Back to Top

Tik Bahis ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
• Jetbahis
• Hovarda
• Betroad
  • 10/08 Çrş
AVRUPA: UEFA Super Kupası
22:00Real Madrid - Eintracht Frankfurt
İNGILTERE: Capital One Kupası
21:45Blackburn - Hartlepool
21:45Coventry - Bristol City
21:45Middlesbrough - Barnsley
21:45Plymouth - Peterborough
21:45Port Vale - Rotherham
21:45Sheffield Wed - Sunderland
ARJANTIN: Primer B Nacional
03:10BittiAlmirante Brown2 - 0Ind. Rivadavia[0-0]
21:00Deportivo Madryn - Deportivo Moron
AVUSTRALYA and OKYANUSYA: OFC Şampiyonlar Ligi - Playofflar
03:00BittiLae City2 - 3Central Coast[1-3]
06:00BittiVenus0 - 1ABM Galaxy[0-0]
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
01:00BittiTomayapo1 - 0Independiente Petrolero[1-0]
03:15BittiWilstermann0 - 1Oriente Petrolero[0-0]
22:00Santa Cruz - The Strongest
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
01:00BittiGremio5 - 1Operario[1-0]
01:00BittiItuano4 - 1Sport Recife[2-1]
02:30BittiCSA1 - 0Brusque[0-0]
02:30BittiPonte Preta3 - 1Vasco[1-1]
03:00BittiLondrina1 - 2Cruzeiro[0-0]
03:30BittiSampaio Correa2 - 0Bahia[1-0]
03:30BittiTombense0 - 0Vila Nova FC[0-0]
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
03:00BittiMelipilla1 - 0San Felipe[1-0]
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
03:30BittiAmerica De Cali2 - 0Aguilas[2-0]
KOLOMBİYA: Primera B
00:00BittiCucuta1 - 2Chico[1-1]
ECUADOR: Serie B
03:00BittiBuhos ULVR0 - 1EL Nacional[0-0]
23:00Santo Domingo - Ind. Juniors
MEKSIKA: Liga de Ascenso - Apertura
01:05BittiCelaya1 - 0Tepatitlan de Morelos[0-0]
03:05BittiPumas Tabasco2 - 1Alacranes de Durango[2-0]
05:05BittiAtletico La Paz2 - 2Tlaxcala[1-1]
PARAGUAY: Copa Paraguay
01:30BittiRiver Plate1 - 412 de Octubre[0-1]
21:45Colegiales - Resistencia
GÜNEY AMERIKA: Copa Libertadores - Playofflar
03:30BittiFlamengo RJ1 - 0Corinthians[0-0]
GÜNEY AMERIKA: Copa Sudamericana
01:15BittiAtletico GO3 - 0Nacional[2-0]
03:30BittiInd. del Valle4 - 1Dep. Tachira[2-1]
ABD: USL Pro
02:00BittiNew York Red Bulls 22 - 1Atlanta United 2[0-0]
ARJANTİN: Primera C Metropolitana
21:30Leandro N. Alem - Laferrere
ARGENTINA: Reserve League - Second Stage
16:00Independiente 2 - Lanus 2
17:00Arsenal Sarandi 2 - Colon Santa Fe 2
17:00Central Cordoba 2 - Atl. Tucuman 2
17:00Sarmiento Junin 2 - Huracan 2
ERMENİSTAN: Birinci Lig
16:30FC Gandzasar - Pyunik Yerevan 2
16:45BKMA 2 - Urartu 2
16:45West Armenia - Ararat Yerevan 2
ULUSLARARASI: AFC kupası
14:00Viettel - Kuala Lumpur City
AVUSTRALYA: Queensland
12:30Brisbane City - Gold Coast Knights
AUSTRALIA: Australia Cup
12:30Bentleigh Greens - Sydney FC
12:30Modbury Jets - Macarthur FC
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
19:30Admira Dornbirn - Hohenems
19:30Gofis - Rotenberg
19:30Rothis - RW Rankweil
19:30Wolfurt - Brauerei Egg
20:00Bregenz - Altach U21
20:00Lauterach - Dornbirner SV
BOLIVIA: Nacional B - First Stage
20:00Vaca Diez - Libertad FC
BOSNA HERSEK: Premier Lig
21:00FK Sarajevo - Tuzla City
ÇIN: Jia Ligi
11:00Kunshan - Shenyang Urban FC
11:00Nantong Zhiyun - Xinjiang Tianshan
11:00Shaanxi Changan - Qingdao Youth Island
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
05:00BittiHerediano1 - 1AD Santos[0-1]
05:00BittiSporting San Jose2 - 2Alajuelense[1-0]
KOSTARİKA: Liga de Ascenso
23:00Cariari Pococi - Ad Aserri
23:00Escorpiones - Municipal Turrialba
ÇEK CUMHURIYETI: Pohar Ceske posty
18:00Prerov - Prostejov
MISIR: Premier Lig
19:30Arab Contractors - El Gouna
19:30Smouha - Future FC
22:00Al Ahly - Al Masry
ENGLAND: Professional Development League
15:00Wigan U21 - Watford U21
ESTONYA: Kupası
19:00Paide III - Johvi Phoenix
EUROPE: Europa Conference League - Qualification
19:00Vitoria Guimaraes - Hajduk Split
FİNLANDİYA: Kakkonen
18:30Vaajakoski - JJK Jyvaskyla
ALMANYA: 3. Liga
20:00Mannheim - Aue
20:00Saarbrucken - Dortmund II
20:00SG Dynamo Dresden - Verl
20:00VfL Osnabruck - Ingolstadt
20:00Wehen - SpVgg Bayreuth
ALMANYA: Regionalliga North
19:00Lippstadt - Rodinghausen
20:30Straelen - Kaan-Marienborn
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
20:00Bordesholm - Flensburg
20:00Heider SV - SC Weiche-08 II
20:00Neumunster - Kilia Kiel
20:00Pansdorf - Inter Turkspor Kiel
20:30Gonsenheim - Schott Mainz
19:30Gundelfingen - Turkspor Augsburg
20:30Memmingen - Munich 1860 II
20:00Sonsbeck - Uerdingen
20:15Kray - Hilden
20:30Cronenberger - SSVg Velbert
20:30FC Monheim - TuRU Dusseldorf
20:30FSV Duisburg - Union Nettetal
20:30Germania Ratingen - Homberg
20:30MSV Dusseldorf - Meerbusch
20:30Schonnebeck - SC St. Tonis
20:30TVD Velbert - Baumberg
GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura
20:00Malacateco - Santa Lucia
22:00Iztapa - Coban Imperial
İZLANDA: 2. Küme
20:00Selfoss - Thor Akureyri
22:15Kopavogur - Throttur Vogar
İZLANDA: Kupası
21:00KA Akureyri - Aegir
JAPONYA: Nabisco Kupası - Playofflar
13:00Avispa Fukuoka - Vissel Kobe
13:00Kawasaki Frontale - Cerezo Osaka
13:00Yokohama F. Marinos - Sanfrecce Hiroshima
13:30Urawa Reds - Nagoya Grampus
LAOS: Lao League
12:00Young Elephant - Champasak United
15:00Ezra - Viengchanh
LITVANYA: Division 2
18:00FK Minija - BFA Vilnius
MALEZYA: Süper Lig
16:00Terengganu - Johor DT
MALEZYA: Premier League
12:00Kelantan - Perak
16:00UiTM - Skuad Projek
MYANMAR: National League
11:30Rakhine United - Hantharwady Utd
NIGERIA: Aiteo Cup
18:00Heartland - Katsina Utd
18:00Kogi - Kano Pillars
18:00Niger Tornadoes - Lobi Stars
18:00Wikki Tourist - Nasarawa
NORWAY: Division 3 - Group 3
20:00Vidar - Sandnes Ulf 2
20:30Senja - Skjetten
NORVEÇ: NM Kupası
19:00Jerv - Odd
NORWAY: Nasjonal U19 Cl - Play Offs
15:00Brann U19 - Stabaek U19
POLONYA: Division 1
19:00Podbeskidzie - Skra
19:00R. Rzeszow - Arka Gdynia
19:00Zaglebie Sosnowiec - Tychy
21:30LKS Lodz - Puszcza
POLONYA: II Ligi
18:00Garbarnia - Slask Wroclaw 2
18:00Siarka Tarnobrzeg - GKS Jastrzebie
18:00Zaglebie 2 - Lech Poznan 2
19:00Kotwica Kolobrzeg - Wisla Pulawy
19:00Polkowice - Pogon Siedlce
19:00Stezyca - Hutnik Krakow
20:00Motor Lublin - KKS Kalisz
20:00Olimpia Elblag - Stomil Olsztyn
PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Preliminary
13:00Estrela U23 - Maritimo U23
13:00Sporting U23 - Mafra U23
20:00Braga U23 - Gil Vicente U23
20:00Famalicao U23 - Vizela U23
20:00Leixoes U23 - Rio Ave U23
KATAR: Premier Lig
17:30Al-Gharafa - Al Wakra
19:40Al Sailiya - Shamal
RUSYA: 2nci Küme Güney
13:00Chertanovo M. - Dynamo Vologda
14:00Baltika 2 - Krasnogorsk
14:00Zvezda St. Peterburg - Yenisey 2
18:00Dynamo Moscow 2 - Torpedo Moscow 2
18:00Electron VN - Rodina Moscow U21
18:00Luki-Energiya - Dynamo Petersburg
18:00Murom - Tver
18:00Zenit 2 - Yadro
18:30Znamya Truda - Vladimir
19:00Tekstilshtik - S. Kostroma
09:0076'SKA Khabarovsk 20 - 1Kaluga[0-1]
12:00Balashikha - Kolomna
13:00Dynamo Vladivostok - Salyut-Belgorod
13:00FK Strogino Moscow - Sakhalin
13:00Khimki 2 - Penza
17:00Peresvet Podolsk - Arsenal Tula 2
17:00Znamya Noginsk - Saturn Ramenskoye
18:00Kosmos - Saratov
18:00Kursk - D. Bryansk
18:00Kvant - Sakhalinets
18:00Spartak Tambov - Lipetsk
18:30Ryazan - Rodina Moscow 2
14:00Dynamo Barnaul - Amkar
16:00Omsk - Zenit-Izhevsk
İSKOÇYA: Challenge Kupası
21:45Hibernian 2 - Brechin
21:45Spartans - Rangers B
22:00Hearts 2 - Buckie Thistle
SINGAPUR: S-League
14:45Albirex Niigata - Young Lions
SLOVAKYA: Kupa
18:00Bacuch - Zavazna Poruba
18:00Bitarova - Namestovo
18:00Brezno - Filakovo
18:00Bystricka - Dynamo Diviaky
18:00Casta - I. Bratislava
18:00Chlebnice - Oravske Vesele
18:00Detva - Podkonice
18:00Druzstevnik Borov - Gerlachov
18:00Dudince - Kovacova
18:00Dvorniky - Kechnec
18:00FK Gemerska Horka - Roznava
18:00FK Krasna - Vranov
18:00FO Kinex Bytca - SK Bela
18:00Hlinik nad Hronom - Ladomerska Vieska
18:00Hrinova - Zarnovica
18:00Igram - Senica
18:00Iskra Hnusta - Kalinovo
18:00Komjatice - FK Nove Zamky
18:00Kras. Podhradie - Rudnany
18:00Liptovska Tepla - Lip. Stiavnica
18:00Lok. Kosice - Medzev
18:00MFK Krupina - Vinica
18:00Nacina Ves - Pavlovce n. Uhom
18:00Nizna - Tvrdosin
18:00OFK Mokry Haj - Castkovce
18:00Olcnava - Gelnica
18:00OSK Fintice - Velky Saris
18:00OSK Teplicka - 1.FK Svidnik
18:00Partizan Osrblie - Spisska Nova Ves
18:00Pezinok - Vrakuna Bratislava
18:00Poltar - Slavia TU Kosice
18:00Ruskov - Snina
18:00Sarisske Dravce - Sabinov
18:00Sasova - Badin
18:00SK Velke Zaluzie - Kalna n. Hronom
18:00Sliac - Pliesovce
18:00Slovan Trstena - Sokol Zubrohlava
18:00Slovenske Darmoty - MSK Lucenec
18:00Sokol Liesek - MSK Martin
18:00Spartak Vysoka - SK Javornik Makov
18:00Stara Bystrica - Tatran Turzovka
18:00Tahanovce - Mladost Kalsa
18:00TJ Visnove - Banik Stranavy
18:00Tomasovce - Rimavska Sobota
18:00Torysa - Lubovna
18:00Turcianska Stiavnicka - HA Banska Bystrica
18:00Velky Krtis - Radzovce
18:00Vikartovce - Spisske Podhradie
18:00Vinohrad Cebovce - TJD Pribelce
18:30TJ Salka - Velke Ludince
GÜNEY AFRIKA: Premier Lig
18:00AmaZulu - Supersport Utd
20:30Chippa Utd. - Royal AM
20:30Mamelodi Sundowns - TS Galaxy
20:30Sekhukhune - Golden Arrows
20:30Stellenbosch - Orlando Pirates
GÜNEY KORE: K-Ligi - Şampiyona Playoffları
13:00Suwon FC - Jeonbuk
13:30Gangwon - Daegu
İSVEÇ: Division 1, Norra
20:00Gefle - Stockholm Internazionale
20:00Pitea - Umea FC
20:00Sollentuna - Team TG FF
20:00Sylvia - Taby
20:00Vasalund - Sandviken
19:30Tvaaker - Qviding
20:00IFK Malmo - Lunds
20:00Oddevold - GAIS
20:00Torn - Olympic
20:00Trollhattan - Vanersborgs IF
SWEDEN: Division 2 - Norra Svealand
21:00Osteraker IFK - Skiljebo
20:30Eskilsminne - Ullareds IK
İSVIÇRE: Super Ligi
20:00Luzern - Grasshoppers
URUGUAY: Copa Uruguay
19:30Colon - Los Halcones
21:00La Luz - Deportivo Italiano
21:00Rampla Juniors - Rio Negro
ÖZBEKISTAN: Professional Football League
17:00AGMK - Lok. Tashkent
18:00Bunyodkor - Qizilqum
GALLER: Division 1
16:30ErtelendiAfan Lido - Cambrian & Clydach
16:30ErtelendiLlantwit Major - Ammanford
16:30ErtelendiPontardawe - Llanelli
16:30ErtelendiYnyshir Albions - Barry
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
19:00Italy U18 - Albania U18
19:30Italy U19 - Albania U19
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
10:301'Getafe B0 - 0Navalcarnero[0-0]
15:00CD Vitoria - Alaves B
18:00Al Dhafra - Kazma SC
18:00ASD Pineto Calcio - Recanatese
18:59Achnas - Paralimni
19:00Carrarese - Monterosi
19:00Fanfulla - Villa Valle
19:00FeralpiSalo - Entella
19:00FK Vozdovac - Shabab Al-Ahli Dubai
19:00Gubbio - Trestina
19:00Monopoli - Sorrento
19:00R. Sociedad B - Rayo Majadahonda
19:00San Donato - Scandicci
19:00Sotiras - Ol. Nicosia
19:30Panachaiki - Atromitos
19:45Baleares - Pena Deportiva
20:00Aguilas FC - Almeria B
20:00Amorebieta - Numancia
20:00Anorthosis - Doxa
20:00Barcelona B - Valencia B
20:00Celta Vigo B - Bergantinos
20:00Domzale - Shakhtar Donetsk
20:00Escobedo - Laredo
20:00Murcia - Alcorcon
20:00Nea Salamis - Ermis
20:00Olot - Gimnastic
20:00Peralada - Sabadell
20:00Real Titanico - R. Oviedo B
20:00Unionistas - Alcorcon B
20:30Arandina - Gimnastica Segoviana
20:30Atl. Madrid B - San Sebastian Reyes
20:30Langreo - Lealtad
20:30Sestao - Ath Bilbao B
20:30Trival Valderas - Union Adarve
20:30Vilafranca - Prat
21:00Arenteiro - Ferrol
21:00Dollingstown - Glenavon
21:00Orihuela - CF Intercity
21:00UCAM Murcia - El Palo
21:00UD Logrones - Leonesa
21:30Forli - Cesena
21:30Torrent - Saguntino
22:30Cordoba - Merida AD
WORLD: Islamic Solidarity Games
13:30Morocco U23 - Saudi Arabia U23
13:30Turkey U23 - Cameroon U23
17:00Azerbaijan U23 - Iran U23
17:00Senegal U23 - Algeria U23
WORLD: World Cup Women U20
20:00Germany U20 W - Colombia U20 W
23:00New Zealand U20 W - Mexico U20 W
RUSYA: 2nci Küme Güney
09:0076'SKA Khabarovsk 20 - 1Kaluga[0-1]
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
10:301'Getafe B0 - 0Navalcarnero[0-0]
AVRUPA: UEFA Super Kupası
22:00Real Madrid - Eintracht Frankfurt
İSVIÇRE: Super Ligi
20:00Luzern - Grasshoppers
ARJANTIN: Primer B Nacional
03:10BittiAlmirante Brown2 - 0Ind. Rivadavia[0-0]
AVUSTRALYA and OKYANUSYA: OFC Şampiyonlar Ligi - Playofflar
03:00BittiLae City2 - 3Central Coast[1-3]
06:00BittiVenus0 - 1ABM Galaxy[0-0]
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
01:00BittiTomayapo1 - 0Independiente Petrolero[1-0]
03:15BittiWilstermann0 - 1Oriente Petrolero[0-0]
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
01:00BittiGremio5 - 1Operario[1-0]
01:00BittiItuano4 - 1Sport Recife[2-1]
02:30BittiCSA1 - 0Brusque[0-0]
02:30BittiPonte Preta3 - 1Vasco[1-1]
03:00BittiLondrina1 - 2Cruzeiro[0-0]
03:30BittiSampaio Correa2 - 0Bahia[1-0]
03:30BittiTombense0 - 0Vila Nova FC[0-0]
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
03:00BittiMelipilla1 - 0San Felipe[1-0]
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
03:30BittiAmerica De Cali2 - 0Aguilas[2-0]
KOLOMBİYA: Primera B
00:00BittiCucuta1 - 2Chico[1-1]
ECUADOR: Serie B
03:00BittiBuhos ULVR0 - 1EL Nacional[0-0]
MEKSIKA: Liga de Ascenso - Apertura
01:05BittiCelaya1 - 0Tepatitlan de Morelos[0-0]
03:05BittiPumas Tabasco2 - 1Alacranes de Durango[2-0]
05:05BittiAtletico La Paz2 - 2Tlaxcala[1-1]
PARAGUAY: Copa Paraguay
01:30BittiRiver Plate1 - 412 de Octubre[0-1]
GÜNEY AMERIKA: Copa Libertadores - Playofflar
03:30BittiFlamengo RJ1 - 0Corinthians[0-0]
GÜNEY AMERIKA: Copa Sudamericana
01:15BittiAtletico GO3 - 0Nacional[2-0]
03:30BittiInd. del Valle4 - 1Dep. Tachira[2-1]
ABD: USL Pro
02:00BittiNew York Red Bulls 22 - 1Atlanta United 2[0-0]
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
05:00BittiHerediano1 - 1AD Santos[0-1]
05:00BittiSporting San Jose2 - 2Alajuelense[1-0]
AVRUPA: UEFA Super Kupası
22:00Real Madrid - Eintracht Frankfurt
İNGILTERE: Capital One Kupası
21:45Blackburn - Hartlepool
21:45Coventry - Bristol City
21:45Middlesbrough - Barnsley
21:45Plymouth - Peterborough
21:45Port Vale - Rotherham
21:45Sheffield Wed - Sunderland
ARJANTIN: Primer B Nacional
21:00Deportivo Madryn - Deportivo Moron
ARJANTİN: Primera C Metropolitana
21:30Leandro N. Alem - Laferrere
ARGENTINA: Reserve League - Second Stage
16:00Independiente 2 - Lanus 2
17:00Arsenal Sarandi 2 - Colon Santa Fe 2
17:00Central Cordoba 2 - Atl. Tucuman 2
17:00Sarmiento Junin 2 - Huracan 2
ERMENİSTAN: Birinci Lig
16:30FC Gandzasar - Pyunik Yerevan 2
16:45BKMA 2 - Urartu 2
16:45West Armenia - Ararat Yerevan 2
ULUSLARARASI: AFC kupası
14:00Viettel - Kuala Lumpur City
AVUSTRALYA: Queensland
12:30Brisbane City - Gold Coast Knights
AUSTRALIA: Australia Cup
12:30Bentleigh Greens - Sydney FC
12:30Modbury Jets - Macarthur FC
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
19:30Admira Dornbirn - Hohenems
19:30Gofis - Rotenberg
19:30Rothis - RW Rankweil
19:30Wolfurt - Brauerei Egg
20:00Bregenz - Altach U21
20:00Lauterach - Dornbirner SV
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
22:00Santa Cruz - The Strongest
BOLIVIA: Nacional B - First Stage
20:00Vaca Diez - Libertad FC
BOSNA HERSEK: Premier Lig
21:00FK Sarajevo - Tuzla City
ÇIN: Jia Ligi
11:00Kunshan - Shenyang Urban FC
11:00Nantong Zhiyun - Xinjiang Tianshan
11:00Shaanxi Changan - Qingdao Youth Island
KOSTARİKA: Liga de Ascenso
23:00Cariari Pococi - Ad Aserri
23:00Escorpiones - Municipal Turrialba
ÇEK CUMHURIYETI: Pohar Ceske posty
18:00Prerov - Prostejov
ECUADOR: Serie B
23:00Santo Domingo - Ind. Juniors
MISIR: Premier Lig
19:30Arab Contractors - El Gouna
19:30Smouha - Future FC
22:00Al Ahly - Al Masry
ENGLAND: Professional Development League
15:00Wigan U21 - Watford U21
ESTONYA: Kupası
19:00Paide III - Johvi Phoenix
EUROPE: Europa Conference League - Qualification
19:00Vitoria Guimaraes - Hajduk Split
FİNLANDİYA: Kakkonen
18:30Vaajakoski - JJK Jyvaskyla
ALMANYA: 3. Liga
20:00Mannheim - Aue
20:00Saarbrucken - Dortmund II
20:00SG Dynamo Dresden - Verl
20:00VfL Osnabruck - Ingolstadt
20:00Wehen - SpVgg Bayreuth
ALMANYA: Regionalliga North
19:00Lippstadt - Rodinghausen
20:30Straelen - Kaan-Marienborn
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
20:00Bordesholm - Flensburg
20:00Heider SV - SC Weiche-08 II
20:00Neumunster - Kilia Kiel
20:00Pansdorf - Inter Turkspor Kiel
20:30Gonsenheim - Schott Mainz
19:30Gundelfingen - Turkspor Augsburg
20:30Memmingen - Munich 1860 II
20:00Sonsbeck - Uerdingen
20:15Kray - Hilden
20:30Cronenberger - SSVg Velbert
20:30FC Monheim - TuRU Dusseldorf
20:30FSV Duisburg - Union Nettetal
20:30Germania Ratingen - Homberg
20:30MSV Dusseldorf - Meerbusch
20:30Schonnebeck - SC St. Tonis
20:30TVD Velbert - Baumberg
GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura
20:00Malacateco - Santa Lucia
22:00Iztapa - Coban Imperial
İZLANDA: 2. Küme
20:00Selfoss - Thor Akureyri
22:15Kopavogur - Throttur Vogar
İZLANDA: Kupası
21:00KA Akureyri - Aegir
JAPONYA: Nabisco Kupası - Playofflar
13:00Avispa Fukuoka - Vissel Kobe
13:00Kawasaki Frontale - Cerezo Osaka
13:00Yokohama F. Marinos - Sanfrecce Hiroshima
13:30Urawa Reds - Nagoya Grampus
LAOS: Lao League
12:00Young Elephant - Champasak United
15:00Ezra - Viengchanh
LITVANYA: Division 2
18:00FK Minija - BFA Vilnius
MALEZYA: Süper Lig
16:00Terengganu - Johor DT
MALEZYA: Premier League
12:00Kelantan - Perak
16:00UiTM - Skuad Projek
MYANMAR: National League
11:30Rakhine United - Hantharwady Utd
NIGERIA: Aiteo Cup
18:00Heartland - Katsina Utd
18:00Kogi - Kano Pillars
18:00Niger Tornadoes - Lobi Stars
18:00Wikki Tourist - Nasarawa
NORWAY: Division 3 - Group 3
20:00Vidar - Sandnes Ulf 2
20:30Senja - Skjetten
NORVEÇ: NM Kupası
19:00Jerv - Odd
NORWAY: Nasjonal U19 Cl - Play Offs
15:00Brann U19 - Stabaek U19
PARAGUAY: Copa Paraguay
21:45Colegiales - Resistencia
POLONYA: Division 1
19:00Podbeskidzie - Skra
19:00R. Rzeszow - Arka Gdynia
19:00Zaglebie Sosnowiec - Tychy
21:30LKS Lodz - Puszcza
POLONYA: II Ligi
18:00Garbarnia - Slask Wroclaw 2
18:00Siarka Tarnobrzeg - GKS Jastrzebie
18:00Zaglebie 2 - Lech Poznan 2
19:00Kotwica Kolobrzeg - Wisla Pulawy
19:00Polkowice - Pogon Siedlce
19:00Stezyca - Hutnik Krakow
20:00Motor Lublin - KKS Kalisz
20:00Olimpia Elblag - Stomil Olsztyn
PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Preliminary
13:00Estrela U23 - Maritimo U23
13:00Sporting U23 - Mafra U23
20:00Braga U23 - Gil Vicente U23
20:00Famalicao U23 - Vizela U23
20:00Leixoes U23 - Rio Ave U23
KATAR: Premier Lig
17:30Al-Gharafa - Al Wakra
19:40Al Sailiya - Shamal
RUSYA: 2nci Küme Güney
13:00Chertanovo M. - Dynamo Vologda
14:00Baltika 2 - Krasnogorsk
14:00Zvezda St. Peterburg - Yenisey 2
18:00Dynamo Moscow 2 - Torpedo Moscow 2
18:00Electron VN - Rodina Moscow U21
18:00Luki-Energiya - Dynamo Petersburg
18:00Murom - Tver
18:00Zenit 2 - Yadro
18:30Znamya Truda - Vladimir
19:00Tekstilshtik - S. Kostroma
12:00Balashikha - Kolomna
13:00Dynamo Vladivostok - Salyut-Belgorod
13:00FK Strogino Moscow - Sakhalin
13:00Khimki 2 - Penza
17:00Peresvet Podolsk - Arsenal Tula 2
17:00Znamya Noginsk - Saturn Ramenskoye
18:00Kosmos - Saratov
18:00Kursk - D. Bryansk
18:00Kvant - Sakhalinets
18:00Spartak Tambov - Lipetsk
18:30Ryazan - Rodina Moscow 2
14:00Dynamo Barnaul - Amkar
16:00Omsk - Zenit-Izhevsk
İSKOÇYA: Challenge Kupası
21:45Hibernian 2 - Brechin
21:45Spartans - Rangers B
22:00Hearts 2 - Buckie Thistle
SINGAPUR: S-League
14:45Albirex Niigata - Young Lions
SLOVAKYA: Kupa
18:00Bacuch - Zavazna Poruba
18:00Bitarova - Namestovo
18:00Brezno - Filakovo
18:00Bystricka - Dynamo Diviaky
18:00Casta - I. Bratislava
18:00Chlebnice - Oravske Vesele
18:00Detva - Podkonice
18:00Druzstevnik Borov - Gerlachov
18:00Dudince - Kovacova
18:00Dvorniky - Kechnec
18:00FK Gemerska Horka - Roznava
18:00FK Krasna - Vranov
18:00FO Kinex Bytca - SK Bela
18:00Hlinik nad Hronom - Ladomerska Vieska
18:00Hrinova - Zarnovica
18:00Igram - Senica
18:00Iskra Hnusta - Kalinovo
18:00Komjatice - FK Nove Zamky
18:00Kras. Podhradie - Rudnany
18:00Liptovska Tepla - Lip. Stiavnica
18:00Lok. Kosice - Medzev
18:00MFK Krupina - Vinica
18:00Nacina Ves - Pavlovce n. Uhom
18:00Nizna - Tvrdosin
18:00OFK Mokry Haj - Castkovce
18:00Olcnava - Gelnica
18:00OSK Fintice - Velky Saris
18:00OSK Teplicka - 1.FK Svidnik
18:00Partizan Osrblie - Spisska Nova Ves
18:00Pezinok - Vrakuna Bratislava
18:00Poltar - Slavia TU Kosice
18:00Ruskov - Snina
18:00Sarisske Dravce - Sabinov
18:00Sasova - Badin
18:00SK Velke Zaluzie - Kalna n. Hronom
18:00Sliac - Pliesovce
18:00Slovan Trstena - Sokol Zubrohlava
18:00Slovenske Darmoty - MSK Lucenec
18:00Sokol Liesek - MSK Martin
18:00Spartak Vysoka - SK Javornik Makov
18:00Stara Bystrica - Tatran Turzovka
18:00Tahanovce - Mladost Kalsa
18:00TJ Visnove - Banik Stranavy
18:00Tomasovce - Rimavska Sobota
18:00Torysa - Lubovna
18:00Turcianska Stiavnicka - HA Banska Bystrica
18:00Velky Krtis - Radzovce
18:00Vikartovce - Spisske Podhradie
18:00Vinohrad Cebovce - TJD Pribelce
18:30TJ Salka - Velke Ludince
GÜNEY AFRIKA: Premier Lig
18:00AmaZulu - Supersport Utd
20:30Chippa Utd. - Royal AM
20:30Mamelodi Sundowns - TS Galaxy
20:30Sekhukhune - Golden Arrows
20:30Stellenbosch - Orlando Pirates
GÜNEY KORE: K-Ligi - Şampiyona Playoffları
13:00Suwon FC - Jeonbuk
13:30Gangwon - Daegu
İSVEÇ: Division 1, Norra
20:00Gefle - Stockholm Internazionale
20:00Pitea - Umea FC
20:00Sollentuna - Team TG FF
20:00Sylvia - Taby
20:00Vasalund - Sandviken
19:30Tvaaker - Qviding
20:00IFK Malmo - Lunds
20:00Oddevold - GAIS
20:00Torn - Olympic
20:00Trollhattan - Vanersborgs IF
SWEDEN: Division 2 - Norra Svealand
21:00Osteraker IFK - Skiljebo
20:30Eskilsminne - Ullareds IK
İSVIÇRE: Super Ligi
20:00Luzern - Grasshoppers
URUGUAY: Copa Uruguay
19:30Colon - Los Halcones
21:00La Luz - Deportivo Italiano
21:00Rampla Juniors - Rio Negro
ÖZBEKISTAN: Professional Football League
17:00AGMK - Lok. Tashkent
18:00Bunyodkor - Qizilqum
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
19:00Italy U18 - Albania U18
19:30Italy U19 - Albania U19
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
15:00CD Vitoria - Alaves B
18:00Al Dhafra - Kazma SC
18:00ASD Pineto Calcio - Recanatese
18:59Achnas - Paralimni
19:00Carrarese - Monterosi
19:00Fanfulla - Villa Valle
19:00FeralpiSalo - Entella
19:00FK Vozdovac - Shabab Al-Ahli Dubai
19:00Gubbio - Trestina
19:00Monopoli - Sorrento
19:00R. Sociedad B - Rayo Majadahonda
19:00San Donato - Scandicci
19:00Sotiras - Ol. Nicosia
19:30Panachaiki - Atromitos
19:45Baleares - Pena Deportiva
20:00Aguilas FC - Almeria B
20:00Amorebieta - Numancia
20:00Anorthosis - Doxa
20:00Barcelona B - Valencia B
20:00Celta Vigo B - Bergantinos
20:00Domzale - Shakhtar Donetsk
20:00Escobedo - Laredo
20:00Murcia - Alcorcon
20:00Nea Salamis - Ermis
20:00Olot - Gimnastic
20:00Peralada - Sabadell
20:00Real Titanico - R. Oviedo B
20:00Unionistas - Alcorcon B
20:30Arandina - Gimnastica Segoviana
20:30Atl. Madrid B - San Sebastian Reyes
20:30Langreo - Lealtad
20:30Sestao - Ath Bilbao B
20:30Trival Valderas - Union Adarve
20:30Vilafranca - Prat
21:00Arenteiro - Ferrol
21:00Dollingstown - Glenavon
21:00Orihuela - CF Intercity
21:00UCAM Murcia - El Palo
21:00UD Logrones - Leonesa
21:30Forli - Cesena
21:30Torrent - Saguntino
22:30Cordoba - Merida AD
WORLD: Islamic Solidarity Games
13:30Morocco U23 - Saudi Arabia U23
13:30Turkey U23 - Cameroon U23
17:00Azerbaijan U23 - Iran U23
17:00Senegal U23 - Algeria U23
WORLD: World Cup Women U20
20:00Germany U20 W - Colombia U20 W
23:00New Zealand U20 W - Mexico U20 W
GALLER: Division 1
16:30ErtelendiAfan Lido - Cambrian & Clydach
GALLER: Division 1
16:30ErtelendiLlantwit Major - Ammanford
GALLER: Division 1
16:30ErtelendiPontardawe - Llanelli
GALLER: Division 1
16:30ErtelendiYnyshir Albions - Barry
Üye Yorumları
magic :  15 gün önce
Bu siteye ne olmuş ya. Yerinde yeller esiyor :(...devamı
SecurityXxX :  1 ay önce
Selam herkese, Admin "Yeni Yarışma" derken ???
...devamı
Bestwinner :  1 ay önce
Hallelujah! Admin yaşıyormuş. Yeni yarışma güzel haber....devamı
kreuzovl :  1 ay önce
mayıs ayının sıralaması net görünmüyor işlenmeyen...devamı
Caziii_53 :  1 ay önce
Büyük ödüller de gönderilir mi kral ?...devamı
serdar06 :  1 ay önce
Selam admin Nisan ayı bonusları ne zaman hesaplara aktarılır?...devamı
Admin :  1 ay önce
Selam arkadaşlar,
...devamı
trend28 :  2 ay önce
Oynayan varsa tebrik ederim ms 11 bitmiştir. ...devamı
trend28 :  2 ay önce
Bugün için rangers maçı skor 11 denenebilir. Bol şans...devamı
trend28 :  2 ay önce
Arkadaşlar gerçekten emin olduğunuz yüksek oranlı maçlar...devamı