Back to Top

Tik Bahis ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
• Jetbahis
• Hovarda
• Betroad
Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Germany: Bundesliga - Relegation
21:3019.05.2022Hertha Berlin - Hamburger SV
Germany: 2. Bundesliga - Relegation
21:3020.05.2022Kaiserslautern - SG Dynamo Dresden
Germany: Regionalliga North - Relegation Group
15:0021.05.2022Norderstedt - Luneburger Hansa
Germany: Regionalliga North - Promotion Group
16:0021.05.2022VfB Oldenburg - Holstein Kiel II
15:0022.05.2022Delmenhorst - Hamburger SV II
15:0022.05.2022Werder Bremen II - SC Weiche-08
Germany: Regionalliga North - Relegation Group
15:0022.05.2022St. Pauli II - BSV Rehden
16:0022.05.2022Drochtersen/Assel - Jeddeloh
16:0022.05.2022Hannoverscher SC - Phonix Lubeck
Germany: Regionalliga Bayern
20:0017.05.2022Aschaffenburg - Schweinfurt
20:0020.05.2022Nurnberg II - Bayern II
15:0021.05.2022Augsburg II - Memmingen
15:0021.05.2022Buchbach - SpVgg Bayreuth
15:0021.05.2022Burghausen - Pipinsried
15:0021.05.2022Heimstetten - Eichstatt
15:0021.05.2022Rain/Lech - Rosenheim
15:0021.05.2022Schalding - Furth II
Germany: Oberliga Nofv-Nord
20:3020.05.2022Pampow - Hansa Rostock II
14:0021.05.2022Blau Weiss Berlin - Stendal
15:0021.05.2022Torgelower Greif - Staaken
15:0022.05.2022Blau Weiss Berlin - Mahlsdorf
15:0022.05.2022Brandenburger - Ludwigsfelder
15:0022.05.2022Brandenburger - CFC Hertha
15:0022.05.2022Greifswald - Schwerin
15:0022.05.2022Hansa Rostock II - Ludwigsfelder
15:0022.05.2022Hertha Zehlendorf - Schwerin
15:0022.05.2022MSV Neuruppin - Rostocker FC
15:0022.05.2022MSV Neuruppin - Torgelower Greif
15:0022.05.2022Neustrelitz - Staaken
15:0022.05.2022Pampow - Stern
15:0022.05.2022Rostocker FC - Seelow
15:0022.05.2022Seelow - CFC Hertha
15:0022.05.2022Stendal - RSV Eintracht
Germany: Oberliga Nofv- Sud
21:0018.05.2022Inter Leipzig - Nordhausen
20:0020.05.2022Sandersdorf - Halle
14:0021.05.2022Bautzen - Bischofswerdaer
15:0021.05.2022Blau-Weiss Zorbau - Einheit Rudolstadt
15:0021.05.2022Grimma - Jena II
15:0021.05.2022Martinroda - Nordhausen
15:0021.05.2022Plauen - Oberlausitz
15:0022.05.2022An der Fahner Hohe - Bischofswerdaer
15:0022.05.2022Arnstadt - Martinroda
15:0022.05.2022Einheit Wernigerode - Erfurt
15:0022.05.2022Erfurt - An der Fahner Hohe
15:0022.05.2022Halle - Nordhausen
15:0022.05.2022Inter Leipzig - Grimma
15:0022.05.2022Jena II - Plauen
15:0022.05.2022Krieschow - Bautzen
15:0022.05.2022Oberlausitz - Blau-Weiss Zorbau
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Relegation Group
20:0018.05.2022Dornbreite Lubeck - Kronshagen
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Promotion Group
20:3018.05.2022Bordesholm - Todesfelde
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Relegation Group
20:3018.05.2022Lubeck II - Frisia Risum-Lindholm
14:0021.05.2022SC Weiche-08 II - Lubeck II
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Promotion Group
15:0021.05.2022Pansdorf - Bordesholm
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Relegation Group
15:0021.05.2022Altenholz - Eutin
15:0021.05.2022Kronshagen - Preussen Reinfeld
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Promotion Group
15:0022.05.2022Eichede - Inter Turkspor Kiel
15:0022.05.2022Todesfelde - Eckernforder SV
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Relegation Group
16:0022.05.2022Frisia Risum-Lindholm - Dornbreite Lubeck
Germany: Oberliga Niedersachsen - Losers Stage
18:0021.05.2022Bersenbruck - Tundern
18:0021.05.2022Eintracht Celle - Gifhorn
18:0021.05.2022Hagen/Uthlede - SVG Gottingen
18:0021.05.2022Rotenburger - Eintracht Northeim
18:0021.05.2022Uphusen - Wolfenbuttel
Germany: Oberliga Westfalen - Relegation Group
20:3019.05.2022Vreden - Holzwickeder SC
20:1520.05.2022Westfalia Herne - Ennepetal
Germany: Oberliga Westfalen - Promotion Group
16:0022.05.2022FC Gutersloh - Schermbeck 2020
16:0022.05.2022Kaan-Marienborn - Eintracht Rheine
16:0022.05.2022Paderborn II - ASC 09 Dortmund
16:0022.05.2022SG Wattenscheid - Siegen
16:0022.05.2022Westfalia Rhynern - Erndtebruck
Germany: Oberliga Westfalen - Relegation Group
16:0022.05.2022Haltern - Finnentrop/Bamenohl
16:0022.05.2022Hammer SpVgg. - Clarholz
16:0022.05.2022RSV Meinerzhagen - Preussen Munster 2
16:0022.05.2022Sprockhovel - Vreden
Germany: Oberliga Hessen - Promotion Group
15:0021.05.2022Fulda-Lehnerz - Hadamar
15:0021.05.2022Stadtallendorf - Eddersheim
Germany: Oberliga Hessen - Relegation Group
15:3021.05.2022Baunatal - Bad Vilbel
Germany: Oberliga Hessen - Promotion Group
16:0021.05.2022Fernwald - Waldgirmes
Germany: Oberliga Hessen - Relegation Group
16:0021.05.2022Alzenau - Viktoria Griesheim
16:0021.05.2022Flieden - Friedberg
16:0021.05.2022Hanau - RW Walldorf
16:0021.05.2022Hunfelder - Zeilsheim
Germany: Oberliga Hessen - Promotion Group
17:0021.05.2022Erlensee - Hessen Dreieich
16:0022.05.2022Neuhof - TUS Dietkirchen
Germany: Oberliga Hessen - Relegation Group
16:0022.05.2022SV Steinbach - Ginsheim
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Promotion Group
20:3018.05.2022Eintracht Trier - Mechtersheim
19:4520.05.2022Arminia Ludwigshafen - Waldalgesheim
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Relegation Group
21:0020.05.2022SG 2000 Mulheim-Karlich - Elversberg II
16:3021.05.2022Eppelborn - Emmelshausen
16:3021.05.2022Hassia Bingen - Speyer
16:3021.05.2022Jagersburg - Eisbachtal
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Promotion Group
17:0021.05.2022Gonsenheim - Mechtersheim
19:0021.05.2022Eintracht Trier - Worms
15:0022.05.2022Dudenhofen - TuS Koblenz
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Relegation Group
16:3022.05.2022Kaiserslautern II - Rochling
17:0022.05.2022Pfeddersheim - Salmrohr
Germany: Oberliga Bayern Nord
15:0021.05.20221. SC Feucht - Spvgg Ansbach 09
15:0021.05.2022Abtswind - Ammerthal
15:0021.05.2022Bayern Hof - Karlburg
15:0021.05.2022Cham - Gebenbach
15:0021.05.2022DJK Bamberg - Bamberg
15:0021.05.2022Grossbardorf - Vatan Spor A'burg
15:0021.05.2022Sand - Neumarkt
15:0021.05.2022Seligenporten - Vilzing
15:0021.05.2022Wurzburger FV - ATSV
Germany: Oberliga Bayern Süd
15:0021.05.2022Dachau - Schwabmunchen
15:0021.05.2022Gundelfingen - Ismaning
15:0021.05.2022Hankofen-Hailing - Deisenhofen
15:0021.05.2022Kirchanschoring - Landsberg
15:0021.05.2022Kottern-St. Mang - Ingolstadt II
15:0021.05.2022Munich 1860 II - Regensburg II
15:0021.05.2022Pullach - Schwaben Augsburg
15:0021.05.2022TSV 1880 Wasserburg - Turkspor Augsburg
15:0021.05.2022VfB Hallbergmoos-Goldach - Donaustauf
Germany: Oberliga Baden-Württemberg
15:0021.05.2022Goppinger SV - Freiberg
15:0021.05.2022Pforzheim - Linx
15:0021.05.2022SU Neckarsulm - Rielasingen-Arlen
15:0021.05.2022TSV Ilshofen - Ravensburg
15:3021.05.2022Freiburger - Villingen
16:3021.05.2022Bietigheim-Bissingen - Reutlingen
16:3021.05.2022Bruchsal - Backnang
16:0022.05.2022Lorrach-Brombach - Walldorf II
Germany: Oberliga Mittelrhein
16:0022.05.2022Bergisch Gladbach - Alfter
16:0022.05.2022Eilendorf - Pesch
16:0022.05.2022FC Viktoria 08 - Glesch-Paffendorf
16:0022.05.2022Freialdenhoven - Duren
16:0022.05.2022Hurth - Hennef
16:3022.05.2022Frechen - Fortuna Koln II
16:3022.05.2022Friesdorf - Deutz
16:3022.05.2022Siegburger - Breinig
16:3022.05.2022VfL Vichttal - Wesseling-Urfeld
Germany: Oberliga Niederrhein - Losers Stage
17:0021.05.2022Dusseldorf-West - 1.FC Monchengladbach
Germany: Oberliga Niederrhein - Winners Stage
18:0021.05.2022Schonnebeck - SSVg Velbert
Germany: Oberliga Niederrhein - Losers Stage
16:0022.05.2022Cronenberger - DJK Teutonia St.Tonis
16:0022.05.2022Niederwenigern - SC Velbert
Germany: Oberliga Niederrhein - Winners Stage
16:0022.05.2022FC Monheim - Bocholt
16:0022.05.2022SW Essen - Meerbusch
16:0022.05.2022TVD Velbert - Germania Ratingen
Germany: Oberliga Niederrhein - Losers Stage
16:1522.05.2022SpVgg Sterkrade-Nord - Kray
16:3022.05.2022TuRU Dusseldorf - Jahn Hiesfeld
17:0022.05.2022Union Nettetal - FSV Duisburg
Germany: Oberliga Niederrhein - Winners Stage
17:0022.05.2022Kleve - Hilden
Germany: Dfb Pokal
21:0021.05.2022Freiburg - RB Leipzig
Germany: Dfb Junioren Pokal
19:0020.05.2022Stuttgart U19 - Dortmund U19
Germany: 2. Bundesliga Women
12:0022.05.20221.FC Nurnberg W - Wolfsburg II W
12:0022.05.2022Borussia Bocholt W - Eintracht Frankfurt II W
12:0022.05.2022Elversberg W - Bayern Munich II W
12:0022.05.2022Henstedt-Ulzburg W - Duisburg W
15:0022.05.2022Andernach W - Meppen W
15:0022.05.2022Ingolstadt W - Hoffenheim II W
15:0022.05.2022RB Leipzig W - Gutersloh W
Son Skorlar
Germany: Bundesliga
16:3014.05.2022Arminia Bielefeld1 - 1RB Leipzig[0-0]
16:3014.05.2022Augsburg2 - 1Greuther Furth[1-1]
16:3014.05.2022Bayer Leverkusen2 - 1Freiburg[0-0]
16:3014.05.2022B. Monchengladbach5 - 1Hoffenheim[3-1]
16:3014.05.2022Dortmund2 - 1Hertha Berlin[0-1]
16:3014.05.2022Mainz2 - 2Eintracht Frankfurt[1-2]
16:3014.05.2022Stuttgart2 - 1FC Koln[1-0]
16:3014.05.2022Union Berlin3 - 2Bochum[2-0]
16:3014.05.2022Wolfsburg2 - 2Bayern Munich[1-2]
20:3008.05.2022RB Leipzig4 - 0Augsburg[1-0]
18:3008.05.2022Bayern Munich2 - 2Stuttgart[2-1]
16:3008.05.2022Eintracht Frankfurt1 - 1B. Monchengladbach[0-1]
19:3007.05.2022Hertha Berlin1 - 2Mainz[1-1]
16:3007.05.2022FC Koln0 - 1Wolfsburg[0-1]
16:3007.05.2022Freiburg1 - 4Union Berlin[0-3]
16:3007.05.2022Greuther Furth1 - 3Dortmund[0-1]
16:3007.05.2022Hoffenheim2 - 4Bayer Leverkusen[2-1]
21:3006.05.2022Bochum2 - 1Arminia Bielefeld[1-1]
21:3002.05.2022Bayer Leverkusen2 - 0Eintracht Frankfurt[1-0]
21:3002.05.2022B. Monchengladbach3 - 1RB Leipzig[2-1]
Germany: 2. Bundesliga
16:3015.05.2022Darmstadt3 - 0Paderborn[3-0]
16:3015.05.2022Hannover3 - 2Ingolstadt[1-1]
16:3015.05.2022Hansa Rostock2 - 3Hamburger SV[1-0]
16:3015.05.2022Heidenheim2 - 0Karlsruher SC[2-0]
16:3015.05.2022Nurnberg1 - 2Schalke[0-1]
16:3015.05.2022Sandhausen3 - 1Holstein Kiel[3-0]
16:3015.05.2022SG Dynamo Dresden0 - 1Aue[0-0]
16:3015.05.2022St. Pauli2 - 0Dusseldorf[0-0]
16:3015.05.2022Werder Bremen2 - 0Regensburg[1-0]
14:3008.05.2022Aue0 - 3Werder Bremen[0-0]
14:3008.05.2022Holstein Kiel3 - 0Nurnberg[2-0]
14:3008.05.2022Karlsruher SC2 - 2SG Dynamo Dresden[0-1]
21:3007.05.2022Schalke3 - 2St. Pauli[0-2]
14:3007.05.2022Hamburger SV2 - 1Hannover[2-1]
14:3007.05.2022Ingolstadt0 - 0Hansa Rostock[0-0]
14:3007.05.2022Regensburg0 - 2Heidenheim[0-0]
19:3006.05.2022Dusseldorf2 - 1Darmstadt[2-0]
19:3006.05.2022Paderborn2 - 0Sandhausen[1-0]
21:3030.04.2022Darmstadt6 - 0Aue[4-0]
14:3030.04.2022SG Dynamo Dresden1 - 1Regensburg[0-0]
Germany: 3. Liga
14:3014.05.2022Braunschweig0 - 1Viktoria Koln[0-0]
14:3014.05.2022Freiburg II1 - 1Saarbrucken[1-0]
14:3014.05.2022Hallescher1 - 1Wehen[1-1]
14:3014.05.2022Mannheim7 - 0TSV Havelse[3-0]
14:3014.05.2022Munich 18606 - 3Dortmund II[2-2]
14:3014.05.2022Verl1 - 1Duisburg[0-1]
14:3014.05.2022VfL Osnabruck1 - 5Magdeburg[1-1]
14:3014.05.2022Viktoria Berlin3 - 4Meppen[0-0]
14:3014.05.2022Zwickau7 - 0Wurzburger Kickers[1-0]
15:0008.05.2022Viktoria Koln2 - 0Kaiserslautern[2-0]
14:0008.05.2022Wurzburger Kickers1 - 2Hallescher[0-1]
15:0007.05.2022Duisburg1 - 0Freiburg II[1-0]
15:0007.05.2022Magdeburg4 - 0Munich 1860[0-0]
15:0007.05.2022Meppen3 - 2Braunschweig[2-1]
15:0007.05.2022Saarbrucken1 - 1Zwickau[1-0]
15:0007.05.2022TSV Havelse0 - 1VfL Osnabruck[0-0]
15:0007.05.2022Wehen1 - 1Mannheim[1-1]
20:0006.05.2022Dortmund II1 - 2Verl[1-0]
20:0002.05.2022Mannheim3 - 1Duisburg[3-0]
15:0030.04.2022Hallescher1 - 1Viktoria Koln[1-1]
Germany: Regionalliga North - Relegation Group
16:0015.05.2022Luneburger Hansa0 - 3St. Pauli II[0-2]
15:0015.05.2022Norderstedt0 - 0Hannoverscher SC[0-0]
Germany: Regionalliga North - Promotion Group
15:0015.05.2022Teutonia Ottensen6 - 1Delmenhorst[3-1]
Germany: Regionalliga North - Relegation Group
16:0014.05.2022BSV Rehden1 - 1Drochtersen/Assel[1-1]
16:0014.05.2022Jeddeloh2 - 0Altona[0-0]
16:0014.05.2022Oberneuland3 - 1Heider SV[0-0]
Germany: Regionalliga North - Promotion Group
15:0014.05.2022Werder Bremen II2 - 0Holstein Kiel II[2-0]
14:3014.05.2022SC Weiche-084 - 2Hildesheim[1-0]
14:0014.05.2022Hannover II1 - 1Hamburger SV II[1-0]
16:0008.05.2022Hildesheim0 - 2Holstein Kiel II[0-0]
16:0008.05.2022VfB Oldenburg3 - 2Hamburger SV II[0-0]
Germany: Regionalliga North - Relegation Group
15:0008.05.2022Altona1 - 2BSV Rehden[1-0]
15:0008.05.2022Phonix Lubeck4 - 0Oberneuland[1-0]
15:0008.05.2022St. Pauli II4 - 1Hannoverscher SC[2-1]
Germany: Regionalliga North - Promotion Group
17:0007.05.2022Delmenhorst1 - 2SC Weiche-08[1-0]
Germany: Regionalliga North - Relegation Group
15:0007.05.2022Drochtersen/Assel0 - 1Luneburger Hansa[0-0]
15:0007.05.2022Heider SV1 - 5Jeddeloh[1-2]
Germany: Regionalliga North - Promotion Group
15:0007.05.2022Werder Bremen II0 - 1Lubeck[0-0]
14:0007.05.2022Hannover II4 - 2Teutonia Ottensen[1-1]
19:3003.05.2022Lubeck3 - 1Hannover II[1-1]
Germany: Regionalliga North - Relegation Group
16:0001.05.2022Hannoverscher SC1 - 5Drochtersen/Assel[1-4]
16:0001.05.2022Luneburger Hansa1 - 1Altona[1-1]
Germany: Regionalliga North - Promotion Group
15:0001.05.2022Holstein Kiel II1 - 0Delmenhorst[0-0]
15:0001.05.2022Teutonia Ottensen2 - 2VfB Oldenburg[2-0]
Germany: Regionalliga North - Relegation Group
16:0030.04.2022BSV Rehden4 - 0Heider SV[2-0]
16:0030.04.2022Jeddeloh1 - 1Phonix Lubeck[0-1]
16:0030.04.2022Oberneuland0 - 6Norderstedt[0-2]
Germany: Regionalliga North - Promotion Group
14:3030.04.2022SC Weiche-082 - 1Hannover II[0-0]
20:3029.04.2022Lubeck5 - 0Hildesheim[2-0]
14:0029.04.2022Hamburger SV II2 - 1Werder Bremen II[0-0]
16:0024.04.2022Hildesheim2 - 2Hamburger SV II[1-1]
16:0024.04.2022VfB Oldenburg4 - 0SC Weiche-08[2-0]
Germany: Regionalliga North - Relegation Group
15:0024.04.2022Phonix Lubeck2 - 0BSV Rehden[1-0]
15:0024.04.2022St. Pauli II1 - 2Oberneuland[0-0]
Germany: Regionalliga North - Promotion Group
14:3024.04.2022Holstein Kiel II0 - 2Hannover II[0-0]
17:0023.04.2022Delmenhorst1 - 1Lubeck[0-0]
Germany: Regionalliga North - Relegation Group
16:0023.04.2022Altona1 - 1Hannoverscher SC[1-0]
15:0023.04.2022Heider SV1 - 2Luneburger Hansa[0-2]
Germany: Regionalliga North - Promotion Group
15:0023.04.2022Werder Bremen II3 - 0Teutonia Ottensen[1-0]
Germany: Regionalliga North - Relegation Group
20:0022.04.2022Norderstedt0 - 0Jeddeloh[0-0]
Germany: Regionalliga Nordost
14:0015.05.2022Altglienicke2 - 4BFC Dynamo[1-2]
14:0015.05.2022Berliner AK 077 - 5Rathenow[3-1]
14:0015.05.2022Chemnitzer5 - 0Tasmania Berlin[1-0]
14:0015.05.2022Eilenburg2 - 3Hertha Berlin II[1-2]
14:0015.05.2022Energie Cottbus4 - 1Chemie Leipzig[3-1]
14:0015.05.2022Furstenwalde1 - 0Jena[1-0]
14:0015.05.2022Halberstadt2 - 1Lichtenberg[0-0]
14:0015.05.2022Lokomotive Leipzig3 - 1Luckenwalde[2-0]
14:0015.05.2022Meuselwitz1 - 1Babelsberg[0-0]
14:0015.05.2022TB Berlin3 - 0Auerbach[2-0]
14:0008.05.2022Auerbach1 - 4Chemnitzer[1-3]
14:0008.05.2022Babelsberg2 - 1Halberstadt[0-1]
14:0008.05.2022Hertha Berlin II1 - 1Energie Cottbus[0-0]
14:0008.05.2022Lichtenberg3 - 2Eilenburg[1-0]
14:0008.05.2022Luckenwalde0 - 3Altglienicke[0-1]
14:0008.05.2022Rathenow2 - 0Furstenwalde[2-0]
14:0008.05.2022Tasmania Berlin0 - 6Meuselwitz[0-3]
16:3007.05.2022BFC Dynamo1 - 2Berliner AK 07[1-2]
16:3007.05.2022Chemie Leipzig2 - 1Lokomotive Leipzig[1-0]
14:0007.05.2022Jena2 - 1TB Berlin[2-1]
Germany: Regionalliga West
15:0014.05.2022Bonner1 - 5Oberhausen[1-2]
15:0014.05.2022Dusseldorf II0 - 0B. Monchengladbach II[0-0]
15:0014.05.2022Fortuna Koln2 - 1Lotte[1-0]
15:0014.05.2022Homberg0 - 0Alemannia Aachen[0-0]
15:0014.05.2022Lippstadt3 - 4Uerdingen[3-3]
15:0014.05.2022Preussen Munster2 - 1Koln II[0-1]
15:0014.05.2022RW Essen2 - 0Ahlen[1-0]
15:0014.05.2022Straelen1 - 4Rodinghausen[0-2]
15:0014.05.2022Wuppertaler4 - 1Wegberg-Beeck[3-0]
20:0013.05.2022Schalke II5 - 1Wiedenbruck[1-1]
15:0008.05.2022Lotte2 - 1Wuppertaler[1-1]
19:0007.05.2022Uerdingen3 - 4Schalke II[1-2]
15:0007.05.2022Ahlen1 - 1Bonner[0-1]
15:0007.05.2022B. Monchengladbach II0 - 4Fortuna Koln[0-1]
15:0007.05.2022Oberhausen0 - 1Lippstadt[0-0]
15:0007.05.2022Rodinghausen0 - 3RW Essen[0-2]
15:0007.05.2022Wegberg-Beeck2 - 3Straelen[2-1]
13:0007.05.2022Koln II2 - 1Homberg[1-1]
20:3006.05.2022Alemannia Aachen3 - 1Dusseldorf II[1-1]
20:3006.05.2022Wiedenbruck0 - 0Preussen Munster[0-0]
Germany: Regionalliga Sudwest
15:0014.05.2022Elversberg2 - 0FC 08 Homburg[1-0]
15:0014.05.2022Hoffenheim II0 - 2Steinbach Haiger[0-2]
15:0014.05.2022Kassel3 - 0Giessen[1-0]
15:0014.05.2022Offenbach4 - 0FSV Frankfurt[2-0]
15:0014.05.2022RW Koblenz0 - 1Grossaspach[0-0]
15:0014.05.2022Schott Mainz3 - 0Bahlinger[1-0]
15:0014.05.2022Ulm3 - 2Stuttgart II[1-1]
15:0014.05.2022Walldorf0 - 2Aalen[0-2]
18:3013.05.2022Mainz II3 - 2Balingen[2-1]
15:0007.05.2022Aalen0 - 0Kassel[0-0]
15:0007.05.2022Bahlinger0 - 2Mainz II[0-0]
15:0007.05.2022Balingen3 - 2Walldorf[2-0]
15:0007.05.2022FSV Frankfurt1 - 1Elversberg[1-1]
15:0007.05.2022Giessen1 - 2Hoffenheim II[1-0]
15:0007.05.2022Grossaspach3 - 1Ulm[0-0]
15:0007.05.2022Pirmasens2 - 1Schott Mainz[2-1]
15:0007.05.2022Steinbach Haiger2 - 1RW Koblenz[1-1]
15:0007.05.2022Stuttgart II2 - 4Offenbach[2-3]
15:0001.05.2022Mainz II4 - 1Pirmasens[2-1]
15:0001.05.2022Offenbach1 - 0Grossaspach[0-0]
Germany: Regionalliga Bayern
15:0014.05.2022Aubstadt9 - 1Schalding[5-0]
15:0014.05.2022Eichstatt1 - 0Augsburg II[1-0]
15:0014.05.2022Heimstetten1 - 2Eltersdorf[1-0]
15:0014.05.2022Memmingen1 - 0Nurnberg II[1-0]
15:0014.05.2022Schweinfurt1 - 2Illertissen[1-1]
15:0014.05.2022SpVgg Bayreuth2 - 1Aschaffenburg[1-0]
15:0014.05.2022Unterhaching2 - 0Rain/Lech[1-0]
20:0013.05.2022Bayern II0 - 4Burghausen[0-1]
20:0013.05.2022Rosenheim2 - 1Buchbach[0-0]
19:3010.05.2022Pipinsried3 - 2Aubstadt[1-1]
19:1510.05.2022Furth II2 - 0Unterhaching[1-0]
18:0007.05.2022Buchbach1 - 1Unterhaching[0-0]
15:0007.05.2022Aubstadt0 - 1Bayern II[0-1]
15:0007.05.2022Augsburg II5 - 1Eltersdorf[3-1]
15:0007.05.2022Furth II3 - 0Pipinsried[3-0]
15:0007.05.2022Heimstetten1 - 0Illertissen[0-0]
15:0007.05.2022Nurnberg II1 - 1Eichstatt[0-0]
15:0007.05.2022Rain/Lech3 - 0Schalding[1-0]
15:0007.05.2022Schweinfurt1 - 5SpVgg Bayreuth[1-1]
20:0006.05.2022Aschaffenburg3 - 1Rosenheim[0-0]
Germany: Oberliga Nofv-Nord
15:0015.05.2022CFC Hertha2 - 0Ludwigsfelder[1-0]
15:0015.05.2022Greifswald2 - 1Mahlsdorf[1-1]
15:0015.05.2022Neustrelitz2 - 1Stern[1-1]
15:0015.05.2022Schwerin3 - 0Seelow[2-0]
15:0015.05.2022Stendal1 - 4Torgelower Greif[0-2]
15:0014.05.2022Brandenburger0 - 2RSV Eintracht[0-1]
15:0014.05.2022Hansa Rostock II4 - 1Blau Weiss Berlin[3-0]
15:0014.05.2022Rostocker FC1 - 2Pampow[0-1]
15:0014.05.2022Staaken1 - 2Hertha Zehlendorf[0-1]
15:0008.05.2022Mahlsdorf2 - 0Brandenburger[0-0]
15:0008.05.2022MSV Neuruppin0 - 2Neustrelitz[0-0]
15:0008.05.2022Seelow1 - 4Staaken[0-0]
15:0008.05.2022Stendal0 - 10Hansa Rostock II[0-5]
14:0008.05.2022Stern1 - 3Greifswald[0-2]
15:0007.05.2022RSV Eintracht0 - 1CFC Hertha[0-0]
15:0007.05.2022Torgelower Greif1 - 3Hertha Zehlendorf[0-2]
14:0007.05.2022Blau Weiss Berlin1 - 0Rostocker FC[1-0]
14:0007.05.2022Ludwigsfelder2 - 0Schwerin[1-0]
15:0001.05.2022Brandenburger0 - 3Stern[0-1]
15:0001.05.2022Hansa Rostock II1 - 1Torgelower Greif[1-1]
Germany: Oberliga Nofv- Sud
15:0015.05.2022Erfurt5 - 1Einheit Wernigerode[2-0]
15:0015.05.2022Halle0 - 0Grimma[0-0]
15:0014.05.2022An der Fahner Hohe3 - 2Plauen[1-2]
15:0014.05.2022Arnstadt4 - 1Jena II[0-1]
15:0014.05.2022Bischofswerdaer0 - 1Blau-Weiss Zorbau[0-0]
15:0014.05.2022Einheit Rudolstadt0 - 3Martinroda[0-2]
15:0014.05.2022Inter Leipzig0 - 4Bautzen[0-1]
15:0014.05.2022Oberlausitz0 - 5Krieschow[0-4]
20:3013.05.2022Sandersdorf3 - 0Nordhausen[1-0]
19:3011.05.2022Bischofswerdaer3 - 3Inter Leipzig[0-1]
15:0008.05.2022Einheit Wernigerode5 - 1Arnstadt[2-1]
15:0008.05.2022Erfurt3 - 0Halle[2-0]
15:0008.05.2022Grimma1 - 0Nordhausen[1-0]
14:0008.05.2022Jena II1 - 2Oberlausitz[1-1]
15:0007.05.2022Krieschow4 - 0An der Fahner Hohe[2-0]
15:0007.05.2022Martinroda1 - 5Bischofswerdaer[0-1]
15:0007.05.2022Sandersdorf0 - 0Einheit Rudolstadt[0-0]
14:0007.05.2022Bautzen1 - 3Blau-Weiss Zorbau[1-1]
19:0004.05.2022An der Fahner Hohe0 - 2Jena II[0-2]
19:0004.05.2022Oberlausitz1 - 1Bischofswerdaer[0-0]
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Promotion Group
16:0015.05.2022Eckernforder SV1 - 1Eichede[0-0]
16:0015.05.2022Inter Turkspor Kiel6 - 3Pansdorf[1-2]
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Relegation Group
15:0015.05.2022Lubeck II - Kronshagen
16:0014.05.2022Dornbreite Lubeck8 - 0Altenholz[3-0]
15:0014.05.2022Eutin1 - 1SC Weiche-08 II[1-0]
15:0014.05.2022Neumunster3 - 3Frisia Risum-Lindholm[2-1]
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Promotion Group
14:3014.05.2022Bordesholm0 - 5Oldenburger[0-4]
14:3014.05.2022Flensburg1 - 4Todesfelde[0-2]
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Relegation Group
20:3011.05.2022Frisia Risum-Lindholm4 - 3Lubeck II[1-0]
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Promotion Group
20:3011.05.2022Inter Turkspor Kiel2 - 4Eichede[2-1]
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Relegation Group
20:0011.05.2022Altenholz2 - 6Neumunster[0-3]
20:0011.05.2022Dornbreite Lubeck1 - 1SC Weiche-08 II[0-0]
16:0008.05.2022Preussen Reinfeld1 - 1Altenholz[0-0]
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Promotion Group
16:0008.05.2022Eckernforder SV3 - 1Pansdorf[1-0]
15:0008.05.2022Eichede0 - 2Flensburg[0-0]
15:0008.05.2022Todesfelde2 - 1Bordesholm[1-1]
17:0007.05.2022Oldenburger6 - 2Inter Turkspor Kiel[3-1]
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Relegation Group
15:0007.05.2022Neumunster3 - 2SC Weiche-08 II[2-0]
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Promotion Group
20:3004.05.2022Oldenburger8 - 2Flensburg[5-1]
20:0004.05.2022Todesfelde5 - 0Inter Turkspor Kiel[2-0]
17:0001.05.2022Inter Turkspor Kiel3 - 4Todesfelde[1-3]
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Relegation Group
16:0001.05.2022Frisia Risum-Lindholm3 - 0Eutin[0-0]
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Promotion Group
17:0030.04.2022Eckernforder SV3 - 3Oldenburger[0-1]
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Relegation Group
15:0030.04.2022Altenholz1 - 0Lubeck II[0-0]
15:0030.04.2022Kronshagen0 - 2Neumunster[0-1]
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Promotion Group
14:3030.04.2022Bordesholm2 - 1Eichede[1-0]
14:3030.04.2022Flensburg2 - 1Pansdorf[1-0]
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Relegation Group
14:0030.04.2022SC Weiche-08 II3 - 1Preussen Reinfeld[0-1]
16:0024.04.2022Preussen Reinfeld3 - 0Kronshagen[1-0]
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Promotion Group
16:0024.04.2022Eckernforder SV3 - 0Todesfelde[2-0]
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Relegation Group
15:0023.04.2022Eutin0 - 0Altenholz[0-0]
15:0023.04.2022Lubeck II0 - 1SC Weiche-08 II[0-1]
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Promotion Group
14:3023.04.2022Bordesholm1 - 1Pansdorf[0-0]
14:3023.04.2022Flensburg3 - 2Oldenburger[1-1]
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Relegation Group
16:0018.04.2022Frisia Risum-Lindholm0 - 2Preussen Reinfeld[0-0]
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein
16:0018.04.2022Eckernforder SV1 - 0Flensburg[0-0]
15:0018.04.2022Eichede1 - 5Todesfelde[1-1]
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Relegation Group
14:0018.04.2022SC Weiche-08 II3 - 1Dornbreite Lubeck[1-1]
Germany: Oberliga Hamburg - Winners Stage
16:3014.05.2022Paloma3 - 0HEBC Hamburg[1-0]
15:0014.05.2022TSV Buchholz 081 - 2Sasel[0-1]
Germany: Oberliga Hamburg - Losers Stage
20:0013.05.2022Barmbek-Uhlenhorst2 - 2Hamburger SV III[2-0]
20:0013.05.2022Bramfelder SV3 - 3TuS Osdorf[1-3]
20:0013.05.2022Rugenbergen4 - 1VfL Lohbrugge[1-1]
20:0013.05.2022Suderelbe4 - 2Meiendorfer SV[2-0]
20:0013.05.2022Tornesch2 - 5Hamm United[0-3]
Germany: Oberliga Hamburg - Winners Stage
20:0013.05.2022Dassendorf2 - 3Niendorfer TSV[1-2]
20:0013.05.2022SC Victoria Hamburg2 - 1Wandsbeker Concordia[1-0]
Germany: Oberliga Hamburg - Losers Stage
20:0010.05.2022Bramfelder SV1 - 2Suderelbe[0-1]
Germany: Oberliga Hamburg - Winners Stage
20:0010.05.2022Curslack-Neuengamme2 - 4SC Victoria Hamburg[0-2]
Germany: Oberliga Hamburg - Losers Stage
19:3010.05.2022Rugenbergen8 - 0Meiendorfer SV[4-0]
Germany: Oberliga Hamburg - Winners Stage
16:0008.05.2022Sasel2 - 2SC Victoria Hamburg[1-1]
Germany: Oberliga Hamburg - Losers Stage
15:0008.05.2022Rugenbergen4 - 0Barmbek-Uhlenhorst[2-0]
Germany: Oberliga Hamburg - Winners Stage
15:0008.05.2022Niendorfer TSV2 - 2Paloma[0-2]
15:0008.05.2022TSV Buchholz 081 - 2Dassendorf[1-1]
16:0007.05.2022Curslack-Neuengamme4 - 2HEBC Hamburg[2-1]
Germany: Oberliga Hamburg - Losers Stage
15:0007.05.2022Meiendorfer SV1 - 2TuS Osdorf[1-1]
15:0007.05.2022VfL Lohbrugge2 - 4Tornesch[2-0]
21:0006.05.2022Hamburger SV III5 - 3Bramfelder SV[1-2]
20:3006.05.2022Hamm United4 - 4Suderelbe[2-3]
20:3003.05.2022Meiendorfer SV0 - 4Hamburger SV III[0-1]
20:3003.05.2022TuS Osdorf5 - 0Bramfelder SV[2-0]
Germany: Oberliga Hamburg
20:3003.05.2022VfL Lohbrugge1 - 0Hamm United[1-0]
Germany: Oberliga Hamburg - Winners Stage
20:0003.05.2022Dassendorf3 - 1TSV Buchholz 08[2-1]
20:0003.05.2022HEBC Hamburg4 - 2Curslack-Neuengamme[1-0]
Germany: Oberliga Hamburg - Losers Stage
15:0001.05.2022Rugenbergen3 - 1Bramfelder SV[1-0]
Germany: Oberliga Hamburg - Winners Stage
15:0001.05.2022TSV Buchholz 080 - 3Wandsbeker Concordia[0-1]
15:0030.04.2022Niendorfer TSV1 - 0Curslack-Neuengamme[1-0]
Germany: Oberliga Hamburg - Losers Stage
21:0029.04.2022Hamburger SV III10 - 3Meiendorfer SV[5-0]
20:3029.04.2022TuS Osdorf2 - 0Hamm United[1-0]
20:0029.04.2022Tornesch0 - 1VfL Lohbrugge[0-0]
Germany: Oberliga Hamburg - Winners Stage
20:3028.04.2022SC Victoria Hamburg1 - 2Curslack-Neuengamme[0-0]
20:0027.04.2022HEBC Hamburg1 - 3Dassendorf[0-2]
20:0026.04.2022Curslack-Neuengamme4 - 1TSV Buchholz 08[1-1]
Germany: Oberliga Hamburg - Losers Stage
16:0024.04.2022Tornesch3 - 0Barmbek-Uhlenhorst[1-0]
Germany: Oberliga Hamburg - Winners Stage
11:4524.04.2022HEBC Hamburg2 - 3Sasel[1-2]
16:0023.04.2022Curslack-Neuengamme1 - 4Niendorfer TSV[1-3]
14:0023.04.2022Dassendorf1 - 1SC Victoria Hamburg[1-1]
Germany: Oberliga Hamburg - Losers Stage
21:0022.04.2022Suderelbe6 - 0Bramfelder SV[3-0]
Germany: Oberliga Hamburg - Winners Stage
20:3022.04.2022Wandsbeker Concordia3 - 1TSV Buchholz 08[2-0]
Germany: Oberliga Bremen
20:0013.05.2022Blumenthaler1 - 3BTS Neustadt[0-1]
20:0013.05.2022Brinkumer6 - 0SFL Bremerhaven[4-0]
20:0013.05.2022Geestemunde4 - 2Aumund-Vegesack[1-0]
20:0013.05.2022Habenhauser1 - 5Bremer[0-3]
20:0013.05.2022Hastedt0 - 5Komet Arsten[0-2]
20:0013.05.2022Hemelingen6 - 2Borgfeld[1-1]
20:0013.05.2022Leher0 - 3Union 60 Bremen[0-1]
20:0013.05.2022Schwachhausen4 - 3Vatan Bremen[2-0]
20:0013.05.2022Werder Bremen III2 - 2OSC Bremerhaven[1-1]
20:0010.05.2022Vatan Bremen0 - 2Aumund-Vegesack[0-0]
16:3008.05.2022SFL Bremerhaven3 - 1Hastedt[2-1]
16:0008.05.2022Komet Arsten3 - 1Hemelingen[1-1]
16:0008.05.2022Union 60 Bremen2 - 2Blumenthaler[0-2]
14:0008.05.2022Schwachhausen1 - 2Geestemunde[0-0]
16:0007.05.2022OSC Bremerhaven - Borgfeld
15:0007.05.2022Aumund-Vegesack1 - 2Brinkumer[0-0]
14:0007.05.2022BTS Neustadt2 - 0Habenhauser[0-0]
21:0006.05.2022Werder Bremen III2 - 3Leher[1-1]
19:3006.05.2022Bremer5 - 1Vatan Bremen[3-1]
20:0005.05.2022Schwachhausen3 - 1Blumenthaler[0-0]
Germany: Oberliga Niedersachsen - Losers Stage
16:0015.05.2022Gifhorn4 - 1Hagen/Uthlede[1-1]
16:0015.05.2022SVG Gottingen1 - 0Rotenburger[0-0]
16:0015.05.2022Wolfenbuttel0 - 3Bersenbruck[0-2]
Germany: Oberliga Niedersachsen - Winners Stage
16:0015.05.2022Arminia Hannover3 - 2Heeslinger[1-1]
16:0015.05.2022Egestorf-Langreder5 - 0VfL Oldenburg[2-0]
16:0015.05.2022FT Braunschweig0 - 4Emden[0-0]
16:0015.05.2022Lupo-Martini Wolfsburg0 - 2Spelle-Venhaus[0-1]
16:0015.05.2022Ramlingen-Ehlershausen0 - 2Lohne[0-1]
Germany: Oberliga Niedersachsen - Losers Stage
18:0014.05.2022Eintracht Northeim5 - 3Uphusen[2-1]
18:0014.05.2022Tundern2 - 1Eintracht Celle[-]
20:0011.05.2022Bersenbruck2 - 1SVG Gottingen[1-1]
Germany: Oberliga Niedersachsen - Winners Stage
20:0011.05.2022Emden2 - 2Lupo-Martini Wolfsburg[1-0]
20:0011.05.2022Heeslinger2 - 1FT Braunschweig[2-0]
20:0011.05.2022Lohne8 - 1Arminia Hannover[3-0]
20:0011.05.2022Spelle-Venhaus1 - 4Egestorf-Langreder[1-0]
20:0011.05.2022VfL Oldenburg3 - 0Ramlingen-Ehlershausen[2-0]
Germany: Oberliga Niedersachsen - Losers Stage
16:0008.05.2022Bersenbruck3 - 1Eintracht Northeim[2-0]
16:0008.05.2022Rotenburger2 - 1Gifhorn[1-0]
Germany: Oberliga Niedersachsen - Winners Stage
16:0008.05.2022Emden2 - 4Arminia Hannover[1-0]
16:0008.05.2022Heeslinger4 - 1Ramlingen-Ehlershausen[1-0]
16:0008.05.2022Lohne5 - 0Egestorf-Langreder[1-0]
16:0008.05.2022Spelle-Venhaus6 - 0FT Braunschweig[1-0]
16:0008.05.2022VfL Oldenburg4 - 2Lupo-Martini Wolfsburg[1-2]
Germany: Oberliga Niedersachsen - Losers Stage
16:0007.05.2022Eintracht Celle4 - 1Wolfenbuttel[2-0]
15:0007.05.2022Hagen/Uthlede2 - 2Tundern[0-1]
20:1506.05.2022SVG Gottingen3 - 1Uphusen[2-0]
20:0004.05.2022Bersenbruck2 - 1Gifhorn[0-0]
Germany: Oberliga Niedersachsen - Winners Stage
16:0001.05.2022Arminia Hannover2 - 3Spelle-Venhaus[1-0]
16:0001.05.2022Egestorf-Langreder1 - 1Heeslinger[0-0]
16:0001.05.2022Lupo-Martini Wolfsburg1 - 0Lohne[1-0]
Germany: Oberliga Niedersachsen - Losers Stage
15:0001.05.2022Eintracht Northeim2 - 3Eintracht Celle[0-1]
18:3030.04.2022SVG Gottingen0 - 0Bersenbruck[0-0]
18:0030.04.2022Wolfenbuttel4 - 1Hagen/Uthlede[3-1]
Germany: Oberliga Niedersachsen - Winners Stage
17:0030.04.2022FT Braunschweig1 - 1VfL Oldenburg[0-0]
17:0030.04.2022Ramlingen-Ehlershausen0 - 3Emden[0-1]
Germany: Oberliga Niedersachsen - Losers Stage
16:0030.04.2022Gifhorn3 - 0Uphusen[1-0]
14:0030.04.2022Tundern1 - 3Rotenburger[1-2]
16:0024.04.2022Eintracht Celle6 - 0SVG Gottingen[4-0]
16:0024.04.2022Gifhorn2 - 1Bersenbruck[1-0]
16:0024.04.2022Rotenburger1 - 1Wolfenbuttel[0-0]
Germany: Oberliga Westfalen - Promotion Group
17:0015.05.2022Erndtebruck1 - 6Kaan-Marienborn[0-1]
Germany: Oberliga Westfalen - Relegation Group
16:1515.05.2022Westfalia Herne0 - 2Holzwickeder SC[0-2]
16:0015.05.2022Clarholz2 - 0Ennepetal[1-0]
16:0015.05.2022Finnentrop/Bamenohl1 - 2Vreden[0-0]
16:0015.05.2022Preussen Munster 24 - 1Haltern[1-0]
Germany: Oberliga Westfalen - Promotion Group
16:0015.05.2022ASC 09 Dortmund2 - 3SG Wattenscheid[1-0]
16:0015.05.2022Eintracht Rheine0 - 0Schermbeck 2020[0-0]
16:0015.05.2022Paderborn II1 - 1FC Gutersloh[1-1]
16:0015.05.2022Siegen1 - 5Westfalia Rhynern[1-3]
Germany: Oberliga Westfalen - Relegation Group
20:3013.05.2022Hammer SpVgg.2 - 1Sprockhovel[1-1]
16:3008.05.2022Vreden2 - 0Preussen Munster 2[1-0]
16:1508.05.2022Ennepetal2 - 0Hammer SpVgg.[1-0]
16:1508.05.2022Westfalia Herne1 - 4RSV Meinerzhagen[1-2]
16:0008.05.2022Holzwickeder SC2 - 1Clarholz[2-0]
16:0008.05.2022Sprockhovel1 - 3Finnentrop/Bamenohl[0-1]
Germany: Oberliga Westfalen - Promotion Group
16:0008.05.2022FC Gutersloh2 - 0Eintracht Rheine[0-0]
16:0008.05.2022Kaan-Marienborn4 - 0Siegen[1-0]
16:0008.05.2022SG Wattenscheid2 - 1Paderborn II[1-0]
16:0008.05.2022Westfalia Rhynern4 - 1ASC 09 Dortmund[1-0]
15:3007.05.2022Schermbeck 20200 - 1Erndtebruck[0-0]
Germany: Oberliga Westfalen - Relegation Group
20:4505.05.2022Preussen Munster 22 - 2Finnentrop/Bamenohl[0-0]
20:3005.05.2022Ennepetal1 - 1Sprockhovel[1-1]
20:3005.05.2022Westfalia Herne2 - 1Haltern[0-1]
Germany: Oberliga Westfalen - Promotion Group
20:3005.05.2022FC Gutersloh1 - 1Siegen[0-0]
Germany: Oberliga Westfalen - Relegation Group
20:0005.05.2022Clarholz4 - 0RSV Meinerzhagen[2-0]
20:0005.05.2022Hammer SpVgg.3 - 3Holzwickeder SC[0-1]
Germany: Oberliga Westfalen - Promotion Group
16:3001.05.2022Erndtebruck2 - 1Eintracht Rheine[0-0]
Germany: Oberliga Westfalen - Relegation Group
16:0001.05.2022Holzwickeder SC4 - 2Ennepetal[1-1]
16:0001.05.2022RSV Meinerzhagen3 - 0Hammer SpVgg.[1-0]
16:0001.05.2022Sprockhovel5 - 2Preussen Munster 2[2-1]
16:0001.05.2022Vreden5 - 0Westfalia Herne[3-0]
Germany: Oberliga Westfalen - Promotion Group
16:0001.05.2022ASC 09 Dortmund2 - 2Kaan-Marienborn[1-1]
16:0001.05.2022SG Wattenscheid0 - 1FC Gutersloh[0-1]
16:0001.05.2022Siegen2 - 3Schermbeck 2020[1-1]
Germany: Oberliga Westfalen - Relegation Group
18:3030.04.2022Haltern1 - 1Clarholz[0-0]
Germany: Oberliga Westfalen - Promotion Group
16:3030.04.2022Paderborn II0 - 0Westfalia Rhynern[0-0]
16:0024.04.2022Eintracht Rheine1 - 1Siegen[1-0]
16:0024.04.2022FC Gutersloh5 - 3Erndtebruck[3-1]
16:0024.04.2022Schermbeck 20201 - 2ASC 09 Dortmund[0-0]
16:0024.04.2022Westfalia Rhynern1 - 0SG Wattenscheid[0-0]
Germany: Oberliga Hessen - Promotion Group
16:0015.05.2022Eddersheim4 - 1Erlensee[3-0]
Germany: Oberliga Hessen - Relegation Group
16:0015.05.2022Ginsheim0 - 4Alzenau[0-2]
16:0015.05.2022RW Walldorf3 - 0SV Steinbach[2-0]
16:0015.05.2022Viktoria Griesheim6 - 0Flieden[5-0]
16:0015.05.2022Zeilsheim0 - 1Baunatal[0-1]
Germany: Oberliga Hessen - Promotion Group
17:0014.05.2022TUS Dietkirchen1 - 3Fulda-Lehnerz[0-3]
16:0014.05.2022Hessen Dreieich4 - 3Fernwald[4-1]
16:0014.05.2022Waldgirmes4 - 0Neuhof[3-0]
Germany: Oberliga Hessen - Relegation Group
16:0014.05.2022Friedberg2 - 1Hunfelder[2-0]
21:0013.05.2022Bad Vilbel0 - 0Hanau[0-0]
Germany: Oberliga Hessen - Promotion Group
20:3010.05.2022TUS Dietkirchen0 - 3Fernwald[0-2]
16:0008.05.2022Neuhof1 - 1Hessen Dreieich[0-0]
Germany: Oberliga Hessen - Relegation Group
16:0008.05.2022SV Steinbach2 - 1Bad Vilbel[1-1]
Germany: Oberliga Hessen - Promotion Group
17:0007.05.2022Erlensee1 - 0Hadamar[1-0]
17:0007.05.2022Stadtallendorf3 - 0TUS Dietkirchen[1-0]
16:0007.05.2022Fernwald1 - 3Eddersheim[0-2]
Germany: Oberliga Hessen - Relegation Group
16:0007.05.2022Alzenau4 - 1RW Walldorf[3-0]
16:0007.05.2022Flieden0 - 2Ginsheim[0-1]
16:0007.05.2022Hanau4 - 0Zeilsheim[2-0]
15:3007.05.2022Baunatal1 - 1Friedberg[1-1]
Germany: Oberliga Hessen - Promotion Group
15:0007.05.2022Fulda-Lehnerz6 - 0Waldgirmes[3-0]
Germany: Oberliga Hessen - Relegation Group
14:0007.05.2022Hunfelder0 - 3Viktoria Griesheim[0-1]
16:0001.05.2022Bad Vilbel1 - 1Alzenau[0-0]
16:0001.05.2022Ginsheim3 - 1Hunfelder[0-1]
16:0001.05.2022RW Walldorf5 - 0Flieden[4-0]
16:0001.05.2022Viktoria Griesheim3 - 3Baunatal[2-2]
16:0001.05.2022Zeilsheim0 - 1SV Steinbach[0-1]
Germany: Oberliga Hessen - Promotion Group
18:3030.04.2022TUS Dietkirchen1 - 2Neuhof[0-0]
16:0030.04.2022Hadamar3 - 2Stadtallendorf[1-0]
Germany: Oberliga Hessen - Relegation Group
16:0030.04.2022Friedberg4 - 0Hanau[2-0]
Germany: Oberliga Hessen - Promotion Group
20:4528.04.2022Erlensee3 - 3Eddersheim[2-2]
16:0024.04.2022Neuhof0 - 0Eddersheim[0-0]
Germany: Oberliga Hessen - Relegation Group
16:0024.04.2022Hunfelder1 - 2RW Walldorf[0-1]
Germany: Oberliga Hessen - Promotion Group
17:0023.04.2022TUS Dietkirchen0 - 2Erlensee[0-1]
16:0023.04.2022Fernwald4 - 1Hadamar[0-0]
Germany: Oberliga Hessen - Relegation Group
16:0023.04.2022Hanau3 - 1Viktoria Griesheim[0-0]
Germany: Oberliga Hessen - Promotion Group
15:0023.04.2022Fulda-Lehnerz2 - 0Hessen Dreieich[2-0]
15:0023.04.2022Stadtallendorf5 - 0Waldgirmes[1-0]
20:4520.04.2022Fulda-Lehnerz9 - 0TUS Dietkirchen[2-0]
21:0019.04.2022Stadtallendorf2 - 1Hadamar[0-0]
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Promotion Group
15:0015.05.2022Diefflen0 - 1Eintracht Trier[0-0]
15:0015.05.2022TuS Koblenz0 - 3Mechtersheim[0-1]
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Relegation Group
18:3014.05.2022Emmelshausen3 - 4Elversberg II[-]
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Promotion Group
18:3014.05.2022Karbach3 - 3Arminia Ludwigshafen[1-1]
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Relegation Group
17:0014.05.2022Eisbachtal5 - 1Speyer[2-0]
16:3014.05.2022Eppelborn1 - 3SG 2000 Mulheim-Karlich[0-3]
16:3014.05.2022Jagersburg4 - 1Hassia Bingen[3-1]
16:3014.05.2022Pfeddersheim0 - 5Kaiserslautern II[0-0]
16:3014.05.2022Salmrohr - Rochling
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Promotion Group
16:3014.05.2022Dudenhofen2 - 1Gonsenheim[1-0]
16:3014.05.2022Engers1 - 3Worms[1-2]
16:3014.05.2022Waldalgesheim0 - 2Hertha Wiesbach[0-0]
19:3011.05.2022Dudenhofen0 - 1Eintracht Trier[0-0]
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Relegation Group
17:0008.05.2022Elversberg II1 - 4Eisbachtal[-]
17:0008.05.2022Speyer0 - 2Salmrohr[0-0]
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Promotion Group
15:0008.05.2022Hertha Wiesbach6 - 2TuS Koblenz[2-1]
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Relegation Group
20:0007.05.2022SG 2000 Mulheim-Karlich0 - 2Jagersburg[0-1]
16:3007.05.2022Hassia Bingen2 - 5Pfeddersheim[2-3]
16:3007.05.2022Kaiserslautern II2 - 1Eppelborn[1-0]
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Promotion Group
16:3007.05.2022Diefflen2 - 0Gonsenheim[1-0]
16:3007.05.2022Mechtersheim2 - 4Engers[1-2]
16:0007.05.2022Karbach4 - 4Dudenhofen[2-2]
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Relegation Group
15:0007.05.2022Rochling - Emmelshausen
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Promotion Group
15:0007.05.2022Eintracht Trier3 - 2Arminia Ludwigshafen[1-1]
15:0007.05.2022Worms5 - 0Waldalgesheim[3-0]
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Relegation Group
21:0004.05.2022Pfeddersheim3 - 0Eisbachtal[0-0]
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Promotion Group
21:0004.05.2022Hertha Wiesbach4 - 1Karbach[1-1]
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Relegation Group
20:3004.05.2022Rochling - Kaiserslautern II
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Promotion Group
20:3004.05.2022Mechtersheim1 - 2Gonsenheim[0-0]
15:3001.05.2022Waldalgesheim3 - 1Mechtersheim[3-1]
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Relegation Group
18:3030.04.2022Emmelshausen2 - 2Speyer[0-1]
17:0030.04.2022Eisbachtal3 - 2Rochling[1-2]
16:3030.04.2022Eppelborn2 - 1Hassia Bingen[0-1]
16:3030.04.2022Jagersburg4 - 2Kaiserslautern II[1-2]
16:3030.04.2022Salmrohr0 - 0Elversberg II[0-0]
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Promotion Group
16:3030.04.2022Engers5 - 3Hertha Wiesbach[3-1]
16:3030.04.2022Karbach3 - 2Diefflen[1-1]
15:0030.04.2022Worms4 - 1TuS Koblenz[1-0]
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Relegation Group
21:0029.04.2022Pfeddersheim3 - 0SG 2000 Mulheim-Karlich[2-0]
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Promotion Group
15:0024.04.2022Waldalgesheim3 - 1Diefflen[0-0]
Germany: Oberliga Bayern Nord
16:3014.05.2022Ammerthal3 - 4Grossbardorf[2-2]
15:0014.05.2022ATSV0 - 2Abtswind[0-1]
15:0014.05.2022Bamberg1 - 31. SC Feucht[1-1]
15:0014.05.2022Gebenbach5 - 3Wurzburger FV[1-2]
15:0014.05.2022Karlburg2 - 1Sand[0-1]
15:0014.05.2022Neumarkt1 - 3DJK Bamberg[0-2]
15:0014.05.2022Spvgg Ansbach 095 - 0Cham[2-0]
15:0014.05.2022Vatan Spor A'burg2 - 1Seligenporten[1-0]
15:0014.05.2022Vilzing3 - 0Bayern Hof[0-0]
20:0010.05.2022Abtswind2 - 11. SC Feucht[1-1]
16:0008.05.2022DJK Bamberg1 - 1Karlburg[0-1]
17:0007.05.2022Abtswind1 - 1Gebenbach[1-0]
17:0007.05.2022Cham1 - 31. SC Feucht[1-2]
17:0007.05.2022Sand0 - 7Vilzing[0-4]
16:0007.05.2022Bayern Hof0 - 0Vatan Spor A'burg[0-0]
16:0007.05.2022Wurzburger FV1 - 4Spvgg Ansbach 09[0-3]
15:0007.05.2022Bamberg2 - 3Neumarkt[0-1]
19:3006.05.2022Grossbardorf1 - 2ATSV[1-1]
19:3006.05.2022Seligenporten1 - 0Ammerthal[0-0]
19:3004.05.2022Bayern Hof1 - 2Spvgg Ansbach 09[0-1]
Germany: Oberliga Bayern Süd
15:0014.05.2022Deisenhofen7 - 1Dachau[4-0]
15:0014.05.2022Donaustauf5 - 1TSV 1880 Wasserburg[4-0]
15:0014.05.2022Garching2 - 0Landsberg[0-0]
15:0014.05.2022Ingolstadt II2 - 3Hankofen-Hailing[2-2]
15:0014.05.2022Ismaning0 - 2Kottern-St. Mang[0-1]
15:0014.05.2022Kirchanschoring3 - 0Munich 1860 II[0-0]
15:0014.05.2022Regensburg II4 - 2Pullach[2-1]
15:0014.05.2022Schwaben Augsburg1 - 1Gundelfingen[1-0]
15:0014.05.2022Schwabmunchen0 - 3VfB Hallbergmoos-Goldach[0-1]
15:0008.05.2022Munich 1860 II0 - 0Garching[0-0]
17:0007.05.2022Hankofen-Hailing1 - 1Ismaning[1-1]
16:0007.05.2022Gundelfingen1 - 2Regensburg II[0-1]
16:0007.05.2022Turkspor Augsburg1 - 3Donaustauf[0-0]
15:0007.05.2022Dachau1 - 2Ingolstadt II[0-2]
15:0007.05.2022Kottern-St. Mang2 - 1Schwaben Augsburg[2-0]
15:0007.05.2022Pullach0 - 1Kirchanschoring[0-1]
20:3006.05.2022TSV 1880 Wasserburg - Schwabmunchen
20:3006.05.2022VfB Hallbergmoos-Goldach3 - 2Deisenhofen[1-2]
16:0001.05.2022Garching3 - 3Pullach[2-2]
18:0030.04.2022Schwabmunchen0 - 2Turkspor Augsburg[0-1]
Germany: Oberliga Baden-Württemberg
18:3014.05.2022Walldorf II2 - 0Goppinger SV[2-0]
16:3014.05.2022Linx1 - 2SU Neckarsulm[1-1]
16:3014.05.2022Oberachern2 - 4Nottingen[2-2]
16:3014.05.2022Reutlingen6 - 0Bruchsal[2-0]
16:3014.05.2022Villingen2 - 0Pforzheim[0-0]
15:0014.05.2022Backnang4 - 1TSV Ilshofen[3-1]
15:0014.05.2022Dorfmerkingen2 - 1Rielasingen-Arlen[0-1]
15:0014.05.2022Freiberg0 - 0Bietigheim-Bissingen[0-0]
15:0014.05.2022Ravensburg0 - 4Freiburger[0-0]
15:0014.05.2022Stutt. Kickers3 - 0Lorrach-Brombach[0-0]
20:3011.05.2022Bruchsal0 - 3Goppinger SV[0-1]
20:0011.05.2022Pforzheim4 - 1Oberachern[3-0]
19:3011.05.2022Dorfmerkingen0 - 0Backnang[0-0]
16:0008.05.2022Lorrach-Brombach0 - 3Oberachern[0-0]
16:0008.05.2022Rielasingen-Arlen3 - 4Linx[2-1]
18:0007.05.2022Goppinger SV0 - 1Stutt. Kickers[0-1]
16:3007.05.2022Bietigheim-Bissingen1 - 1Walldorf II[0-1]
16:3007.05.2022Bruchsal0 - 5Freiberg[0-1]
16:3007.05.2022Nottingen2 - 2Dorfmerkingen[1-0]
15:3007.05.2022Freiburger2 - 0Backnang[1-0]
Germany: Oberliga Mittelrhein
16:3015.05.2022Deutz2 - 3Freialdenhoven[1-1]
16:3015.05.2022Fortuna Koln II3 - 4Hurth[1-0]
16:3015.05.2022Pesch0 - 3Bergisch Gladbach[0-0]
16:0015.05.2022Alfter1 - 2Friesdorf[0-1]
16:0015.05.2022Breinig0 - 1FC Viktoria 08[0-1]
16:0015.05.2022Duren5 - 0Frechen[2-0]
16:0015.05.2022Glesch-Paffendorf2 - 0Eilendorf[0-0]
16:0015.05.2022Hennef5 - 1VfL Vichttal[2-0]
16:0015.05.2022Wesseling-Urfeld1 - 1Siegburger[1-0]
16:3008.05.2022Frechen3 - 1Deutz[1-1]
16:3008.05.2022Friesdorf3 - 3Pesch[0-1]
16:3008.05.2022VfL Vichttal2 - 1Siegburger[1-1]
16:0008.05.2022Bergisch Gladbach6 - 0Glesch-Paffendorf[2-0]
16:0008.05.2022Eilendorf0 - 0Breinig[0-0]
16:0008.05.2022FC Viktoria 086 - 0Wesseling-Urfeld[1-0]
16:0008.05.2022Freialdenhoven2 - 1Alfter[0-0]
16:0008.05.2022Hennef4 - 3Fortuna Koln II[1-0]
16:0008.05.2022Hurth1 - 1Duren[0-0]
16:3001.05.2022Fortuna Koln II6 - 1VfL Vichttal[2-1]
16:3001.05.2022Pesch3 - 3Freialdenhoven[2-1]
Germany: Oberliga Niederrhein - Losers Stage
16:3015.05.2022Dusseldorf-West0 - 1DJK Teutonia St.Tonis[0-1]
16:3015.05.2022FSV Duisburg1 - 1Jahn Hiesfeld[0-1]
16:3015.05.2022SC Velbert7 - 41.FC Monchengladbach[3-0]
Germany: Oberliga Niederrhein - Winners Stage
16:3015.05.2022Bocholt3 - 1SW Essen[1-1]
Germany: Oberliga Niederrhein - Losers Stage
16:0015.05.2022Niederwenigern3 - 1SpVgg Sterkrade-Nord[1-1]
16:0015.05.2022Union Nettetal4 - 0Kray[2-0]
Germany: Oberliga Niederrhein - Winners Stage
16:0015.05.2022Germania Ratingen1 - 2SSVg Velbert[1-1]
16:0015.05.2022Schonnebeck1 - 1Meerbusch[0-1]
17:0014.05.2022Baumberg3 - 2FC Monheim[1-0]
17:0014.05.2022TVD Velbert4 - 2Hilden[3-1]
Germany: Oberliga Niederrhein - Losers Stage
20:3013.05.2022TuRU Dusseldorf0 - 4Cronenberger[0-2]
Germany: Oberliga Niederrhein - Winners Stage
20:3011.05.2022Meerbusch3 - 1Kleve[3-0]
16:3008.05.2022Bocholt3 - 2Baumberg[1-1]
16:3008.05.2022Germania Ratingen1 - 0Meerbusch[1-0]
Germany: Oberliga Niederrhein - Losers Stage
16:0008.05.2022Cronenberger4 - 1Dusseldorf-West[2-1]
16:0008.05.2022Kray5 - 0Jahn Hiesfeld[2-0]
16:0008.05.2022Niederwenigern2 - 1Union Nettetal[0-0]
16:0008.05.2022SC Velbert0 - 3DJK Teutonia St.Tonis[0-1]
Germany: Oberliga Niederrhein - Winners Stage
16:0008.05.2022FC Monheim3 - 2Kleve[1-1]
16:0008.05.2022Hilden1 - 1SSVg Velbert[0-1]
16:0008.05.2022SW Essen2 - 3Schonnebeck[1-2]
Germany: Oberliga Niederrhein - Losers Stage
19:0007.05.20221.FC Monchengladbach1 - 4SpVgg Sterkrade-Nord[0-2]
20:3006.05.2022TuRU Dusseldorf1 - 1FSV Duisburg[0-1]
19:0030.04.20221.FC Monchengladbach2 - 3Union Nettetal[1-1]
Germany: Oberliga Niederrhein - Winners Stage
19:0030.04.2022SW Essen2 - 2Germania Ratingen[1-1]
17:3030.04.2022Hilden5 - 2Meerbusch[2-0]
Germany: Oberliga Niederrhein - Losers Stage
16:3030.04.2022DJK Teutonia St.Tonis2 - 2SpVgg Sterkrade-Nord[1-0]
16:3030.04.2022TuRU Dusseldorf3 - 1Dusseldorf-West[0-0]
Germany: Oberliga Niederrhein - Winners Stage
16:3030.04.2022Bocholt3 - 0Schonnebeck[0-0]
Germany: Oberliga Niederrhein - Losers Stage
16:0030.04.2022Jahn Hiesfeld5 - 0Niederwenigern[2-0]
16:0030.04.2022Kray2 - 0FSV Duisburg[1-0]
16:0030.04.2022SC Velbert2 - 1Cronenberger[1-0]
Germany: Oberliga Niederrhein - Winners Stage
21:0029.04.2022Kleve3 - 1Baumberg[3-0]
20:3029.04.2022FC Monheim1 - 1TVD Velbert[1-1]
Germany: Oberliga Niederrhein - Losers Stage
21:0027.04.2022Union Nettetal5 - 0Cronenberger[3-0]
16:3024.04.2022DJK Teutonia St.Tonis1 - 4Union Nettetal[0-3]
Germany: Oberliga Niederrhein - Winners Stage
16:3024.04.2022Germania Ratingen4 - 0Schonnebeck[1-0]
16:0024.04.2022Kleve1 - 1Bocholt[0-0]
16:0024.04.2022SW Essen0 - 4Hilden[0-1]
16:0024.04.2022TVD Velbert0 - 2Baumberg[0-1]
Germany: Dfb Pokal
21:4520.04.2022RB Leipzig2 - 1Union Berlin[0-1]
21:4519.04.2022Hamburger SV1 - 3Freiburg[0-3]
Germany: Junioren Bundesliga North
14:0030.04.2022Chemnitzer FC U190 - 2Hansa Rostock U19[0-1]
14:0030.04.2022Dresden U191 - 1Union Berlin U19[0-0]
14:0030.04.2022Eimsbutteler U190 - 4Hannover U19[0-1]
14:0030.04.2022Hallescher U191 - 2Hertha U19[0-1]
14:0030.04.2022Holstein Kiel U192 - 0Hamburger SV U19[0-0]
14:0030.04.2022RB Leipzig U191 - 1Cottbus U19[0-1]
14:0030.04.2022VfL Osnabruck U191 - 9St. Pauli U19[1-3]
14:0030.04.2022Viktoria Berlin U192 - 0Magdeburg U19[0-0]
14:0030.04.2022Wolfsburg U191 - 1Werder Bremen U19[1-0]
14:0023.04.2022Cottbus U192 - 0Holstein Kiel U19[2-0]
14:0023.04.2022Hamburger SV U194 - 1VfL Osnabruck U19[2-1]
14:0023.04.2022Hannover U191 - 0Chemnitzer FC U19[0-0]
14:0023.04.2022Hansa Rostock U191 - 3RB Leipzig U19[1-1]
14:0023.04.2022Hertha U191 - 0Viktoria Berlin U19[0-0]
14:0023.04.2022Magdeburg U192 - 2Dresden U19[1-2]
14:0023.04.2022St. Pauli U192 - 0Jena U19[2-0]
14:0023.04.2022Union Berlin U190 - 3Eimsbutteler U19[0-2]
14:0023.04.2022Werder Bremen U192 - 3Hallescher U19[2-1]
Germany: Junioren Bundesliga South
14:0030.04.2022Darmstadt U190 - 2Saarbrucken U19[0-0]
14:0030.04.2022Heidenheim U190 - 1Augsburg U19[0-0]
14:0030.04.2022Ingolstadt U1910 - 0Kassel U19[4-0]
14:0030.04.2022Kaiserslautern U190 - 4Eintracht Frankfurt U19[0-2]
14:0030.04.2022Karlsruher SC U191 - 1Furth U19[1-1]
14:0030.04.2022Stuttgarter Kickers U190 - 2Stuttgart U19[0-1]
14:0030.04.2022Walldorf U191 - 2Nurnberg U19[1-1]
12:0030.04.2022Freiburg U194 - 0Ulm U19[1-0]
12:0030.04.2022Offenbach U193 - 2Bayern U19[2-1]
12:0030.04.2022Unterhaching U193 - 2Hoffenheim U19[0-2]
14:0023.04.2022Augsburg U194 - 1Darmstadt U19[2-0]
14:0023.04.2022Bayern U192 - 3Heidenheim U19[2-1]
14:0023.04.2022Eintracht Frankfurt U193 - 2Unterhaching U19[3-0]
14:0023.04.2022Hoffenheim U194 - 1Ingolstadt U19[1-0]
14:0023.04.2022Kassel U190 - 6Walldorf U19[0-3]
14:0023.04.2022Nurnberg U192 - 0Karlsruher SC U19[1-0]
14:0023.04.2022Saarbrucken U191 - 0Stuttgarter Kickers U19[0-0]
14:0023.04.2022Stuttgart U193 - 0Kaiserslautern U19[1-0]
14:0023.04.2022Ulm U192 - 1Offenbach U19[2-1]
11:0023.04.2022Furth U191 - 1Mainz U19[0-1]
Germany: Junioren Bundesliga West
14:0030.04.2022Alemannia Aachen U191 - 1Fortuna Koln U19[1-0]
14:0030.04.2022B. Monchengladbach U190 - 1Bochum U19[0-1]
14:0030.04.2022Dortmund U191 - 0RW Essen U19[1-0]
14:0030.04.2022Dusseldorf U191 - 2Duisburg U19[1-1]
14:0030.04.2022Koln U197 - 0Bielefeld U19[3-0]
14:0030.04.2022Leverkusen U192 - 2Paderborn U19[1-0]
14:0030.04.2022Viktoria Koln U195 - 3Preussen Munster U19[0-2]
14:0030.04.2022Wuppertaler U194 - 1Oberhausen U19[1-0]
14:0023.04.2022Bielefeld U190 - 3Schalke U19[0-0]
14:0023.04.2022Bochum U194 - 0Viktoria Koln U19[1-0]
14:0023.04.2022Duisburg U192 - 1Koln U19[1-0]
14:0023.04.2022Fortuna Koln U192 - 3Dusseldorf U19[2-1]
14:0023.04.2022Oberhausen U193 - 1Leverkusen U19[1-1]
14:0023.04.2022Paderborn U193 - 1Alemannia Aachen U19[1-0]
14:0023.04.2022Preussen Munster U191 - 5Dortmund U19[0-2]
14:0023.04.2022RW Essen U192 - 1Wuppertaler U19[1-0]
Germany: Junioren Bundesliga Play Offs
12:0015.05.2022Schalke U191 - 0Dortmund U19[0-0]
12:0014.05.2022Hertha U192 - 0Augsburg U19[1-0]
12:0007.05.2022Dortmund U195 - 1Schalke U19[1-1]
17:0006.05.2022Augsburg U191 - 3Hertha U19[1-1]
Germany: Bundesliga Women
15:0015.05.2022Bayern Munich W5 - 0Potsdam W[4-0]
15:0015.05.2022Eintracht Frankfurt W4 - 0Werder Bremen W[1-0]
15:0015.05.2022Hoffenheim W3 - 3Sand W[1-0]
15:0015.05.2022Koln W0 - 0Freiburg W[0-0]
15:0015.05.2022SGS Essen W3 - 0Jena W[3-0]
15:0015.05.2022Wolfsburg W7 - 1Bayer Leverkusen W[6-0]
17:0008.05.2022Jena W1 - 10Wolfsburg W[0-5]
17:0008.05.2022Werder Bremen W0 - 1Hoffenheim W[0-1]
14:0008.05.2022Freiburg W3 - 0SGS Essen W[2-0]
14:0008.05.2022Sand W1 - 0Koln W[0-0]
15:0007.05.2022Potsdam W0 - 2Eintracht Frankfurt W[0-0]
20:1506.05.2022Bayer Leverkusen W0 - 3Bayern Munich W[0-3]
20:1504.05.2022SGS Essen W1 - 5Wolfsburg W[1-3]
19:0024.04.2022Freiburg W7 - 1Sand W[5-0]
17:0024.04.2022Koln W1 - 1Werder Bremen W[1-1]
14:0024.04.2022Eintracht Frankfurt W2 - 1Bayer Leverkusen W[0-0]
15:0023.04.2022Hoffenheim W1 - 2Potsdam W[1-0]
20:1522.04.2022Jena W0 - 4Bayern Munich W[0-0]
Germany: 2. Bundesliga Women
15:0015.05.2022Hoffenheim II W0 - 2Elversberg W[0-0]
15:0015.05.2022Meppen W2 - 2Gutersloh W[1-2]
12:0015.05.2022Bayern Munich II W4 - 5Borussia Bocholt W[1-3]
12:0015.05.2022Duisburg W1 - 01.FC Nurnberg W[0-0]
12:0015.05.2022RB Leipzig W3 - 1Henstedt-Ulzburg W[3-0]
12:0015.05.2022Wolfsburg II W4 - 1Ingolstadt W[3-1]
16:0014.05.2022Eintracht Frankfurt II W2 - 2Andernach W[1-1]
15:0008.05.2022Gutersloh W4 - 1Henstedt-Ulzburg W[0-1]
15:0008.05.2022RB Leipzig W2 - 11.FC Nurnberg W[2-1]
12:0008.05.2022Andernach W2 - 1Bayern Munich II W[1-0]
12:0008.05.2022Borussia Bocholt W2 - 1Hoffenheim II W[1-1]
12:0008.05.2022Elversberg W1 - 2Wolfsburg II W[1-1]
12:0008.05.2022Ingolstadt W1 - 2Duisburg W[1-0]
12:0008.05.2022Meppen W2 - 0Eintracht Frankfurt II W[2-0]
15:0001.05.2022Eintracht Frankfurt II W2 - 0Gutersloh W[1-0]
15:0001.05.2022Hoffenheim II W0 - 3Andernach W[0-1]
12:0001.05.2022Bayern Munich II W2 - 0Meppen W[1-0]
12:0001.05.2022Duisburg W6 - 1Elversberg W[2-1]
12:0001.05.2022Henstedt-Ulzburg W3 - 11.FC Nurnberg W[1-1]
12:0001.05.2022RB Leipzig W4 - 3Ingolstadt W[1-2]
Germany: Dfb Pokal Women
19:3018.04.2022Bayer Leverkusen W1 - 2Potsdam W[0-0]
13:3017.04.2022Bayern Munich W1 - 3Wolfsburg W[0-1]
Üye Yorumları
batinbey :  1 gün önce
Bu ay ödül eklenir değil mi?...devamı
trend28 :  2 gün önce
Büyük ödüller için bir gelişme var mı ...devamı
myfate :  2 gün önce
Admin merhaba nisan ayı bonusları hakkında bilgi verirmsn...devamı
Tikbahis :  2 gün önce
Merhaba, evet üstünde calisiliyor, kısa sürede çözülecek....devamı
angelir61 :  5 gün önce
ADMİN, MAÇLARIN BİRÇOĞU HALA ONAYLANMADI KONTROL EDERMİSİN...devamı
Mirliva :  7 gün önce
Amdin site yarraaa yemiş haberin olsun.. >)...devamı
myfate :  9 gün önce
Admin ay basindaki maclar halen sonuclanmamis gözüküyor....devamı
Mirliva :  9 gün önce
Site domain bann almış sanırım admin VPN ile giriş...devamı
Priapos :  12 gün önce
myfate yeni sitenin adı www.hovarda.com :)
...devamı
myfate :  13 gün önce
Yeni sitenin adı nedir yazmıyor ki bir yerde...devamı