Back to Top

Tik Bahis ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
• Jetbahis
Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Italy: Serie A
17:0006.03.2021Spezia - Benevento
20:0006.03.2021Udinese - Sassuolo
22:4506.03.2021Juventus - Lazio
14:3007.03.2021AS Roma - Genoa
17:0007.03.2021Crotone - Torino
17:0007.03.2021Fiorentina - Parma
17:0007.03.2021Verona - AC Milan
20:0007.03.2021Sampdoria - Cagliari
22:4507.03.2021Napoli - Bologna
22:4508.03.2021Inter - Atalanta
Italy: Serie B
16:0006.03.2021Cosenza - Frosinone
16:0006.03.2021Cremonese - Salernitana
16:0006.03.2021Entella - Ascoli
16:0006.03.2021Pescara - Spal
16:0006.03.2021Pisa - Reggina
18:0006.03.2021Venezia - Brescia
20:0006.03.2021Monza - Pordenone
17:0007.03.2021Empoli - Cittadella
23:0007.03.2021Reggiana - Lecce
21:0008.03.2021Chievo - L.R. Vicenza
Italy: Serie C - Group A
17:0007.03.2021Como - Pro Sesto
17:0007.03.2021Giana Erminio - Livorno
17:0007.03.2021Grosseto - Juventus U23
17:0007.03.2021Pergolettese - Olbia
17:0007.03.2021Pro Patria - Piacenza
19:3007.03.2021Lucchese - Pontedera
19:3007.03.2021Novara - Lecco
19:3007.03.2021Pistoiese - Pro Vercelli
19:3007.03.2021Renate - Carrarese
22:3007.03.2021Alessandria - AlbinoLeffe
Italy: Serie C - Group B
14:3007.03.2021Imolese - Triestina
14:3007.03.2021Sambenedettese - Arezzo
17:0007.03.2021Fano - Fermana
17:0007.03.2021Matelica - Legnago Salus
18:0007.03.2021Cesena - Vis Pesaro
19:3007.03.2021FeralpiSalo - Virtus Verona
19:3007.03.2021Gubbio - Ravenna
19:3007.03.2021Padova - Perugia
22:3007.03.2021Carpi - Modena
23:0008.03.2021Mantova - Sudtirol
Italy: Serie C - Group C
14:3007.03.2021Viterbese - Monopoli
17:0007.03.2021Bisceglie - Catania
17:0007.03.2021Palermo - Juve Stabia
17:0007.03.2021Teramo - Catanzaro
17:0007.03.2021Vibonese - Casertana
17:0007.03.2021Virtus Francavilla - Ternana
19:3007.03.2021Avellino - Paganese
19:3007.03.2021Bari - Potenza
22:3007.03.2021Turris - Foggia
Italy: Serie D - Group A
16:3007.03.2021Borgosesia - Sanremese
16:3007.03.2021Bra - Casale
16:3007.03.2021Castellanzese - Arconatese
16:3007.03.2021Chieri - Caronnese
16:3007.03.2021Citta di Varese - Fossano
16:3007.03.2021Gozzano - Lavagnese
16:3007.03.2021HSL Derthona - Vado
16:3007.03.2021PDHA - Folgore Caratese
16:3007.03.2021Saluzzo - Legnano
16:3007.03.2021Sestri Levante - Imperia
Italy: Serie D - Group B
16:3007.03.2021Breno - Ponte San Pietro
16:3007.03.2021Brusaporto - USD Casatese
16:3007.03.2021Calvina - Ciserano-Bergamo
16:3007.03.2021Caravaggio - Vis Nova Giussano
16:3007.03.2021Franciacorta - NibionnOggiono
16:3007.03.2021Real Calepina - Sona
16:3007.03.2021Seregno - Fanfulla
16:3007.03.2021Tritium - Crema
16:3007.03.2021Villa Alme - Scanzorosciate
Italy: Serie D - Group C
16:3007.03.2021Adriese - ArzignanoChiampo
16:3007.03.2021Caldiero Terme - Virtus Bolzano
16:3007.03.2021Feltre - Este
16:3007.03.2021Luparense - Campodarsego
16:3007.03.2021Manzanese - Cartigliano
16:3007.03.2021Mestre - Cjarlins Muzane
16:3007.03.2021Montebelluna - Chions
16:3007.03.2021San Giorgio-Sedico - Delta Porto Tolle
16:3007.03.2021Trento - Belluno
16:3007.03.2021Union Clodiense - Ambrosiana
16:3010.03.2021Campodarsego - Delta Porto Tolle
Italy: Serie D - Group D
16:3007.03.2021Forli - Aglianese Calcio
16:3007.03.2021G.S. Bagnolese - Fiorenzuola
16:3007.03.2021Lentigione - Real Forte Querceta
16:3007.03.2021Marignanese - Corticella
16:3007.03.2021Mezzolara - Correggese
16:3007.03.2021Prato - Sammaurese
16:3007.03.2021Pro Livorno - SCD Progresso
16:3007.03.2021Sasso Marconi - Ghivizzano Borgo
16:3007.03.2021Seravezza Pozzi - Rimini
16:3010.03.2021Aglianese Calcio - Mezzolara
16:3010.03.2021Sammaurese - Real Forte Querceta
Italy: Serie D - Group E
16:3007.03.2021ACN Siena - Flaminia
16:3007.03.2021Foligno - Grassina
16:3007.03.2021Montevarchi Calcio - Montespaccato
16:3007.03.2021Ostia Mare - Scandicci
16:3007.03.2021Pianese - Sangiovannese
16:3007.03.2021San Donato - Follonica Gavorrano
16:3007.03.2021Trastevere Calcio - Cannara
16:3007.03.2021Trestina - Lornano Badesse
16:3007.03.2021UC Sinalunghese - Tiferno Lerchi
16:3010.03.2021Montespaccato - Grassina
16:3010.03.2021San Donato - Trastevere Calcio
Italy: Serie D - Group F
16:3007.03.2021Agnonese - Castelnuovo Vomano
16:3007.03.2021Aprilia - Matese
16:3007.03.2021ASD Pineto Calcio - Vastese
16:3007.03.2021Castelfidardo - Cynthialbalonga
16:3007.03.2021Fiuggi - S. N. Notaresco
16:3007.03.2021Giulianova - US Tolentino
16:3007.03.2021Montegiorgio - Campobasso
16:3007.03.2021Porto Sant'Elpidio - Recanatese
16:3007.03.2021Rieti - Vastogirardi
16:3010.03.2021Matese - Giulianova
16:3010.03.2021Porto Sant'Elpidio - Agnonese
16:3010.03.2021Rieti - Montegiorgio
16:3010.03.2021Vastogirardi - US Tolentino
Italy: Serie D - Group G
16:3007.03.2021Afragolese - Savoia
16:3007.03.2021Arzachena - Gladiator
16:3007.03.2021Carbonia - Nuova Florida
16:3007.03.2021Insieme Formia - Latte Dolce
16:3007.03.2021Latina - Cassino
16:3007.03.2021Monterosi FC - Torres
16:3007.03.2021Muravera - SS Nola 1925
16:3007.03.2021Nocerina - Lanusei Calcio
16:3007.03.2021Vis Artena - Calcio Giugliano
16:3010.03.2021Calcio Giugliano - Arzachena
Italy: Serie D - Group H
16:3007.03.2021Audace Cerignola - Molfetta Calcio
16:3007.03.2021Bitonto - Altamura
16:3007.03.2021Brindisi - Citta di Fasano
16:3007.03.2021Casarano - Gravina
16:3007.03.2021Lavello - Francavilla
16:3007.03.2021Picerno - Fidelis Andria
16:3007.03.2021Puteolana - A.C.D. Nardo
16:3007.03.2021Real Aversa - Portici 1906
16:3007.03.2021Sorrento - Taranto
16:3010.03.2021Bitonto - Casarano
16:3010.03.2021Gravina - Picerno
16:3010.03.2021Molfetta Calcio - Portici 1906
16:3010.03.2021Sorrento - Puteolana
16:3010.03.2021Taranto - Fidelis Andria
Italy: Serie D - Group I
16:3007.03.2021AS Acireale - ACR Messina
16:3007.03.2021Biancavilla - Marina di Ragusa
16:3007.03.2021Castrovillari - San Luca
16:3007.03.2021Cittanovese - S. Agata
16:3007.03.2021FC Messina - Santa Maria Cilento
16:3007.03.2021Gelbison Cilento - Troina
16:3007.03.2021Paterno - Licata
16:3007.03.2021Roccella - Dattilo
16:3007.03.2021Rotonda - Rende
16:3010.03.2021Rotonda - Castrovillari
16:3010.03.2021San Luca - Biancavilla
Italy: Primavera 1
13:0006.03.2021Ascoli U19 - Bologna U19
13:0006.03.2021Cagliari U19 - Sampdoria U19
13:0006.03.2021Spal U19 - Juventus U19
15:0006.03.2021AS Roma U19 - Sassuolo U19
15:0006.03.2021Genoa U19 - Atalanta U19
17:0006.03.2021Fiorentina U19 - AC Milan U19
17:0006.03.2021Torino U19 - Empoli U19
14:3007.03.2021Inter U19 - Lazio U19
17:0009.03.2021Sampdoria U19 - Fiorentina U19
19:0009.03.2021Juventus U19 - Torino U19
13:0010.03.2021Lazio U19 - Genoa U19
14:0010.03.2021Atalanta U19 - Ascoli U19
14:0010.03.2021Empoli U19 - Cagliari U19
15:0010.03.2021Bologna U19 - Inter U19
17:0010.03.2021AC Milan U19 - AS Roma U19
19:0010.03.2021Sassuolo U19 - Spal U19
Italy: Primavera 2
16:3006.03.2021Benevento U19 - Pescara U19
16:3006.03.2021Brescia U19 - Vicenza U19
16:3006.03.2021Crotone U19 - Reggina U19
16:3006.03.2021Entella U19 - Pisa U19
16:3006.03.2021Frosinone U19 - Spezia U19
16:3006.03.2021Monza U19 - Parma U19
16:3006.03.2021Napoli U19 - Lecce U19
16:3006.03.2021Reggiana U19 - Cremonese U19
16:3006.03.2021Salernitana U19 - Cosenza U19
16:3006.03.2021Udinese U19 - Cittadella U19
16:3006.03.2021Venezia U19 - Chievo U19
16:3006.03.2021Verona U19 - Pordenone U19
Italy: Serie A Women
14:3006.03.2021Verona W - AS Roma W
16:3006.03.2021Florentia W - San Marino Academy W
14:3007.03.2021Inter W - Napoli W
14:3007.03.2021Juventus W - AC Milan W
16:3007.03.2021Empoli W - Bari W
16:3007.03.2021Sassuolo W - Fiorentina W
Italy: Serie B Women
16:3007.03.2021Brescia W - Lazio W
16:3007.03.2021Cesena W - Pontedera W
16:3007.03.2021Orobica W - Riozzese W
16:3007.03.2021Pomigliano W - Chievo Verona W
16:3007.03.2021Ravenna W - Tavagnacco W
16:3007.03.2021Roma CF W - Lady Granata W
16:3007.03.2021Vicenza W - Perugia W
Son Skorlar
Italy: Serie A
22:4503.03.2021AC Milan1 - 1Udinese[0-0]
22:4503.03.2021Atalanta5 - 1Crotone[1-1]
22:4503.03.2021Benevento0 - 3Verona[0-2]
22:4503.03.2021Cagliari1 - 0Bologna[1-0]
22:4503.03.2021Fiorentina1 - 2AS Roma[0-0]
22:4503.03.2021Genoa1 - 1Sampdoria[0-0]
20:3003.03.2021Sassuolo3 - 3Napoli[2-1]
22:4502.03.2021Juventus3 - 0Spezia[0-0]
20:3002.03.2021Lazio - Torino
22:4528.02.2021AS Roma1 - 2AC Milan[0-1]
20:0028.02.2021Napoli2 - 0Benevento[1-0]
17:0028.02.2021Crotone0 - 2Cagliari[0-0]
17:0028.02.2021Inter3 - 0Genoa[1-0]
17:0028.02.2021Udinese1 - 0Fiorentina[0-0]
14:3028.02.2021Sampdoria0 - 2Atalanta[0-1]
22:4527.02.2021Verona1 - 1Juventus[0-0]
20:0027.02.2021Bologna2 - 0Lazio[1-0]
17:0027.02.2021Spezia2 - 2Parma[0-2]
22:4522.02.2021Juventus3 - 0Crotone[2-0]
Italy: Serie B
23:0002.03.2021L.R. Vicenza3 - 1Cremonese[2-0]
21:0002.03.2021Ascoli0 - 2Pisa[0-2]
21:0002.03.2021Brescia2 - 0Cosenza[0-0]
21:0002.03.2021Chievo3 - 0Pordenone[2-0]
21:0002.03.2021Cittadella0 - 1Pescara[0-0]
21:0002.03.2021Lecce0 - 0Entella[0-0]
21:0002.03.2021Reggina0 - 3Empoli[0-1]
21:0002.03.2021Salernitana0 - 0Spal[0-0]
19:0002.03.2021Frosinone2 - 2Monza[1-2]
23:0001.03.2021Venezia2 - 1Reggiana[1-1]
20:0027.02.2021Entella1 - 1Brescia[0-1]
18:0027.02.2021Monza0 - 0Cittadella[0-0]
16:0027.02.2021Cosenza1 - 0Chievo[1-0]
16:0027.02.2021Cremonese4 - 0Frosinone[2-0]
16:0027.02.2021Pescara1 - 1Lecce[0-1]
16:0027.02.2021Pisa2 - 2L.R. Vicenza[0-2]
16:0027.02.2021Pordenone1 - 1Ascoli[1-0]
16:0027.02.2021Spal1 - 4Reggina[0-2]
23:0026.02.2021Empoli1 - 1Venezia[0-1]
21:0026.02.2021Reggiana0 - 0Salernitana[0-0]
Italy: Serie C - Group A
20:3003.03.2021Pontedera2 - 0Pistoiese[1-0]
20:0003.03.2021Juventus U232 - 1Novara[1-1]
17:0003.03.2021AlbinoLeffe0 - 0Lucchese[0-0]
17:0003.03.2021Lecco2 - 1Renate[0-1]
17:0003.03.2021Piacenza0 - 0Giana Erminio[0-0]
17:0003.03.2021Pro Vercelli1 - 0Pergolettese[1-0]
14:3003.03.2021Olbia - Como
17:0002.03.2021Pro Sesto0 - 0Pro Patria[0-0]
20:0001.03.2021Alessandria1 - 0Carrarese[1-0]
19:3028.02.2021Grosseto3 - 1Pontedera[1-0]
17:0028.02.2021Pergolettese1 - 0Livorno[0-0]
17:0028.02.2021Renate1 - 1Piacenza[1-0]
14:3028.02.2021Lecco4 - 0Juventus U23[2-0]
19:3027.02.2021Pro Patria2 - 1Como[1-0]
18:3027.02.2021Lucchese1 - 1Olbia[0-1]
17:0027.02.2021Giana Erminio1 - 2Pro Vercelli[0-1]
17:0027.02.2021Novara0 - 0Pro Sesto[0-0]
17:0027.02.2021Pistoiese0 - 0AlbinoLeffe[0-0]
Italy: Serie C - Group B
22:3003.03.2021Virtus Verona0 - 1Padova[0-0]
19:3003.03.2021Modena3 - 1Imolese[1-0]
19:3003.03.2021Ravenna0 - 1Matelica[0-1]
19:3003.03.2021Sudtirol3 - 0Fano[2-0]
17:0003.03.2021Arezzo1 - 1Mantova[1-1]
17:0003.03.2021Fermana2 - 1Cesena[2-0]
17:0003.03.2021Legnago Salus0 - 0Carpi[0-0]
17:0003.03.2021Triestina0 - 0Gubbio[0-0]
17:0003.03.2021Vis Pesaro2 - 0FeralpiSalo[1-0]
19:3002.03.2021Perugia1 - 1Sambenedettese[1-1]
19:3028.02.2021Padova0 - 0Cesena[0-0]
17:0028.02.2021Fano1 - 1Ravenna[1-0]
17:0028.02.2021Triestina2 - 2Arezzo[1-2]
14:3028.02.2021Carpi0 - 0Fermana[0-0]
19:3027.02.2021FeralpiSalo1 - 0Legnago Salus[1-0]
19:3027.02.2021Perugia3 - 0Modena[2-0]
17:0027.02.2021Gubbio1 - 1Vis Pesaro[0-0]
17:0027.02.2021Imolese1 - 5Mantova[0-3]
17:0027.02.2021Matelica1 - 0Virtus Verona[1-0]
17:0027.02.2021Sambenedettese0 - 4Sudtirol[0-2]
Italy: Serie C - Group C
22:3003.03.2021Catania0 - 1Palermo[0-0]
22:3003.03.2021Monopoli1 - 1Bisceglie[0-0]
19:3003.03.2021Catanzaro0 - 1Avellino[0-1]
19:3003.03.2021Juve Stabia0 - 2Bari[0-1]
17:0003.03.2021Casertana4 - 0Virtus Francavilla[4-0]
17:0003.03.2021Foggia0 - 0Vibonese[0-0]
17:0003.03.2021Paganese1 - 1Viterbese[1-1]
17:0003.03.2021Ternana - Cavese
17:0002.03.2021Potenza2 - 1Turris[1-0]
19:3028.02.2021Teramo2 - 0Paganese[2-0]
17:0028.02.2021Vibonese1 - 1Catania[1-1]
19:3027.02.2021Bisceglie0 - 1Juve Stabia[0-0]
19:3027.02.2021Turris2 - 1Casertana[1-1]
17:0027.02.2021Bari1 - 0Foggia[0-0]
17:0027.02.2021Catanzaro2 - 1Ternana[1-0]
17:0027.02.2021Cavese - Potenza
17:0027.02.2021Virtus Francavilla1 - 2Monopoli[0-2]
14:3027.02.2021Viterbese1 - 0Palermo[1-0]
16:3024.02.2021Paganese0 - 0Catania[0-0]
22:3021.02.2021Casertana0 - 2Avellino[0-2]
Italy: Serie D - Group A
17:0028.02.2021Imperia2 - 0HSL Derthona[0-0]
16:3028.02.2021Arconatese1 - 3Chieri[1-2]
16:3028.02.2021Caronnese1 - 1Citta di Varese[1-1]
16:3028.02.2021Casale1 - 2Castellanzese[0-1]
16:3028.02.2021Folgore Caratese1 - 4Bra[0-1]
16:3028.02.2021Fossano0 - 3Borgosesia[0-1]
16:3028.02.2021Legnano3 - 1Lavagnese[1-1]
16:3028.02.2021Sanremese2 - 2Gozzano[2-2]
16:3028.02.2021Sestri Levante2 - 3PDHA[2-1]
16:3028.02.2021Vado0 - 0Saluzzo[0-0]
17:0024.02.2021Borgosesia1 - 2Vado[0-1]
17:0024.02.2021Chieri1 - 2Sestri Levante[1-1]
16:3024.02.2021Bra3 - 0Fossano[3-0]
16:3024.02.2021Castellanzese2 - 1Sanremese[0-1]
16:3024.02.2021Citta di Varese0 - 1Imperia[0-0]
16:3024.02.2021Gozzano3 - 1Legnano[1-0]
16:3024.02.2021HSL Derthona1 - 2Folgore Caratese[0-1]
16:3024.02.2021Lavagnese1 - 2Arconatese[0-1]
16:3024.02.2021P.D.H.A.E.4 - 0Caronnese[0-0]
16:3024.02.2021Saluzzo1 - 0Casale[0-0]
Italy: Serie D - Group B
16:3001.03.2021Crema2 - 3Caravaggio[0-2]
16:3028.02.2021Ciserano-Bergamo - Brusaporto
16:3028.02.2021Fanfulla1 - 1Villa Alme[1-0]
16:3028.02.2021NibionnOggiono3 - 1Tritium[2-1]
16:3028.02.2021Ponte San Pietro0 - 1Real Calepina[0-0]
16:3028.02.2021Scanzorosciate0 - 3Calvina[0-2]
16:3028.02.2021Sona0 - 2Seregno[0-0]
16:3028.02.2021USD Casatese0 - 0Franciacorta[0-0]
16:3024.02.2021Breno1 - 1Fanfulla[0-1]
16:3024.02.2021Brusaporto2 - 4NibionnOggiono[0-2]
16:3024.02.2021Calvina2 - 1Franciacorta[1-1]
16:3024.02.2021Caravaggio2 - 2Sona[1-0]
16:3024.02.2021Crema3 - 1Vis Nova Giussano[1-0]
16:3024.02.2021Real Calepina - Scanzorosciate
16:3024.02.2021Seregno1 - 3Ciserano-Bergamo[1-1]
16:3024.02.2021Tritium2 - 2Ponte San Pietro[1-0]
16:3024.02.2021Villa Alme2 - 3USD Casatese[2-0]
16:3021.02.2021Ciserano-Bergamo1 - 1Villa Alme[1-0]
16:3021.02.2021Ponte San Pietro2 - 0Caravaggio[0-0]
17:0020.02.2021USD Casatese3 - 0Calvina[3-0]
Italy: Serie D - Group C
16:3028.02.2021Ambrosiana1 - 2San Giorgio-Sedico[1-0]
16:3028.02.2021ArzignanoChiampo0 - 1Trento[0-0]
16:3028.02.2021Belluno2 - 1Feltre[0-1]
16:3028.02.2021Campodarsego1 - 4Manzanese[1-2]
16:3028.02.2021Cartigliano0 - 0Caldiero Terme[0-0]
16:3028.02.2021Chions1 - 1Luparense[1-1]
16:3028.02.2021Cjarlins Muzane1 - 3Montebelluna[1-2]
16:3028.02.2021Delta Porto Tolle0 - 1Mestre[0-1]
16:3028.02.2021Este0 - 3Union Clodiense[0-2]
16:3028.02.2021Virtus Bolzano5 - 0Adriese[1-0]
16:3024.02.2021Belluno0 - 1ArzignanoChiampo[0-1]
16:3024.02.2021Caldiero Terme0 - 1Adriese[0-1]
16:3024.02.2021Feltre1 - 2Ambrosiana[0-1]
16:3024.02.2021Luparense1 - 0Cartigliano[0-0]
16:3024.02.2021Manzanese2 - 0Virtus Bolzano[2-0]
16:3024.02.2021Mestre2 - 4Chions[1-2]
16:3024.02.2021Montebelluna1 - 3Campodarsego[1-2]
16:3024.02.2021San Giorgio-Sedico3 - 0Cjarlins Muzane[3-0]
16:3024.02.2021Trento2 - 0Este[2-0]
16:3024.02.2021Union Clodiense0 - 0Delta Porto Tolle[0-0]
Italy: Serie D - Group D
16:3003.03.2021Forli1 - 1Real Forte Querceta[0-0]
16:3003.03.2021Rimini - Sammaurese
16:3028.02.2021Aglianese Calcio0 - 1Seravezza Pozzi[0-0]
16:3028.02.2021Correggese1 - 2Pro Livorno[1-1]
16:3028.02.2021Corticella1 - 3Forli[1-2]
16:3028.02.2021Ghivizzano Borgo - Mezzolara
16:3028.02.2021Real Forte Querceta1 - 0Sasso Marconi[1-0]
16:3028.02.2021Rimini - Lentigione
16:3028.02.2021Sammaurese2 - 0G.S. Bagnolese[0-0]
16:3028.02.2021SCD Progresso0 - 2Prato[0-1]
17:0024.02.2021Pro Livorno0 - 1Fiorenzuola[0-0]
16:3024.02.2021Forli0 - 1Rimini[0-1]
16:3024.02.2021G.S. Bagnolese0 - 1Aglianese Calcio[0-0]
16:3024.02.2021Lentigione1 - 0Correggese[1-0]
16:3024.02.2021Marignanese1 - 1Seravezza Pozzi[0-0]
16:3024.02.2021Mezzolara - Sammaurese
16:3024.02.2021Prato3 - 1Corticella[0-1]
16:3024.02.2021Real Forte Querceta0 - 1Ghivizzano Borgo[0-1]
16:3024.02.2021Sasso Marconi1 - 0SCD Progresso[0-0]
16:3021.02.2021Correggese2 - 1Sasso Marconi[1-0]
Italy: Serie D - Group E
17:0003.03.2021Montevarchi Calcio1 - 0Scandicci[0-0]
16:3003.03.2021Foligno1 - 0San Donato[0-0]
16:3028.02.2021Cannara1 - 0Foligno[0-0]
16:3028.02.2021Flaminia1 - 2Ostia Mare[1-1]
16:3028.02.2021Follonica Gavorrano1 - 0Trestina[0-0]
16:3028.02.2021Grassina1 - 2Pianese[1-0]
16:3028.02.2021Lornano Badesse - Montevarchi Calcio
16:3028.02.2021Montespaccato1 - 2Trastevere Calcio[0-2]
16:3028.02.2021Sangiovannese2 - 0UC Sinalunghese[1-0]
16:3028.02.2021Scandicci0 - 0San Donato[0-0]
16:3028.02.2021Tiferno Lerchi1 - 3ACN Siena[0-2]
20:0024.02.2021ACN Siena1 - 0Scandicci[1-0]
16:3024.02.2021Foligno1 - 2Tiferno Lerchi[0-0]
16:3024.02.2021Follonica Gavorrano - Lornano Badesse
16:3024.02.2021Montevarchi Calcio2 - 0Grassina[2-0]
16:3024.02.2021Pianese3 - 1Flaminia[3-0]
16:3024.02.2021San Donato2 - 2Montespaccato[2-1]
16:3024.02.2021Trastevere Calcio2 - 0Sangiovannese[2-0]
16:3024.02.2021Trestina5 - 0Cannara[4-0]
16:3024.02.2021UC Sinalunghese1 - 2Ostia Mare[1-1]
Italy: Serie D - Group F
16:3003.03.2021Agnonese2 - 3Giulianova[0-1]
16:3003.03.2021Matese2 - 1Porto Sant'Elpidio[2-0]
16:3003.03.2021Recanatese1 - 4Aprilia[0-3]
16:3003.03.2021S. N. Notaresco2 - 2US Tolentino[1-0]
16:3028.02.2021Campobasso1 - 0Castelfidardo[1-0]
16:3028.02.2021Castelnuovo Vomano3 - 2Aprilia[1-1]
16:3028.02.2021Cynthialbalonga2 - 1Porto Sant'Elpidio[1-0]
16:3028.02.2021Matese2 - 1Montegiorgio[2-0]
16:3028.02.2021Recanatese3 - 2Giulianova[1-0]
16:3028.02.2021S. N. Notaresco2 - 0Agnonese[1-0]
16:3028.02.2021US Tolentino1 - 0Rieti[0-0]
16:3028.02.2021Vastese2 - 2Fiuggi[1-1]
16:3028.02.2021Vastogirardi - ASD Pineto Calcio
16:3024.02.2021Agnonese2 - 5Campobasso[0-3]
16:3024.02.2021Aprilia1 - 1Castelfidardo[1-0]
16:3024.02.2021ASD Pineto Calcio - Castelnuovo Vomano
16:3024.02.2021Fiuggi0 - 1Matese[0-0]
16:3024.02.2021Giulianova1 - 1Vastese[0-1]
16:3024.02.2021Montegiorgio0 - 0Cynthialbalonga[0-0]
16:3024.02.2021Porto Sant'Elpidio0 - 3Vastogirardi[0-0]
Italy: Serie D - Group G
16:3003.03.2021Monterosi FC3 - 1Vis Artena[1-0]
16:3003.03.2021Muravera0 - 1Latina[0-0]
16:3028.02.2021Calcio Giugliano0 - 2Latina[0-1]
16:3028.02.2021Cassino - Afragolese
16:3028.02.2021Gladiator2 - 4Carbonia[2-2]
16:3028.02.2021Lanusei Calcio1 - 0Insieme Formia[1-0]
16:3028.02.2021Latte Dolce2 - 3Monterosi FC[2-1]
16:3028.02.2021Nuova Florida - Muravera
16:3028.02.2021Savoia0 - 0Vis Artena[0-0]
16:3028.02.2021SS Nola 19251 - 0Arzachena[1-0]
16:3028.02.2021Torres1 - 2Nocerina[1-1]
16:3024.02.2021Afragolese2 - 0Gladiator[1-0]
16:3024.02.2021Arzachena2 - 2Torres[0-0]
16:3024.02.2021Carbonia2 - 1Lanusei Calcio[1-1]
16:3024.02.2021Insieme Formia - Calcio Giugliano
16:3024.02.2021Latina2 - 0SS Nola 1925[0-0]
16:3024.02.2021Monterosi FC - Cassino
16:3024.02.2021Muravera2 - 0Latte Dolce[0-0]
16:3024.02.2021Nocerina0 - 0Savoia[0-0]
Italy: Serie D - Group H
16:3028.02.2021A.C.D. Nardo4 - 0Brindisi[0-0]
16:3028.02.2021Altamura - Picerno
16:3028.02.2021Citta di Fasano2 - 2Casarano[0-1]
16:3028.02.2021Fidelis Andria2 - 0Sorrento[0-0]
16:3028.02.2021Francavilla2 - 3Audace Cerignola[1-1]
16:3028.02.2021Gravina - Real Aversa
16:3028.02.2021Molfetta Calcio3 - 3Bitonto[0-1]
16:3028.02.2021Portici 19060 - 1Lavello[0-1]
16:3028.02.2021Taranto1 - 0Puteolana[1-0]
16:3024.02.2021Audace Cerignola0 - 0Fidelis Andria[0-0]
16:3024.02.2021Bitonto1 - 0Taranto[0-0]
16:3024.02.2021Brindisi0 - 1Real Aversa[0-1]
16:3024.02.2021Casarano4 - 0Portici 1906[1-0]
16:3024.02.2021Francavilla2 - 3Molfetta Calcio[0-0]
16:3024.02.2021Lavello - Altamura
16:3024.02.2021Picerno0 - 1A.C.D. Nardo[0-1]
16:3024.02.2021Puteolana - Gravina
16:3024.02.2021Sorrento0 - 4Citta di Fasano[0-2]
17:0021.02.2021Altamura0 - 1Audace Cerignola[0-1]
16:3021.02.2021Citta di Fasano3 - 1Puteolana[1-0]
Italy: Serie D - Group I
16:3003.03.2021Biancavilla2 - 1Roccella[2-0]
16:3003.03.2021Cittanovese1 - 1Paterno[0-0]
16:3003.03.2021Dattilo3 - 0Marina di Ragusa[0-0]
16:3028.02.2021ACR Messina3 - 0Rotonda[2-0]
16:3028.02.2021Dattilo3 - 1Paterno[2-0]
16:3028.02.2021Licata0 - 1Biancavilla[0-1]
16:3028.02.2021Marina di Ragusa0 - 0Cittanovese[0-0]
16:3028.02.2021Rende1 - 2Gelbison Cilento[1-0]
16:3028.02.2021S. Agata3 - 1AS Acireale[2-1]
16:3028.02.2021San Luca1 - 0Roccella[1-0]
16:3028.02.2021Santa Maria Cilento0 - 1Castrovillari[0-1]
16:3028.02.2021Troina2 - 2FC Messina[1-1]
16:3024.02.2021AS Acireale3 - 0Troina[2-0]
16:3024.02.2021Biancavilla1 - 2ACR Messina[1-1]
16:3024.02.2021Castrovillari0 - 1Paterno[0-0]
16:3024.02.2021Cittanovese2 - 2Rende[1-0]
16:3024.02.2021FC Messina4 - 2Dattilo[2-1]
16:3024.02.2021Gelbison Cilento2 - 1San Luca[1-1]
16:3024.02.2021Marina di Ragusa2 - 2S. Agata[0-1]
16:3024.02.2021Roccella1 - 2Licata[0-1]
Italy: Coppa Italia
22:4510.02.2021Atalanta3 - 1Napoli[2-0]
22:4509.02.2021Juventus0 - 0Inter[0-0]
22:4503.02.2021Napoli0 - 0Atalanta[0-0]
Italy: Primavera 1
17:0001.03.2021Bologna U191 - 1Torino U19[1-1]
14:3028.02.2021Sassuolo U191 - 1Genoa U19[1-0]
12:0028.02.2021Sampdoria U191 - 1AS Roma U19[0-0]
15:0027.02.2021Empoli U190 - 2Inter U19[0-1]
13:0027.02.2021AC Milan U192 - 1Ascoli U19[2-1]
19:0026.02.2021Juventus U193 - 0Fiorentina U19[1-0]
17:0026.02.2021Atalanta U190 - 1Spal U19[0-0]
14:0026.02.2021Lazio U191 - 2Cagliari U19[1-2]
17:0022.02.2021Ascoli U192 - 4Genoa U19[1-3]
17:0022.02.2021AS Roma U193 - 1Empoli U19[0-0]
13:0022.02.2021Spal U191 - 2Cagliari U19[1-1]
14:3021.02.2021Atalanta U193 - 0Lazio U19[0-0]
12:3021.02.2021Sampdoria U191 - 0AC Milan U19[0-0]
17:0020.02.2021Bologna U190 - 1Sassuolo U19[0-0]
15:0020.02.2021Inter U190 - 0Juventus U19[0-0]
13:0020.02.2021Torino U190 - 1Fiorentina U19[0-1]
17:0018.02.2021Lazio U190 - 0Spal U19[0-0]
15:0018.02.2021Empoli U192 - 1Ascoli U19[1-1]
19:0017.02.2021Juventus U192 - 2Bologna U19[0-2]
19:0017.02.2021Sassuolo U190 - 0Sampdoria U19[0-0]
Italy: Primavera 2
16:3027.02.2021Brescia U19 - Venezia U19
16:3027.02.2021Chievo U19 - Cremonese U19
16:3027.02.2021Napoli U19 - Spezia U19
16:3027.02.2021Pescara U191 - 0Lecce U19[0-0]
16:3027.02.2021Pordenone U192 - 1Cittadella U19[1-0]
16:3027.02.2021Reggiana U190 - 1Verona U19[0-1]
16:3027.02.2021Reggina U192 - 0Cosenza U19[-]
16:3027.02.2021Vicenza U19 - Monza U19
14:0027.02.2021Entella U194 - 1Salernitana U19[2-1]
13:3027.02.2021Crotone U190 - 2Benevento U19[0-1]
13:3027.02.2021Frosinone U191 - 0Pisa U19[0-0]
13:3027.02.2021Parma U19 - Udinese U19
18:0024.02.2021Napoli U190 - 2Pescara U19[0-0]
16:0024.02.2021Cosenza U192 - 0Benevento U19[0-0]
17:0023.02.2021Cremonese U19 - Brescia U19
17:0021.02.2021Spezia U192 - 1Reggina U19[-]
17:0020.02.2021Cremonese U19 - Pordenone U19
16:3020.02.2021Cittadella U190 - 1Brescia U19[-]
16:3020.02.2021Monza U192 - 0Reggiana U19[1-0]
16:3020.02.2021Venezia U190 - 0Parma U19[0-0]
Italy: Coppa Italia Primavera
17:0003.02.2021Fiorentina U192 - 1AC Milan U19[2-1]
16:3003.02.2021Genoa U193 - 1Parma U19[2-0]
16:3003.02.2021Juventus U192 - 1Sampdoria U19[2-1]
16:0003.02.2021Empoli U192 - 1Spal U19[0-0]
15:3003.02.2021Atalanta U191 - 3Lazio U19[1-2]
15:0003.02.2021Inter U193 - 0Crotone U19[2-0]
14:0003.02.2021AS Roma U191 - 2Verona U19[0-1]
14:0003.02.2021Cagliari U193 - 1Bologna U19[0-0]
Italy: Serie A Women
16:3028.02.2021San Marino Academy W1 - 3Juventus W[0-1]
14:3028.02.2021AS Roma W2 - 0Empoli W[1-0]
16:3027.02.2021Florentia W2 - 0Fiorentina W[0-0]
16:3027.02.2021Inter W1 - 0Verona W[0-0]
14:3027.02.2021Bari W1 - 6AC Milan W[0-4]
14:3027.02.2021Napoli W0 - 1Sassuolo W[0-0]
16:3007.02.2021Sassuolo W1 - 0Inter W[1-0]
14:3007.02.2021AC Milan W4 - 1San Marino Academy W[0-0]
14:3007.02.2021Fiorentina W2 - 0Napoli W[1-0]
16:3006.02.2021Verona W1 - 2Florentia W[0-0]
14:3006.02.2021Bari W0 - 4AS Roma W[0-2]
14:3006.02.2021Empoli W0 - 3Juventus W[0-1]
Italy: Serie B Women
17:0028.02.2021Roma CF W3 - 0Ravenna W[0-0]
16:3028.02.2021Chievo Verona W0 - 2Brescia W[0-1]
16:3028.02.2021Lady Granata W1 - 3Pomigliano W[0-1]
16:3028.02.2021Perugia W0 - 1Cesena W[0-1]
16:3028.02.2021Pontedera W0 - 1Vicenza W[0-1]
16:3028.02.2021Tavagnacco W2 - 0Orobica W[2-0]
14:0028.02.2021Riozzese W0 - 0Lazio W[-]
17:0021.02.2021Lazio W - Perugia W
16:3021.02.2021Brescia W1 - 2Tavagnacco W[0-2]
16:3021.02.2021Cesena W1 - 0Chievo Verona W[0-0]
16:3021.02.2021Orobica W1 - 1Ravenna W[0-0]
16:3021.02.2021Pomigliano W1 - 4Roma CF W[0-1]
16:3021.02.2021Riozzese W2 - 1Pontedera W[-]
16:3021.02.2021Vicenza W2 - 1Lady Granata W[2-0]
20:0017.02.2021Roma CF W1 - 2Lazio W[1-0]
16:3014.02.2021Vicenza W1 - 1Ravenna W[-]
14:0014.02.2021Tavagnacco W0 - 0Lazio W[0-0]
13:3014.02.2021Lady Granata W5 - 1Roma CF W[-]
16:3007.02.2021Pomigliano W1 - 0Cesena W[-]
16:3007.02.2021Ravenna W2 - 0Chievo Verona W[1-0]
Italy: Coppa Italia Women - Play Offs
16:3014.02.2021AS Roma W6 - 1Florentia W[5-1]
14:3014.02.2021Fiorentina W1 - 0Inter W[1-0]
16:3013.02.2021AC Milan W0 - 0Sassuolo W[0-0]
14:3013.02.2021Juventus W5 - 0Empoli W[2-0]
Üye Yorumları
Priapos :  18 saat önce
@burocktr çok ayıp etmişsin. Ben benden özür dilemen gereken...devamı
SecurityXxX :  18 saat önce
Selam @buroctr,
...devamı
iphoneee2015 :  21 saat önce
@bahisdoktoru ben halen hotmailden bilgilerimi yollayamadim...devamı
trend28 :  22 saat önce
Ben bets10 hariç diğer sitelere güvenmediğim için jetbahise...devamı
Bestwinner :  23 saat önce
@burocktr evet düşündüm de sadece şanssızlık demek eksik...devamı
burocktr :  23 saat önce
@Bestwinner evet hem şanssızlık hem de ben yatırım...devamı
Bestwinner :  23 saat önce
@burocktr o söylediğin şeyle öğrenmemiz gereken bir konuyu...devamı
burocktr :  1 gün önce
@Priapos senden özür dilerim, yazdığını paylaştığım...devamı
Bestwinner :  1 gün önce
merhaba bahis doktoru.
...devamı
burocktr :  1 gün önce
@bahisdoktoru bu karar kötü oldu hem büyük ödül kazanan...devamı