Back to Top

Tik Bahis ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
• Jetbahis
Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Italy: Serie A
21:4522.05.2021Cagliari - Genoa
21:4522.05.2021Crotone - Fiorentina
21:4522.05.2021Sampdoria - Parma
16:0023.05.2021Inter - Udinese
21:4523.05.2021Atalanta - AC Milan
21:4523.05.2021Bologna - Juventus
21:4523.05.2021Napoli - Verona
21:4523.05.2021Sassuolo - Lazio
21:4523.05.2021Spezia - AS Roma
21:4523.05.2021Torino - Benevento
Italy: Serie B - Play Offs
19:3020.05.2021Lecce - Venezia
21:4520.05.2021Monza - Cittadella
Italy: Serie C - Promotion - Play Offs
18:3019.05.2021Cesena - Matelica
18:3019.05.2021FeralpiSalo - Virtus Verona
18:3019.05.2021Juve Stabia - Palermo
18:3019.05.2021Pro Vercelli - Juventus U23
18:4519.05.2021Bari - Foggia
19:0019.05.2021AlbinoLeffe - Grosseto
Italy: Serie C - Play Out
16:0022.05.2021Legnago Salus - Ravenna
16:0022.05.2021Paganese - Bisceglie
18:3022.05.2021Fano - Imolese
Italy: Serie D - Group A
17:0019.05.2021HSL Derthona - Gozzano
17:0019.05.2021Saluzzo - Chieri
17:0019.05.2021Sanremese - Citta di Varese
17:0023.05.2021Caronnese - Gozzano
17:0023.05.2021Chieri - Casale
17:0023.05.2021Citta di Varese - Borgosesia
17:0023.05.2021Folgore Caratese - Arconatese
17:0023.05.2021Fossano - Legnano
17:0023.05.2021HSL Derthona - Bra
17:0023.05.2021Imperia - Lavagnese
17:0023.05.2021PDHA - Saluzzo
17:0023.05.2021Sestri Levante - Castellanzese
17:0023.05.2021Vado - Sanremese
Italy: Serie D - Group B
19:0019.05.2021Villa Alme - Tritium
17:0023.05.2021Tritium - Franciacorta
Italy: Serie D - Group C
16:0019.05.2021Caldiero Terme - Feltre
17:0019.05.2021Adriese - Trento
17:0019.05.2021Campodarsego - Ambrosiana
17:0019.05.2021Cartigliano - Este
17:0019.05.2021Chions - Delta Porto Tolle
17:0019.05.2021Cjarlins Muzane - ArzignanoChiampo
17:0019.05.2021Luparense - San Giorgio-Sedico
17:0019.05.2021Manzanese - Union Clodiense
17:0019.05.2021Montebelluna - Mestre
17:0019.05.2021Virtus Bolzano - Belluno
17:0023.05.2021Ambrosiana - Delta Porto Tolle
17:0023.05.2021ArzignanoChiampo - Luparense
17:0023.05.2021Belluno - Chions
17:0023.05.2021Este - Cjarlins Muzane
17:0023.05.2021Feltre - Cartigliano
17:0023.05.2021Mestre - Caldiero Terme
17:0023.05.2021Montebelluna - Manzanese
17:0023.05.2021San Giorgio-Sedico - Adriese
17:0023.05.2021Trento - Campodarsego
17:0023.05.2021Union Clodiense - Virtus Bolzano
Italy: Serie D - Group D
17:0019.05.2021Correggese - G.S. Bagnolese
17:0019.05.2021Mezzolara - Sammaurese
17:0023.05.2021Correggese - SCD Progresso
17:0023.05.2021Ghivizzano Borgo - Sammaurese
17:0023.05.2021Lentigione - Corticella
17:0023.05.2021Mezzolara - Seravezza Pozzi
17:0023.05.2021Prato - Marignanese
17:0023.05.2021Pro Livorno - Forli
17:0023.05.2021Real Forte Querceta - Fiorenzuola
17:0023.05.2021Rimini - G.S. Bagnolese
17:0023.05.2021Sasso Marconi - Aglianese Calcio
Italy: Serie D - Group E
17:0019.05.2021Foligno - UC Sinalunghese
17:0019.05.2021Follonica Gavorrano - Sangiovannese
17:0019.05.2021Lornano Badesse - Grassina
17:0019.05.2021Montespaccato - Cannara
17:0019.05.2021Montevarchi Calcio - Ostia Mare
17:0019.05.2021San Donato - Tiferno Lerchi
17:0019.05.2021Scandicci - Pianese
17:0019.05.2021Trastevere Calcio - ACN Siena
17:0019.05.2021Trestina - Flaminia
17:0023.05.2021ACN Siena - Montevarchi Calcio
17:0023.05.2021Cannara - Scandicci
17:0023.05.2021Flaminia - San Donato
17:0023.05.2021Grassina - Montespaccato
17:0023.05.2021Ostia Mare - Trestina
17:0023.05.2021Pianese - Foligno
17:0023.05.2021Sangiovannese - Lornano Badesse
17:0023.05.2021Tiferno Lerchi - Follonica Gavorrano
17:0023.05.2021UC Sinalunghese - Trastevere Calcio
Italy: Serie D - Group F
17:0019.05.2021Agnonese - US Tolentino
17:0019.05.2021Giulianova - Porto Sant'Elpidio
17:0019.05.2021Montegiorgio - Vastese
17:0019.05.2021Vastogirardi - ASD Pineto Calcio
17:0023.05.2021ASD Pineto Calcio - Montegiorgio
17:0023.05.2021Cynthialbalonga - Agnonese
17:0023.05.2021Fiuggi - Aprilia
17:0023.05.2021Giulianova - Campobasso
17:0023.05.2021Porto Sant'Elpidio - Matese
17:0023.05.2021Recanatese - Castelnuovo Vomano
17:0023.05.2021Rieti - Castelfidardo
17:0023.05.2021US Tolentino - S. N. Notaresco
17:0023.05.2021Vastogirardi - Vastese
Italy: Serie D - Group G
16:0019.05.2021Arzachena - Calcio Giugliano
17:0023.05.2021Afragolese - Monterosi FC
17:0023.05.2021Arzachena - Nocerina
17:0023.05.2021Calcio Giugliano - SS Nola 1925
17:0023.05.2021Cassino - Lanusei Calcio
17:0023.05.2021Gladiator - Nuova Florida
17:0023.05.2021Latina - Vis Artena
17:0023.05.2021Latte Dolce - Torres
17:0023.05.2021Muravera - Carbonia
17:0023.05.2021Savoia - Insieme Formia
Italy: Serie D - Group H
17:0019.05.2021Brindisi - Audace Cerignola
17:0019.05.2021Picerno - Puteolana
17:0023.05.2021A.C.D. Nardo - Molfetta Calcio
17:0023.05.2021Brindisi - Picerno
17:0023.05.2021Casarano - Bitonto
17:0023.05.2021Citta di Fasano - Francavilla
17:0023.05.2021Fidelis Andria - Portici 1906
17:0023.05.2021Gravina - Lavello
17:0023.05.2021Puteolana - Sorrento
17:0023.05.2021Real Aversa - Audace Cerignola
17:0023.05.2021Taranto - Altamura
Italy: Serie D - Group I
17:0019.05.2021ACR Messina - Rende
17:0019.05.2021AS Acireale - Paterno
17:0019.05.2021Biancavilla - San Luca
17:0019.05.2021Cittanovese - Dattilo
17:0019.05.2021Gelbison Cilento - Castrovillari
17:0019.05.2021Licata - FC Messina
17:0019.05.2021Marina di Ragusa - Santa Maria Cilento
17:0019.05.2021Rotonda - Roccella
17:0019.05.2021S. Agata - Troina
17:0023.05.2021Castrovillari - Rotonda
17:0023.05.2021Dattilo - Biancavilla
17:0023.05.2021FC Messina - Gelbison Cilento
17:0023.05.2021Paterno - Cittanovese
17:0023.05.2021Rende - Licata
17:0023.05.2021Roccella - AS Acireale
17:0023.05.2021San Luca - Marina di Ragusa
17:0023.05.2021Santa Maria Cilento - S. Agata
17:0023.05.2021Troina - ACR Messina
Italy: Coppa Italia
22:0019.05.2021Atalanta - Juventus
Italy: Super Cup (Serie C)
16:0022.05.2021Ternana - Perugia
Italy: Primavera 1
15:0021.05.2021Sassuolo U19 - Ascoli U19
18:0021.05.2021Fiorentina U19 - Spal U19
12:0022.05.2021Juventus U19 - Genoa U19
14:0022.05.2021AS Roma U19 - Inter U19
16:0022.05.2021Cagliari U19 - Torino U19
16:0022.05.2021Empoli U19 - Lazio U19
16:0022.05.2021Sampdoria U19 - Atalanta U19
18:0022.05.2021AC Milan U19 - Bologna U19
Italy: Primavera 2
16:0019.05.2021Crotone U19 - Napoli U19
16:0019.05.2021Reggiana U19 - Parma U19
16:0020.05.2021Cosenza U19 - Pescara U19
16:0022.05.2021Brescia U19 - Cittadella U19
16:0022.05.2021Chievo U19 - Verona U19
16:0022.05.2021Crotone U19 - Lecce U19
16:0022.05.2021Entella U19 - Benevento U19
16:0022.05.2021Frosinone U19 - Cosenza U19
16:0022.05.2021Napoli U19 - Salernitana U19
16:0022.05.2021Parma U19 - Venezia U19
16:0022.05.2021Pescara U19 - Pisa U19
16:0022.05.2021Pordenone U19 - Cremonese U19
16:0022.05.2021Reggiana U19 - Monza U19
16:0022.05.2021Reggina U19 - Spezia U19
16:0022.05.2021Vicenza U19 - Udinese U19
Italy: Serie A Women
13:3022.05.2021Napoli W - AS Roma W
13:3022.05.2021San Marino Academy W - Fiorentina W
16:0022.05.2021Florentia W - Bari W
13:3023.05.2021Juventus W - Inter W
16:0023.05.2021AC Milan W - Verona W
16:0023.05.2021Empoli W - Sassuolo W
Italy: Serie B Women
16:0023.05.2021Brescia W - Cittadella W
16:0023.05.2021Cesena W - Roma CF W
16:0023.05.2021Chievo Verona W - Pontedera W
16:0023.05.2021Lazio W - Tavagnacco W
16:0023.05.2021Perugia W - Orobica W
16:0023.05.2021Ravenna W - Pomigliano W
16:0023.05.2021Riozzese Como W - Vicenza W
Son Skorlar
Italy: Serie A
21:4517.05.2021Verona2 - 2Bologna[1-1]
21:4516.05.2021AC Milan0 - 0Cagliari[0-0]
19:0016.05.2021Parma1 - 3Sassuolo[1-1]
16:0016.05.2021Benevento1 - 1Crotone[1-0]
16:0016.05.2021Udinese0 - 1Sampdoria[0-0]
13:3016.05.2021Fiorentina0 - 2Napoli[0-0]
21:4515.05.2021AS Roma2 - 0Lazio[1-0]
19:0015.05.2021Juventus3 - 2Inter[2-1]
16:0015.05.2021Genoa3 - 4Atalanta[0-3]
16:0015.05.2021Spezia4 - 1Torino[2-0]
21:4513.05.2021Crotone2 - 1Verona[1-0]
21:4512.05.2021Atalanta2 - 0Benevento[1-0]
21:4512.05.2021Bologna0 - 2Genoa[0-1]
21:4512.05.2021Inter3 - 1AS Roma[2-1]
21:4512.05.2021Lazio1 - 0Parma[0-0]
21:4512.05.2021Sampdoria2 - 2Spezia[1-1]
21:4512.05.2021Sassuolo1 - 3Juventus[0-2]
21:4512.05.2021Torino0 - 7AC Milan[0-2]
19:3012.05.2021Cagliari0 - 0Fiorentina[0-0]
Italy: Serie B - Play Offs
21:4517.05.2021Venezia1 - 0Lecce[0-0]
19:3017.05.2021Cittadella3 - 0Monza[2-0]
22:0013.05.2021Venezia3 - 2Chievo[0-1]
19:0013.05.2021Cittadella1 - 0Brescia[1-0]
Italy: Serie B
15:0010.05.2021Chievo3 - 0Ascoli[1-0]
15:0010.05.2021Cittadella1 - 1Venezia[0-1]
15:0010.05.2021Empoli2 - 1Lecce[0-1]
15:0010.05.2021L.R. Vicenza2 - 1Reggiana[1-1]
15:0010.05.2021Monza0 - 2Brescia[0-0]
15:0010.05.2021Pescara0 - 3Salernitana[0-0]
15:0010.05.2021Pisa3 - 2Entella[1-1]
15:0010.05.2021Pordenone2 - 0Cosenza[0-0]
15:0010.05.2021Reggina0 - 4Frosinone[0-2]
15:0010.05.2021Spal1 - 0Cremonese[0-0]
15:0007.05.2021Ascoli2 - 0Cittadella[2-0]
15:0007.05.2021Brescia4 - 3Pisa[1-1]
15:0007.05.2021Cosenza0 - 3Monza[0-0]
15:0007.05.2021Cremonese3 - 0Pescara[1-0]
15:0007.05.2021Entella1 - 3Chievo[1-2]
15:0007.05.2021Frosinone1 - 1L.R. Vicenza[0-0]
15:0007.05.2021Lecce2 - 2Reggina[2-2]
15:0007.05.2021Reggiana1 - 2Spal[0-1]
15:0007.05.2021Salernitana2 - 0Empoli[1-0]
15:0007.05.2021Venezia0 - 0Pordenone[0-0]
Italy: Serie C - Group A
18:3002.05.2021Alessandria0 - 1Pro Patria[0-0]
18:3002.05.2021Carrarese0 - 0Pro Vercelli[0-0]
18:3002.05.2021Giana Erminio2 - 0Pistoiese[0-0]
18:3002.05.2021Grosseto2 - 0Olbia[1-0]
18:3002.05.2021Lecco1 - 2AlbinoLeffe[0-2]
18:3002.05.2021Livorno0 - 2Pro Sesto[0-0]
18:3002.05.2021Novara0 - 5Como[0-1]
18:3002.05.2021Piacenza3 - 2Juventus U23[1-2]
18:3002.05.2021Pontedera5 - 1Pergolettese[4-1]
18:3002.05.2021Renate1 - 0Lucchese[1-0]
16:0028.04.2021Pontedera2 - 2Pro Vercelli[0-0]
16:0025.04.2021AlbinoLeffe2 - 2Pontedera[0-0]
16:0025.04.2021Como2 - 1Alessandria[2-1]
16:0025.04.2021Juventus U231 - 0Carrarese[0-0]
16:0025.04.2021Lucchese1 - 0Lecco[0-0]
16:0025.04.2021Olbia3 - 3Novara[1-2]
16:0025.04.2021Pergolettese0 - 0Giana Erminio[0-0]
16:0025.04.2021Pistoiese0 - 1Grosseto[0-0]
16:0025.04.2021Pro Patria2 - 2Livorno[0-1]
16:0025.04.2021Pro Vercelli0 - 2Piacenza[0-1]
Italy: Serie C - Group B
16:0002.05.2021Cesena3 - 1Arezzo[2-0]
16:0002.05.2021FeralpiSalo0 - 2Perugia[0-1]
16:0002.05.2021Gubbio2 - 1Fano[1-0]
16:0002.05.2021Legnago Salus3 - 1Fermana[3-1]
16:0002.05.2021Matelica3 - 0Imolese[1-0]
16:0002.05.2021Padova1 - 0Sambenedettese[0-0]
16:0002.05.2021Ravenna2 - 1Carpi[0-0]
16:0002.05.2021Triestina1 - 1Mantova[0-1]
16:0002.05.2021Virtus Verona3 - 3Modena[1-2]
16:0002.05.2021Vis Pesaro1 - 3Sudtirol[0-2]
21:3025.04.2021Arezzo1 - 1Ravenna[1-1]
21:3025.04.2021Carpi0 - 1Padova[0-0]
21:3025.04.2021Fano1 - 1Triestina[1-0]
21:3025.04.2021Fermana0 - 1Virtus Verona[0-0]
21:3025.04.2021Imolese1 - 0Gubbio[1-0]
21:3025.04.2021Mantova0 - 1Vis Pesaro[0-1]
21:3025.04.2021Modena3 - 0Legnago Salus[0-0]
21:3025.04.2021Perugia2 - 0Matelica[1-0]
21:3025.04.2021Sambenedettese0 - 0FeralpiSalo[0-0]
21:3025.04.2021Sudtirol1 - 1Cesena[1-1]
Italy: Serie C - Group C
21:3002.05.2021Bari2 - 1Bisceglie[1-1]
21:3002.05.2021Casertana1 - 1Paganese[1-1]
21:3002.05.2021Catanzaro2 - 2Monopoli[1-1]
21:3002.05.2021Cavese1 - 1Avellino[0-1]
21:3002.05.2021Foggia2 - 2Catania[2-1]
21:3002.05.2021Teramo2 - 0Viterbese[2-0]
21:3002.05.2021Ternana3 - 4Juve Stabia[0-1]
21:3002.05.2021Vibonese1 - 1Turris[0-0]
21:3002.05.2021Virtus Francavilla1 - 3Palermo[1-2]
16:0028.04.2021Cavese3 - 0Turris[2-0]
18:3025.04.2021Avellino0 - 0Teramo[0-0]
18:3025.04.2021Bisceglie1 - 0Vibonese[1-0]
18:3025.04.2021Catania3 - 0Casertana[2-0]
18:3025.04.2021Juve Stabia3 - 0Foggia[1-0]
18:3025.04.2021Monopoli2 - 4Ternana[1-1]
18:3025.04.2021Paganese0 - 0Potenza[0-0]
18:3025.04.2021Palermo3 - 2Cavese[2-1]
18:3025.04.2021Turris3 - 0Bari[1-0]
18:3025.04.2021Viterbese0 - 2Catanzaro[0-0]
16:0025.04.2021Potenza - Trapani
Italy: Serie C - Promotion - Play Offs
18:3016.05.2021Triestina0 - 1Virtus Verona[0-0]
18:3009.05.2021AlbinoLeffe1 - 0Pontedera[0-0]
18:3009.05.2021Catania1 - 3Foggia[0-1]
18:3009.05.2021Juve Stabia1 - 1Casertana[0-0]
18:3009.05.2021Matelica3 - 1Sambenedettese[0-0]
18:3009.05.2021Pro Patria1 - 3Juventus U23[1-1]
16:3009.05.2021Palermo2 - 0Teramo[2-0]
16:0009.05.2021Lecco1 - 4Grosseto[0-0]
21:4508.05.2021Cesena2 - 1Mantova[2-1]
Italy: Serie C - Play Out
18:3015.05.2021Bisceglie2 - 1Paganese[2-0]
18:3015.05.2021Ravenna0 - 1Legnago Salus[0-0]
Italy: Serie D - Group A
17:0016.05.2021Borgosesia0 - 5Chieri[0-3]
17:0016.05.2021Casale0 - 1Folgore Caratese[0-0]
17:0016.05.2021Gozzano1 - 1Citta di Varese[1-0]
17:0016.05.2021Legnano1 - 1Caronnese[1-1]
16:0016.05.2021Lavagnese0 - 3PDHA[0-1]
16:0016.05.2021Vado1 - 3Fossano[0-1]
17:0015.05.2021Arconatese2 - 4Sestri Levante[0-1]
17:0015.05.2021Castellanzese3 - 2HSL Derthona[0-2]
17:0015.05.2021Saluzzo1 - 5Bra[1-2]
17:0012.05.2021Borgosesia0 - 1Gozzano[0-1]
17:0012.05.2021Chieri0 - 1Fossano[0-0]
17:0009.05.2021Bra4 - 1Borgosesia[1-1]
17:0009.05.2021Caronnese0 - 1Arconatese[0-1]
17:0009.05.2021Citta di Varese2 - 2Castellanzese[0-0]
17:0009.05.2021Fossano2 - 2Casale[1-1]
17:0009.05.2021HSL Derthona0 - 0Saluzzo[0-0]
17:0009.05.2021Imperia2 - 3Legnano[1-3]
17:0009.05.2021PDHA1 - 1Gozzano[0-0]
17:0009.05.2021Sestri Levante3 - 1Lavagnese[2-1]
16:0005.05.2021Arconatese0 - 0Citta di Varese[0-0]
Italy: Serie D - Group B
17:0016.05.2021Brusaporto2 - 2Breno[1-1]
17:0016.05.2021Calvina1 - 2Real Calepina[1-1]
17:0016.05.2021Ciserano-Bergamo0 - 2Crema[0-2]
17:0016.05.2021Fanfulla3 - 1Ponte San Pietro[3-1]
17:0016.05.2021Franciacorta2 - 1Caravaggio[1-1]
17:0016.05.2021Scanzorosciate5 - 4Vis Nova Giussano[3-1]
17:0016.05.2021Sona2 - 0NibionnOggiono[2-0]
17:0016.05.2021USD Casatese2 - 1Tritium[1-0]
17:0016.05.2021Villa Alme0 - 1Seregno[0-0]
17:0012.05.2021Fanfulla2 - 3NibionnOggiono[1-1]
17:0009.05.2021Breno1 - 0Franciacorta[1-0]
17:0009.05.2021Caravaggio3 - 0USD Casatese[1-0]
17:0009.05.2021Crema1 - 0Scanzorosciate[0-0]
17:0009.05.2021Ponte San Pietro1 - 3Sona[1-2]
17:0009.05.2021Real Calepina2 - 1Brusaporto[1-1]
17:0009.05.2021Seregno0 - 1Calvina[0-0]
17:0009.05.2021Vis Nova Giussano1 - 5Fanfulla[1-2]
16:0008.05.2021NibionnOggiono3 - 0Villa Alme[1-0]
16:0002.05.2021Calvina3 - 1Caravaggio[2-0]
16:0002.05.2021USD Casatese1 - 1Vis Nova Giussano[0-1]
Italy: Serie D - Group C
17:0016.05.2021ArzignanoChiampo5 - 2Montebelluna[3-0]
17:0016.05.2021Belluno3 - 4Cartigliano[1-0]
17:0016.05.2021Delta Porto Tolle2 - 3Cjarlins Muzane[1-1]
17:0016.05.2021Este1 - 0Campodarsego[1-0]
17:0016.05.2021Union Clodiense1 - 3Caldiero Terme[1-1]
16:0016.05.2021Ambrosiana1 - 0Chions[1-0]
17:0015.05.2021Mestre0 - 1Luparense[0-1]
17:0015.05.2021San Giorgio-Sedico0 - 1Manzanese[0-1]
17:0015.05.2021Trento2 - 1Virtus Bolzano[1-1]
16:0015.05.2021Feltre1 - 3Adriese[1-2]
17:0012.05.2021ArzignanoChiampo2 - 0Union Clodiense[1-0]
17:0012.05.2021Cartigliano2 - 1Chions[2-1]
17:0012.05.2021Este1 - 1Delta Porto Tolle[0-0]
17:0009.05.2021Adriese3 - 2Este[1-1]
17:0009.05.2021Caldiero Terme1 - 1Belluno[0-1]
17:0009.05.2021Campodarsego2 - 1Cjarlins Muzane[1-1]
17:0009.05.2021Cartigliano0 - 1Delta Porto Tolle[0-1]
17:0009.05.2021Chions1 - 1ArzignanoChiampo[1-0]
17:0009.05.2021Luparense1 - 1Feltre[0-0]
17:0009.05.2021Montebelluna1 - 1Union Clodiense[1-0]
Italy: Serie D - Group D
17:0016.05.2021Aglianese Calcio1 - 2Ghivizzano Borgo[0-1]
17:0016.05.2021Corticella1 - 1Correggese[0-1]
17:0016.05.2021Forli1 - 1Lentigione[1-0]
17:0016.05.2021Marignanese0 - 1Sasso Marconi[0-0]
17:0016.05.2021Prato1 - 1Pro Livorno[0-0]
17:0016.05.2021Seravezza Pozzi4 - 3Real Forte Querceta[2-1]
17:0015.05.2021G.S. Bagnolese1 - 1Mezzolara[1-0]
17:0012.05.2021Real Forte Querceta2 - 1Correggese[1-1]
17:0009.05.2021Ghivizzano Borgo2 - 2Corticella[1-2]
17:0009.05.2021Lentigione3 - 0Seravezza Pozzi[1-0]
17:0009.05.2021Mezzolara1 - 1Marignanese[1-0]
17:0009.05.2021Pro Livorno1 - 1G.S. Bagnolese[0-0]
17:0009.05.2021Real Forte Querceta0 - 2Aglianese Calcio[0-2]
17:0009.05.2021Rimini0 - 1Prato[0-0]
17:0009.05.2021Sasso Marconi1 - 1Forli[1-1]
16:0005.05.2021Sasso Marconi2 - 2G.S. Bagnolese[1-1]
16:0002.05.2021G.S. Bagnolese1 - 1Ghivizzano Borgo[1-1]
16:0002.05.2021Mezzolara1 - 1Real Forte Querceta[1-1]
16:0028.04.2021Ghivizzano Borgo3 - 2Mezzolara[2-2]
16:0028.04.2021Seravezza Pozzi1 - 0Rimini[1-0]
Italy: Serie D - Group E
17:0016.05.2021Flaminia2 - 1Lornano Badesse[0-0]
17:0016.05.2021Grassina0 - 0Scandicci[0-0]
17:0016.05.2021Ostia Mare0 - 2Follonica Gavorrano[0-1]
17:0016.05.2021UC Sinalunghese1 - 1Trestina[1-0]
17:3015.05.2021Foligno2 - 1Trastevere Calcio[1-1]
17:0015.05.2021Pianese2 - 2Montevarchi Calcio[0-1]
17:0015.05.2021Sangiovannese0 - 1Cannara[0-1]
17:0015.05.2021Tiferno Lerchi1 - 1Montespaccato[0-0]
16:0015.05.2021ACN Siena2 - 3San Donato[1-1]
17:0012.05.2021Follonica Gavorrano3 - 0Lornano Badesse[1-0]
17:0009.05.2021Cannara1 - 1Grassina[0-1]
17:0009.05.2021Follonica Gavorrano4 - 3Flaminia[1-1]
17:0009.05.2021Lornano Badesse2 - 1Tiferno Lerchi[1-0]
17:0009.05.2021Montespaccato1 - 1Sangiovannese[1-1]
17:0009.05.2021Montevarchi Calcio2 - 1UC Sinalunghese[0-1]
17:0009.05.2021San Donato1 - 1Ostia Mare[0-0]
17:0009.05.2021Scandicci3 - 0Foligno[1-0]
17:0009.05.2021Trastevere Calcio0 - 3Pianese[0-2]
16:0009.05.2021Trestina1 - 0ACN Siena[1-0]
16:0002.05.2021Trestina1 - 1Lornano Badesse[1-0]
Italy: Serie D - Group F
17:0016.05.2021Agnonese0 - 1Rieti[0-1]
17:0016.05.2021Campobasso3 - 2US Tolentino[0-0]
17:0016.05.2021Castelfidardo2 - 1Recanatese[1-0]
17:0016.05.2021Castelnuovo Vomano2 - 2Vastese[1-1]
17:0016.05.2021Fiuggi1 - 1ASD Pineto Calcio[0-0]
17:0016.05.2021Matese2 - 0Vastogirardi[1-0]
17:0016.05.2021Montegiorgio1 - 0Porto Sant'Elpidio[1-0]
17:0016.05.2021S. N. Notaresco1 - 1Cynthialbalonga[1-0]
17:0012.05.2021Fiuggi1 - 1Vastogirardi[1-1]
17:0012.05.2021Porto Sant'Elpidio1 - 3Rieti[1-2]
17:0012.05.2021Recanatese5 - 2Agnonese[3-0]
17:0012.05.2021S. N. Notaresco2 - 1Montegiorgio[0-0]
17:0012.05.2021Vastese1 - 2Castelfidardo[0-1]
17:0009.05.2021ASD Pineto Calcio3 - 1Agnonese[1-0]
17:0009.05.2021Cynthialbalonga2 - 2Fiuggi[0-0]
17:0009.05.2021Giulianova2 - 1Montegiorgio[2-1]
17:0009.05.2021Porto Sant'Elpidio0 - 0Castelfidardo[0-0]
17:0009.05.2021Recanatese0 - 0Campobasso[0-0]
17:0009.05.2021US Tolentino2 - 2Matese[0-1]
17:0009.05.2021Vastese2 - 0S. N. Notaresco[0-0]
Italy: Serie D - Group G
17:0016.05.2021Carbonia2 - 2Arzachena[1-1]
17:0016.05.2021Lanusei Calcio0 - 2Latte Dolce[0-0]
17:0016.05.2021Latina1 - 1Nuova Florida[1-0]
17:0016.05.2021Savoia0 - 1Cassino[0-1]
17:0016.05.2021SS Nola 19251 - 2Gladiator[1-1]
17:0016.05.2021Torres2 - 1Calcio Giugliano[2-0]
17:0016.05.2021Vis Artena2 - 3Afragolese[1-3]
16:0016.05.2021Monterosi FC3 - 0Muravera[2-0]
17:0015.05.2021Nocerina2 - 2Insieme Formia[0-2]
16:0012.05.2021Cassino2 - 3Arzachena[1-0]
17:0009.05.2021Afragolese1 - 2Latina[1-1]
17:0009.05.2021Cassino2 - 2Nocerina[1-1]
17:0009.05.2021Nuova Florida1 - 1SS Nola 1925[1-1]
16:0009.05.2021Arzachena0 - 2Monterosi FC[0-2]
16:0009.05.2021Insieme Formia4 - 0Carbonia[2-0]
16:0009.05.2021Latte Dolce1 - 1Savoia[1-0]
15:3009.05.2021Calcio Giugliano1 - 1Lanusei Calcio[1-1]
15:3009.05.2021Gladiator1 - 1Torres[0-0]
15:3009.05.2021Muravera2 - 0Vis Artena[1-0]
16:0002.05.2021Nuova Florida1 - 1Muravera[0-0]
Italy: Serie D - Group H
17:0016.05.2021Altamura0 - 2Fidelis Andria[0-0]
17:0016.05.2021Audace Cerignola2 - 1Gravina[0-0]
17:0016.05.2021Bitonto2 - 1Real Aversa[1-0]
17:0016.05.2021Francavilla0 - 0A.C.D. Nardo[0-0]
17:0016.05.2021Lavello0 - 0Citta di Fasano[0-0]
17:0016.05.2021Molfetta Calcio1 - 3Taranto[0-2]
17:0016.05.2021Picerno2 - 2Casarano[1-1]
17:0016.05.2021Portici 19064 - 0Puteolana[1-0]
17:0009.05.2021A.C.D. Nardo1 - 1Fidelis Andria[1-1]
17:0009.05.2021Casarano2 - 3Lavello[0-0]
17:0009.05.2021Citta di Fasano3 - 2Altamura[0-1]
17:0009.05.2021Gravina2 - 0Molfetta Calcio[0-0]
17:0009.05.2021Puteolana1 - 0Bitonto[1-0]
17:0009.05.2021Real Aversa2 - 1Francavilla[1-0]
17:0009.05.2021Sorrento0 - 1Picerno[0-1]
17:0009.05.2021Taranto2 - 3Portici 1906[2-2]
16:0005.05.2021Altamura1 - 1Puteolana[0-0]
16:0005.05.2021Gravina2 - 2A.C.D. Nardo[1-0]
16:0005.05.2021Molfetta Calcio5 - 2Real Aversa[0-1]
17:0002.05.2021Audace Cerignola5 - 0Casarano[2-0]
Italy: Serie D - Group I
17:0016.05.2021Castrovillari2 - 0Cittanovese[0-0]
17:0016.05.2021FC Messina1 - 1AS Acireale[1-0]
17:0016.05.2021Gelbison Cilento1 - 0Rotonda[0-0]
17:0016.05.2021Paterno1 - 1Marina di Ragusa[0-0]
17:0016.05.2021Roccella - Biancavilla
17:0016.05.2021San Luca1 - 1ACR Messina[1-0]
17:0016.05.2021Troina1 - 1Licata[1-1]
17:0015.05.2021Santa Maria Cilento - Rende
17:0012.05.2021Cittanovese0 - 1Troina[0-1]
17:0012.05.2021Licata1 - 3Rotonda[1-1]
17:0009.05.2021ACR Messina0 - 0Santa Maria Cilento[0-0]
17:0009.05.2021AS Acireale2 - 2Castrovillari[2-0]
17:0009.05.2021Biancavilla0 - 1Paterno[0-0]
17:0009.05.2021Cittanovese2 - 1Roccella[1-1]
17:0009.05.2021Licata2 - 2Gelbison Cilento[0-1]
17:0009.05.2021Rotonda1 - 1FC Messina[1-0]
17:0009.05.2021S. Agata0 - 0San Luca[0-0]
16:0008.05.2021Rende1 - 0Troina[1-0]
16:0005.05.2021San Luca2 - 1Licata[2-1]
16:0002.05.2021Licata1 - 0AS Acireale[0-0]
Italy: Super Cup (Serie C)
18:0015.05.2021Como0 - 3Ternana[0-2]
19:0008.05.2021Perugia2 - 1Como[1-0]
Italy: Primavera 1
18:0017.05.2021Atalanta U192 - 2Sassuolo U19[2-1]
16:0017.05.2021Lazio U191 - 2Juventus U19[0-1]
18:0016.05.2021Bologna U192 - 3Sampdoria U19[0-2]
11:3016.05.2021Genoa U193 - 5Empoli U19[1-4]
14:0015.05.2021Inter U191 - 0Fiorentina U19[0-0]
13:3015.05.2021Ascoli U190 - 1Cagliari U19[0-0]
12:0015.05.2021Spal U190 - 1AC Milan U19[0-0]
16:0014.05.2021Torino U192 - 3AS Roma U19[0-1]
15:0012.05.2021Bologna U192 - 1Lazio U19[2-0]
12:0012.05.2021Empoli U191 - 2Atalanta U19[0-1]
18:0009.05.2021Sassuolo U191 - 1Juventus U19[0-0]
11:3009.05.2021Fiorentina U190 - 2Genoa U19[0-2]
18:0008.05.2021Bologna U191 - 4Empoli U19[0-2]
16:0008.05.2021AS Roma U190 - 0Spal U19[0-0]
14:0008.05.2021Torino U193 - 1Inter U19[1-1]
13:3008.05.2021Sampdoria U196 - 1Ascoli U19[3-0]
12:0008.05.2021AC Milan U192 - 1Lazio U19[1-1]
11:3008.05.2021Cagliari U190 - 2Atalanta U19[0-1]
15:0005.05.2021Juventus U191 - 1Empoli U19[1-1]
18:0003.05.2021Lazio U195 - 0Fiorentina U19[3-0]
Italy: Primavera 2
16:3017.05.2021Salernitana U191 - 4Cosenza U19[1-3]
12:0016.05.2021Reggina U190 - 3Frosinone U19[0-2]
17:0015.05.2021Cremonese U193 - 3Vicenza U19[2-0]
16:0015.05.2021Parma U192 - 1Pordenone U19[0-0]
13:0015.05.2021Pescara U193 - 0Spezia U19[2-0]
16:0014.05.2021Cosenza U190 - 0Crotone U19[1-]
16:0014.05.2021Napoli U191 - 2Lecce U19[1-2]
17:0012.05.2021Reggiana U191 - 1Vicenza U19[0-0]
16:0012.05.2021Pisa U193 - 0Reggina U19[2-0]
12:0012.05.2021Frosinone U192 - 2Spezia U19[1-1]
16:3011.05.2021Benevento U19 - Cosenza U19
16:0011.05.2021Crotone U192 - 1Pescara U19[1-0]
16:3008.05.2021Pordenone U191 - 3Reggiana U19[0-0]
16:0008.05.2021Cremonese U191 - 0Venezia U19[-]
16:0008.05.2021Vicenza U192 - 1Cittadella U19[1-1]
15:0008.05.2021Pescara U193 - 0Entella U19[1-0]
12:0008.05.2021Reggina U190 - 5Lecce U19[0-1]
12:0007.05.2021Spezia U192 - 0Crotone U19[2-0]
16:0006.05.2021Napoli U190 - 0Frosinone U19[0-0]
Italy: Coppa Italia Primavera
19:0028.04.2021Fiorentina U192 - 1Lazio U19[2-0]
Italy: Serie A Women
16:0016.05.2021Bari W1 - 2San Marino Academy W[0-1]
16:0016.05.2021Verona W0 - 0Napoli W[0-0]
13:3016.05.2021AS Roma W0 - 1Juventus W[0-0]
16:0015.05.2021Fiorentina W2 - 1Empoli W[2-1]
16:0015.05.2021Inter W0 - 2Florentia W[0-0]
13:3015.05.2021Sassuolo W0 - 0AC Milan W[0-0]
16:0009.05.2021Florentia W1 - 1AS Roma W[1-1]
16:0009.05.2021San Marino Academy W2 - 5Inter W[1-3]
13:3009.05.2021AC Milan W1 - 3Fiorentina W[0-1]
16:0008.05.2021Empoli W2 - 1Verona W[2-0]
16:0008.05.2021Sassuolo W1 - 0Bari W[0-0]
13:3008.05.2021Juventus W2 - 0Napoli W[2-0]
16:0002.05.2021Inter W3 - 3Empoli W[1-0]
13:3002.05.2021Fiorentina W3 - 1Bari W[0-0]
13:3002.05.2021Juventus W6 - 1Florentia W[3-0]
16:0001.05.2021AS Roma W0 - 0AC Milan W[0-0]
16:0001.05.2021Verona W0 - 4Sassuolo W[0-3]
13:3001.05.2021Napoli W5 - 0San Marino Academy W[1-0]
Italy: Serie B Women
16:0016.05.2021Cittadella W1 - 2Ravenna W[0-1]
16:0016.05.2021Orobica W1 - 1Cesena W[-]
16:0016.05.2021Pontedera W4 - 0Perugia W[4-0]
16:0016.05.2021Tavagnacco W1 - 1Riozzese Como W[-]
15:0016.05.2021Vicenza W0 - 1Lazio W[-]
13:0016.05.2021Pomigliano W1 - 2Brescia W[1-0]
13:0016.05.2021Roma CF W0 - 0Chievo Verona W[0-0]
21:0012.05.2021Riozzese Como W2 - 2Brescia W[1-0]
16:0009.05.2021Brescia W2 - 0Pontedera W[2-0]
16:0009.05.2021Cesena W0 - 2Cittadella W[-]
16:0009.05.2021Lazio W2 - 1Roma CF W[0-0]
16:0009.05.2021Orobica W3 - 3Pomigliano W[-]
16:0009.05.2021Ravenna W1 - 2Riozzese Como W[0-1]
12:3009.05.2021Perugia W0 - 3Tavagnacco W[-]
12:0009.05.2021Chievo Verona W6 - 2Vicenza W[3-0]
16:0002.05.2021Cittadella W1 - 0Orobica W[-]
16:0002.05.2021Lazio W4 - 0Ravenna W[2-0]
16:0002.05.2021Pontedera W0 - 1Pomigliano W[-]
16:0002.05.2021Vicenza W0 - 1Cesena W[-]
13:0002.05.2021Tavagnacco W1 - 0Roma CF W[0-0]
Italy: Coppa Italia Women - Play Offs
13:3025.04.2021Juventus W3 - 2AS Roma W[1-0]
13:3024.04.2021AC Milan W4 - 2Inter W[2-0]
Üye Yorumları
clatter :  5 saat önce
merhaba...devamı
Caziii_53 :  6 saat önce
1. Ye BMW 320i
...devamı
tahminist :  20 saat önce
1. Appl macbook air
...devamı
Priapos :  1 gün önce
Euro 2020'nin anlamlı olması için bize;
...devamı
brindar :  1 gün önce
1.5000 TL
...devamı
SecurityXxX :  2 gün önce
1.Motorsiklet,(50cc)
...devamı
Bestwinner :  2 gün önce
1. Playstation 5
...devamı
C4GR1 :  2 gün önce
Priapos, günlük tahmin yarışmasında saatlik tahmin yap...devamı
Priapos :  3 gün önce
C4GR1 sabah 11 ile gece 12 arası açık oluyor. Gece yatarken...devamı
C4GR1 :  3 gün önce
Hala tahmin yapılamıyor. I kadar Mac var. Ne diyim ben şimdi....devamı