - 2Wurzburger Kickers W[4-0]
15:0009.05.2021Turbine Potsdam 2 W0 - 3Jena W[0-2]
12:0009.05.2021Andernach W3 - 1Bayern Munich 2 W[1-0]
12:0009.05.2021Arminia Bielefeld W2 - 4RB Leipzig W[1-1]
12:0009.05.2021Wolfsburg 2 W1 - 2B. Monchengladbach W[0-2]
19:3006.05.2021Hoffenheim 2 W2 - 2Eintracht Frankfurt 2 W[2-0]
19:0006.05.2021Turbine Potsdam 2 W0 - 2Wolfsburg 2 W[0-0]
19:3005.05.2021B. Monchengladbach W4 - 0Berghofen W[2-0]
15:0002.05.2021Bayern Munich 2 W2 - 0Ingolstadt W[1-0]
15:0002.05.2021Saarbrucken W3 - 2Andernach W[1-1]
12:0002.05.2021Borussia Bocholt W1 - 0Wolfsburg 2 W[1-0]
12:0002.05.2021Gutersloh W1 - 1Turbine Potsdam 2 W[1-0]
12:0002.05.2021Hoffenheim 2 W0 - 1Koln W[0-1]
12:0002.05.2021Jena W2 - 1Arminia Bielefeld W[1-0]
12:0002.05.2021RB Leipzig W3 - 1Berghofen W[2-1]
19:3028.04.2021Arminia Bielefeld W0 - 1Gutersloh W[0-0]
19:0028.04.2021FFC Niederkirchen W0 - 2Andernach W[0-1]
Üye Yorumları
umutislek :  4 saat önce
Maçın sonucunu yeni gördüm tahmin yaptım bakmadım daha...devamı
C4GR1 :  4 saat önce
Burası günlük tahmin yarışması degil mi sayın admin???? ...devamı
trend28 :  4 saat önce
@umutislek hayırlı olsun ölmüş ölmüş dirilmişsindir 90+5...devamı
trend28 :  8 saat önce
@umutislek en garantili maçı seçmişsin hayırlısı olsun ...devamı
trend28 :  11 saat önce
@kralmami ben zaten siteyi kullanmayan arkadaşlar için...devamı
trend28 :  11 saat önce
İlk 15 belli miktar nakit yada nakit olmuyorsa coin olarak...devamı
kralmami :  11 saat önce
@caziii_53 bizim önerilerimizdeki ödüllerin fizikisini...devamı
Caziii_53 :  13 saat önce
Başlığı yeni görüyorum arada kaynamış. Bence fiziki...devamı
iphoneee2015 :  1 gün önce
Benimde odulum gelmis tskler bahisdoktoru bu ay gerideyim ama...devamı
trend28 :  1 gün önce
Jetbahise para yatırmaya arkadaşlar rica ederim 1.liğe...devamı