Back to Top

Tik Bahis ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
• Jetbahis
• Hovarda
• Betroad
  • 26/02 Pts
TÜRKIYE: Spor Toto Süper Lig
20:0066'Galatasaray2 - 1Antalyaspor[2-1]
TÜRKIYE: PTT 1. Lig
20:0071'Sanliurfaspor0 - 0Tuzlaspor[0-0]
ENGLAND: Premier League
23:00West Ham - Brentford
İSPANYA: Primera Division
23:00Girona - Rayo Vallecano
İTALYA: Serie A
20:30DAAS Roma1 - 1Torino[1-1]
22:45Fiorentina - Lazio
PORTEKIZ: Portuguese Liga
23:15Boavista - Braga
İSPANYA: Segunda Division
22:30Mirandes - Huesca
FRANSA: Lig 2
22:45Caen - Angers
ARJANTIN: Primera División - Torneo Inicial
01:30BittiGimnasia L.P.0 - 0Estudiantes L.P.[0-0]
01:45BittiNewells Old Boys0 - 1Rosario Central[0-0]
04:00BittiInstituto0 - 2Godoy Cruz[0-1]
04:00BittiLanus1 - 1Banfield[0-0]
ARJANTIN: Primer B Nacional
00:00BittiRacing Cordoba1 - 1Tristan Suarez[1-1]
01:30BittiChaco For Ever0 - 2Deportivo Moron[0-1]
02:00BittiAlvarado1 - 0All Boys[1-0]
02:00BittiAtl. Rafaela4 - 1Gimnasia Mendoza[2-0]
02:00BittiColon Santa Fe4 - 0Patronato[3-0]
03:45BittiQuilmes1 - 0Chacarita Juniors[0-0]
23:00San Miguel - San Martin T.
ARUBA: Division di Honor
01:00BittiUnistars3 - 0Caiquetio[1-0]
03:00BittiAtl. Deportivo0 - 3Bubali[0-2]
BARBADOS: Premier League
01:00BittiWeymouth Wales3 - 0Barbados Soccer Academy[3-0]
03:30BittiParadise SC2 - 1Brittons Hill[1-0]
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
00:30BittiBolivar4 - 4The Strongest[2-1]
02:30BittiBlooming2 - 1Oriente Petrolero[2-1]
BREZİLYA: Acreano
01:00BittiAcreano0 - 3Rio Branco[0-1]
BREZİLYA: Amazonense
01:00BittiAmazonas2 - 0Sao Raimundo AM[2-0]
BREZİLYA: Baiano
00:30BittiVitoria3 - 0Alagoinhas[1-0]
BREZILYA: Campeonato Carioca - Super Final
00:15BittiBangu2 - 1Madureira[0-0]
02:30BittiBoavista3 - 2Sampaio Correa FE[1-1]
BREZİLYA: Catarinense 1
00:00BittiHercilio Luz3 - 0Concordia[1-0]
00:00BittiInter de Lages0 - 2Barra FC[0-0]
BREZİLYA: Gaucho 1
00:00BittiInternacional3 - 2Gremio[1-1]
BREZILYA: Campeonato Paulista - Playofflar
00:00BittiBotafogo SP2 - 1Portuguesa[1-0]
00:00BittiGuarani1 - 1Sao Paulo[1-1]
02:00BittiCorinthians0 - 1Ponte Preta[0-1]
ŞILI: Primera División - Clasura
00:00BittiO'Higgins1 - 0Colo Colo[1-0]
02:30BittiCobresal2 - 2U. Espanola[1-1]
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
00:00BittiRecoleta3 - 1S. Wanderers[1-1]
02:30BittiSan Marcos de Arica0 - 1Deportes Temuco[0-0]
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
00:30BittiJaguares de Cordoba1 - 1America De Cali[0-0]
02:30BittiLa Equidad2 - 0Atl. Nacional[1-0]
04:30BittiPereira3 - 3Junior[0-2]
COLOMBIA: Liga Women
00:00BittiInter Palmira W3 - 0Cucuta W[1-0]
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
00:00BittiAD Santos0 - 2Grecia[0-0]
00:00BittiLiberia2 - 0Sporting San Jose[2-0]
03:00BittiZeledon2 - 2Cartagines[1-0]
KOSTARİKA: Liga de Ascenso
00:00BittiLimon Black Star0 - 0Santa Ana[0-0]
00:00HükmenPuerto Golfito FC0 - 3Jaco[-]
04:00BittiConsultants Desamparados2 - 0Ad Aserri[1-0]
CURAçAO: Promé Divishon
00:30ErtelendiCSD Barber - Victory Boys
02:45ErtelendiSUBT - Jong Colombia
ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura
00:15BittiDragon0 - 1Alianza FC[0-0]
00:15BittiLuis Angel Firpo2 - 0Municipal Limeno[0-0]
00:30BittiPlatense Municipal2 - 111 Deportivo[0-1]
GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura
00:00BittiCoatepeque1 - 1Xinabajul[1-1]
HONDURAS: Liga Nacional
00:00BittiOlancho1 - 0Genesis[0-0]
02:00BittiVida3 - 4Real Sociedad[1-3]
JAMAİKA: Premier League
00:00BittiTivoli0 - 0Portmore[0-0]
MEKSIKA: Primera División - Apertura
03:00BittiSantos Laguna1 - 0Mazatlan FC[0-0]
MEKSIKA: Liga de Ascenso - Apertura
02:05BittiCelaya2 - 0Alebrijes Oaxaca[0-0]
MEXICO: Liga Premier Serie A
00:30BittiApodaca2 - 0Cimarrones de Sonora 2[2-0]
01:00BittiCoras1 - 2Alacranes de Durango[0-2]
NİKARAGUA: Primera Division
00:00BittiJalapa1 - 0Masachapa[0-0]
00:00BittiSport Sebaco0 - 2Diriangen[0-0]
NORTH & CENTRAL AMERICA: Concacaf Championship U20 - Qualification
01:00BittiAruba U201 - 1Curacao U20[1-0]
01:00BittiBritish Virgin Islands U201 - 2Cuba U20[1-1]
02:00BittiDominica U200 - 5Trinidad & Tobago U20[0-4]
02:00BittiSaint Kitts and Nevis U200 - 4Haiti U20[0-3]
04:00BittiBelize U200 - 6Nicaragua U20[0-2]
04:00BittiSaint Martin U200 - 6Guatemala U20[0-2]
23:00Martinique U20 - Bermuda U20
NORTH & CENTRAL AMERICA: Gold Cup Women - Group Stage
01:00BittiParaguay W0 - 4Canada W[0-2]
04:00BittiEl Salvador W0 - 2Costa Rica W[0-1]
PANAMA: LPF
00:00BittiTauro2 - 1Veraguas[1-1]
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
00:15BittiSportivo Trinidense0 - 1Ameliano[0-0]
02:45BittiGuarani1 - 3Olimpia Asuncion[0-1]
PERU: Primera División - İkinci etap
00:00BittiAlianza Lima5 - 1Comerciantes Unidos[3-1]
03:00BittiDeportivo Garcilaso2 - 0Cesar Vallejo[0-0]
23:00Los Chankas - Cienciano
URUGUAY: Primera Division - Apertura
01:30YKDefensor Sp. - CA Cerro
ABD: Major League Soccer
01:00BittiNashville SC0 - 0New York Red Bulls[0-0]
05:00BittiLos Angeles Galaxy1 - 1Inter Miami[0-0]
VENEZUELA: Primer Küme - Apertura
02:00BittiMetropolitanos1 - 2Inter de Barinas[0-1]
AFRICA: Olympic Games Women - Qualification
18:00BittiNigeria W1 - 0Cameroon W[1-0]
ARNAVUTLUK: Super League
19:00BittiDinamo Tirana0 - 1Vllaznia[0-1]
19:00BittiKF Tirana1 - 1Laci[0-0]
ARNAVUTLUK: 1ci Division
15:30BittiBylis0 - 0AF Elbasani[0-0]
ARJANTIN: Prim B Metropolitana
23:00ErtelendiLaferrere - Liniers
23:00Villa Dalmine - Fenix
ARJANTİN: Primera C Metropolitana
23:00Deportivo Paraguayo - General Lamadrid
23:00Leandro N. Alem - Central Ballester
23:00Victoriano A. - Claypole
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
23:00Juventud de Bernal - Barrancas
ERMENISTAN: Premier Lig
17:00BittiNoah1 - 0Shirak Gyumri[0-0]
AUSTRALIA: Npl Victoria
11:30BittiSouth Melbourne1 - 0Hume City[0-0]
BAHRAIN: King'S Cup
18:30BittiAl-Muharraq1 - 0Al Khalidiyah[0-0]
BOSNA HERSEK: Premier Lig
15:00BittiSiroki Brijeg2 - 0Zeljeznicar[0-0]
BULGARISTAN: A PFG
18:30BittiBeroe0 - 2Ludogorets[0-1]
BULGARISTAN: B PFG
15:00BittiCSKA 1948 Sofia II1 - 1Dobrudzha[0-1]
BURKINA FASO: Premier League
19:00BittiASFA Yennega0 - 0Bobo-Dioulasso[0-0]
19:00BittiASF Dioulasso2 - 2AS Douanes[1-0]
21:1518'Etoile Filante1 - 0Salitas[1-0]
KAMERUN: Elite One
17:30BittiCotonsport3 - 1Fovu Baham[2-0]
KOLOMBİYA: Primera B
23:00Real Cundinamarca - Inter Palmira
23:30Leones - Tigres
GÜNEY KIBRIS: First Division
20:0073'Apollon0 - 0Doxa[0-0]
DANIMARKA: Süper Ligi
21:0029'FC Copenhagen0 - 0Nordsjaelland[0-0]
CONGO DR: Super Ligi
16:30ErtelendiTshinkunku - US Panda
MISIR: Premier Lig
17:00BittiEl Gouna0 - 0El Ismaily[0-0]
17:00BittiZED0 - 1Enppi[0-0]
20:0070'Arab Contractors0 - 0Al Masry[0-0]
İNGILTERE: FA Kupası - Elemeler
22:45Coventry - Maidstone
İSVEÇ: Division 2 - Norra Götaland - Relegasyon
22:00West Brom U21 - Arsenal U21
ENGLAND: Professional Development League
15:00BittiColchester U212 - 0Cardiff U21[2-0]
16:00BittiCoventry U211 - 1Birmingham U21[1-0]
16:00BittiCrewe U213 - 3Wigan U21[1-1]
16:30BittiCharlton U212 - 3Watford U21[1-1]
ENGLAND: Premier League Cup - Play Offs
22:00Chelsea U21 - Norwich U21
EUROPE: Premier League International Cup - Play Offs
22:00Crystal Palace U21 - Wolves U21
22:00Everton U21 - Fulham U21
EUROPE: Euro U17 Women - Qualification - Round 2 - League B
16:00BittiIsrael U17 W3 - 1Albania U17 W[3-1]
FRANSA: National
20:3046'Dijon0 - 0Nancy[0-0]
GANA: Premier Lig
18:00BittiAduana1 - 2Samartex[0-2]
GREECE: Super League 2
16:00BittiNiki Volos1 - 2Karditsa[0-2]
17:00BittiPanathinaikos B1 - 0Ionikos[0-0]
MACARISTAN: NB II - Doğu
22:00Gyor - Nyiregyhaza
İZLANDA: Lig Kupası - Playofflar
19:30BittiHafnarfjordur1 - 4Keflavik[0-2]
INDIA: Isl
17:00BittiEast Bengal1 - 0Chennaiyin[0-0]
INDIA: Santosh Trophy - Final Group
07:30BittiMizoram5 - 1Delhi[4-0]
12:00BittiRailways2 - 1Maharashtra[1-1]
16:30BittiKarnataka0 - 1Manipur[0-0]
ENDONEZYA: ISL
11:00BittiArema FC3 - 2Persija Jakarta[2-1]
15:00BittiBorneo4 - 0FC Bhayangkara[1-0]
15:00BittiMadura United3 - 2Persikabo 1973[0-2]
İSRAIL: Ligat ha'Al
21:0032'Maccabi Bnei Raina0 - 0Hapoel Petah Tikva[0-0]
İSRAIL: Leumit League
20:0071'Kiryat Shmona1 - 1Ihud Bnei Shfaram[0-1]
20:0073'MS Kafr Qasim2 - 1Hapoel Kfar Saba[2-1]
20:0075'Ramat Hasharon1 - 0Hap. Ramat Gan[0-0]
ISRAEL: Liga Alef North
14:00BittiHapoel Bnei Zalfa3 - 1Hapoel Bueine[0-1]
15:00BittiM. Kiryat Ata-Bialik2 - 1Tzeirey Um El Fahem[2-1]
15:00BittiM. Nazareth0 - 2Tzeirei Kafr Kanna[0-1]
15:30BittiH. Migdal HaEmek1 - 1Hapoel Kaukab[1-0]
15:45BittiMaccabi Nujeidat Ahmad1 - 2Ironi Baka[0-2]
16:00BittiHapoel Kafr Kanna1 - 1Tayibe[0-0]
16:05BittiIroni Nesher0 - 3Kiryat Yam[0-0]
19:30BittiMS Tira1 - 1H. Raanana[0-1]
14:30BittiIroni Modiin0 - 2Agudat Sport Ashdod[0-1]
15:55BittiHapoel Bnei Lod0 - 3SC Dimona[0-0]
16:00BittiMaccabi Shaarayim FC0 - 0Shimshon Kafr Qasim[0-0]
18:00BittiHapoel Kfar Shalem3 - 2M. Ironi Kiryat Malachi[2-2]
19:00BittiMaccabi Yavne2 - 1H. Bikat Hayarden[0-0]
19:00BittiNordia Jerusalem1 - 1H. Marmorek[1-0]
21:40Holon Yermiyahu - Shimshon Tel Aviv
21:45M. Ironi Ashdod - Hapoel Herzliya
İTALYA: Lega Pro C1/A
22:45Legnago Salus - Atalanta U23
22:45Benevento - Sorrento
22:45Foggia - Crotone
22:45Juve Stabia - Turris
22:45Virtus Francavilla - Monopoli
ITALY: Serie D - Group I
17:00BittiAkragas1 - 0Real Casalnuovo[1-0]
ITALY: Primavera 1
16:00BittiFiorentina U195 - 0Bologna U19[0-0]
18:00BittiTorino U191 - 4Atalanta U19[1-2]
ÜRDÜN: Premier Lig
17:00BittiAl Ahli0 - 0Al Wehdat[0-0]
17:00BittiAl Ramtha4 - 2Moghayer Al Sarhan[1-2]
19:30BittiAl Salt0 - 3Al-Faisaly Amman[0-1]
KUVEYT: Super Kupası
18:10BittiAl Kuwait2 - 1Kazma SC[1-1]
MAURITANIA: Ligue 1
20:0071'Pompiers1 - 4Douane[1-3]
22:50Nouakchott King's - ASAC Concorde
HOLLANDA: Eerste Divisie
22:00Jong Ajax - Telstar
22:00Jong AZ - NAC Breda
22:00Jong PSV - Dordrecht
22:00Jong Utrecht - Oss
POLONYA: Ekstraklasa
21:0029'Warta Poznan0 - 0Radomiak Radom[0-0]
POLONYA: Division 1
20:0070'Chrobry Glogow0 - 1Leczna[0-1]
PORTEKIZ: Liga de Honra
21:0030'Pacos Ferreira1 - 0Feirense[1-0]
ROMANYA: Divizia A
21:0031'Univ. Craiova1 - 0FC Voluntari[1-0]
ROMANYA: Division 2/Serie A
18:00BittiCsikszereda M. Ciuc2 - 1FC Arges[1-0]
SUUDI ARABISTAN: Premier Lig
17:00BittiAl Ettifaq0 - 2Al Hilal[0-2]
20:0064'Al Ittihad0 - 1Al Wehda[0-1]
SUUDİ ARABİSTAN: Division 1
16:00BittiAl Kholood0 - 1Al Arabi[0-1]
18:15BittiAl Safa0 - 0Al Ain[0-0]
19:00BittiJeddah3 - 3Al Jabalain[2-1]
SIRBISTAN: Super Liga
18:30BittiMladost2 - 0Vozdovac[0-0]
SLOVENYA: Prva Liga
17:00BittiBravo0 - 0Koper[0-0]
İSPANYA: Tercera Division
18:00BittiCastellon B2 - 2Villarreal C[0-0]
İSVEÇ: Svenska Kupası - Elemeler
20:3046'Brommapojkarna1 - 0Ostersund[1-0]
20:30DAHammarby1 - 1Sundsvall[1-1]
20:30DALandskrona1 - 2Hacken[1-2]
UKRAYNA: Premier League
14:00BittiFK Zorya Luhansk1 - 0Vorskla Poltava[1-0]
14:00BittiOleksandriya0 - 0Shakhtar Donetsk[0-0]
16:30BittiObolon1 - 1Ch. Odessa[0-0]
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
14:00South Korea U16 - England U16
15:00BittiGeorgia U192 - 3Israel U19[0-1]
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
16:00BittiAksu1 - 3Tyumen[0-2]
21:00Bjarg - Asane 2
WORLD: Viareggio Cup - Play Offs
17:00BittiBeyond Limits FC U192 - 0Brazzaville U19[2-0]
WORLD: Friendly International Women
13:00BittiSweden U18 W1 - 2Morocco U20 W[1-1]
15:00BittiNetherlands U23 W1 - 1England U23 W[0-1]
17:00Belgium U19 W - Switzerland U19 W
18:00PSPortugal U18 W1 - 2Czech Republic U19 W[1-1]
18:00BittiPortugal U23 W3 - 3Italy U23 W[1-1]
23:00Argentina U17 W - Paraguay U17 W
23:00Bolivia W - Peru W
TÜRKIYE: Spor Toto Süper Lig
20:0066'Galatasaray2 - 1Antalyaspor[2-1]
TÜRKIYE: PTT 1. Lig
20:0071'Sanliurfaspor0 - 0Tuzlaspor[0-0]
İTALYA: Serie A
20:30DAAS Roma1 - 1Torino[1-1]
BURKINA FASO: Premier League
21:1518'Etoile Filante1 - 0Salitas[1-0]
GÜNEY KIBRIS: First Division
20:0073'Apollon0 - 0Doxa[0-0]
DANIMARKA: Süper Ligi
21:0029'FC Copenhagen0 - 0Nordsjaelland[0-0]
MISIR: Premier Lig
20:0070'Arab Contractors0 - 0Al Masry[0-0]
FRANSA: National
20:3046'Dijon0 - 0Nancy[0-0]
İSRAIL: Ligat ha'Al
21:0032'Maccabi Bnei Raina0 - 0Hapoel Petah Tikva[0-0]
İSRAIL: Leumit League
20:0071'Kiryat Shmona1 - 1Ihud Bnei Shfaram[0-1]
20:0073'MS Kafr Qasim2 - 1Hapoel Kfar Saba[2-1]
20:0075'Ramat Hasharon1 - 0Hap. Ramat Gan[0-0]
MAURITANIA: Ligue 1
20:0071'Pompiers1 - 4Douane[1-3]
POLONYA: Ekstraklasa
21:0029'Warta Poznan0 - 0Radomiak Radom[0-0]
POLONYA: Division 1
20:0070'Chrobry Glogow0 - 1Leczna[0-1]
PORTEKIZ: Liga de Honra
21:0030'Pacos Ferreira1 - 0Feirense[1-0]
ROMANYA: Divizia A
21:0031'Univ. Craiova1 - 0FC Voluntari[1-0]
SUUDI ARABISTAN: Premier Lig
20:0064'Al Ittihad0 - 1Al Wehda[0-1]
İSVEÇ: Svenska Kupası - Elemeler
20:3046'Brommapojkarna1 - 0Ostersund[1-0]
20:30DAHammarby1 - 1Sundsvall[1-1]
20:30DALandskrona1 - 2Hacken[1-2]

Bu tarih için oran açılmış karşılaşma bulunamadı

ARJANTIN: Primera División - Torneo Inicial
01:30BittiGimnasia L.P.0 - 0Estudiantes L.P.[0-0]
01:45BittiNewells Old Boys0 - 1Rosario Central[0-0]
04:00BittiInstituto0 - 2Godoy Cruz[0-1]
04:00BittiLanus1 - 1Banfield[0-0]
ARJANTIN: Primer B Nacional
00:00BittiRacing Cordoba1 - 1Tristan Suarez[1-1]
01:30BittiChaco For Ever0 - 2Deportivo Moron[0-1]
02:00BittiAlvarado1 - 0All Boys[1-0]
02:00BittiAtl. Rafaela4 - 1Gimnasia Mendoza[2-0]
02:00BittiColon Santa Fe4 - 0Patronato[3-0]
03:45BittiQuilmes1 - 0Chacarita Juniors[0-0]
ARUBA: Division di Honor
01:00BittiUnistars3 - 0Caiquetio[1-0]
03:00BittiAtl. Deportivo0 - 3Bubali[0-2]
BARBADOS: Premier League
01:00BittiWeymouth Wales3 - 0Barbados Soccer Academy[3-0]
03:30BittiParadise SC2 - 1Brittons Hill[1-0]
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
00:30BittiBolivar4 - 4The Strongest[2-1]
02:30BittiBlooming2 - 1Oriente Petrolero[2-1]
BREZİLYA: Acreano
01:00BittiAcreano0 - 3Rio Branco[0-1]
BREZİLYA: Amazonense
01:00BittiAmazonas2 - 0Sao Raimundo AM[2-0]
BREZİLYA: Baiano
00:30BittiVitoria3 - 0Alagoinhas[1-0]
BREZILYA: Campeonato Carioca - Super Final
00:15BittiBangu2 - 1Madureira[0-0]
02:30BittiBoavista3 - 2Sampaio Correa FE[1-1]
BREZİLYA: Catarinense 1
00:00BittiHercilio Luz3 - 0Concordia[1-0]
00:00BittiInter de Lages0 - 2Barra FC[0-0]
BREZİLYA: Gaucho 1
00:00BittiInternacional3 - 2Gremio[1-1]
BREZILYA: Campeonato Paulista - Playofflar
00:00BittiBotafogo SP2 - 1Portuguesa[1-0]
00:00BittiGuarani1 - 1Sao Paulo[1-1]
02:00BittiCorinthians0 - 1Ponte Preta[0-1]
ŞILI: Primera División - Clasura
00:00BittiO'Higgins1 - 0Colo Colo[1-0]
02:30BittiCobresal2 - 2U. Espanola[1-1]
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
00:00BittiRecoleta3 - 1S. Wanderers[1-1]
02:30BittiSan Marcos de Arica0 - 1Deportes Temuco[0-0]
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
00:30BittiJaguares de Cordoba1 - 1America De Cali[0-0]
02:30BittiLa Equidad2 - 0Atl. Nacional[1-0]
04:30BittiPereira3 - 3Junior[0-2]
COLOMBIA: Liga Women
00:00BittiInter Palmira W3 - 0Cucuta W[1-0]
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
00:00BittiAD Santos0 - 2Grecia[0-0]
00:00BittiLiberia2 - 0Sporting San Jose[2-0]
03:00BittiZeledon2 - 2Cartagines[1-0]
KOSTARİKA: Liga de Ascenso
00:00BittiLimon Black Star0 - 0Santa Ana[0-0]
00:00HükmenPuerto Golfito FC0 - 3Jaco[-]
04:00BittiConsultants Desamparados2 - 0Ad Aserri[1-0]
ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura
00:15BittiDragon0 - 1Alianza FC[0-0]
00:15BittiLuis Angel Firpo2 - 0Municipal Limeno[0-0]
00:30BittiPlatense Municipal2 - 111 Deportivo[0-1]
GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura
00:00BittiCoatepeque1 - 1Xinabajul[1-1]
HONDURAS: Liga Nacional
00:00BittiOlancho1 - 0Genesis[0-0]
02:00BittiVida3 - 4Real Sociedad[1-3]
JAMAİKA: Premier League
00:00BittiTivoli0 - 0Portmore[0-0]
MEKSIKA: Primera División - Apertura
03:00BittiSantos Laguna1 - 0Mazatlan FC[0-0]
MEKSIKA: Liga de Ascenso - Apertura
02:05BittiCelaya2 - 0Alebrijes Oaxaca[0-0]
MEXICO: Liga Premier Serie A
00:30BittiApodaca2 - 0Cimarrones de Sonora 2[2-0]
01:00BittiCoras1 - 2Alacranes de Durango[0-2]
NİKARAGUA: Primera Division
00:00BittiJalapa1 - 0Masachapa[0-0]
00:00BittiSport Sebaco0 - 2Diriangen[0-0]
NORTH & CENTRAL AMERICA: Concacaf Championship U20 - Qualification
01:00BittiAruba U201 - 1Curacao U20[1-0]
01:00BittiBritish Virgin Islands U201 - 2Cuba U20[1-1]
02:00BittiDominica U200 - 5Trinidad & Tobago U20[0-4]
02:00BittiSaint Kitts and Nevis U200 - 4Haiti U20[0-3]
04:00BittiBelize U200 - 6Nicaragua U20[0-2]
04:00BittiSaint Martin U200 - 6Guatemala U20[0-2]
NORTH & CENTRAL AMERICA: Gold Cup Women - Group Stage
01:00BittiParaguay W0 - 4Canada W[0-2]
04:00BittiEl Salvador W0 - 2Costa Rica W[0-1]
PANAMA: LPF
00:00BittiTauro2 - 1Veraguas[1-1]
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
00:15BittiSportivo Trinidense0 - 1Ameliano[0-0]
02:45BittiGuarani1 - 3Olimpia Asuncion[0-1]
PERU: Primera División - İkinci etap
00:00BittiAlianza Lima5 - 1Comerciantes Unidos[3-1]
03:00BittiDeportivo Garcilaso2 - 0Cesar Vallejo[0-0]
ABD: Major League Soccer
01:00BittiNashville SC0 - 0New York Red Bulls[0-0]
05:00BittiLos Angeles Galaxy1 - 1Inter Miami[0-0]
VENEZUELA: Primer Küme - Apertura
02:00BittiMetropolitanos1 - 2Inter de Barinas[0-1]
AFRICA: Olympic Games Women - Qualification
18:00BittiNigeria W1 - 0Cameroon W[1-0]
ARNAVUTLUK: Super League
19:00BittiDinamo Tirana0 - 1Vllaznia[0-1]
19:00BittiKF Tirana1 - 1Laci[0-0]
ARNAVUTLUK: 1ci Division
15:30BittiBylis0 - 0AF Elbasani[0-0]
ERMENISTAN: Premier Lig
17:00BittiNoah1 - 0Shirak Gyumri[0-0]
AUSTRALIA: Npl Victoria
11:30BittiSouth Melbourne1 - 0Hume City[0-0]
BAHRAIN: King'S Cup
18:30BittiAl-Muharraq1 - 0Al Khalidiyah[0-0]
BOSNA HERSEK: Premier Lig
15:00BittiSiroki Brijeg2 - 0Zeljeznicar[0-0]
BULGARISTAN: A PFG
18:30BittiBeroe0 - 2Ludogorets[0-1]
BULGARISTAN: B PFG
15:00BittiCSKA 1948 Sofia II1 - 1Dobrudzha[0-1]
BURKINA FASO: Premier League
19:00BittiASFA Yennega0 - 0Bobo-Dioulasso[0-0]
19:00BittiASF Dioulasso2 - 2AS Douanes[1-0]
KAMERUN: Elite One
17:30BittiCotonsport3 - 1Fovu Baham[2-0]
MISIR: Premier Lig
17:00BittiEl Gouna0 - 0El Ismaily[0-0]
17:00BittiZED0 - 1Enppi[0-0]
ENGLAND: Professional Development League
15:00BittiColchester U212 - 0Cardiff U21[2-0]
16:00BittiCoventry U211 - 1Birmingham U21[1-0]
16:00BittiCrewe U213 - 3Wigan U21[1-1]
16:30BittiCharlton U212 - 3Watford U21[1-1]
EUROPE: Euro U17 Women - Qualification - Round 2 - League B
16:00BittiIsrael U17 W3 - 1Albania U17 W[3-1]
GANA: Premier Lig
18:00BittiAduana1 - 2Samartex[0-2]
GREECE: Super League 2
16:00BittiNiki Volos1 - 2Karditsa[0-2]
17:00BittiPanathinaikos B1 - 0Ionikos[0-0]
İZLANDA: Lig Kupası - Playofflar
19:30BittiHafnarfjordur1 - 4Keflavik[0-2]
INDIA: Isl
17:00BittiEast Bengal1 - 0Chennaiyin[0-0]
INDIA: Santosh Trophy - Final Group
07:30BittiMizoram5 - 1Delhi[4-0]
12:00BittiRailways2 - 1Maharashtra[1-1]
16:30BittiKarnataka0 - 1Manipur[0-0]
ENDONEZYA: ISL
11:00BittiArema FC3 - 2Persija Jakarta[2-1]
15:00BittiBorneo4 - 0FC Bhayangkara[1-0]
15:00BittiMadura United3 - 2Persikabo 1973[0-2]
ISRAEL: Liga Alef North
14:00BittiHapoel Bnei Zalfa3 - 1Hapoel Bueine[0-1]
15:00BittiM. Kiryat Ata-Bialik2 - 1Tzeirey Um El Fahem[2-1]
15:00BittiM. Nazareth0 - 2Tzeirei Kafr Kanna[0-1]
15:30BittiH. Migdal HaEmek1 - 1Hapoel Kaukab[1-0]
15:45BittiMaccabi Nujeidat Ahmad1 - 2Ironi Baka[0-2]
16:00BittiHapoel Kafr Kanna1 - 1Tayibe[0-0]
16:05BittiIroni Nesher0 - 3Kiryat Yam[0-0]
19:30BittiMS Tira1 - 1H. Raanana[0-1]
14:30BittiIroni Modiin0 - 2Agudat Sport Ashdod[0-1]
15:55BittiHapoel Bnei Lod0 - 3SC Dimona[0-0]
16:00BittiMaccabi Shaarayim FC0 - 0Shimshon Kafr Qasim[0-0]
18:00BittiHapoel Kfar Shalem3 - 2M. Ironi Kiryat Malachi[2-2]
19:00BittiMaccabi Yavne2 - 1H. Bikat Hayarden[0-0]
19:00BittiNordia Jerusalem1 - 1H. Marmorek[1-0]
ITALY: Serie D - Group I
17:00BittiAkragas1 - 0Real Casalnuovo[1-0]
ITALY: Primavera 1
16:00BittiFiorentina U195 - 0Bologna U19[0-0]
18:00BittiTorino U191 - 4Atalanta U19[1-2]
ÜRDÜN: Premier Lig
17:00BittiAl Ahli0 - 0Al Wehdat[0-0]
17:00BittiAl Ramtha4 - 2Moghayer Al Sarhan[1-2]
19:30BittiAl Salt0 - 3Al-Faisaly Amman[0-1]
KUVEYT: Super Kupası
18:10BittiAl Kuwait2 - 1Kazma SC[1-1]
ROMANYA: Division 2/Serie A
18:00BittiCsikszereda M. Ciuc2 - 1FC Arges[1-0]
SUUDI ARABISTAN: Premier Lig
17:00BittiAl Ettifaq0 - 2Al Hilal[0-2]
SUUDİ ARABİSTAN: Division 1
16:00BittiAl Kholood0 - 1Al Arabi[0-1]
18:15BittiAl Safa0 - 0Al Ain[0-0]
19:00BittiJeddah3 - 3Al Jabalain[2-1]
SIRBISTAN: Super Liga
18:30BittiMladost2 - 0Vozdovac[0-0]
SLOVENYA: Prva Liga
17:00BittiBravo0 - 0Koper[0-0]
İSPANYA: Tercera Division
18:00BittiCastellon B2 - 2Villarreal C[0-0]
UKRAYNA: Premier League
14:00BittiFK Zorya Luhansk1 - 0Vorskla Poltava[1-0]
14:00BittiOleksandriya0 - 0Shakhtar Donetsk[0-0]
16:30BittiObolon1 - 1Ch. Odessa[0-0]
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
15:00BittiGeorgia U192 - 3Israel U19[0-1]
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
16:00BittiAksu1 - 3Tyumen[0-2]
WORLD: Viareggio Cup - Play Offs
17:00BittiBeyond Limits FC U192 - 0Brazzaville U19[2-0]
WORLD: Friendly International Women
13:00BittiSweden U18 W1 - 2Morocco U20 W[1-1]
15:00BittiNetherlands U23 W1 - 1England U23 W[0-1]
18:00PSPortugal U18 W1 - 2Czech Republic U19 W[1-1]
18:00BittiPortugal U23 W3 - 3Italy U23 W[1-1]
ENGLAND: Premier League
23:00West Ham - Brentford
İSPANYA: Primera Division
23:00Girona - Rayo Vallecano
İTALYA: Serie A
22:45Fiorentina - Lazio
PORTEKIZ: Portuguese Liga
23:15Boavista - Braga
İSPANYA: Segunda Division
22:30Mirandes - Huesca
FRANSA: Lig 2
22:45Caen - Angers
ARJANTIN: Primer B Nacional
23:00San Miguel - San Martin T.
ARJANTIN: Prim B Metropolitana
23:00Villa Dalmine - Fenix
ARJANTİN: Primera C Metropolitana
23:00Deportivo Paraguayo - General Lamadrid
23:00Leandro N. Alem - Central Ballester
23:00Victoriano A. - Claypole
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
23:00Juventud de Bernal - Barrancas
KOLOMBİYA: Primera B
23:00Real Cundinamarca - Inter Palmira
23:30Leones - Tigres
İNGILTERE: FA Kupası - Elemeler
22:45Coventry - Maidstone
İSVEÇ: Division 2 - Norra Götaland - Relegasyon
22:00West Brom U21 - Arsenal U21
ENGLAND: Premier League Cup - Play Offs
22:00Chelsea U21 - Norwich U21
EUROPE: Premier League International Cup - Play Offs
22:00Crystal Palace U21 - Wolves U21
22:00Everton U21 - Fulham U21
MACARISTAN: NB II - Doğu
22:00Gyor - Nyiregyhaza
ISRAEL: Liga Alef South
21:40Holon Yermiyahu - Shimshon Tel Aviv
21:45M. Ironi Ashdod - Hapoel Herzliya
İTALYA: Lega Pro C1/A
22:45Legnago Salus - Atalanta U23
22:45Benevento - Sorrento
22:45Foggia - Crotone
22:45Juve Stabia - Turris
22:45Virtus Francavilla - Monopoli
MAURITANIA: Ligue 1
22:50Nouakchott King's - ASAC Concorde
HOLLANDA: Eerste Divisie
22:00Jong Ajax - Telstar
22:00Jong AZ - NAC Breda
22:00Jong PSV - Dordrecht
22:00Jong Utrecht - Oss
NORTH & CENTRAL AMERICA: Concacaf Championship U20 - Qualification
23:00Martinique U20 - Bermuda U20
PERU: Primera División - İkinci etap
23:00Los Chankas - Cienciano
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
14:00South Korea U16 - England U16
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
21:00Bjarg - Asane 2
WORLD: Friendly International Women
17:00Belgium U19 W - Switzerland U19 W
23:00Argentina U17 W - Paraguay U17 W
23:00Bolivia W - Peru W
CURAçAO: Promé Divishon
00:30ErtelendiCSD Barber - Victory Boys
CURAçAO: Promé Divishon
02:45ErtelendiSUBT - Jong Colombia
URUGUAY: Primera Division - Apertura
01:30YKDefensor Sp. - CA Cerro
ARJANTIN: Prim B Metropolitana
23:00ErtelendiLaferrere - Liniers
CONGO DR: Super Ligi
16:30ErtelendiTshinkunku - US Panda
Üye Yorumları
Caziii_53 :  more than 1 önce
Açılıcak mı site artık. Bonusu da geçtim günlük iddaa...devamı
trend28 :  more than 1 önce
Adminnnn yeni yılda bir sürpriz var mı hem büyük ödüllerin...devamı
trend28 :  more than 1 önce
Sayın admin bu siteyi tekrar aktif hale getirecek misiniz?...devamı
trend28 :  more than 1 önce
Şubat ayı büyük ödülünü istiyorum kardeş yine...devamı
trend28 :  more than 1 önce
Admin aylar önce yeni yarışma yeni ödüller dedin hala sesin...devamı
trend28 :  more than 1 önce
Admin şubat mart nisan kazananların büyük ödüllerini...devamı
trend28 :  more than 1 önce
Büyük ikramiyemizi verecekmisiniz ...devamı
Caziii_53 :  more than 1 önce
Eyvallah admin.
...devamı
burocktr :  more than 1 önce
@Caziii_53 https://www.youtube.com/shorts/oIPl_T2_Bos...devamı
magic :  more than 1 önce
Bu siteye ne olmuş ya. Yerinde yeller esiyor :(...devamı